اهمیت تصاویر در تولید محتوا – ۵ مزیت استفاده از تصاویر

آیا یک محتوای طولانی و با ارزش را با تحقیق کامل در وب سایت خود منتشر کرده اید اما باز هم نتوانستید ترافیک مورد انتظار خود را جلب کنید؟ به نظر شما دلیلی که باعث عدم توجه مخاطبان به چنین محتوایی می شود چیست؟ عدم استفاده از تصاویر باکیفیت و مرتبط با متن منجر می شود تا محتوای شما به خوبی توسط کاربران درک نشود. ما  اینجا در مورد تصاویری صحبت می کنیم که بخش مهم و جدایی ناپذیری از هر محتوای متنی هستند. آیا تا به حال به اهمیت تصاویر در تولید محتوا دقت کرده اید؟ استفاده از تصاویر در تولید محتوا نه تنها آن را جذاب تر می کند بلکه محتوا را تعاملی تر نشان می دهد.

بر اساس نظرسنجی‌ها مردم تمایل بیشتری به محتوای با تصاویر دارند تا محتوای ساده مبتنی بر متن طولانی. اکنون که می دانید تصاویر و گرافیک ها نقش مهمی در موفقیت محتوا و سئو سایت دارند، بیایید ۵ مزیت قدرتمند استفاده از تصاویر در تولید محتوا برای سئو سایت را مورد بررسی قرار دهیم. همچنان با وب سایت شرکت بهین مبتکران ایده همراه باشید.

این شرکت انواع خدمات سئو سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت شرکتی را به مشتریان ارائه می دهد. هر کجای ایران عزیزمان هستید همین امروز برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

 

  • عکس ارزش هزار کلمه را دارد:

تیم سئو در اصفهان در شرکت بهیدو همواره به استفاده از تصاویر در تولید محتوا تاکید می کنند. زیرا این یک واقعیت اثبات شده است که شما می توانید پیام واضح تری را از طریق تصاویر قانع کننده به مخاطبان خود ارائه دهید تا نوشتن محتوای هزار کلمه ای! این تصویر ممکن است شامل بسیاری از عناصر و اشیاء باشد و یا اینکه به سادگی عکس محصول را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، می توانید تصاویری از فلوچارت ها، نمودارها و موارد دیگر را برای درک بهتر پیام خود اضافه کنید.

بنابراین با استفاده از تصاویر در تولید محتوا شما می توانید به ساده ترین روش ممکن و بدون زحمت پیام خود را به هزاران نفر در سراسر جهان برسانید.  همچنین این ترفند ساده به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری را برای کسب و کار خود جذب کنید. در اینجا به ۵ مزیت قدرتمند استفاده از تصاویر در تولید محتوا برای سایت اشاره می کنیم.

 

عکس ارزش هزار کلمه را دارد

 

  • محتوای شما جذاب تر می شود:

تصاویر علاوه بر اینکه پیام کسب و کار شما را واضح تر منتقل می کنند به جذابیت محتوا نیز می افزایند. علاوه بر این مخاطبان وقتی به جای خواندن متن ؛ تصاویر را مشاهده می کنند پیام شما برای مدت طولانی تری در ذهن آنها باقی می ماند.

بنابراین افزودن تصاویر گرافیکی به محتوا ساده ترین راه برای جذاب تر کردن محتوا و افزایش ارزش خواندن آن است. در اینجا، می‌توانید اینفوگرافیک‌هایی با جزئیات عمیق درباره محصول و خدمات خود ایجاد کنید یا از روش گرافیکی دیگری برای انتقال پیام خود استفاده کنید. همچنین می توانید به دنبال طراحان حرفه ای برای ساختن تصاویر جذاب تر مرتبط با کسب وکار خود باشید. این مورد یکی از مهم ترین اهمیت تصاویر در تولید محتوا است.

  • تمایل افراد برای به اشتراک گذاشتن محتوای شما افزایش می یابد:

یکی دیگر از مزایای استفاده از گرافیک در محتوا این است که افراد تمایل بیشتری به اشتراک گذاری چنین مطالبی دارند. آنها نه تنها محتوای شما را می خوانند، بلکه در شبکه های اجتماعی خود نیز به اشتراک می گذارند. به این ترتیب در معرض دید کاربران بیشتری قرار می گیرید. حتی محتوایی که در قالب تصاویر ارائه می شود، بدون زحمت، اشتراک های بیشتری را جذب می کند. به عنوان مثال، اگر به جای ایجاد محتوای متنی، اینفوگرافیک ایجاد کنید، اشتراک های بیشتری را جذب می کند. بنابراین وقتی مقاله عمیقی با تصاویر، اینفوگرافیک و سایر عناصر ایجاد می‌کنید، طبیعتاً اشتراک‌گذاری‌های بیشتری را از کاربران جذب خواهید کرد. زیرا محتوای شما تبدیل به یک محتوای جامع می شود که ارزش اشتراک‌گذاری را دارد.

این اشتراک‌گذاری ممکن است شامل اشتراک‌گذاری در شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی، از طریق ایمیل، یا از طریق رسانه‌های دیگر باشد. بنابراین، اگر می‌خواهید دسترسی به محتوای خود را افزایش دهید، این یکی از بهترین راه‌ها برای به دست آوردن اشتراک‌گذاری و رتبه‌بندی بیشتر است.

 

 

  • اهمیت تصاویر در تولید محتوا  نرخ تبدیل سایت شما را افزایش می دهد:

هنگامی که پیام خود را به شیوه ای قانع کننده با استفاده از گرافیک ها و تصاویر در محتوا پخش می کنید، شانس خود را برای تبدیل مخاطبان معمولی به مشتریان واقعی افزایش می دهید. در واقع وقتی کاربران چیزی را دوست دارند، تمایل دارند به آن اعتماد کنند. از این رو، شانس بیشتری وجود خواهد داشت که بازدیدکننده شما به مشتری شما تبدیل شود.

علاوه بر این، شما با افزودن تصاویر گرافیکی به محتوای خود اطلاعات عمیق تری را از خدمات و محصولات خود به کاربران ارائه می دهید و به تصمیم‌گیری بهتر آنها کمک می کنید. این ترفند ساده به شما کمک می کند تا نه تنها در کمترین زمان فروش آنلاین کسب و کار خود را چند برابر کنید، بلکه ترافیک وب سایت خود را نیز افزایش دهید. اگر به خدمات طراحی سایت در اصفهان یا سئو سایت در اصفهان نیاز دارید همین امروز با ما تماس بگیرید.

  • به مخاطبان بیشتری دست می یابید:

وقتی تصاویر، اینفوگرافیک ها و سایر مطالب گرافیکی جذاب را به متن خود اضافه می کنید، سهم بیشتری از بازار هدف را به دست می آورید. همانطور که گفته شد افراد محتوای جذاب را بیشتر به اشتراک می گذارند، بنابراین شما نیز این شانس را دارید که بدون انجام کار زیادی به یک پایگاه مشتری جدید در سراسر جهان برسید.

بنابراین با استفاده از تصاویر در تولید محتوا وب سایت خود را جذاب تر جلوه دهید. به طور کلی هر عنصر تولید محتوا برای افزایش بازدید سایت نقش مهمی ایفا می کنند و برای تلاش های سئو لازم هستند.

 

۵ مزیت قدرتمند استفاده از تصاویر در تولید محتوا برای سئو سایت

 

  • زمان حضور در صفحه سایت خود را افزایش می دهید:

وقتی تصاویر یا سایر عناصر گرافیکی را به محتوای خود اضافه می کنید، کاربران ناخودآگاه برای مشاهده این تصاویر زمان بیشتری را در صفحه وب سایت شما صرف می کنند. آنها حتی ممکن است دو برابر وقت خود را صرف مشاهده تصاویر و اینفوگرافیک ها و سپس خواندن محتوای متنی کنند. زیرا تصاویر را جذاب‌تر می‌دانند. بنابراین، شما باید بیشتر و بیشتر از تصاویر و مطالب گرافیکی در محتوای خود برای افزایش زمان حضور کاربر در صفحه ی وب سایت خود استفاده کنید.

بر اساس تجربه تیم سئو در اصفهان در شرکت بهیدو همین ترفند ساده رتبه سئو سایت شما را به روشی بدون دردسر ارتقاء می بخشد. از آنجایی که افزایش زمان حضور در صفحه توسط کاربران یکی از فاکتورهای رتبه بندی در موتورهای جستجو است، بنابراین گنجاندن تصاویر و گرافیک به تنهایی به شما کمک می کند تا نتایج بهتری را مشاهده کنید. در اینجا، افزایش زمان حضور کاربر در سایت به معنای دید بهتر و شانس بهتر برای تبلیغ محصول یا خدمات شما است.

برگرفته از tiitsolutions.com

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان