تیم سئو در اصفهان بهیدو به شما کمک می کند تا با تکنیک های روز سئو و بهینه سازی وب سایت، کسب و کار خود را به بهترین نحو به مخاطبانتان معرفی کنید. خدمات سئو در اصفهان و تاثیر مثبت بر تجارت شما از ضمانت های ماست. سفر دیجیتالی خود را با استراتژی سئو بهیدو متحول کنید. ما چشم انداز استراتژیک، اجرای یکپارچه و نتایج استثنایی را از طریق خدمات یکپارچه طراحی سایت، سئو و مشاوره دیجیتال به شما ارائه می دهیم.

ما قول رتبه بندی خاصی را نمی دهیم ولی با ایجاد تاثیرات مثبت بر کسب و کارتان تنها از راه سئو سایت شما را راضی می کنیم. کافی است برای پیشرفت خود با تیمی کار کنید که علاوه بر خدمات سئو در اصفهان، فروشی بیشتر و افزایش درآمد برای شما خلق کنند. ما برای تحقق همین هدف در کنار شما هستیم.

شــــروع یـــک
سفر دیجیتال
بـــا بــــهـیـــدو

شــــروع ســــفــر

سئو در اصفهان؛ سئو سایت بدون محدودیت مکانی

خدمات سئو و بهینه‌ سازی سایت (Search engine optimization) محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیست و با این خدمات شما می توانید مشتریان خود را از سراسر ایران و حتی جهان به دست آورید. با این حال شما می توانید بازار هدف خود را شهر خاصی قرار دهید تا در زمان کمتری به بیشترین بازده دست یابید. اگر با جستجوی عبارت سئو در اصفهان و یا بهینه سازی سایت در اصفهان به این صفحه رسیدید، حتما این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات بهینه سازی و سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تنها به شهر اصفهان محدود نمی شود. بلکه اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم اجرایی آن است. برای بسیاری فعالان حوزه تجارت، صنعت و همچنین بازارهای سنتی اهمیت زیادی دارد که مشتریان آن ها در محدوده جغرافیایی شهر یا حداکثر استان خودشان باشند؛ به همین خاطر ممکن است کلمات کلیدی کسب و کار خود را به شهر یا استان خود محدود کنند.

به این ترتیب شما صاحب هر کسب و کار و هر تجارتی که باشید، می توانید به نسبت نوع خدمات به محدوده‌ای فراتر از شهر خودتان فکر کنید و با حضور در صدر نتایج گوگل فروش خوبی داشته باشید. خدمات سئو در اصفهان که در بهیدو ارائه می شود شامل چندین استراتژی سئو مانند ایجاد محتوای سفارشی است که حاوی کلمات کلیدی هدفمند و مرتبط با کسب و کار شماست. علاوه بر این بهینه سازی فنی سایت مانند بهینه سازی کدهای سایت شما، سرعت صفحه و میزان پاسخگویی آن در دستگاه های مختلف و در مجموع بهبود طراحی سایت برای ایجاد یک تجربه کاربری مثبت نیز از سایر خدمات ماست که به نتیجه گیری بهتر شما از سئو سایت کمک می کند.

بهیدو، بهترین انتخاب سئو سایت در اصفهان

اگر می خواهید ترافیک بیشتری را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ به سایت خود هدایت کنید، باید علاوه بر طراحی یک وب سایت حرفه ای روی سئو سایت خود ( سئو در اصفهان یا هر منطقه دیگری) نیز برنامه ریزی کنید. در واقع برای داشتن یک وب سایت موفق، یکی از راه ها استفاده درست از سئو و تولید محتوا است. اما این دو عامل به تنهایی باعث رشد شما نمی شوند. برای این که شما بتوانید یک بازاریابی اینترنتی موفق داشته باشید، باید بتوانید از همه فاکتورها با هم استفاده کنید. ما در بهیدو با سئوی داخلی، سئو خارجی و سئو فنی موفقیت را برای شما به ارمغان می آوریم.

کمپین های شفافیت

تعهد ما به شفافیت را تجربه کنید. “کمپین های ۱۰۰% شفاف” ما تضمین می کند که شما در هر مرحله از روند کار مطلع شوید، این موضوع اعتماد را تقویت می کند و باعث موفقیت مشترک در طول سفر دیجیتالی شما با ما می شود.

تیم دوستانه از کارشناسان

کارشناسان و متخصصان ما به اندازه یک تیکت یا یک تماس تلفنی از شما فاصله دارند یا اگر به جلسه حضوری نیاز دارید به دفتر ما مراجعه کنید تا درباره برنامه‌ها و اهداف مشترکمان در رابطه با سئو در اصفهان صحبت کنیم. ما در کنار شما هستیم.

شریکی را انتخاب کنید که شما را درک کند

تمام تصمیمات ما بر اساس اهداف و دغدغه های شماست. چه طراحی سایت در اصفهان، سئو در اصفهان یا هر خدمت دیگری، ما می‌خواهیم دغدغه شما را بدانیم تا بتوانیم نتایج مورد نظر کسب ‌وکار شما را ارائه دهیم. پیشرفت را با بهیدو تجربه کنید.

بهیدو، برترین انتخاب سئو سایت در اصفهان

اگر می خواهید ترافیک بیشتری را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ به سایت خود هدایت کنید، باید علاوه بر طراحی یک وب سایت حرفه ای روی سئو سایت ( سئو در اصفهان یا هر منطقه دیگری) خود نیز برنامه ریزی کنید. در واقع برای داشتن یک وب سایت موفق، یکی از راه ها استفاده درست از سئو و تولید محتوا است. اما این دو عامل به تنهایی باعث رشد شما نمی شوند. برای این که شما بتوانید یک بازاریابی اینترنتی موفق داشته باشید باید بتوانید از همه فاکتورها با هم استفاده کنید. ما در بهیدو با سئوی داخلی، سئو خارجی و سئو فنی موفقیت را برای شما به ارمغان می آوریم.

با تیم سئو بهیدو، بهترین نتایج را کسب کنید

افزایش ایمپرشن ارگانیک از طریق سوشال مدیا و رسانه های اجتماعی

افزایش کاربران جدید و ارگانیک با استراتژی های خلاقانه سئو

افزایش ورودی سایت از طریق کمپین های هدفمند تبلیغاتی

بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی - بهیدو

ما حداکثر بازدهی از سرمایه گذاری را برای شما فراهم می کنیم

ما برای تحقق اهداف آنلاین شما در هر منطقه و زمانی، آماده ایم.

راه های بهبود سئو سایت با استراتژی سئو بهیدو

ریسرچ و استراتژی

سئو آن پیج

سئو تکنیکال

سئو آف پیج

نیاز شما و کارما چیست؟

هنگامی که با SERP کار می کنید، یک نقشه راه اثبات شده برای موفقیت در بهینه سازی و سئو  سایت دریافت می کنید. رتبه شما افزایش می یابد، ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت می کنید و شاهد افزایش سرسام آور فروش خود خواهید بود. از تجزیه و تحلیل داده ها و فناوری های به روز SEO استفاده کنید تا به کسب و کار خود مزیت رقابتی بدهید. ما با سئو آن پیج، سئو آف پیج و سئو تکنیکال با فرآیندهایی شفاف، رشد و تحقق اهداف شما را ارائه می دهیم.

رویکرد ما تنها مبنی بر سئو در اصفهان یا یک شهر خاص نیست. ما به سئو سایت به چشم بازاریابی در موتورجستجوی گوگل نگاه می کنیم. بهیدو به لطف همکاری با پلتفرم های بزرگ درکنار تیمی از استراتژیست های سئو حرفه ای و با تمرکز بر روی کسب و کار و اهداف شما، رشد و درآمدی که شایسته ی آن هستید را برای شما به ارمغان می آورد. کافی است خدمات سئو سایت خود را به ما بسپارید تا با بهترین نتایج شما را شگفت زده کنیم.

چطوری انجامش میدیم ؟

سالهــــا آزمایــــش

بهینه سازی و مهندسی موتورهای جستجو به ما چنین مزیتی داده است.

نمونه کارهای خدمات سئو و بهینه سازی سایت در بهیدو

پروژه سئو سایت

دکتر مصطفی حکمت

پروژه سئو سایت

کیانی ماشین

پروژه سئو سایت

کیلینک سلامت ایرانیان

پروژه سئو سایت

دکتر ایمان مومنی

پروژه سئو سایت

نانوتوس

پروژه سئو سایت

گروه پژوهشی صنعتی آریانا

نتایج ما در گوگل

هزینه سئو در اصفهان - بهیدو

تعرفه و هزینه سئو سایت در اصفهان

ممکن است این سوال برای شما ایجاد شده باشد که هزینه سئو سایت چقدر است؟ اما بهتر است بدانید صرف هزینه برای سئو سایت درواقع یک نوع سرمایه گذاری برای کسب و کار شما به حساب می آید. اما اگر واقعا در رابطه با این مسئله نگران هستید، بهتر است بدانید که تعرفه سئو وبسایت به عوامل متفاوتی بستگی دارد. 

میزان سختی کلمات کلیدی

وضعیت فعلی وبسایت شما

میزان فعالیت رقبای شما

 و … همه مواردی هستند که در تعیین قیمت سئو در اصفهان تاثیر دارند. برای اطلاع از قیمت دقیق کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با بررسی کامل وبسایت شما هزینه نهایی را به شما اعلام کنند.

مشکلات خود را با بهیدو حل کنید !

ترافیک پایین وبسایت

کلمات کلیدی بدون رتبه

ایندکس نشدن صفحات

مشکلات فنی زیاد

گوگل پنالتی

رویکرد بهیدو

اگر برای یافتن بهترین شرکت سئو در اصفهان یا در مسیر سئو با هرکدام از مشکلات بالا روبه رو شده اید، نگران نباشید. بهیدو در کنار شماست تا با دانش روز دنیا و متخصصانی باتجربه مشکلات شما را حل کند.

بررسی رقبا و استراتژی آن‌ها

تحقیق کلمات کلیدی سود آور

بهینه سازی فنی صفحات و سئو تکنیکال

سئو سایت در اصفهان - بهیدو

طراحی استراتژی مناسب کسب و کار

سئو آن پیج و افزایش اعتبار صفحات

سئو آف پیج و لینک سازی

مشاوره رایگان در زمینه سئو در اصفهان

ما برای مشتریانمان برنامه های سفارشی و موقعیت های منحصر به فرد ایجاد می کنیم. شروع همکاری ما و شما از طریق ارتباط شما با یکی از کارشناسان بهیدو شروع می شود. آن ها در یک جلسه حضوری با شما صحبت می کنند تا در مورد شما، کسب و کار، صنعت و اهداف شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. یک جلسه می تواند از ۱۰ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد و این موضوع همه ما را برای موفقیت در آینده آماده می کند. پس درصورتی که به دنبال خدمات طراحی سایت در اصفهان، سئو در اصفهان یا به طور کل سئو وبسایت خود و … هستید، کافی است ابتدا با یکی از متخصصان ما صحبت کنید. در اولین فرصت با ما تماس بگیرید.

مشاوره سئو در اصفهان - بهیدو

مسیر موفقیت پروژه های سئو در بهیدو

تحقیق و طراحی استراتژی

پس از جلسه اولیه کارشناسان ما با شما، ما تحقیقات عمیقی را آغاز می کنیم. بازاریابی دیجیتال به طور چشمگیری از صنعت و منطقه ای به منطقه دیگر تغییر می کند. به عنوان مثال موفقیت در سئوی تهران شاید بسیار سخت تر از موفقیت در سئو اصفهان باشد؛ زیرا کسب و کارهای بیشتری برای جستجوی کلمات کلیدی مشابه رقابت می کنند. ما همه این‌ها را در نظر می گیریم و پس از آن متخصصان ما با استفاده از ابزارهای اختصاصی و بررسی داده ها یک استراتژی برنده برای تجارت شما ارائه می دهند.

بررسی استراتژی و قیمت گذاری

ایجاد یک استراتژی سئو کامل بسته به پیچیدگی معمولاً ۳ تا ۷ روز کاری طول می کشد. پس از تکمیل این مرحله، کارشناس تعیین شده و سایر اعضای تیم ما، شما را در جریان برنامه ریزی و استراتژی سئو سایت شما قرار می دهند. ما دقیقاً به شما نشان می دهیم که قصد داریم چه کاری انجام دهیم و پیش بینی می کنیم که چه تأثیری بر تجارت شما می گذارد. ما به رویکرد خود اطمینان داریم و شما را در یک قرارداد سئو بلند مدت قفل نمی کنیم!

راه اندازی پروژه

پس از امضای قرارداد سئو در اصفهان، یک مدیرپروژه، استراتژیست و سایر پرسنل کلیدی مورد نیاز پروژه شما مانند یک مدیر کمپین و یا نویسنده محتوا به شما منصوب می شود. شما به تیم معرفی می‌شوید. بنابراین دقیقاً می‌دانید چه کسی روی چه بخشی از پروژه شما کار می کند. ما فراتر از کشف اولیه می رویم تا در مورد روند کسب و کار شما خارج از بازاریابی دیجیتال بیشتر بیاموزیم. پس از آن، پروژه سئو در اصفهان یا مکان مدنظر شما شروع می شود و هر بخش، کار خود را شروع می کند.

جلوتر از رقبای خود بمانید

پروژه سئو شما راه اندازی شده است؛ اما ما به همین جا متوقف نمی شویم. ما پس از بررسی و اقدامات ماهانه گزارش کارهای انجام شده را به شما ارائه می دهیم. ما برنامه شما را با تغییر دنیای دیجیتال تطبیق می دهیم و نیازهای در حال توسعه کسب و کار شما را برآورده می کنیم. ما در تمامی مراحل با شما همراه خواهیم شد تا به صدر گوگل بروید و پیشرفت حاصل از خدمات سئو در اصفهان بهیدو را حس کنید.

تحقیق و طراحی استراتژی

تحقیق و توسعه استراتژی

پس از جلسه اولیه کارشناسان ما با شما، تحقیقات عمیقی را آغاز می کنیم. بازاریابی دیجیتال به طور چشمگیری از صنعت و منطقه ای به منطقه دیگر تغییر می کند. به عنوان مثال موفقیت در سئوی تهران شاید بسیار سخت تر از موفقیت در سئو اصفهان باشد؛ زیرا کسب و کارهای بیشتری برای جستجوی کلمات کلیدی مشابه رقابت می کنند. استراتژیست ارشد همه این‌ها را در نظر می گیرد. متخصصان ما با استفاده از ابزارهای اختصاصی و بررسی داده ها یک استراتژی برنده برای تجارت شما ارائه می دهند.

بررسی استراتژی و قیمت گذاری

بررسی استراتژی و قیمت گذاری

ایجاد یک استراتژی سئو کامل بسته به پیچیدگی معمولاً ۳ تا ۷ روز کاری طول می کشد. پس از تکمیل، استراتژیست ارشد تعیین شده و سایر اعضای کلیدی تیم ما، شما را در جریان برنامه ریزی و استراتژی سئو سایت انتخاب شده قرار می دهند. ما دقیقاً به شما نشان می دهیم که قصد داریم چه کاری انجام دهیم و پیش بینی می کنیم که چه تأثیری بر تجارت شما می گذارد. ما به رویکرد خود اطمینان داریم و شما را در یک قرارداد سئو بلند مدت قفل نمی کنیم!

تحقیق و توسعه استراتژی

پس از جلسه اولیه کارشناسان ما و شما، تحقیقات عمیقی را آغاز می کنیم، بازاریابی دیجیتال به طور چشمگیری از صنعت و منطقه ای به منطقه دیگر تغییر می کند. به عنوان مثال، موفقیت در در سئو اتاوا است، زیرا کسب و کارهای بیشتری برای جستجوی عبارات/کلمات کلیدی مشابه رقابت می کنند.

بررسی استراتژی و قیمت گذاری

ایجاد یک استراتژی کامل بسته به پیچیدگی معمولاً ۳ تا ۷ روز کاری طول می کشد. پس از تکمیل، استراتژیست ارشد تعیین شده و سایر اعضای کلیدی تیم ما، شما را در جریان برنامه ریزی و استراتژی برگزیده قرار می دهند. ما دقیقاً به شما نشان می دهیم که قصد داریم چه کاری انجام دهیم و پیش بینی می کنیم که چه تأثیری بر تجارت شما می گذارد. ما به رویکرد خود اطمینان داریم و شما را در یک قرارداد بلند مدت قفل نمی کنیم!

راه اندازی پروژه

راه اندازی پروژه

پس از امضای قرارداد سئو در اصفهان، یک مدیرپروژه، استراتژیست و سایر پرسنل کلیدی مورد نیاز پروژه شما مانند یک مدیر کمپین و یا نویسنده محتوا به شما منصوب می شود. شما به تیم معرفی می‌شوید. بنابراین دقیقاً می‌دانید چه کسی روی چه بخشی از پروژه شما کار می کند. ما فراتر از کشف اولیه می رویم تا در مورد روند کسب و کار شما خارج از بازاریابی دیجیتال بیشتر بیاموزیم. پس از آن، پروژه سئو در اصفهان یا مکان مدنظر شما شروع می شود و هر بخش، کار خود را شروع می کند.

جلوتر از رقابت خود بمانید

جلوتر از رقابت خود بمانید

پروژه سئو شما راه اندازی شده است؛ اما ما به همین جا متوقف نمی شویم. ما پس از بررسی و اقدامات ماهانه گزارش کارهای انجام شده را به شما ارائه می دهیم. ما برنامه شما را با تغییر دنیای دیجیتال تطبیق می دهیم و نیازهای در حال توسعه کسب و کار شما را برآورده می کنیم. ما در تمامی مراحل با شما همراه خواهیم شد تا به صدر گوگل بروید و پیشرفت حاصل از خدمات سئو در اصفهان بهیدو را حس کنید.

راه اندازی پروژه

پس از امضای قرارداد سئو در اصفهان، یک مدیرپروژه، استراتژیست و سایر پرسنل کلیدی مورد نیاز پروژه شما مانند یک مدیر کمپین و یا نویسنده محتوا به شما منصوب می شود. شما به تیم معرفی می‌شوید. بنابراین دقیقاً می‌دانید چه کسی روی چه بخشی از پروژه شما کار می کند. ما فراتر از کشف اولیه می رویم تا در مورد روند کسب و کار شما خارج از بازاریابی دیجیتال بیشتر بیاموزیم. پس از آن، پروژه شروع می شود و هر بخش کار خود را شروع می کند.

جلوتر از رقابت خود بمانید

پروژه شما راه اندازی شده است اما ما به همین جا متوقف نمی شویم. ما پس از بررسی و اقدامات ماهانه گزارش کارهای انجام شده را به شما ارائه می دهیم. ما برنامه شما را با تغییر دنیای دیجیتال تطبیق می دهیم و نیازهای در حال توسعه کسب و کار شما را برآورده می کنیم. ما در تمامی مراحل با شما همراه خواهیم شد تا به صدر گوگل بروید و پیشرفت حاصل از خدمات سئو در اصفهان بهیدو را حس کنید.

ارائـــــــــه گـــزارش ســــــــئـــــو

در همکاری با تیم متخصص سئو در اصفهان بهیدو  در جریان تمامی مراحل پروژه خود و روند انجام آن قرار خواهید گرفت.

اطلاعات بیشتر برای سئو در اصفهان

خدمات سئو در اصفهان

خدمات سئو و بهینه‌ سازی سایت محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیست و با این خدمات شما می توانید مشتریان خود را از سراسر ایران و حتی جهان به دست آورید. با این حال شما می توانید بازار هدف خود را شهر خاصی قرار دهید تا در زمان کمتری به بیشترین بازده دست یابید.
اگر با جستجوی عبارت سئو در اصفهان و یا بهینه سازی سایت در اصفهان به این صفحه رسیدید، حتما این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات بهینه سازی و سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تنها به شهر اصفهان محدود نمی شود. بلکه اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم اجرایی آن است.
برای بسیاری فعالان حوزه تجارت، صنعت و همچنین بازارهای سنتی اهمیت زیادی دارد که مشتریان آنها در محدودیت جغرافیایی شهر یا حداکثر استان خودشان باشند به همین خاطر ممکن است کلمات کلیدی کسب و کار خود را به شهر یا استان خود محدود کنند. به این ترتیب شما صاحب هر کسب و کار و هر تجارتی که باشید می توانید به نسبت نوع خدمات به محدوده‌ای فراتر از شهر خودتان فکر کنید و با حضور در صدر نتایج گوگل فروش خوبی داشته باشید.
خدمات سئو در اصفهان که در شرکت نرم افزاری بهیدو ارائه می شود شامل چندین استراتژی سئو مانند ایجاد محتوای سفارشی است که حاوی کلمات کلیدی هدفمند و مرتبط با کسب و کار شما باشد. علاوه بر این بهینه سازی فنی وب سایت مانند بهینه سازی کد سایت شما، سرعت صفحه و میزان پاسخگویی آن در دستگاه های مختلف و در مجموع بهبود طراحی وب سایت برای ایجاد یک تجربه کاربری مثبت نیز به نتیجه گیری بهتر شما از خدمات سئو کمک می کند.

ضرورت خدمات طراحی سایت و سئو در اصفهان چیست؟

اگر می خواهید ترافیک بیشتری را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ به سایت خود هدایت کنید، باید علاوه بر طراحی سایت حرفه ای روی سئو سایت خود نیز برنامه ریزی کنید. در واقع برای داشتن یک وب سایت موفق، یکی از راه ها استفاده درست از سئو و تولید محتوا است. اما این دو عامل به تنهایی باعث رشد شما نمی شوند.
برای این که شما بتوانید یک بازاریابی اینترنتی موفق داشته باشید، باید بتوانید از همه فاکتورها با هم استفاده کنید. به عنوان مثال تا زمانی که رابط کاربری سایت شما دارای ظاهر و سرعت عملکرد مناسبی نباشد، شما نمی توانید انتظار داشته باشید که سئو و تولید محتوا به شما کمکی بکنند. یکی از عوامل رتبه بندی گوگل همین سرعت سایت شماست. هدف گوگل این است که خدمات را در زمان کم با بالاترین سرعت به کاربران ارائه دهد. بنابراین حتما در هنگام طراحی سایت خود توجه ویژه ای به سرعت داشته باشید.

آموزش سئو در اصفهان

بسیاری از کسب و کار ها گمان می کنند پس از طراحی وب سایت مربوطه بلافاصله از رقبای اینترنتی خود پیشی گرفته و در صفحات اولیه گوگل دیده می شوند. این تصور به غیر از موارد استثنا در اکثر موارد انتظار نابه جاییست زیرا پس از طراحی اولیه سایت زمان سئوی وب سایتشان می رسد که باید به طور مداوم مراقب آن باشند! آیا باید تا همیشه سئوی سایتشان را به تیم طراح بسپارند؟! خب این مقوله هم زمان بر است و هم پر هزینه! تیم متخصص بهیدو برای همشهریان عزیز خود این فرصت را فراهم کرده تا به نیروی معرفی شده از طرف شما آموزش های سئو و بهینه سازی وب سایت خود در اصفهان را در اختیارتان قرار دهد. پس با آموزش سئو در اصفهان دیگر نگران سئوی سایت خود نباشید.

پیدا کردن سئوکار در اصفهان

سئوکار کیست؟ مختصرترین توضیحی که می‌توانیم برای آن بیایم این است: کارشناسی که الگوریتم‌های موتورهای جست‌وجو در اینترنت را به خوبی می‌شناسد وبه واسطه آن می‌تواند محتوای سایت شما را بهینه‌سازی کند. چه فایده‌ای دارد؟ محتوای سایت شما به خوبی دیده می‌شود و این تنها یکی از گام‌های بازاریابی دیجیتال است. سئو تخصص است. دنبال کردن مداوم الگوهای جدید موتورهای جست‌وجو تنها از یک سئوکار حرفه‌ای برمی‌آید.
سئوکار در اصفهان یکی از نیازهای شما برای بهبود رتبه سایتتان است و به واسطه آن است که هم اکنون به سایت شرکت ما هدایت شده‌اید. ما آن را به فال نیک می‌گیریم و شما را به بهترین سئوکار در اصفهان می‌رسانیم.

بهترین شرکت سئو در اصفهان

امروزه مبحث سئو (SEO) به خصوص سئو در اصفهان بسیار داغ است و سرمایه گذاری روی آن مانند طراحی سایت، تقریباً برای همه مشاغل آنلاین بسیار ضروری است؛ چرا که بازار فعلی رقابتی تر از همیشه شده است و درنتیجه درصد بسیار زیادی از کسب و کارها برای افزایش حضور خود در نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ، روی سئو سرمایه گذاری کرده اند.

اگر شما هم صاحب یک تجارت آنلاین هستید و در خصوص خدمات سئو سایت که توسط آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود سوال دارید، حتما تا انها همراه ما باشید. آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو بهترین و مناسب ترین خدمات سئو در اصفهان را به همشهریان و کلیه هموطنان عزیز در سراسر کشور ارائه می دهد. اگر به بازدیدکنندگان بیشتری برای وب سایت خود نیاز دارید در طول جستجوها و تلاش های خود حتما با اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو یا سئو وب سایت مواجه شده اید. فرقی ندارد کسب وکار آنلاین شما چیست، بهینه‌سازی موتورهای جستجو یا سئو در همه بازارهای هدف بسیار مهم است. برای اطمینان از اینکه حضور آنلاین شما توانمند و قابل ‌رویت باشد باید برای نسبت به سئو در اصفهان یا هر شهر دیگری که سکونت دارید و سپس سئو کلی سایت خود اقدام کنید. به طور مختصر می توانیم بگوییم که خدمات تخصصی سئو سایت در اصفهان و شهرهای دیگر شامل بسیاری از استراتژی‌ها با هدف کمک به رتبه‌بندی وب‌سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو است.

حتما شما هم می دانید که طراحی سایت اختصاصی یا طراحی سایت وردپرس در اصفهان و شهرهای دیگر به تنهایی کافی نیست. در واقع اگر می خواهید تجارت آنلاین شما سودآور باشد باید زمانی که کاربران کلمه کلیدی یا عبارت خاصی را که مرتبط با کسب و کار شما است در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر سرچ می کنند، سایت شما در بالای نتایج جستجو ظاهر شود تا افراد بیشتری بتوانند شما را پیدا کنند و با شما تماس بگیرند یا محصولات شما را به صورت آنلاین خریداری کنند و سئو همین کار را برای شما انجام می دهد. برای دریافت خدمات سئو در اصفهان با ما همراه باشید.

توسعه کسب وکارهای آنلاین با خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو

اگر در اصفهان حضور دارید باعث افتخار است که از نزدیک با شما هم صحبت شویم و فعالیت شما را بشناسیم تا بهتر بتوانیم مجموعه کسب و کارتان را توسعه دهیم، اگر هم در شهری دیگری هستید و با جستجوی کلید واژه سئو در اصفهان به دنبال بازار هدف و مجری مستقر در اصفهان هستید، اطمینان داشته باشید که ما می‌توانیم بهترین خدمات بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ را به شما ارائه کنیم. در کنار خدمات سئو در اصفهان، آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو به مشتریان خود خدمات دیگری هم ارائه می دهد که باعث بهبود کسب و کار آن ها در فضای مجازی می شود. در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

۱. طراحی سایت در اصفهان

۲. طراحی سایت در سایر شهرها

۳. طراحی UI/UX

۴. طراحی اپلیکیشن

۵. مشاوره دیجیتال

۶. سئو سایت

اینکه شما به دنبال سئو سایت خود هستید، نشان می دهد که در حال حاضر یک وب سایت دارید؛ اما هدف ما از معرفی این خدمت به شما این است که بنا بر تجربه، مشتریان زیادی داشتیم که پس از آشنایی با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو و مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما، سریعا تصمیم به طراحی مجدد سایت خود گرفتند. شاید شما از ظاهر سایت خود چندان راضی نباشید و یا اینکه وب سایتتان در موبایل به درستی نمایش داده نمی شود و اصطلاحا ریسپانسیو نیست، در این صورت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو آماده ارائه خدمات طراحی سایت و باز طراحی پلتفرم های آنلاین نیز می باشد. شما به هرکدام از خدمات بالا نیاز داشتید، کافی است با ما تماس بگیرید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو؛ ارائه دهنده خدمات سئو در اصفهان

طراحی و توسعه وب در کنار خدمات سئو، یکی از مهم ترین عوامل برای بازاریابی دیجیتال است. تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از وب‌سایت‌های تجاری با تغذیه مداوم وب‌سایت با عناصر مناسب در کنار ترکیب تاکتیک‌های مناسب سئو در رتبه‌های بالایی قرار گرفته‌اند. اگر شما هم به کسب رتبه بالا در گوگل و حضور آنلاین خوب نیاز دارید، همین امروز برای دریافت خدمات طراحی سایت در اصفهان و سئو سایت در اصفهان با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید.

بهین مبتکران ایده با نام اختصاری بهیدو، یک شرکت سئو در اصفهان است که علاوه بر خدمات متنوع دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت، سئوسازیِ وب سایتِ شما را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و برای ما باعث افتخار است که می‌توانیم به واسطه آن، فصل جدیدی از همکاری را با شما عزیزان آغاز کنیم.
سئو برای طرفداران تولید محتوا و خودِ تولیدکنندگان محتوا می‌تواند به عنوان یک شغل باشد؛ زیراکه امروزه سئو به نیاز اصلی سایت‌های ارائه دهنده خدمات تبدیل شده‌است. سئو فعالیتی است که به واسطه آن موتورهای جستجوگر اینترنت می‌توانند محتوای تولید شده در سایت شما را به راحتی بخوانند؛ بهترین نتیجه‌ای که از آن به دست می‌آید بهبود رنک سایت شماست. تنها کاری که لازم است برای این مقصود انجام دهید این است که سایت خود را به سئوکار یا یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بسپارید. حالا می‌توانید به هدفتان در حوزه فعالیتی که دارید، (اعم از اقتصادی،‌ آموزشی، خدماتی و … ) برسید.
بهین مبتکران ایده با نام اختصاری بهیدو، یک شرکت سئو در اصفهان است که علاوه بر خدمات متنوع دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت، سئوسازیِ وب سایتِ شما را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و برای ما باعث افتخار است که می‌توانیم به واسطه آن، فصل جدیدی از همکاری را با شما عزیزان آغاز کنیم.

آیا به مشاوره رایگان در زمینه سئو در اصفهان و خدمات سئو نیاز دارید؟

همانطور که گفته شد پس از طراحی حرفه ای هر سایتی زمان بهینه سازی و سئو سایت می رسد. مسلما هم اکنون می دانید که بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان سئو، فرآیندی است که احتمال یافتن وب سایت شما در موتورهای جستجو را افزایش می دهد. سئو به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کند تا بهتر تشخیص دهند که وب سایت شما در مورد چیست و در نتیجه اجازه دهند محتوای شما به افراد مناسب نشان داده شود. اما حتی برخی کسب و کارها با وجود اقدامات اولیه برای سئو سایت و بهینه سازی هنوز به نتیجه دلخواه خود که پیشی گرفتن از رقبای اینترنتی در صفحات اولیه گوگل است، نرسیده اند! بارها تماس هایی داشتیم که به مشاوره سئو برای حرفه خود نیاز داشتند که تنها با آگاهی اصولی سئو می توان به مشکل آن ها پی برد؛ چرا که گاهی با بررسی های صورت گرفته به طراحی مجدد سایت یا ریدیزاین سایت هم نیاز بوده است.

با کدنویسی و طراحی مدرن با استفاده از شیوه های به روز کدنویسی با HTML5 و CSS3 تمیز، می توانید وب سایتی داشته باشید که کاربران شما را جذب کند و به زودی آن ها را به عنوان مشتری خود داشته باشید. حال اگر شما در استان اصفهان مشغول فعالیت هستید و برای بهبود وضعیت وب سایت و همچنین کسب و کار اینترنتی خود نیاز به یک مشاور و یا تیم حرفه ای دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. پاسخ به چند سوال متداول در رابط با سئو وب سایت:

سایت من چه قدر زمان می برد تا به رتبه ی ۱ گوگل برسد؟

به طور کلی پاسخ به این سوال بسته به عوامل بسیاری می باشد.اما بسته به فعالیت قبلی شما و جایگاه کلمات کلیدی شما در رتبه های مختلف گوگل این بازه بین ۲ الی ۶ ماه متغییر خواهد بود . برای سایت های نوپا این عدد تا ۹ الی یک سال هم قابل افزایش است.

قیمت خدمات سئو در اصفهان به چه صورت است؟

سئو سایت یک محصول نیست که بتوان بر روی آن قیمت دقیقی گذاشت. بلکه مجموعه از فعالیت های مسمتر است که در دراز مدت روی سایت شما تاثیر میگذارد. موارد مختلفی مانند سختی کلمات ، رقبا و حجم رقابت در آن حوزه بر قیمت گذاری آن تاثیر گذار خواهد بود. مرحله اول تجزیه و تحلیل دقیق سایت و تصمیم گیری در مورد خدمات مورد نیاز است که از روی آن می توان تخمین قیمت درستی ارائه داد.

استراتژی سئو در اصفهان؛ راه موفقیت شما

استراتژی سئو در اصفهان و همچنین در کل دنیا یکی از مهم‌ترین موارد در سئو است. اگر تاکنون در مقابل طراحی وب سایت برای کسب‌وکارتان مقاومت داشتید، شیوع کرونا باید نظر شما را عوض کرده باشید. در زمان کرونا شاهد آن بودیم که تعداد زیادی از کسب‌وکارها دچار مشکل شدند؛ ولی تنها افرادی که وب سایت داشتند به‌صورت اینترنتی به ادامه کار خود مشغول شدند و نسبت به کسب و کارهای سنتی ضرر و زیان کمتری متحمل شدند. درنتیجه وقت آن رسیده که نسبت به طراحی سایت برای کسب و کار خود اقدام نمایید یا درصورتی‌که وب سایت خود را راه‌اندازی کرده‌اید باید در جهت سئو سایت و انتخاب یک استراتژی سئو مناسب حرکت کنید.

ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیدو در کنار شما هستیم تا در زمینه طراحی سایت و سئو اصفهان به شما کمک کنیم. کافی است برای استفاده از خدمات سئو اصفهان و بهینه سازی سایت با ما تماس بگیرید.

آیا به فروش موثر در بازارهای آنلاین نیاز دارید؟

همانطور که گفته شد سئو بخشی ضروری از یک استراتژی کامل بازاریابی آنلاین و بازاریابی موتورهای جستجوی مقرون به صرفه است. با بهینه سازی هدفمند موتورهای جستجو، شما می توانید به موفقیت بلندمدت در مشاهده ی نام و کلمات کلیدی برند خود در موتورهای جستجو دست یابید. حدود ۸۰ درصد از کاربران اینترنتی همیشه خرید آنلاین خود را با سرچ محصولات مورد نظر به عنوان مثال “خرید کفش آنلاین” در یک موتور جستجو آغاز می کنند. در این صورت اگر بتوانید وب سایت خود را در بالای صفحه جستجوی گوگل قرار دهید به راحتی توسط کاربران آنلاین بیشتری پیدا خواهید شد. زیرا فقط بهترین وب سایت های بهینه شده در ابتدا در موتور جستجو قرار می گیرند.

با خدمات سئو سایت در اصفهان در شرکت بهیدو وب سایت شما برای عبارات جستجوی خاص و مرتبط با کسب و کارتان بهینه خواهد شد. تیم سئو وب سایت در اصفهان به شما کمک می کند تا به راحتی در نتایج جستجوی گوگل و موتورهای جستجوی مشابه پیدا شوید تا ترافیک با کیفیت بیشتری برای وب سایت شما ایجاد شود. بدیهی است که تمام اقدامات مطابق با دستورالعمل های گوگل انجام می شود. در این صورت عبارات یا کلمات کلیدی مختلف کسب وکار شما در نتایج برتر موتورهای جستجو در صفحات فرود مربوطه فهرست خواهد شد. پیامد مستقیم این امر این است که شما به طور قابل توجهی بازدیدکنندگان بیشتری از وب سایت خود خواهید داشت.

انواع بهینه سازی سایت در اصفهان برای موتور های جست و جو

خدمات سئو سایت اصفهان را مانند دیگر نقاط جهان می توان به زیر شاخه های مختلفی تقسیم کرد:

سئو فنی ( technical seo )

بهینه سازی داخلی سایت ، سئو داخلی ( on page seo )

بهینه سازی خارجی ، سئو خارجی ( off page seo )

در ادامه در خصوص هر کدام توضیح خواهیم داد.

سئو داخلی – on page seo

با بهینه سازی درون صفحه، ساختار صفحات سایت شما (شامل ساختارهای لینک داخلی، زمان بارگذاری و محتوا) با توجه به استراتژی سئو، تجزیه و تحلیل و تراز می شود.

استفاده موثر از نقشه‌ های سایت XML در وب‌سایت شما به منظور کنترل خزیدن روبات‌های موتور جستجو از طریق فایل  robots.txt  و همینطور تولید محتوای موثر نیز به حوزه بهینه سازی در داخل صفحه تعلق دارد.

تمام اقدامات بهینه سازی روی صفحه به قابلیت یافتن بهتر در موتورهای جستجو کمک می کند.

سئو خارجی – off page seo

علاوه بر بهینه سازی داخل صفحه، بهینه سازی خارج از صفحه نیز به موفقیت وب سایت در نتایج موتورهای جستجو کمک قابل توجهی می کند.

در نتیجه باید در استراتژی سئو در اصفهان و همه ی شهرهای دیگر گنجانده شود.

کیفیت لینک های دریافتی یک عامل تعیین کننده در موفقیت اقدامات خارج از صفحه است. اقدامات بهینه سازی خارج از صفحه مربوط به لینک سازی خارجی و مدیریت بک لینک است.

سئو فنی – technical seo

به عنوان یک ارائه دهنده خدمات سئو وب سایت در اصفهان ما در کنار تیم متخصص طراحی سایت در اصفهان نه تنها به افزایش سرعت وب سایت شما کمک می کنیم، بلکه آن را برای رتبه بندی گوگل نیز بهبود می بخشیم.

همچنین در این راستا، ما قالب ها و ساختارهای وب سایت را به منظور داشتن بهترین مؤلفه ها برای بهینه سازی موتور جستجو تطبیق می دهیم.

 بهینه سازی موتور جستجو راه خوبی برای آوردن ترافیک مرتبط به وب سایت شما است. تیم سئو سایت در اصفهان در تلاش است تا به طور مداوم وب سایت شما را بهینه سازی کند تا آن را مطابق با نیاز مشتری ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات با ما تماس بگیرید. ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸

آیا کلمات کلیدی کسب وکار خود را می شناسید؟

شما باید بدانید که مردم چگونه محصولات یا خدماتی را که شما ارائه می دهید جستجو می کنند. آنها باید شما را در Google  پیدا کنند، در غیر این صورت روی یکی از صفحات متعدد نشان داده شده در نتیجه جستجو کلیک می کنند و هیچ وقت به سراغ شما نمی آیند. خدمات سئو در اصفهان و پیاده سازی کلمات کلیدی مناسب به سایت شما کمک می کند تا بالاتر از رقبای خود در نتایج جستجو قرار بگیرید. بنابراین تهیه لیستی از کلمات کلیدی یک مرحله بسیار ضروری برای بهینه سازی موتور جستجو است که توسط متخصصان سئو در اصفهان با همکاری مشتریان عزیز تهیه می شود.

طبق  مقاله ای از یک وبسایت معتبر کلمات کلیدی برای موفقیت در سئو بسیار مهم هستند. شما باید آن دسته از کلمات کلیدی را که مرتبط با کسب و کارتان هستند را هدف قرار دهید. زیرا این کلمات کلیدی هستند که کاربران آنها را برای دریافت پاسخ جستجوی مطلوب خود جستجو می کنند. به یاد داشته باشید بهترین خدمات سئو در اصفهان و شهرهای دیگر شامل تحقیق کلمات کلیدی برای یافتن آن دسته از کلمات کلیدی است که در ابتدای سفر مشتری او را به مشتریان بالقوه شما تبدیل می کند. در واقع باید اطمینان حاصل کنید که هر کلمه کلیدی کاملاً مشتری محور است. در ادامه برخی از نمونه کارهای سئو که توسط متخصصان سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو با تمرکز بر روی کلمات کلیدی اصلی مشتریان انجام شده است را می توانید ببینید.

سئو و توسعه وب

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو یکی از زیر مجموعه‌های خدمات بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ شامل بخش‌های مختلفی است که در رأس آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو قرار دارد. موارد دیگری مثل: بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ، ویدیو مارکتینگ، تبیلغات گوگل و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی از دیگر موارد ذکر شده است.

به عنوان مثال بازاریابی و تولید محتوای مفید و کاربردی علاوه بر اینکه سایت شما را از نظر موتور جستجوی گوگل، سایت ارزشمندی می کند بلکه بازدیدکنندگان سایت را نیز به خرید از خدمات شما ترغیب می کند؛ زیرا کاربر با دریافت اطلاعات فراوان از محصولات و خدمات مورد نیاز خود از طریق سایت شما، احساس اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا کرده و محصولات و خدمات مورد نیازش را از شما خواهد خرید.

تولید محتوا مکمل سئو سایت و بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز شتاب دهنده فروش شما و یکی از ضروریات برند سازی می باشند. ما در بهیدو علاوه بر خدمات سئو در اصفهان ، خدمات تولید محتوای سفارشی نیز ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در این مورد کافی است با یکی از شماره های ما تماس بگیریم.

سئو و بررسی محتوا

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو قبل از هر اقدامی برای ارائه خدمات سئو سایت به مشتریان خود، به بررسی محتوای سایت آن ها می پردازد. زمانی که سئو سایت شما بررسی می شود یکی از عوامل مهم داشتن محتوای جدید و منحصر به فرد است مانند بررسی سئوی فنی، نتایج بررسی محتوا نیز باید به ایجاد استراتژی برای تولید محتوا و اولویت برای مراحل بعدی آن منجر شود. بدون بررسی کامل محتوا، شما نمی توانید یک استراتژی سئو موثر برای خود ایجاد کنید؛ زیرا در ابتدا باید بدانید چه نوع محتوایی بر روی سایت دارید؟ چه نوع محتوایی در سایت ندارید؟ و چه نوع محتوایی بهترین عملکرد را برایتان داشته است؟


هدف آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه چارچوب قدرتمند در مورد نحوه صحبت کردن با مشتری در مورد محتواست و اگر شما خودتان مشتری هستید، می توانید از چنین چارچوبی برای بهبود محتوای سایتتان استفاده کنید و کاربران را برای مدت زمان طولانی‌تری در سایت حفظ کنید و در نهایت آن ها را به مشتری واقعی تبدیل نمایید. پیشنهاد می کنیم حتما به پکیج خدمات سئو در اصفهان که در راستای پیشرفت کسب و کار شما ارائه شده است سر بزنید.

پشتیبانی سئو در اصفهان

این روزها وب سایت شما ابزار مهمی برای بازاریابی دیجیتال است. بنابراین برای یک حضور قدرتمند در وب شما قطعا به خدمات طراحی سایت در اصفهان و پشتیبانی سئو در اصفهان نیاز پیدا می کنید.
تمامی حرفه ها و کسب و کارهای اینترنتی به سئو و بهینه سازی کسب و کارشان نیازمندند زیراکه گوگل تنها به وب سایت هایی که از صافی الگوریتم های خود عبور کرده اند رتبه و جایگاه صفحات اول را می دهد که این همان سئو و بهینه سازی سایت است.
پس بعد از طراحی و ایجاد سایت خود آن را رها نکنید! تیم متخصص بهیدو امکان پشتیبانی سئو سایت را برای همه همشهریان خود در اصفهان فراهم کرده تا شما عزیزان به جایگاه واقعی خود دست پیداکنید. پس برای بهره مندی از خدمات پشتیبانی سئو در اصفهان با ما تماس بگیرید.
خدمات سئو و پشتیبانی سئو در اصفهان در این شرکت شامل شش مرحله اصلی است که به عنوان فرآیند بهینه سازی موتور جستجو R.O.C.K.E.T نیز شناخته می شود:
• تحقیق و پژوهش:
طبق این لینک فرآیند سئو با تحقیق آغاز می شود که بخش مهمی از فرآیند است. سئو با تجزیه و تحلیل عمیق وب سایت شما و وب سایت رقیب شما شروع می شود.
• بهینه سازی سایت:
مرحله بهینه سازی شامل تعداد ویرایش های سایت شما برای نمایش آن در بالای SERP ها است. بهینه سازی راهی برای بهبود رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو با شناسایی کلمات کلیدی و هدف جستجوی کاربران در زمانی که به دنبال محصولات و خدماتی مانند شما هستند، می باشد.
• تولید محتوا:
ایجاد محتوای باکیفیت که شما را با کاربرانتان مرتبط کند بسیار مهم است. شما باید مطمئن شوید که در وب سایت خود به تمام سوالات آنها در مورد تجارت، محصولات و خدمات پاسخ می دهید.
• کلمات کلیدی:
کلمات کلیدی برای موفقیت در سئو بسیار مهم هستند، شما باید آن کلمات کلیدی را که بسیار مرتبط با کسب و کار شما هستند را هدف قرار دهید. کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران برای دریافت پاسخ جستجوی مطلوب خود جستجو می کنند. پس از آن، باید کلمات کلیدی مورد نظر خود را به محتوای خود اضافه کنید تا ترافیک ارزشمندی را به سایت خود هدایت کنید.
• تبلیغات و لینک سازی:
تبلیغ وب سایت شما ضروری است. شما می توانید از شبکه ای از وبلاگ نویسان و تأثیرگذاران صنعت خود استفاده کنید که به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی مهم کمک می کند.
• آزمایش و گزارش گیری ماهانه :
در نهایت آزمایش وب سایت و گزارش گیری ماهانه سئو برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن ضروری است. این فرآیند ارزیابی عملکرد وب سایت و بهینه سازی صفحات برای نتایج بهتر را در بر می گیرد.

شرکت بهیدو به عنوان یک آژانس معتبر در ارائه خدمات طراحی سایت و سئو وب سایت در اصفهان به شما برای موفقیت در بازاریابی های آنلاین مشاوره و خدمات می دهد. فراموش نکنید بهینه سازی موتورهای جستجو در دراز مدت موفق ترین راه برای دیده شدن انواع فروشگاه های آنلاین و وب سایت های تجاری است. خدمات سئو سایت در اصفهان ، وب سایت شما را برای موتورهای جستجوی محبوب مانند گوگل، یاهو و بینگ بهینه می کند.

اطلاعات بیشتر برای سئو در اصفهان

خدمات سئو در اصفهان

خدمات سئو و بهینه‌ سازی سایت محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیست و با این خدمات شما می توانید مشتریان خود را از سراسر ایران و حتی جهان به دست آورید. با این حال شما می توانید بازار هدف خود را شهر خاصی قرار دهید تا در زمان کمتری به بیشترین بازده دست یابید.
اگر با جستجوی عبارت سئو در اصفهان و یا بهینه سازی سایت در اصفهان به این صفحه رسیدید، حتما این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات بهینه سازی و سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تنها به شهر اصفهان محدود نمی شود. بلکه اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم اجرایی آن است.
برای بسیاری فعالان حوزه تجارت، صنعت و همچنین بازارهای سنتی اهمیت زیادی دارد که مشتریان آنها در محدودیت جغرافیایی شهر یا حداکثر استان خودشان باشند به همین خاطر ممکن است کلمات کلیدی کسب و کار خود را به شهر یا استان خود محدود کنند. به این ترتیب شما صاحب هر کسب و کار و هر تجارتی که باشید می توانید به نسبت نوع خدمات به محدوده‌ای فراتر از شهر خودتان فکر کنید و با حضور در صدر نتایج گوگل فروش خوبی داشته باشید.
خدمات سئو در اصفهان که در شرکت نرم افزاری بهیدو ارائه می شود شامل چندین استراتژی سئو مانند ایجاد محتوای سفارشی است که حاوی کلمات کلیدی هدفمند و مرتبط با کسب و کار شما باشد. علاوه بر این بهینه سازی فنی وب سایت مانند بهینه سازی کد سایت شما، سرعت صفحه و میزان پاسخگویی آن در دستگاه های مختلف و در مجموع بهبود طراحی وب سایت برای ایجاد یک تجربه کاربری مثبت نیز به نتیجه گیری بهتر شما از خدمات سئو کمک می کند.

ضرورت خدمات طراحی سایت و سئو در اصفهان چیست؟

اگر می خواهید ترافیک بیشتری را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ به سایت خود هدایت کنید، باید علاوه بر طراحی سایت حرفه ای روی سئو سایت خود نیز برنامه ریزی کنید. در واقع برای داشتن یک وب سایت موفق، یکی از راه ها استفاده درست از سئو و تولید محتوا است. اما این دو عامل به تنهایی باعث رشد شما نمی شوند.
برای این که شما بتوانید یک بازاریابی اینترنتی موفق داشته باشید، باید بتوانید از همه فاکتورها با هم استفاده کنید. به عنوان مثال تا زمانی که رابط کاربری سایت شما دارای ظاهر و سرعت عملکرد مناسبی نباشد، شما نمی توانید انتظار داشته باشید که سئو و تولید محتوا به شما کمکی بکنند. یکی از عوامل رتبه بندی گوگل همین سرعت سایت شماست. هدف گوگل این است که خدمات را در زمان کم با بالاترین سرعت به کاربران ارائه دهد. بنابراین حتما در هنگام طراحی سایت خود توجه ویژه ای به سرعت داشته باشید.

آموزش سئو در اصفهان

بسیاری از کسب و کار ها گمان می کنند پس از طراحی وب سایت مربوطه بلافاصله از رقبای اینترنتی خود پیشی گرفته و در صفحات اولیه گوگل دیده می شوند. این تصور به غیر از موارد استثنا در اکثر موارد انتظار نابه جاییست زیرا پس از طراحی اولیه سایت زمان سئوی وب سایتشان می رسد که باید به طور مداوم مراقب آن باشند! آیا باید تا همیشه سئوی سایتشان را به تیم طراح بسپارند؟! خب این مقوله هم زمان بر است و هم پر هزینه! تیم متخصص بهیدو برای همشهریان عزیز خود این فرصت را فراهم کرده تا به نیروی معرفی شده از طرف شما آموزش های سئو و بهینه سازی وب سایت خود در اصفهان را در اختیارتان قرار دهد. پس با آموزش سئو در اصفهان دیگر نگران سئوی سایت خود نباشید.

پیدا کردن سئوکار در اصفهان

سئوکار کیست؟ مختصرترین توضیحی که می‌توانیم برای آن بیایم این است: کارشناسی که الگوریتم‌های موتورهای جست‌وجو در اینترنت را به خوبی می‌شناسد وبه واسطه آن می‌تواند محتوای سایت شما را بهینه‌سازی کند. چه فایده‌ای دارد؟ محتوای سایت شما به خوبی دیده می‌شود و این تنها یکی از گام‌های بازاریابی دیجیتال است. سئو تخصص است. دنبال کردن مداوم الگوهای جدید موتورهای جست‌وجو تنها از یک سئوکار حرفه‌ای برمی‌آید.
سئوکار در اصفهان یکی از نیازهای شما برای بهبود رتبه سایتتان است و به واسطه آن است که هم اکنون به سایت شرکت ما هدایت شده‌اید. ما آن را به فال نیک می‌گیریم و شما را به بهترین سئوکار در اصفهان می‌رسانیم.

بهترین شرکت سئو در اصفهان

امروزه مبحث سئو (SEO) به خصوص سئو در اصفهان بسیار داغ است و سرمایه گذاری روی آن مانند طراحی سایت، تقریباً برای همه مشاغل آنلاین بسیار ضروری است؛ چرا که بازار فعلی رقابتی تر از همیشه شده است و درنتیجه درصد بسیار زیادی از کسب و کارها برای افزایش حضور خود در نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ، روی سئو سرمایه گذاری کرده اند.

اگر شما هم صاحب یک تجارت آنلاین هستید و در خصوص خدمات سئو سایت که توسط آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود سوال دارید، حتما تا انها همراه ما باشید. آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو بهترین و مناسب ترین خدمات سئو در اصفهان را به همشهریان و کلیه هموطنان عزیز در سراسر کشور ارائه می دهد. اگر به بازدیدکنندگان بیشتری برای وب سایت خود نیاز دارید در طول جستجوها و تلاش های خود حتما با اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو یا سئو وب سایت مواجه شده اید. فرقی ندارد کسب وکار آنلاین شما چیست، بهینه‌سازی موتورهای جستجو یا سئو در همه بازارهای هدف بسیار مهم است. برای اطمینان از اینکه حضور آنلاین شما توانمند و قابل ‌رویت باشد باید برای نسبت به سئو در اصفهان یا هر شهر دیگری که سکونت دارید و سپس سئو کلی سایت خود اقدام کنید. به طور مختصر می توانیم بگوییم که خدمات تخصصی سئو سایت در اصفهان و شهرهای دیگر شامل بسیاری از استراتژی‌ها با هدف کمک به رتبه‌بندی وب‌سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو است.

حتما شما هم می دانید که طراحی سایت اختصاصی یا طراحی سایت وردپرس در اصفهان و شهرهای دیگر به تنهایی کافی نیست. در واقع اگر می خواهید تجارت آنلاین شما سودآور باشد باید زمانی که کاربران کلمه کلیدی یا عبارت خاصی را که مرتبط با کسب و کار شما است در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر سرچ می کنند، سایت شما در بالای نتایج جستجو ظاهر شود تا افراد بیشتری بتوانند شما را پیدا کنند و با شما تماس بگیرند یا محصولات شما را به صورت آنلاین خریداری کنند و سئو همین کار را برای شما انجام می دهد. برای دریافت خدمات سئو در اصفهان با ما همراه باشید.

توسعه کسب وکارهای آنلاین با خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو

اگر در اصفهان حضور دارید باعث افتخار است که از نزدیک با شما هم صحبت شویم و فعالیت شما را بشناسیم تا بهتر بتوانیم مجموعه کسب و کارتان را توسعه دهیم، اگر هم در شهری دیگری هستید و با جستجوی کلید واژه سئو در اصفهان به دنبال بازار هدف و مجری مستقر در اصفهان هستید، اطمینان داشته باشید که ما می‌توانیم بهترین خدمات بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ را به شما ارائه کنیم. در کنار خدمات سئو در اصفهان، آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو به مشتریان خود خدمات دیگری هم ارائه می دهد که باعث بهبود کسب و کار آن ها در فضای مجازی می شود. در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

۱. طراحی سایت در اصفهان

۲. طراحی سایت در سایر شهرها

۳. طراحی UI/UX

۴. طراحی اپلیکیشن

۵. مشاوره دیجیتال

۶. سئو سایت

اینکه شما به دنبال سئو سایت خود هستید، نشان می دهد که در حال حاضر یک وب سایت دارید؛ اما هدف ما از معرفی این خدمت به شما این است که بنا بر تجربه، مشتریان زیادی داشتیم که پس از آشنایی با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو و مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما، سریعا تصمیم به طراحی مجدد سایت خود گرفتند. شاید شما از ظاهر سایت خود چندان راضی نباشید و یا اینکه وب سایتتان در موبایل به درستی نمایش داده نمی شود و اصطلاحا ریسپانسیو نیست، در این صورت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو آماده ارائه خدمات طراحی سایت و باز طراحی پلتفرم های آنلاین نیز می باشد. شما به هرکدام از خدمات بالا نیاز داشتید، کافی است با ما تماس بگیرید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو؛ ارائه دهنده خدمات سئو در اصفهان

طراحی و توسعه وب در کنار خدمات سئو، یکی از مهم ترین عوامل برای بازاریابی دیجیتال است. تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از وب‌سایت‌های تجاری با تغذیه مداوم وب‌سایت با عناصر مناسب در کنار ترکیب تاکتیک‌های مناسب سئو در رتبه‌های بالایی قرار گرفته‌اند. اگر شما هم به کسب رتبه بالا در گوگل و حضور آنلاین خوب نیاز دارید، همین امروز برای دریافت خدمات طراحی سایت در اصفهان و سئو سایت در اصفهان با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید.

بهین مبتکران ایده با نام اختصاری بهیدو، یک شرکت سئو در اصفهان است که علاوه بر خدمات متنوع دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت، سئوسازیِ وب سایتِ شما را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و برای ما باعث افتخار است که می‌توانیم به واسطه آن، فصل جدیدی از همکاری را با شما عزیزان آغاز کنیم.
سئو برای طرفداران تولید محتوا و خودِ تولیدکنندگان محتوا می‌تواند به عنوان یک شغل باشد؛ زیراکه امروزه سئو به نیاز اصلی سایت‌های ارائه دهنده خدمات تبدیل شده‌است. سئو فعالیتی است که به واسطه آن موتورهای جستجوگر اینترنت می‌توانند محتوای تولید شده در سایت شما را به راحتی بخوانند؛ بهترین نتیجه‌ای که از آن به دست می‌آید بهبود رنک سایت شماست. تنها کاری که لازم است برای این مقصود انجام دهید این است که سایت خود را به سئوکار یا یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بسپارید. حالا می‌توانید به هدفتان در حوزه فعالیتی که دارید، (اعم از اقتصادی،‌ آموزشی، خدماتی و … ) برسید.
بهین مبتکران ایده با نام اختصاری بهیدو، یک شرکت سئو در اصفهان است که علاوه بر خدمات متنوع دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت، سئوسازیِ وب سایتِ شما را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و برای ما باعث افتخار است که می‌توانیم به واسطه آن، فصل جدیدی از همکاری را با شما عزیزان آغاز کنیم.

آیا به مشاوره رایگان در زمینه سئو در اصفهان و خدمات سئو نیاز دارید؟

همانطور که گفته شد پس از طراحی حرفه ای هر سایتی زمان بهینه سازی و سئو سایت می رسد. مسلما هم اکنون می دانید که بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان سئو، فرآیندی است که احتمال یافتن وب سایت شما در موتورهای جستجو را افزایش می دهد. سئو به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کند تا بهتر تشخیص دهند که وب سایت شما در مورد چیست و در نتیجه اجازه دهند محتوای شما به افراد مناسب نشان داده شود. اما حتی برخی کسب و کارها با وجود اقدامات اولیه برای سئو سایت و بهینه سازی هنوز به نتیجه دلخواه خود که پیشی گرفتن از رقبای اینترنتی در صفحات اولیه گوگل است، نرسیده اند! بارها تماس هایی داشتیم که به مشاوره سئو برای حرفه خود نیاز داشتند که تنها با آگاهی اصولی سئو می توان به مشکل آن ها پی برد؛ چرا که گاهی با بررسی های صورت گرفته به طراحی مجدد سایت یا ریدیزاین سایت هم نیاز بوده است.

با کدنویسی و طراحی مدرن با استفاده از شیوه های به روز کدنویسی با HTML5 و CSS3 تمیز، می توانید وب سایتی داشته باشید که کاربران شما را جذب کند و به زودی آن ها را به عنوان مشتری خود داشته باشید. حال اگر شما در استان اصفهان مشغول فعالیت هستید و برای بهبود وضعیت وب سایت و همچنین کسب و کار اینترنتی خود نیاز به یک مشاور و یا تیم حرفه ای دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. پاسخ به چند سوال متداول در رابط با سئو وب سایت:

سایت من چه قدر زمان می برد تا به رتبه ی ۱ گوگل برسد؟

به طور کلی پاسخ به این سوال بسته به عوامل بسیاری می باشد.اما بسته به فعالیت قبلی شما و جایگاه کلمات کلیدی شما در رتبه های مختلف گوگل این بازه بین ۲ الی ۶ ماه متغییر خواهد بود . برای سایت های نوپا این عدد تا ۹ الی یک سال هم قابل افزایش است.

قیمت خدمات سئو در اصفهان به چه صورت است؟

سئو سایت یک محصول نیست که بتوان بر روی آن قیمت دقیقی گذاشت. بلکه مجموعه از فعالیت های مسمتر است که در دراز مدت روی سایت شما تاثیر میگذارد. موارد مختلفی مانند سختی کلمات ، رقبا و حجم رقابت در آن حوزه بر قیمت گذاری آن تاثیر گذار خواهد بود. مرحله اول تجزیه و تحلیل دقیق سایت و تصمیم گیری در مورد خدمات مورد نیاز است که از روی آن می توان تخمین قیمت درستی ارائه داد.

استراتژی سئو در اصفهان؛ راه موفقیت شما

استراتژی سئو در اصفهان و همچنین در کل دنیا یکی از مهم‌ترین موارد در سئو است. اگر تاکنون در مقابل طراحی وب سایت برای کسب‌وکارتان مقاومت داشتید، شیوع کرونا باید نظر شما را عوض کرده باشید. در زمان کرونا شاهد آن بودیم که تعداد زیادی از کسب‌وکارها دچار مشکل شدند؛ ولی تنها افرادی که وب سایت داشتند به‌صورت اینترنتی به ادامه کار خود مشغول شدند و نسبت به کسب و کارهای سنتی ضرر و زیان کمتری متحمل شدند. درنتیجه وقت آن رسیده که نسبت به طراحی سایت برای کسب و کار خود اقدام نمایید یا درصورتی‌که وب سایت خود را راه‌اندازی کرده‌اید باید در جهت سئو سایت و انتخاب یک استراتژی سئو مناسب حرکت کنید.

ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیدو در کنار شما هستیم تا در زمینه طراحی سایت و سئو اصفهان به شما کمک کنیم. کافی است برای استفاده از خدمات سئو اصفهان و بهینه سازی سایت با ما تماس بگیرید.

آیا به فروش موثر در بازارهای آنلاین نیاز دارید؟

همانطور که گفته شد سئو بخشی ضروری از یک استراتژی کامل بازاریابی آنلاین و بازاریابی موتورهای جستجوی مقرون به صرفه است. با بهینه سازی هدفمند موتورهای جستجو، شما می توانید به موفقیت بلندمدت در مشاهده ی نام و کلمات کلیدی برند خود در موتورهای جستجو دست یابید. حدود ۸۰ درصد از کاربران اینترنتی همیشه خرید آنلاین خود را با سرچ محصولات مورد نظر به عنوان مثال “خرید کفش آنلاین” در یک موتور جستجو آغاز می کنند. در این صورت اگر بتوانید وب سایت خود را در بالای صفحه جستجوی گوگل قرار دهید به راحتی توسط کاربران آنلاین بیشتری پیدا خواهید شد. زیرا فقط بهترین وب سایت های بهینه شده در ابتدا در موتور جستجو قرار می گیرند.

با خدمات سئو سایت در اصفهان در شرکت بهیدو وب سایت شما برای عبارات جستجوی خاص و مرتبط با کسب و کارتان بهینه خواهد شد. تیم سئو وب سایت در اصفهان به شما کمک می کند تا به راحتی در نتایج جستجوی گوگل و موتورهای جستجوی مشابه پیدا شوید تا ترافیک با کیفیت بیشتری برای وب سایت شما ایجاد شود. بدیهی است که تمام اقدامات مطابق با دستورالعمل های گوگل انجام می شود. در این صورت عبارات یا کلمات کلیدی مختلف کسب وکار شما در نتایج برتر موتورهای جستجو در صفحات فرود مربوطه فهرست خواهد شد. پیامد مستقیم این امر این است که شما به طور قابل توجهی بازدیدکنندگان بیشتری از وب سایت خود خواهید داشت.

انواع بهینه سازی سایت در اصفهان برای موتور های جست و جو

خدمات سئو سایت اصفهان را مانند دیگر نقاط جهان می توان به زیر شاخه های مختلفی تقسیم کرد:

سئو فنی ( technical seo )

بهینه سازی داخلی سایت ، سئو داخلی ( on page seo )

بهینه سازی خارجی ، سئو خارجی ( off page seo )

در ادامه در خصوص هر کدام توضیح خواهیم داد.

سئو داخلی – on page seo

با بهینه سازی درون صفحه، ساختار صفحات سایت شما (شامل ساختارهای لینک داخلی، زمان بارگذاری و محتوا) با توجه به استراتژی سئو، تجزیه و تحلیل و تراز می شود.

استفاده موثر از نقشه‌ های سایت XML در وب‌سایت شما به منظور کنترل خزیدن روبات‌های موتور جستجو از طریق فایل  robots.txt  و همینطور تولید محتوای موثر نیز به حوزه بهینه سازی در داخل صفحه تعلق دارد.

تمام اقدامات بهینه سازی روی صفحه به قابلیت یافتن بهتر در موتورهای جستجو کمک می کند.

سئو خارجی – off page seo

علاوه بر بهینه سازی داخل صفحه، بهینه سازی خارج از صفحه نیز به موفقیت وب سایت در نتایج موتورهای جستجو کمک قابل توجهی می کند.

در نتیجه باید در استراتژی سئو در اصفهان و همه ی شهرهای دیگر گنجانده شود.

کیفیت لینک های دریافتی یک عامل تعیین کننده در موفقیت اقدامات خارج از صفحه است. اقدامات بهینه سازی خارج از صفحه مربوط به لینک سازی خارجی و مدیریت بک لینک است.

سئو فنی – technical seo

به عنوان یک ارائه دهنده خدمات سئو وب سایت در اصفهان ما در کنار تیم متخصص طراحی سایت در اصفهان نه تنها به افزایش سرعت وب سایت شما کمک می کنیم، بلکه آن را برای رتبه بندی گوگل نیز بهبود می بخشیم.

همچنین در این راستا، ما قالب ها و ساختارهای وب سایت را به منظور داشتن بهترین مؤلفه ها برای بهینه سازی موتور جستجو تطبیق می دهیم.

 بهینه سازی موتور جستجو راه خوبی برای آوردن ترافیک مرتبط به وب سایت شما است. تیم سئو سایت در اصفهان در تلاش است تا به طور مداوم وب سایت شما را بهینه سازی کند تا آن را مطابق با نیاز مشتری ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات با ما تماس بگیرید. ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸

آیا کلمات کلیدی کسب وکار خود را می شناسید؟

شما باید بدانید که مردم چگونه محصولات یا خدماتی را که شما ارائه می دهید جستجو می کنند. آنها باید شما را در Google  پیدا کنند، در غیر این صورت روی یکی از صفحات متعدد نشان داده شده در نتیجه جستجو کلیک می کنند و هیچ وقت به سراغ شما نمی آیند. خدمات سئو در اصفهان و پیاده سازی کلمات کلیدی مناسب به سایت شما کمک می کند تا بالاتر از رقبای خود در نتایج جستجو قرار بگیرید. بنابراین تهیه لیستی از کلمات کلیدی یک مرحله بسیار ضروری برای بهینه سازی موتور جستجو است که توسط متخصصان سئو در اصفهان با همکاری مشتریان عزیز تهیه می شود.

طبق  مقاله ای از یک وبسایت معتبر کلمات کلیدی برای موفقیت در سئو بسیار مهم هستند. شما باید آن دسته از کلمات کلیدی را که مرتبط با کسب و کارتان هستند را هدف قرار دهید. زیرا این کلمات کلیدی هستند که کاربران آنها را برای دریافت پاسخ جستجوی مطلوب خود جستجو می کنند. به یاد داشته باشید بهترین خدمات سئو در اصفهان و شهرهای دیگر شامل تحقیق کلمات کلیدی برای یافتن آن دسته از کلمات کلیدی است که در ابتدای سفر مشتری او را به مشتریان بالقوه شما تبدیل می کند. در واقع باید اطمینان حاصل کنید که هر کلمه کلیدی کاملاً مشتری محور است. در ادامه برخی از نمونه کارهای سئو که توسط متخصصان سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو با تمرکز بر روی کلمات کلیدی اصلی مشتریان انجام شده است را می توانید ببینید.

سئو و توسعه وب

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو یکی از زیر مجموعه‌های خدمات بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ شامل بخش‌های مختلفی است که در رأس آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو قرار دارد. موارد دیگری مثل: بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ، ویدیو مارکتینگ، تبیلغات گوگل و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی از دیگر موارد ذکر شده است.

به عنوان مثال بازاریابی و تولید محتوای مفید و کاربردی علاوه بر اینکه سایت شما را از نظر موتور جستجوی گوگل، سایت ارزشمندی می کند بلکه بازدیدکنندگان سایت را نیز به خرید از خدمات شما ترغیب می کند؛ زیرا کاربر با دریافت اطلاعات فراوان از محصولات و خدمات مورد نیاز خود از طریق سایت شما، احساس اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا کرده و محصولات و خدمات مورد نیازش را از شما خواهد خرید.

تولید محتوا مکمل سئو سایت و بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز شتاب دهنده فروش شما و یکی از ضروریات برند سازی می باشند. ما در بهیدو علاوه بر خدمات سئو در اصفهان ، خدمات تولید محتوای سفارشی نیز ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در این مورد کافی است با یکی از شماره های ما تماس بگیریم.

سئو و بررسی محتوا

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو قبل از هر اقدامی برای ارائه خدمات سئو سایت به مشتریان خود، به بررسی محتوای سایت آن ها می پردازد. زمانی که سئو سایت شما بررسی می شود یکی از عوامل مهم داشتن محتوای جدید و منحصر به فرد است مانند بررسی سئوی فنی، نتایج بررسی محتوا نیز باید به ایجاد استراتژی برای تولید محتوا و اولویت برای مراحل بعدی آن منجر شود. بدون بررسی کامل محتوا، شما نمی توانید یک استراتژی سئو موثر برای خود ایجاد کنید؛ زیرا در ابتدا باید بدانید چه نوع محتوایی بر روی سایت دارید؟ چه نوع محتوایی در سایت ندارید؟ و چه نوع محتوایی بهترین عملکرد را برایتان داشته است؟


هدف آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه چارچوب قدرتمند در مورد نحوه صحبت کردن با مشتری در مورد محتواست و اگر شما خودتان مشتری هستید، می توانید از چنین چارچوبی برای بهبود محتوای سایتتان استفاده کنید و کاربران را برای مدت زمان طولانی‌تری در سایت حفظ کنید و در نهایت آن ها را به مشتری واقعی تبدیل نمایید. پیشنهاد می کنیم حتما به پکیج خدمات سئو در اصفهان که در راستای پیشرفت کسب و کار شما ارائه شده است سر بزنید.

پشتیبانی سئو در اصفهان

این روزها وب سایت شما ابزار مهمی برای بازاریابی دیجیتال است. بنابراین برای یک حضور قدرتمند در وب شما قطعا به خدمات طراحی سایت در اصفهان و پشتیبانی سئو در اصفهان نیاز پیدا می کنید.
تمامی حرفه ها و کسب و کارهای اینترنتی به سئو و بهینه سازی کسب و کارشان نیازمندند زیراکه گوگل تنها به وب سایت هایی که از صافی الگوریتم های خود عبور کرده اند رتبه و جایگاه صفحات اول را می دهد که این همان سئو و بهینه سازی سایت است.
پس بعد از طراحی و ایجاد سایت خود آن را رها نکنید! تیم متخصص بهیدو امکان پشتیبانی سئو سایت را برای همه همشهریان خود در اصفهان فراهم کرده تا شما عزیزان به جایگاه واقعی خود دست پیداکنید. پس برای بهره مندی از خدمات پشتیبانی سئو در اصفهان با ما تماس بگیرید.
خدمات سئو و پشتیبانی سئو در اصفهان در این شرکت شامل شش مرحله اصلی است که به عنوان فرآیند بهینه سازی موتور جستجو R.O.C.K.E.T نیز شناخته می شود:
• تحقیق و پژوهش:
طبق این لینک فرآیند سئو با تحقیق آغاز می شود که بخش مهمی از فرآیند است. سئو با تجزیه و تحلیل عمیق وب سایت شما و وب سایت رقیب شما شروع می شود.
• بهینه سازی سایت:
مرحله بهینه سازی شامل تعداد ویرایش های سایت شما برای نمایش آن در بالای SERP ها است. بهینه سازی راهی برای بهبود رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو با شناسایی کلمات کلیدی و هدف جستجوی کاربران در زمانی که به دنبال محصولات و خدماتی مانند شما هستند، می باشد.
• تولید محتوا:
ایجاد محتوای باکیفیت که شما را با کاربرانتان مرتبط کند بسیار مهم است. شما باید مطمئن شوید که در وب سایت خود به تمام سوالات آنها در مورد تجارت، محصولات و خدمات پاسخ می دهید.
• کلمات کلیدی:
کلمات کلیدی برای موفقیت در سئو بسیار مهم هستند، شما باید آن کلمات کلیدی را که بسیار مرتبط با کسب و کار شما هستند را هدف قرار دهید. کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران برای دریافت پاسخ جستجوی مطلوب خود جستجو می کنند. پس از آن، باید کلمات کلیدی مورد نظر خود را به محتوای خود اضافه کنید تا ترافیک ارزشمندی را به سایت خود هدایت کنید.
• تبلیغات و لینک سازی:
تبلیغ وب سایت شما ضروری است. شما می توانید از شبکه ای از وبلاگ نویسان و تأثیرگذاران صنعت خود استفاده کنید که به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی مهم کمک می کند.
• آزمایش و گزارش گیری ماهانه :
در نهایت آزمایش وب سایت و گزارش گیری ماهانه سئو برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن ضروری است. این فرآیند ارزیابی عملکرد وب سایت و بهینه سازی صفحات برای نتایج بهتر را در بر می گیرد.

شرکت بهیدو به عنوان یک آژانس معتبر در ارائه خدمات طراحی سایت و سئو وب سایت در اصفهان به شما برای موفقیت در بازاریابی های آنلاین مشاوره و خدمات می دهد. فراموش نکنید بهینه سازی موتورهای جستجو در دراز مدت موفق ترین راه برای دیده شدن انواع فروشگاه های آنلاین و وب سایت های تجاری است. خدمات سئو سایت در اصفهان ، وب سایت شما را برای موتورهای جستجوی محبوب مانند گوگل، یاهو و بینگ بهینه می کند.

جدیدترین مقالات

۵/۵ - (۲۱۲ امتیاز)

29 پاسخ

 1. تیم حرفه ای و کار بلد – خوش اخلاق و متخصص همه اون چیزیه که مجموعه ی ما انتظارش رو داشت و یک سایت درجه یک تحویل گرفتیم.
  ممنون از تیم فنی بهیدو

  1. سلام به شما دوست عزیز
   مدت زمان لازم برا سئو یک سایت فروشگاهی و یا خدماتی مثل سایت شما بسته به موارد مختلفی دارد:
   * وضعیت فعلی سایت به چه شکلی هست
   * رقبای حوزه کاری شما در چه وضعیتی قرار دارند
   * آیا سایت و دامنه ی شما نوپا هست یا خیر
   همه این ها در مدت زمان اجرای پروژه ی سئو سایت تاثیر گذار خواهد بود . ولی به طور کلی حداقل زمان لازم برای سئو یک سایت از ۴ ماه به بالا می باشد ( به شرط نوپا و صفر نبودن دامنه ی شما البته )

 2. سلام
  سایت ما به شدت سرعت لود بدی داره و این موضوع خیلی ما رو اذیت میکنه
  شما در این زمینه می تونید به ما کمک کنید؟ سایت وردپرسی داریم

  1. دوست عزیز سلام
   کندی سایت و به خصوص سایت های ورد پرسی بسته به عوامل مختلفی دارد:
   ۱- تعداد افزونه های نصب شده روی وب سایت شما
   ۲- حجم و فرمت تصاویر آپلود شده در سایت
   ۳- بحث هاستینگ و شرکت ارائه دهنده ی این خدمات به شما که در چه وضعیتی قرار دارند
   ۴- مشکلات قالب و کد نویسی که گاها در سرعت لود شدن سایت تاثیر گذار خواهد بود
   سایت شما بوسیله ی یک متخصص بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان باید بررسی شود تا موارد بالا یکی یکی چک شود و علت این کندی مشخص شود

  2. سلام وقت بخیر
   تیم فنی طراحی سایت اصفهان بهیدو موارد خیلی خوبی رو اشاره کردن به نظرم بعد از بررسی مواردی که گفتند از افزونه ی wprocket و یا لایت اسپید استفاده کنید برا بهبود یه سری تنظیمات اولیه داره انجام بدید خیلی میتونه کمک کنه بهتون

 3. سلام
  مجموعه ما در زمینه ی خدمات منزل فعالیت میکند ولی وقتی وبلاگ یا صفحه ی جدیدی در سایت اضافه میکنیم مدت زمان زیادی طول می‌کشه تا صفحات ایندکس بشه و د نتایج گوگل بیاد
  چه طوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

  1. سلام دوست عزیز وقت بخیر
   ایندکس نشدن و یا دیر ایندکس شدن مطالب و صفحات شما به موارد مختلفی بستگی داره:
   * به برنامه نویس و یا سئو کار خود اعلام کنید چک کنند که تگ نو ایندکس در سورس صفحه نباشد
   * ساختار سایت مپ و فایل روبوت رو چک کنید که دسترسی های موتور های جست و جو بسته نشده باشد
   * یکی از url های مورد نظر را در سرچ کنسول به صورت دستی درخواست ایندکس بدید و ببینید چه اخطاری برای شما نشان داده میشود

   اگر با موارد بالا نتوانستید مشکل خودتون رو حل کنید با تیم پشتیبانی تیم سئو در اصفهان مجموعه ی بهیدو تماس بگیرید ۰۳۱۳۲۷۲۱۹۸۸
   متخصصان ما در این زمینه به شما راهنمایی ها و مشاوره های دقیق تری را پس از آنالیز سایت شما ارائه خواهند داد

 4. سلام خدا قوت
  آیا مجموعه ی بهیدو برای تیم سئو در اصفهان خود به دنبال نیرو کارآموز هست؟
  بنده مدتی هست در زمینه ی سئو سایت در اصفهان فعالیت میکنم

 5. با سلام
  ما برای فروش محصولاتمون میخواهیم یک نرم افزار جامع داشته باشیم و به نرم افزار حسابداری هم متصل باشه میشه راهنمایی کنین

  1. دوست عزیزم سلام وقت بخیر
   برای این کار باید از مجموعه حسابداری خودتون یک API بگیرید و در اختیار تیم فنی بهینه سازی و طراح سایت بهیدو قرار بدید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می تونید با شماره ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ تماس بگیرید.
   همکار های ما در این زمینه اطلاعات و راهنمایی کافی به شما ارائه خواهند داد

 6. سلام عرض ادب
  سایت ما مشکل قالب داره و این موضوع باعث شده خیلی توی سرعت لود سایت مشکل پیش بیاد
  تیم سئو در اصفهان مجموعه بهیدو خدمات بهینه سازی قالب سایت رو هم انجام میده؟

  1. سلام به شما دوست و همراه گرامی
   بله خدمات مروبط به ساده سازی سورس کد و بهینه سازی سایت در جهت آماده سازی برای سئو به طور کامل در مجموعه ی بهیدو توسط تیم فنی و متخصص سئو سایت در اصفهان انجام می شود.

 7. دوره ی آموزشی برا مبحث سئو در اصفهان آیا دارید؟
  و اینکه اگر بخواهیم به صورت کار آموز در تیم سئو سایت در اصفهان تیم بهیدو باشیم چه مدت زمان برای آموزش و یادگیری زمان لازم هست؟

  1. سلام وقت بخیر
   در حال حاضر دوره و آموزشی در زمینه مبحث سئو در اصفهان نداریم آما به زودی بستری را در این زمینه آماده خواهیم کرد که علاقه مندان به بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان بتوانند حرفه ای ترین آموزش ها را در این زمینه کسب کنند.

 8. سلام
  آیا تیم فنی سئو در اصفهان مجموعه بهیدو خدمات off page برای سایت ها انجام میده و لطف میکنید شرایطش رو بفرمایید

  1. سلام
   بله تمامیه خدمات بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان شامل خدماتی مثل : سئو تکنیکال ، سئو داخلی و همچنین سئو خارجی به صورت تخصصی در بهیدو انجام می شود.
   برای اطلاعات بیشتر شما میتونید با همکاران ما ارتباط بگیرید ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸

 9. سلام
  تیم بهیدو خدمات گوگل ادوردز و تبلیغات کلیکی و کمپین های این سبکی را در جهت سئو آیا انجام میدهد و تعرفه ها به چه شکلی هست؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله به طور کامل خدمات بهینه سازی و سئو سایت را انجام میدهیم
   برای ارتباط با پشتیبانان فنی بهیدو به شماره ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ تماس بگیرید

 10. مدت زمان لازم برای سئو کلمه کلیدی خرید چراغ خواب چه قدر هست و اینکه آیا تیم بهیدو خدمات تولید محتوا هم انجام میده؟

  1. دوست عزیز سلام
   مدت زمان پروژه های سئو بسته به عوامل مختلفی دارد : میزان سرچ و درصد سختی کلمات ، قدرت رقبا و موارد دیگر
   اما به طور کلی مدت زمانی که برای این حوزه لازم هست به شرط نوپا نبودن سایت ۴ ماه هست و تیم فنی سئو در اصفهان آژانس بهیدو به صورت تخصصی خدمات تولید محتوای کامل یونیک و سئو شده بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل را انجام میدهد.

 11. سلام وقت بخیر
  ما در زمینه ی فروش عمده لوازم بهداشتی در اصفهان فعالیت میکنیم . چه کلماتی رو پیشنهاد میکنید که روی اون ها سئو انجام بشه؟ و مدت زمانه پروژه ما حدودا چه قدر میشع؟

  1. سلام
   مدت زمان پروژه سئو متناسب با تعداد کلمه کلیدی شما میتونه متفاوت باشه
   دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهاد کلمات تیم سئو در اصفهان بهیدو می توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید ۰۳۱۳۲۷۵۱۸۴۳

 12. لطف می کنید بگید شرایط سئو سایت در اصفهان به چه صورت هست؟ چون من با یک شرکت دیگه برای سئو سایت ها در شیراز همکاری داشتم و تخصصی توی خود شیراز کار میکردن اما اصفهان رو اطلاع ندارم با تشکر

  1. سلام وقت بخیر
   شرایط به این صورت هست شما سایت و کلمات کلیدی که قصد دارید روی آن فعالیت بشود را برای تیم فنی سئو سایت اصفهان بهیدو ارسال میکنید و پس از بررسی دقیق و آنالیز سایت شما با شما ارتباط گرفته و مدت زمان ، فعالیت های لازم و استراتژی برای شما ارسال خواهد شد و در صورت توافق پروژه استارت خواهد خورد دوست عزیز

  1. سلام دوست عزیز
   قیمت سئو وبسایت بسته به پروژه و سختی آن متفاوت می باشد.
   جهت راهنمایی و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت میتوانید با شماره ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ تماس حاصل فرمایید.
   پس از بررسی سایت شما توسط تیم فنی شرکت پیرامون هماهنگی های بعدی با شما ارتباط خواهیم گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پروپوزال

فرم ارسال پروپوزال سئو سایت در اصفهان

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان