تیک آبی اینستاگرام چیست؟ چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم ؟

تیک آبی اینستاگرام چیست؟ چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم ؟ این ها سوالاتی است که در این بخش قصد داریم به آن جواب دهیم. اگر به مدیریت اینستاگرام یک صفحه تجاری مشغول هستید بد نیست در خصوص این ویژگی اینستاگرام بیشتر بدانید.

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی در اینستاگرام برای بسیاری احتمالاً یکی از پرطرفدارترین اهداف فعالیت در اینستاگرام است. این علامت آبی ، یک نشان تأیید در کنار نام کاربری شما است که اعتبار حساب کاربری شما را به عنوان یک چهره ، مارک یا سازمان معروف تأیید می کند. تیک آبی اینستاگرام در درجه اول  برای تشخیص حساب های جعلی از حساب واقعی افراد مشهور برای جلوگیری از سوء استفاده از شهرت این افراد استفاده می شود و به کاربران کمک می کند تا افراد مشهور یا مارک های معتبر را به خوبی تشخیص دهند. همچنین به طور کلی مشخص شده  که تیک آبی اینستاگرام برای اینفلوئنسرها و مشاغل ، مفید است تا از طریق آن برای برند خود در بین مخاطبان هدف ارزش بیشتری ایجاد کنند و آن را ترویج کنند.

چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم ؟

اینکه شما بازیگر یا خواننده مشهوری نیستید دلیل نمی شود که نتوانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید. بلکه اگر مدیریت اینستاگرام حرفه ای داشته باشید ، با کمی تلاش و حوصله قطعا امکان دریافت تیک آبی در اینستاگرام برای حساب کاربری یا تجاری شما وجود دارد. مراحل دریافت تیک آبی اینستاگرام عبارتند از:

مرحله ۱: حساب اینستاگرام خود را باز کنید. به بخش «تنظیمات» بروید و روی گزینه «حساب» کلیک کنید.

مرحله ۲: اکنون گزینه “درخواست تأیید” را مشاهده می کنید ، بر روی آن کلیک کنید. (Request verification)

مرحله ۳: هنگامی که روی تأیید کلیک می کنید ، به صفحه درخواست برنامه هدایت می شوید که از شما خواسته می شود جزئیات زیر را پر کنید:

  • نام کاربری (Username)
  • نام و نام خانوادگی(Full name)
  • شناخته شده به عنوان: (در اینجا شما باید نام / برچسبی را بنویسید که خود یا سازمان به عنوان آن شناخته شده اید.)
  • حساب دسته (category) : در اینجا لیستی از دسته ها به شما داده می شود تا یکی را انتخاب کنید. (از جمله اخبار / رسانه ها ، مد ، بلاگر و مارک)
  • تصویری از شناسه عکس صادر شده توسط دولت

مرحله ۴: پس از تکمیل اطلاعات ، ارسال را فشار دهید.

بعد از انجام این مراحل اینستاگرام درخواست شما را بررسی می کند. باید صبور باشید و انتظار نداشته باشید که این اعلان یک شبه انجام شود زیرا در صورت موفقیت آمیز بودن درخواست شما ، ممکن است ۳۰ روز طول بکشد تا تیک آبی را دریافت نمایید.

چه راه هایی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام وجود دارد؟

مسلما اینستاگرام هر درخواست دریافت تیک آبی را تأیید نمی کند. دریافت این تیک ملزم به داشتن یک مدیریت اینستاگرام قوی است. پروفایل شما باید دنبال کنندگان زیادی را جذب کند. در واقع دنبال کنندگان زیاد ، تاثیر قابل توجهی بر وضعیت درخواست تیک آبی شما دارد. البته اینستاگرام تعداد مشخصی از دنبال کنندگان را برای تأیید شدن در این پلتفرم مشخص نکرده است.

اگر مدیریت اینستاگرام برای شما اهمیت دارد و می خواهید سریع تر تیک اینستاگرام را دریافت کنید باید اصول زیر را رعایت کنید:

۱٫ همواره دستورالعمل های Instagram را دنبال کنید

قبل از شروع به ساختن نمایه اینستاگرام خود و درخواست تیک آبی در اینستاگرام ، باید در مورد شرایط خدمات و دستورالعمل های اینستاگرام مطالعه کنید و مطمئن شوید که کاملاً به آنها پایبند هستید. این آگاهی می تواند شانس شما را برای دریافت تیک آبی افزایش دهد.

۲٫ یک حساب کاربری اصیل و واقعی داشته باشد

ایجاد یک نمایه اصلی و واقعی در اینستاگرام نه تنها برای بالا بردن اعتبار حساب شما مهم است بلکه شانس گرفتن تیک آبی را نیز تسریع می کند. به همین منظور از نام گرفته تا تگ های پست های موجود در نمایه شما باید واقعا آن چیزی باشد که شما می توانید به عموم مردم ارائه دهید.

۳٫ حساب کاربری شما باید عمومی (Public) باشد

اطمینان حاصل کنید که نمایه اینستاگرام شما برای همه قابل مشاهده است و اگر اینگونه نیست ، با رفتن به تنظیمات حریم خصوصی آن را روی Public تنظیم کنید. رعایت این مسئله بسیار مهم است زیرا اینستاگرام به حساب های خصوصی تیک آبی نمی دهد.

۴٫ مشخصات خود را تکمیل کنید

با بازدید از صفحه شما ، بینندگان باید از آنچه به آنها پیشنهاد می شود آگاه شوند. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مربوط به خود یا سازمان خود را کامل پر کرده اید تا به مخاطبان اجازه دهید در مورد شما اطلاعات بیشتری را کسب کنند. مثلا برای نتیجه گیری بهتر می توانید پیوند وب سایت خود را در قسمت بیو اضافه کنید. همپنین بهتر است برای معرفی خود بیوگرافی بنویسید و تا آنجا که می توانید پست های بی نظیر و مفید تولید کنید.

اگر با رد شدن درخواست تیک آبی مواجه شدیم چه؟

اگر درخواست دریافت تیک آبی شما توسط اینستاگرام تأیید نشود ، اشکالی ندارد. خوشبختانه شما می توانید پس از ۳۰ روز مجدداً برای نشان آبی Instagram درخواست کنید. در ضمن ، شما می توانید در این مدت حساب کاربری خود را تقویت کنید و تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید تا شانس بالاتری برای به دست آوردن نشان تأیید آبی اینستاگرام  پیدا نمایید. بنابراین شما می توانید با فعالیت مداوم و جذب دنبال کننده بیشتر صلاحیت دریافت تیک آبی اینستاگرام را به دست آورید. به همین منظور همیشه باید پست های جذاب داشته باشید و با قرار دادن استوری در صفحه خود ارتباط بیشتری با دنبال کننده ها برقرار کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین راه های مدیریت اینستاگرام مطالب ما را در این سایت دنبال کنید.

منبع : https://www.techpout.com/how-to-get-blue-tick-on-instagram

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان