تعرفه طراحی سایت پزشکی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت طراحی سایت پزشکی | بهیدو

در عصری که هم اکنون در آن زندگی می کنیم تقریباً همه چیز به سمت آنلاین شدن پیش رفته است حتماً مشاهده کرده اید که رقبای اصلی شما نیز هر چه بیشتر به سمت دیجیتالی شدن پیش رفته اند.

بنابراین در چنین شرایطی چشم پوشی از حضور آنلاین تنها باعث فاصله گرفتن از رقبا می شود. همانطور که می دانید یک راه خوب برای شروع حضور آنلاین، طراحی سایت پزشکی است.امروزه مردم برخلاف زمان های قدیم، دیگر مستقیماً به کلینیک ها و بیمارستان ها برای درخواست کمک پزشکی مراجعه نمی کنند.

در عوض آن ها ابتدا به اینترنت رجوع کرده و سوابق پزشکان مورد نظر خود را به صورت آنلاین جستجو و مقایسه می کنند. در پایان نیز یک قرار ملاقات آنلاین رزرو می کنند.بنابراین اگر در حال حاضر مطب شما به صورت آنلاین برای بیماران قابل مشاهده نباشد، حجم زیادی از بیماران بالقوه را از دست می دهید.

سایت پزشکی همچنین می تواند به عنوان یک پلتفرم مناسب برای مطب شما جهت به نمایش گذاشتن نمونه درمان ها و رضایت مشتریان عمل کند. این استراتژی برای بازاریابی خدمات و محصولات پزشکی شما بسیار موثر است.

علاوه بر این اگر وب سایت شما برای موتور های جستجو بهینه شده باشد بیماران با سرچ بیماری یا مشکل پزشکی خود در اینترنت خیلی راحت سایت شما را پیدا کنند. این ویژگی به افزایش اعتبار و شهرت شما کمک می کند.

اگر تصمیم به طراحی سایت پزشکی گرفته اید شاید در وهله اول بپرسید که تعرفه طراحی سایت پزشکی چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هزینه طراحی سایت پزشکی در شرکت بهیدو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را توضیح خواهیم داد.

عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت پزشکی

به طور کلی برای طراحی سایت پزشکی نمی توان یک مبلغ واحد تعریف کرد. به عبارت دیگر هزینه طراحی وب سایت پزشکی کاملاً منعطف است و تا حد زیادی به عوامل و متغیر های مختلفی بستگی دارد.

در واقع از آنجایی که هرکدام از وب سایت های پزشکی باید دارای طراحی و ویژگی های منحصر به فردی باشند، بنابراین نمی توان برای همه آن ها یک قیمت را اعلام کرد. با این وجود تخمین هزینه توسط کارشناسان طراحی سایت در بهیدو بر اساس جزئیات پروژه شما امکان پذیر است.

ما هزینه طراحی سایت پزشکی را معمولا بر اساس عوامل اولیه ی زیر تعیین می کنیم:

 • سازنده وب سایت

آیا برای طراحی سایت پزشکی به یک تیم طراحی سایت معتبر و حرفه ای نیاز دارید؟

قطعا هر چه سطح تخصص، دانش، مجموعه مهارت ها و تجربه تیم طراحی وب سایت بیشتر می شود، بر هزینه خدمات آن ها نیز تاثیر می گذارد. با این وجود پرداخت هزینه های بیشتر به یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل بهیدو مطمئن تر از پرداخت هزینه به افراد غیر متخصص و کم تجربه است.

 در واقع عدم استخدام یک متخصص شاید در ابتدا باعث صرفه جویی در هزینه شما شود، اما در دراز مدت به دلیل مشکلاتی که ممکن است برای پروژه شما به وجود آورد خسارت آور خواهد بود.

 • عنصر زمان

چقدر زمان برای تکمیل کل پروژه شما نیاز است؟

زمان یکی دیگر از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی سایت پزشکی است. هرچه طراحی سایت پیچیده تر باشد و دامنه پروژه بزرگ تر باشد، مسلماً زمان بیشتری برای طراحی آن نیاز است و قیمت آن نیز افزایش می یابد.

با این وجود اگر تیم طراحی سایت شما از مهارت و تخصص لازم برخوردار باشد می تواند زمان تخمینی مورد نیاز برای ساخت سایت را به حداقل رسانده و در نتیجه در هزینه های شما نیز صرفه جویی کند.

 • اهداف و مقاصد

هر کدام از پزشکان عزیز ممکن است از طراحی سایت پزشکی، اهداف و مقاصد مختص به خود را داشته باشند. این می تواند بر هزینه کلی طراحی تاثیرگذار باشد.

برای مثال هزینه طراحی یک وب سایت ساده با طراحی وب سایتی که امکان چت آنلاین یا رزرو نوبت آنلاین دارد متفاوت است. به طور کلی هر چه قابلیت های بیشتری برای وب سایت خود در نظر داشته باشید هزینه ی طراحی آن نیز افزایش می یابد.

همچنین اگر سایت شما با CMS آماده مانند WordPress طراحی می شود باید هزینه کمتری نسبت به زمانی پرداخت کنید که برنامه نویس با کد نویسی اقدام به طراحی سایت می کند. با این وجود ممکن است برخی از اهداف شما در قالب های آماه قابل پیاده سازی نباشد.

معمولاً طبق تجربه تیم بهیدو طراحی یک سایت حرفه ای نیمه اختصاصی بهترین و مناسب ترین انتخاب برای پزشکان است. چرا که هم امکان تغییر و بهینه سازی آن بر اساس نیاز مشتری وجود دارد و هم به خاطر آماده بودن قالب آن، هزینه مناسب تری خواهد داشت.

نکاتی که برای طراحی سایت پزشکان باید در نظر بگیرید

 • صفحات وب سایت

مهم ترین صفحه وب سایت، صفحه اصلی آن است. چرا که اغلب اولین قسمتی است که بازدید کنندگان می بینند. بنابراین برای جلب توجه حداکثری مشتریان باید مطمئن شوید که صفحه اصلی سایت شما به خوبی طراحی شده است.

این صفحه باید حاوی نکات برجسته ی وب سایت شما باشد و به خوبی مهارت و تخصص پزشکی شما را در یک نگاه به کاربران نشان دهد.

 البته این تنها صفحه در سایت پزشکی نیست. بلکه صفحات فرود داخلی نیز به همان اندازه مهم هستند. زیرا بازدید کنندگان بیشتر وقت خود را در صفحات مرتبط با خدمات پزشکی، سوابق کاری، نمونه کارها، آدرس مطب و غیره می گذرانند.

محتوا، قالب و آیتم هایی که می خواهید به هر یک از این صفحات اضافه کنید، مانند گرافیک‌ ها، ویدیو ها و سایر ابزار های دیگر بر هزینه طراحی سایت پزشکی تأثیر می گذارد. همچنین هر چقدر تعداد صفحات وب سایت بیشتر می شوند هزینه طراحی آن ها نیز بیشتر است.

 • ادغام و عملکرد

هر چه وب سایت پزشکی شما به ادغام ها و قابلیت های بیشتری نیاز داشته باشد، هزینه طراحی آن بیشتر خواهد بود. مثلاً زمانی که می خواهید سیستم رزرو نوبت آنلاین را فعال سازی کنید و یا یک گالری عکس و تقویم در طراحی سایت بگنجانید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

البته برخی از این قابلیت ها با ماژول ها و افزونه های آماده قابل پیاده سازی هستند که استفاده از آن ها ارزان تر است. با این وجود اگر نیاز به قابلیت های منحصر به فرد داشته باشید که باید به صورت سفارشی کد نویسی شوند هزینه آن بیشتر می شود.

به طور کلی پیکربندی و سفارشی‌ سازی زمان می‌برد و در نتیجه بر هزینه طراحی سایت تأثیر می ‌گذارد.

 • نوع طراحی

طراحی سایت شما باید حرفه ای و در عین حال کاربرپسند و آسان برای استفاده باشد تا بتواند مخاطبان زیادی را جذب کند.

طراحی های پیشرفته و منحصربه فرد نیازمند به سفارشی سازی، زمان و تخصص بیشتر هستند که روی هزینه کلی پروژه تاثیر می گذارد.

اگرچه طراحی سایت پزشکی با ظاهر حرفه ای با استفاده از قالب های آماده امکان پذیر است. با این حال اگر می خواهید وب سایت شما با سایر رقبا متفاوت باشد باید حداقل به میزان محدودی اقدام به سفارشی سازی آن کنید.

از طرفی قالب های از پیش ساخته شده ممکن است عملکرد سایت شما را نیز محدود می کنند. همچنین ممکن است تأثیر منفی بر عملکرد وب سایت شما در موتور های جستجو داشته باشند.

اما یک طراحی سفارشی به شما امکان می دهد تمام اجزای وب سایت خود از جمله محتوا، طرح، برچسب ها و تصاویر را شخصی سازی کنید. این یک مزیت برای سئو سایت محسوب می شود.

برخی از قابلیت های سایت های پزشکی پیشرفته که روی هزینه طراحی تاثیر می گذارند عبارتند از:

 • راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین و تقویم ساعات کار مطب
 • امکان چت آنلاین
 • اضافه کردن گالری عکس و فیلم
 • اضافه کردن انجمن پرسش و پاسخ
 • اضافه کردن وبلاگ پزشکی
 • یکپارچه سازی سایت با سایت دیگر، برنامه موبایل یا نرم افزار مدیریت
 • سیستم های پرداخت یکپارچه
 • اضافه کردن نسخه های زبان انگلیسی، عربی و …
 • سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

اگر نیاز به طراحی سایت سفارشی دارید تا به صورت منحصر به فرد برند و نام شما را در اینترنت مطرح کند همین امروز با شرکت بهیدو تماس بگیرید.

ما به شما کمک می کنیم تا یک طراحی سایت پزشکی با تمام زیبایی شناسی و قابلیت های مورد نیاز خود داشته باشید.

سایت برای پزشکان

 • محتوا

قصد دارید از چه نوع محتوایی در وب سایت خود استفاده کنید؟

آیا به سراغ محتوای تمام متنی می روید یا ترکیبی از رسانه های مختلف مانند متون، تصاویر، فیلم ها و اینفوگرافیک ؟

بدون شک محتوا برای برقراری ارتباط با مشتریان و جذب بازدید کنندگان بسیار مهم است. هر چه از محتوای قوی تری استفاده کنید، برند و شهرت شما نیز بیشتر می شود.

همینطور محتوای خوب باعث افزایش ترافیک وب سایت و در نتیجه بهبود سئو سایت می شود. البته شما باید مبلغ جداگانه ای را برای بروزرسانی محتوا در وب سایت خود پرداخت کنید.

در نظر داشته باشید که تولید محتوا برای وب سایت های پزشکی یک کار دشوار و زمان بر است. زیرا تیم محتوا نویس باید دانش عمیقی در مورد جایگاه شما داشته باشند و بتوانند در مورد هر موضوع تحقیقات کاملی انجام دهند.

نتیجه گیری

طراحی یک وب سایت پزشکی می تواند شهرت و میزان حرفه ای بودن شما را نشان دهد.  با توجه به آنچه گفته شد، باید مطمئن شوید که طراحی وب، عملکرد ها و عناصری را ارائه می دهد که برای بازار هدف شما مفید و قابل اعتماد است.

در واقع بازدید کنندگان وب سایت شما با مشاهده سایت باید به این نتیجه برسند که کلینیک شما حرفه‌ ای‌ ترین، قابل اعتماد ترین، واجد شرایط و ماهر ترین در شهر است.

یکی از بهترین راه‌ ها برای جذب بیماران بالقوه و ایجاد یک تأثیر اولیه خوب این است که وب‌ سایت پزشکی خود را تا جایی که امکان دارد حرفه‌ ای، آسان برای استفاده، کاربرپسند، آموزنده و چشم نواز درست کنید.

هزینه کلی طراحی وب سایت پزشکی، تا حد زیادی به پیچیدگی طراحی مورد نظر یا مورد نیاز شما و همچنین تعداد ساعات مورد نیاز برای تکمیل کل پروژه بستگی دارد.

برای اطلاع از هزینه طراحی سایت پزشکی مورد نظر خود همین امروز با تیم بهیدو تماس بگیرید.

۵/۵ - (۱۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4  +  3  =  

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×
در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ –  ۰۲۱۲۸۴۲۷۹۹۰

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

 

"*" indicates required fields

×

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان