حضور بهین مبتکران ایده در نمایشگاه اتوکام

 

بهین مبتکران ایده با حضور در بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری و با برپایی غرفه ۱۱۳ واقع در سالن شیخ بهایی ، خدمات خود را در زمینه دیجیتال مارکتینگ ، بازاریابی آنلاین ، طراحی سایت  معرفی می نماید .

این نمایشگاه که بعنوان تخصصی ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در سطح استان اصفهان برگزار می شود، بعنوان پل ارتباطی بین شرکتهای عرضه کننده خدمات و محصولات در حوزه های فناوری، کامپیوتر و اتوماسیون می باشد. شرکت بهین مبتکران ایده با ارائه خدمات خود در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب و اپلیکیشن های موبایل در این نمایشگاهی توانست بازدیدکنندگان زیادی را با خدمات خود آشنا کند و این موضوع در فرآیند تصمیم گیری آنها در حوزه توسعه فعالیتها و کسب و کار در فضای آنلاین نقش پر رنگی را بازی خواهد کرد.

امید است توانسته باشیم با حضوری موثر در این نمایشگاه، گامی در توسعه برند بهین مبتکران و معرفی توانمندی هایمان به مشتریان عزیز برداشته باشیم.

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”برنامه ریزی وطراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ” link=”https://behido.com/tariffs”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان