درباره ی شرکت بهیدو

درباره ی بهیدو

تیم بهیدو به عنوان دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت بهین مبتکران ایده در سال ۱۳۹۵ با هدف فعالیت تخصصی و هدفمند در راستای طراحی و پیاده‌ سازی وب‌سایت‌ های اختصاصی در بستر PHP و پلتفرم لاراول و نیز وردپرس اختصاصی، سئو سایت (سئو در اصفهان و سایر شهرها) و طراحی اپلیکیشن های موبایل فعالیت خود را آغاز کرد. در این مسیر استفاده از نیروهای جوان و باانگیزه یکی از دستاوردهای این تیم بوده که با گذشت زمان و استمرار در پیشرفت سطح علمی شرکت و پشتیبانی قوی باعث رضایت هر چه بیشتر مشتریان گردید. باتوجه‌به حضور پررنگ شرکت‌های نرم‌افزاری و طراحی سایت در سطح کشور و تقاضای صنایع مختلف در خصوص خدمات طراحی سایت و سئو شرکت طراحی سایت بهیدو بر آن شد که فعالیت شرکت را در سراسر کشور ارتقا دهد. امروز شرکت طراحی سایت بهیدو (مرکز طراحی سایت در اصفهان و سایر شهرها) با رویکرد علمی و عرضه راهکارهای هوشمند و مشاوره در پیشبرد و توسعه سریع کسب‌وکارها و صنایع مختلف در سراسر کشور کمک شایان توجهی می‌کند. با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

خط مشی شرکت بهین مبتکران ایده

ارتباط و بهره گیری از نظرات مشتری
برای سفارشی سازی خدمات

ارتقاء سطح کیفی خدمات

ارائه مشاوره برای انتخاب راهکارهای
متناسب با نیازهای سازمان

تعهد کامل برای حصول
رضایت مشتری

افزایش توان فنی کارشناسان
با آموزش‌های متعدد درون سازمانی

اهداف شرکت بهیدو

شرکت بهین مبتکران ایده توانسته است با تکیه بر دانش تخصصی و مهارت‌های فنی، تجارب ارزشمندی در زمینه طراحی سایت‌های وردپرسی، اختصاصی و سئو داشته باشد. همچنین با تعهد بر کیفیت و بهره‌گیری از تجربه و دانش منسجم توانسته در مدت فعالیت خود، رضایت حداکثری مشتریان را به دست آورد، کیفیت در اجرا، رعایت زمان‌بندی، برخورد مناسب و پاسخ‌دهی سریع از مهم‌ترین ویژگی‌ها و اصول ما در ارائه خدمات است. برآیند این کار به‌دست‌آوردن سهم قابل‌ملاحظه‌ای از بازار خدمات حوزه آنلاین در کشور بوده که همچنین رسیدن به این امر با استفاده از تیم باانگیزه و با دانش فنی بالا محقق شده است. شرکت بهین مبتکران ایده شامل واحد دو قسمت دپارتمان برنامه‌نویسی اختصاصی و دپارتمان طراحی سایت شامل ارتباط با مشتریان، واحد گرافیک، واحد پشتیبانی و ارتباط با مشتریان بوده که با ارائه خدمات خلاقانه، همکاری لذت‌بخش و رضایت آوری را در طول پروژه با مشتریان ایجاد کرده است. بهیدو با افتخار اولین دپارتمان طراحی سایت و سئو در کشور است که تاکنون پروژه‌های اختصاصی بسیاری را در سطح استان و کشور با موفقیت به پایان رسانده و با تیمی فنی، به‌روز و جوان آماده ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان است. دپارتمان بهوان زیرمجموعه شرکت نرم افزاری بهین مبتکران ایده با افتخار اولین مجموعه متمرکز و مجری اجرای نرم افزار و سامانه‌های اختصاصی تحت وب در اصفهان و کشور بوده که قادر به انجام یکپارچه‌سازی سامانه‌های مراکز، سازمان‌های دولتی و غیردولتی می‌باشد. علاوه بر این شرکت بهین مبتکران ایده با متدهای به‌روز به کار گرفته شده و مطابق با استانداردهای جهانی فعالیت‌های موفقی در سطح بین‌المللی داشته و در جهت توسعه و ارتباط با بازار هدف، تلاش خود را دوچندان کرده است.
۰

پرسنل فنی

۰

سایت طراحی شده

۰

کلمات کلیدی سئو شده

۰

سامانه های اختصاصی

سخن مدیر عامل

مهدی امساکی هستم، مدیرعامل شرکت بهین مبتکران ایده. براساس تجربه‌ای که در حوزه فروش و آی تی دارم و تحقیقاتی که در این حوزه داشتم، متوجه شدم یکی از مشکلاتی که این روزها برخی از مدیران عامل شرکت‌ها، مدیران اجرایی، مدیران و کارشناسان فروش و بازاریابی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند «کمبود استفاده از ابزارهای الکترونیکی دنیای امروز» است و این مسئله باعث شده تا نتوانند آنطور که باید از این ابزارها درجهت توسعه حوزه کاری‌ خود بهره‌مند شوند. در هر دسته‌ای که باشید، مطمئناً یکی از اهدافتان برای راه اندازی کسب و کار، سود دهی است. کسب و کار شما اگر سودی برایتان نداشته باشد، بعد از مدتی ضرر خواهید کرد و از دسته کاری خود خسته و دست به شغلی دیگر می‌زنید. در صورتی که پاک کردن صورت مسئله درست نیست. اکثر کارآفرینان دنیای امروز که نامشان جزو لیست ۱۰۰ ثروتمند جهان است، زمانی مانند شما بدون هیچ تجربه‌ای شروع کردند. آن‌ها تفاوتی با شما ندارند، تنها تفاوت این افراد با کسانی که هم زمان با آن‌ها شروع کردند و در نیمه راه اهدافشان را رها کردند، پافشاری در مسیر و کسب تجربه از آموخته‌های دیگران بود. به همین جهت برآن شدیم تا با بالا بردن سطح دانش استفاده از ابزارهای الکترونیکی بتوانیم گامی در کاهش مشکلات پیش روی مدیران برداریم تا بتوانند به یک مجموعه اطلاعات جامع برای پیشبرد اهدافشان برسند. ما در شرکت بهین مبتکران ایده (بهیدو) دور یکدیگر جمع‌ شده‌ایم تا تجاربی را که با فعالیت‌های مختلف اجرایی در شرکت‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی کسب کرده‌ایم در اختیار شما قرار دهیم. تجارب ما به شما این قدرت را می‌دهد تا بتوانید با یک ایده خوب و تاثیرگذار کسب و کارتان را رونق ببخشید و یا کسب و کاری نو راه‌اندازی کنید.

مهدی امساکی

مدیر عامل

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان