سوالاتی که باید قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت پرسید!

قبل از استخدام شرکت توسعه وب این سوالات را از آن ها بپرسید :

در طول چند دهه گذشته با ظهور اینترنت مراجعه افراد به فروشگاه های فیزیکی کاهش یافته است. حالا اگر فردی واقعا لازم نباشد به فروشگاه های فیزیکی سر نمی زند و تلاش می کند بیشتر کارهایش را از طریق سایت ها و دنیای آنلاین انجام دهد. این موضوع نشان دهنده رشد فزاینده اینترنت است. مشتریان در ابتدا نام کسب وکار را در دنیای آنلاین بررسی می کنند تا کیفیت حضورشان را در این فضا بررسی کنند و سایتشان را مورد بازدید قرار دهند. داشتن سایت یکی از ابزارهای تبلیغاتی ضروری و مقرون به صرفه برای بیشتر کسب وکارهاست و به کمک آن افراد می توانند ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته محصولات و خدماتشان را در معرض دید افراد قرار دهند.

اگر بخواهید کسب وکارتان را فراتر از مرزهای سرزمینمان ببرید باید سایت داشته باشید تا حضورتان را در دنیای آنلاین به همه اعلام کنید. داشتن سایت به شما این فرصت را می دهد تا اعتبار کسب وکارتان را بیشتر کنید و ترافیکی که به سمت سایت جذب می کنید را به سرنخ و در نهایت مشتری تبدیل نمایید. البته باید به خاطر داشته باشید که تنها یک سایت خوب با طراحی مناسب می تواند چنین مزایایی برایتان داشته باشد. آیا می دانستید که کاربران برای لود شدن سایتتان  فقط ۲ ثانیه منتظر می مانند؟ بله همین طور است. آیا می دانستید که اگر نتوانید در این چند ثانیه نظر مخاطب را به خود جلب کنید فروش زیادی را از دست می دهید؟

سایتی که طراحی ضعیفی دارد، به کندی بارگذاری می شود و ریسپانسیو نیست تنها سرمایه گذاری تان را به هدر می دهد و شهرت و اعتبارتان را نابود می کند. ۰٫۰۵ ثانیه تنها زمانی است که شما باید تاثیرگذاری تان را بر روی ذهن مخاطب هدف انجام دهید. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که می توانید از سایر شرکت ها برای مدیریت حضورتان در دنیای آنلاین استفاده کنید؟ بیشتر شرکت ها ترجیح می دهند از نیروهای داخلی برای اینکار استفاده کنند اما گاهی از اوقات اعضای تیم داخلی قدرت و توانمندی لازم را در این زمینه ندارد. در چنین شرایطی است که داشتن یک تیم اختصاصی از متخصصان برنامه نویسی و توسعه سایت می تواند انتخاب بهتری باشد و بازگشت سرمایه گذاری تان را به حداکثر برساند. شرکت های برنامه نویسی و توسعه وب دانش و تجربه لازم برای کمک به کسب وکارها در زمینه های مختلف کاری را دارند. آن ها به ایجاد و تقویت حضور شما در دنیای آنلاین کمک می کنند و سایت کاربردی و جذابی برایتان می سازند تا مطمئن شوید در بلند مدت بیشترین بازگشت سرمایه گذاری را خواهید داشت.

 

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”طراحی سایت” link=”https://behido.com/webdesign-isfahan”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

شما می توانید در چنین شرایطی در زمان و هزینه هایتان صرفه جویی کنید و به اهداف تجاری تان دست یابید. اما در دنیای رقابتی امروز کسب وکارها توسط شرکت هایی که ادعا می کنند بهترین هستند احاطه شده اند. حالا سوال اینجاست که چگونه می توان یک شرکت خوب برای توسعه سایت پیدا کرد و به آن ها اعتماد نمود؟ برای رسیدن به چنین هدفی شما باید فرآیند استخدامی طراحی کنید و آن را اجرا نمایید. همانطور که برای یافتن افراد با استعداد فرآیند استخدامی ترتیب می دهید در این شرایط هم باید همین کار را بکنید.

یک مصاحبه درست به همراه سوالات مناسب به شما کمک می کند بهترین تصمیم را بگیرید. امروز می خواهیم در این مورد حرف بزنیم و ببینیم قبل از انتخاب شرکت توسعه وب چه سوالاتی را باید ازشان بپرسید.

توسعه سایت

من صاحب سایت خواهم بود؟

ببینید شرکت توسعه دهنده سایت می خواهد سایت شما را روی سرورهای خود میزبانی کند یا سایت، نام دامنه و اکانت هاستینگ تحت نام تجاری خودشان اجرا خواهد شد. اگر نام دامنه به نام شرکت دیگری ثبت می شود از آن ها  اختیارات مورد نیاز را درخواست کنید. حالا ببینید آن ها بعد از اتمام کار سایت را تحویل می دهند یا باز هم از سایت پشتیبانی های لازم را به عمل می آورند.

 در صنایع مشابه صنعت من سایتی زده اید؟ تجربه مشابهی در این زمینه دارید؟

قبل از اینکه بخواهید شرکتی را استخدام کنید باید درباره تجربیاتی که دارند سوال بپرسید. داشتن تجربه در صنعت بسیار مهم است. اگر شرکتی با صنعت کاری شما آشنا نباشد و قبلا در این حوزه فعالیت نکرده باشد چگونه می تواند معماری سایت، تجربه کاربری و جنبه های ضروری توسعه سایت را اجرا کند؟ پس در این زمینه هم سوال کنید.

 سایت من موبایل دوست خواهد بود؟

در ماه جولای سال ۲۰۱۹ بود که تعداد جمعیت کاربران فعال موبایلی به ۳٫۹ میلیارد نفر در سرتاسر دنیا رسید. حالا دیگر داشتن سایت موبایل دوست یک گزینه اختیاری نیست و شما باید چنین قابلیتی روی سایتتان داشته باشید. به همین خاطر باید بدانید شرکت مدنظر چه تصمیمی در این زمینه دارد و آیا می تواند طراحی واکنشگرایی بهتان تحویل بدهد یا خیر.

طراحی واکنشگرا شما را مطمئن می سازد سایتتان بر روی همه دستگاه ها به درستی کار می کند.

توسعه سایت

 چه کسی صاحب محتوای سایتم خواهد بود؟

سیاست های شرکت مدنظر را بررسی کنید و ببینید پتنت محتوا و آثار هنری متعلق به چه کسی خواهد بود. برخی از طراحان کپی رایت کارهایشان را برای خودشان نگه می دارند. شما می توانید این اجازه را بهشان بدهید یا طی قراردادی همه حقوق را به خودتان انتقال دهید.

 از چه سیستم هاستینگ و مدیریت محتوا استفاده خواهید کرد؟ من باید هاست بخرم؟

عملکرد و موفقیت سایت شما به طور قابل توجهی به هاست، امنیت و نگهداری آن وابسته است. ببینید شرکت مدنظر در این باره چه تصمیماتی گرفته است.  پلن های هاستینگ ، آی پی آدرس ها، پهنای باند، سرعت دسترسی و رابط کاربری را بررسی کنید. از آن ها بپرسید چه نوع بک آپ و پشتیبانی را ارائه می کنند. ببینید می توانند در برابر حملات سایبری از سایتتان محافظت کنند یا خیر.

توسعه سایت

 سایت به صورت سفارشی طراحی می شود یا از قالب های آماده استفاده خواهد شد؟

شما باید به دقت پاسخ این سوال را بدانید. چرا این مسئله اینقدر مهم است؟ چون شرکت های زیادی هستند که به اسم طراحی سفارشی از قالب های آماده استفاده می کنند و با کمی سفارشی سازی آن را بهتان تحویل می دهند. قالب سفارشی سازی شده با قالبی که برای خود شما طراحی می شود تفاوت زیادی دارد چون افرادی که از قالب های آماده استفاده می کنند از طرح های داخل آن بهره خواهند برد اما شرکت هایی که از قالب های سفارشی استفاده می کنند مسئول طراحی کامل سایتتان هستند.

طرح های کاملا سفارشی توسط توسعه دهندگان معتبر و از طرف سایت های معتبر از ابتدا طراحی می شوند. اگر بودجه کافی در اختیار ندارید می توانید از قالب های آماده هم استفاده کنید.

 ارتباط ما چند وقت به چند وقت خواهد بود و با چه هزینه ای؟

شرکت مدنظر همانند شریکی است که نقش ستون را در توسعه کسب وکارتان ایفا می کند. به همین خاطر شما به ارتباط روشن و مداومی نیاز دارید. از آن ها بپرسید چند وقت به چند وقت می توانید گزارش فرآیند توسعه را دریافت کنید. آن ها باید درباره چالش ها و نگرانی های پیش رو از طراحی سایت گرفته تا بازه زمانی توسعه و غیره با شما حرف بزنند. ارتباطی که به خوبی تسهیل شده می تواند شما را به نتایج مدنظرتان برساند.

توسعه سایت

هزینه ها و گزینه های پرداختی چگونه خواهد بود؟

هر شرکتی سیاست های قیمت گذاری خودش را خواهد داشت که بر اساس فاکتورهای مختلفی که در این فرآیند دخیل است متفاوت خواهد بود. روشن بودن این سیاست ها از همان ابتدای کار بسیار ضروری است. ببینید آن ها در پلن های قیمت شان چه مواردی را گنجانده اند و از چه مواردی حرف نزده اند. یک شرکت معتبر همه هزینه ها را به صورت جزئی بیان می کند و درباره هزینه های اضافی که ممکن است در فرآیند توسعه سایت پیش آید هم حرف می زند.

سایت به عنوان شخصیت کسب وکار شما در دنیای آنلاین عمل می کند. به همین خاطر است که باید شرکتی را استخدام کنید که به طور مداوم به دنبال بهبود سایت است، به شما کمک می کند به اهداف بازاریابی و تجاری تان برسید. شرکتی که می خواهید استخدامش کنید باید استراتژی طراحی اش با اهداف کسب وکار شما همگام باشد. سوالا بالا کمکتان می کند بهترین گزینه را انتخاب کنید.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان