سئو در اصفهان

امروزه مبحث سئو (SEO) به خصوص سئو در اصفهان بسیار داغ است و سرمایه گذاری روی آن مانند طراحی سایت، تقریباً برای همه انواع مشاغل آنلاین بسیار ضروری است، چرا که بازار فعلی رقابتی تر از همیشه شده است و درنتیجه درصد بسیار زیادی از کسب و کارها برای افزایش دید خود در نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ، روی سئو سرمایه گذاری کرده اند.

اگر شما هم صاحب یک تجارت آنلاین هستید و در خصوص خدمات سئو سایت که توسط آژانس های دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود سوال دارید، حتما این مطلب را دنبال کنید. آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو بهترین و مناسب ترین خدمات سئو در اصفهان را به همشهریان و کلیه هموطنان عزیز در سراسر کشور ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با بهیدو همراه باشید.

اگر به بازدیدکنندگان بیشتری برای وب سایت خود نیاز دارید در طول جستجوها و تلاش های خود حتما با اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو یا سئو وب سایت مواجه شده اید.

فرقی ندارد کسب وکار آنلاین شما چیست، بهینه‌سازی موتورهای جستجو یا سئو در همه بازارهای هدف بسیار مهم است.

برای اطمینان از اینکه حضور آنلاین شما توانمند و قابل ‌رویت است باید برای انجام سئو در اصفهان و شهرهای دیگر اقدام کنید.

به طور مختصر می توان گفت که خدمات تخصصی سئو سایت در اصفهان و شهرهای دیگر شامل بسیاری از استراتژی‌ها با هدف کمک به رتبه‌بندی وب‌سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو است.

حتما شما هم می دانید که طراحی سایت در اصفهان و شهرهای دیگر به تنهایی کافی نیست. در واقع اگر می خواهید تجارت آنلاین شما سودآور باشد باید زمانی که کاربران کلمه کلیدی یا عبارت خاصی را که مرتبط با کسب و کار شما است در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر سرچ می کنند، سایت شما در بالای نتایج جستجو ظاهر شود تا افراد بیشتری بتوانند شما را پیدا کنند و با شما تماس بگیرند یا محصولات شما را به صورت آنلاین خریداری کنند، و سئو همین کار را برای شما انجام می دهد. برای دریافت خدمات سئو در اصفهان با ما همراه باشید.

خدمات سئو در اصفهان

خدمات سئو و بهینه‌ سازی سایت محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیست و با این خدمات شما می توانید مشتریان خود را از سراسر ایران و حتی جهان به دست آورید. با این حال شما می توانید بازار هدف خود را شهر خاصی قرار دهید تا در زمان کمتری به بیشترین بازده دست یابید.
اگر با جستجوی عبارت سئو در اصفهان و یا بهینه سازی سایت در اصفهان به این صفحه رسیدید، حتما این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات بهینه سازی و سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تنها به شهر اصفهان محدود نمی شود. بلکه اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم اجرایی آن است.
برای بسیاری فعالان حوزه تجارت، صنعت و همچنین بازارهای سنتی اهمیت زیادی دارد که مشتریان آنها در محدودیت جغرافیایی شهر یا حداکثر استان خودشان باشند به همین خاطر ممکن است کلمات کلیدی کسب و کار خود را به شهر یا استان خود محدود کنند. به این ترتیب شما صاحب هر کسب و کار و هر تجارتی که باشید می توانید به نسبت نوع خدمات به محدوده‌ای فراتر از شهر خودتان فکر کنید و با حضور در صدر نتایج گوگل فروش خوبی داشته باشید.
خدمات سئو در اصفهان که در شرکت نرم افزاری بهیدو ارائه می شود شامل چندین استراتژی سئو مانند ایجاد محتوای سفارشی است که حاوی کلمات کلیدی هدفمند و مرتبط با کسب و کار شما باشد. علاوه بر این بهینه سازی فنی وب سایت مانند بهینه سازی کد سایت شما، سرعت صفحه و میزان پاسخگویی آن در دستگاه های مختلف و در مجموع بهبود طراحی وب سایت برای ایجاد یک تجربه کاربری مثبت نیز به نتیجه گیری بهتر شما از خدمات سئو کمک می کند.

سئو در اصفهان

توسعه کسب وکارهای آنلاین با خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو

اگر در اصفهان حضور دارید باعث افتخار است که از نزدیک با شما و فعالیت شما آشنا شویم تا به کمک خدمات این مجموعه کسب و کارتان را توسعه دهید، اگر هم در شهری دیگری هستید و با جستجوی کلید واژه سئو در اصفهان به دنبال بازار هدف و مجری مستقر در اصفهان هستید، اطمینان داشته باشید که با شناخت کافی از مخاطبین نصف جهان می‌توانیم بهترین خدمات بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ را به شما ارائه کنیم. در کنار خدمات سئو در اصفهان ، آژانس دیحیتال مارکتینگ بهیدو به مشتریان خود خدمات دیگری که باعث بهبود کسب و کار آنها در فضای مجازی شود ارائه می دهد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
– سئو در اصفهان
– طراحی سایت و سئو در اصفهان
– طراحی سایت
اینکه شما به دنبال سئو سایت خود هستید نشان می دهد که در حال حاضر یک وب سایت دارید، اما هدف ما از معرفی این خدمت به شما این است که بنا بر تجربه، مشتریان زیادی داشتیم که پس از آشنایی با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو و مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما، سریعا تصمیم به طراحی مجدد سایت خود گرفتند. شاید شما از ظاهر سایت خود چندان راضی نباشید و یا اینکه وب سایتتان در موبایل به درستی نمایش داده نمی شود و اصطلاحا ریسپانسیو نیست، در این صورت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو آماده ارائه خدمات طراحی سایت و باز طراحی پلتفرم های آنلاین نیز می باشد.

ضرورت خدمات طراحی سایت و سئو در اصفهان چیست؟

اگر می خواهید ترافیک بیشتری را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ به سایت خود هدایت کنید. باید علاوه بر طراحی یک وب سایت حرفه ای روی سئو سایت نیز برنامه ریزی کنید. در واقع برای داشتن یک وب سایت موفق، یکی از راه ها استفاده درست از سئو و تولید محتوا است. اما این دو عامل به تنهایی باعث رشد شما نمی شوند.
برای این که شما بتوانید یک بازاریابی اینترنتی موفق داشته باشید باید بتوانید از همه فاکتورها با هم استفاده کنید. به عنوان مثال تا زمانی که رابط کاربری سایت شما دارای ظاهر و سرعت عملکرد مناسبی نباشد شما نمی توانید انتظار داشته باشید که سئو و تولید محتوا به شما کمکی بکنند. یکی از عوامل رتبه بندی گوگل همین سرعت سایت شماست. هدف گوگل این است که خدمات را در زمان کم با بالاترین سرعت به کاربران ارائه دهد. بنابراین حتما در هنگام طراحی سایت خود توجه ویژه ای به سرعت داشته باشید.

آیا کلمات کلیدی کسب وکار خود را می شناسید؟

شما باید بدانید که مردم چگونه محصولات یا خدماتی را که شما ارائه می دهید جستجو می کنند. آنها باید شما را در Google پیدا کنند، در غیر این صورت روی یکی از صفحات متعدد نشان داده شده در نتیجه جستجو کلیک می کنند و هیچ وقت به سراغ تجارت آنلاین شما نمی آیند. خدمات سئو در اصفهان و پیاده سازی کلمات کلیدی مناسب به سایت شما کمک می کند تا بالاتر از رقبای خود در نتایج جستجو قرار بگیرید. بنابراین، تهیه لیستی از کلمات کلیدی یک مرحله بسیار ضروری برای بهینه سازی موتور جستجو است که توسط متخصصان سئو در اصفهان با همکاری مشتریان عزیز تهیه می شود.

طبق این لینک کلمات کلیدی برای موفقیت در سئو بسیار مهم هستند، شما باید آن دسته از کلمات کلیدی را که بسیار مرتبط با کسب و کارتان هستند را هدف قرار دهید. زیرا این کلمات کلیدی هستند که کاربران، آنها را برای دریافت پاسخ جستجوی مطلوب خود جستجو می کنند.

به یاد داشته باشید بهترین خدمات سئو در اصفهان و شهرهای دیگر شامل تحقیقات کلمات کلیدی برای یافتن آن دسته از کلمات کلیدی است که در ابتدای سفر خریدار به مشتریان بالقوه شما متصل می شود. در واقع باید اطمینان حاصل شود که هر کلمه کلیدی کاملاً مشتری محور است. در ادامه برخی نمونه کارهای سئو که توسط متخصصان سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو با تمرکز بر روی کلمات کلیدی اصلی مشتریان انجام شده است را می توانید ببینید.

برخی نمونه کارهای سئو توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو
وب سایت
کلمات کلیدی

 • واردات کالا از چین
 • واردات کالا از دبی
 • شرکت بازرگانی
 • شرکت بازرگانی واردات کالا
 • خدمات Door To Door
 • خدمات انبارداری در مبدا
 • حمل هوایی از چین و دبی
 • حمل دریایی از چین و دبی
 • لوله پلی اتیلن
 • کارخانه لوله پلی اتیلن
 • لوله آبیاری
 • لوله دریپردار
 • نوار تیپ آبیاری
 • آژانس دیجیتال مارکتینگ
 • آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان
 • سئو در اصفهان
 • طراحی سایت در اصفهان
 • استراتژی تولید محتوا
 • دوره CFA
 • دوره PHRI
 • دوره مدیریت پروژه
 • مشاوره مدیریت
 • دوره اصول و فنون مذاکره
 • مهارتهای مدیرعامل
 • خوراک دام
 • خوراک طیور
 • کارخانه تولید خوراک دام و طیور
 • آجیل شب عید
 • گز شاهکار اصفهان
 • آجیل هفت مغز
 • برنج رجب
 • برنج هندی
 • خرید آجیل در اصفهان


سئو و توسعه وب

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو یکی از زیر مجموعه‌های خدمات بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ شامل بخش‌های مختلفی است که در رأس آن بهینه سازی برای موتورهای جستجو قرار دارد. موارد دیگری مثل: بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ ، ویدیو مارکتینگ، تبیلغات گوگل و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی از دیگر موارد ذکر شده است.

به عنوان مثال بازاریابی و تولید محتوای مفید و کاربردی علاوه بر اینکه سایت شما را از نظر موتور جستجوی گوگل، سایت ارزشمندی می کند بلکه بازدیدکنندگان سایت را نیز به خرید از خدمات شما ترغیب می کند، زیرا که کاربر با دریافت اطلاعات فراوان از محصولات و خدمات مورد نیاز خود از طریق سایت شما، احساس اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا کرده و محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از شما خواهد خرید.

تولید محتوا مکمل سئو سایت، و بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز شتاب دهنده فروش شما و یکی از ضروریات برند سازی می باشند. برای دریافت خدمات سئو در اصفهان و تولید محتوای سفارشی با ما تماس بگیرید.

سئو و بررسی محتوا

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو قبل از هر اقدامی برای ارائه خدمات سئو به مشتریان خود، به بررسی محتوای سایت آن ها می پردازد. زمانی که سئو سایت شما بررسی می شود یکی از عوامل مهم داشتن محتوای جدید و منحصر به فرد است. مانند بررسی سئوی فنی، نتایج بررسی محتوا نیز باید به ایجاد استراتژی برای تولید محتوا و اولویت برای مراحل بعدی آن منجر شود. بدون بررسی کامل محتوا، شما نمی توانید یک استراتژی موثر برای خود ایجاد کنید زیرا در ابتدا باید بدانید چه نوع محتوایی بر روی سایت دارید؟ چه نوع محتوایی در سایت ندارید؟ و چه نوع محتوایی بهترین عملکرد را برایتان داشته است؟
هدف آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه چارچوب قدرتمند در مورد نحوه صحبت کردن با مشتری در مورد محتوا است و اگر شما خودتان مشتری هستید می توانید از چنین چارچوبی برای بهبود محتوای سایتتان استفاده کنید و کاربران را برای مدت زمان طولانی‌تری در سایت حفظ کنید و در نهایت آن ها را به مشتری واقعی تبدیل نمایید. پیشنهاد می کنیم حتما به پکیج خدمات سئو در اصفهان که در راستای پیشرفت کسب و کارتان در این شرکت ارائه می شود سر بزنید.

آیا به مشاوره رایگان در زمینه خدمات سئو در اصفهان نیاز دارید؟

همانطور که گفته شد پس از طراحی حرفه ای هر سایتی زمان بهینه سازی و سئو سایت می رسد. مسلما هم اکنون می دانید که بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان سئو، فرآیندی است که احتمال یافتن وب سایت شما در موتورهای جستجو را افزایش می دهد. سئو به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کند تا بهتر تشخیص دهند که وب سایت شما در مورد چیست و در نتیجه اجازه دهند محتوای شما به افراد مناسب نشان داده شود.
اما حتی برخی کسب و کارها با وجود اقدامات اولیه برای سئو و بهینه سازی سایتشان هنوز به نتیجه دلخواه خود که پیشی گرفتن از رقبای اینترنتی در صفحات اولیه گوگل است، نرسیده اند! بارها تماس هایی داشتیم که از ما مشاوره سئو برای حرفه خود را داشته اند که تنها با آگاهی اصولی سئو می توان به آن ها پی برد چرا که گاهی با بررسی های صورت گرفته به طراحی مجدد سایت هم نیاز بوده است.
با کدنویسی و طراحی مدرن با استفاده از شیوه های به روز کدنویسی با HTML5 و CSS3 تمیز، می توانید وب سایتی داشته باشید که کاربران شما را جذب کند و به زودی آنها را به عنوان مشتری خود داشته باشید. حال اگر شما همراه گرامی در استان اصفهان مشغول فعالیت هستید و برای بهبود وضعیت وب سایت و همچنین کسب و کار اینترنتی خود نیاز به یک مشاور و یا تیم حرفه ای دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. پاسخ به چند سوال متداول در رابط با سئو وب سایت:

سایت من چه قدر زمان می برد تا به رتبه ی ۱ گوگل برسد؟
به طور کلی پاسخ به این سوال بسته به عوامل بسیاری می باشد.اما بسته به فعالیت قبلی شما و جایگاه کلمات کلیدی شما در رتبه های مختلف گوگل این بازه بین ۲ الی ۶ ماه متغییر خواهد بود . برای سایت های نوپا این عدد تا ۹ الی یک سال هم قابل افزایش است.

قیمت خدمات سئو در اصفهان به چه صورت است؟

سئو یک محصول نیست که بتوان بر روی آن قیمت دقیقی گذاشت. بلکه مجموعه از فعالیت های مسمتر است که در دراز مدت روی سایت شما تاثیر میگذارد. موارد مختلفی مانند سختی کلمات ، رقبا و حجم رقابت در آن حوزه بر قیمت گذاری آن تاثیر گذار خواهد بود.مرحله اول تجزیه و تحلیل دقیق سایت و تصمیم گیری در مورد خدمات مورد نیاز است که از روی آن می توان تخمین قیمت درستی ارائه داد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو؛ بهترین شرکت سئو در اصفهان

طراحی و توسعه وب در کنار خدمات سئو، یکی از مهم ترین عوامل برای بازاریابی دیجیتال است. تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از وب‌سایت‌های تجاری با تغذیه مداوم وب‌سایت با عناصر مناسب در کنار ترکیب تاکتیک‌های مناسب سئو در رتبه‌های بالایی قرار گرفته‌اند. اگر شما هم به کسب رتبه بالا در گوگل و حضور آنلاین خوب نیاز دارید همین امروز برای دریافت خدمات طراحی سایت در اصفهان و سئو در اصفهان با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید.

بهین مبتکران ایده با نام اختصاری بهیدو، یک شرکت سئو در اصفهان است که علاوه بر خدمات متنوع دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت، سئوسازیِ وب سایتِ شما را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و برای ما باعث افتخار است که می‌توانیم به واسطه آن، فصل جدیدی از همکاری را با شما عزیزان آغاز کنیم.
سئو برای طرفداران تولید محتوا و خودِ تولیدکنندگان محتوا می‌تواند به عنوان یک شغل باشد زیراکه امروزه سئو به نیاز اصلی سایت‌های ارائه دهنده خدمات تبدیل شده‌است. سئو فعالیتی است که به واسطه آن موتورهای جستجوگر اینترنت می‌توانند محتوای تولید شده در سایت شما را به راحتی بخوانند؛ بهترین نتیجه‌ای که از آن به دست می‌آید بهبود رنک سایت شماست. تنها کاری که لازم است برای این مقصود انجام دهید این است که سایت خود را به سئوکار یا یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو بسپارید. حالا می‌توانید به هدفتان در حوزه فعالیتی که دارید، (اعم از اقتصادی،‌ آموزشی، خدماتی و … ) برسید.
بهین مبتکران ایده با نام اختصاری بهیدو، یک شرکت سئو در اصفهان است که علاوه بر خدمات متنوع دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت، سئوسازیِ وب سایتِ شما را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و برای ما باعث افتخار است که می‌توانیم به واسطه آن، فصل جدیدی از همکاری را با شما عزیزان آغاز کنیم.

تبلیغات سئو در اصفهان

پیدا کردن سئوکار در اصفهان

سئوکار کیست؟ مختصرترین توضیحی که می‌توانیم برای آن بیایم این است: کارشناسی که الگوریتم‌های موتورهای جست‌وجو در اینترنت را به خوبی می‌شناسد وبه واسطه آن می‌تواند محتوای سایت شما را بهینه‌سازی کند. چه فایده‌ای دارد؟ محتوای سایت شما به خوبی دیده می‌شود و این تنها یکی از گام‌های بازاریابی دیجیتال است. سئو تخصص است. دنبال کردن مداوم الگوهای جدید موتورهای جست‌وجو تنها از یک سئوکار حرفه‌ای برمی‌آید.
سئوکار در اصفهان یکی از نیازهای شما برای بهبود رتبه سایتتان است و به واسطه آن است که هم اکنون به سایت شرکت ما هدایت شده‌اید. ما آن را به فال نیک می‌گیریم و شما را به سئوکار در اصفهان می‌رسانیم.

سئو و بهینه سازی در اصفهان | بهیدو

آموزش سئو در اصفهان

بسیاری از کسب و کار ها گمان میکنند پس از طراحی وب سایت مربوطه بلافاصله از رقبای اینترنتی خود پیشی گرفته و در صفحات اولیه گوگل دیده می شوند این تصور به غیر از موارد استثنا در اکثر موارد انتظار نابه جاییست زیرا پس از طراحی اولیه سایت زمان سئوی وب سایتشان می رسد که باید به طور مداوم مراقب آن باشند! آیا باید تا همیشه سئوی سایتشان را به تیم طراح بسپارند؟! خب این مقوله هم زمان بر است و هم پر هزینه! تیم متخصص بهیدو برای همشهریان عزیز خود این فرصت را فراهم کرده تا به نیروی معرفی شده از طرف شما آموزش های لازم جهت سئو و بهینه سازی وب سایت خود در اصفهان را در اختیارتان قرار دهد. پس با آموزش سئو در اصفهان دیگر نگران سئوی سایت خود نباشید.

پشتیبانی سئو در اصفهان

این روزها وب سایت شما ابزار مهمی برای بازاریابی دیجیتال است. بنابراین برای یک حضور قدرتمند در وب شما قطعا به خدمات طراحی سایت در اصفهان و پشتیبانی سئو در اصفهان نیاز پیدا می کنید.
تمامی حرفه ها و کسب و کارهای اینترنتی به سئو و بهینه سازی کسب و کارشان نیازمندند زیراکه گوگل تنها به وب سایت هایی که از صافی الگوریتم های خود عبور کرده اند رتبه و جایگاه صفحات اول را می دهد که این همان سئو و بهینه سازی سایت است.
پس بعد از طراحی و ایجاد سایت خود آن را رها نکنید! تیم متخصص بهیدو امکان پشتیبانی سئو سایت را برای همه همشهریان خود در اصفهان فراهم کرده تا شما عزیزان به جایگاه واقعی خود دست پیداکنید. پس برای بهره مندی از خدمات پشتیبانی سئو در اصفهان با ما تماس بگیرید.
خدمات سئو و پشتیبانی سئو در اصفهان در این شرکت شامل شش مرحله اصلی است که به عنوان فرآیند بهینه سازی موتور جستجو R.O.C.K.E.T نیز شناخته می شود:
• تحقیق و پژوهش:
طبق این لینک فرآیند سئو با تحقیق آغاز می شود که بخش مهمی از فرآیند است. سئو با تجزیه و تحلیل عمیق وب سایت شما و وب سایت رقیب شما شروع می شود.
• بهینه سازی سایت:
مرحله بهینه سازی شامل تعداد ویرایش های سایت شما برای نمایش آن در بالای SERP ها است. بهینه سازی راهی برای بهبود رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو با شناسایی کلمات کلیدی و هدف جستجوی کاربران در زمانی که به دنبال محصولات و خدماتی مانند شما هستند، می باشد.
• تولید محتوا:
ایجاد محتوای باکیفیت که شما را با کاربرانتان مرتبط کند بسیار مهم است. شما باید مطمئن شوید که در وب سایت خود به تمام سوالات آنها در مورد تجارت، محصولات و خدمات پاسخ می دهید.
• کلمات کلیدی:
کلمات کلیدی برای موفقیت در سئو بسیار مهم هستند، شما باید آن کلمات کلیدی را که بسیار مرتبط با کسب و کار شما هستند را هدف قرار دهید. کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران برای دریافت پاسخ جستجوی مطلوب خود جستجو می کنند. پس از آن، باید کلمات کلیدی مورد نظر خود را به محتوای خود اضافه کنید تا ترافیک ارزشمندی را به سایت خود هدایت کنید.
• تبلیغات و لینک سازی:
تبلیغ وب سایت شما ضروری است. شما می توانید از شبکه ای از وبلاگ نویسان و تأثیرگذاران صنعت خود استفاده کنید که به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی مهم کمک می کند.
• آزمایش و گزارش گیری ماهانه :
در نهایت آزمایش وب سایت و گزارش گیری ماهانه سئو برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن ضروری است. این فرآیند ارزیابی عملکرد وب سایت و بهینه سازی صفحات برای نتایج بهتر را در بر می گیرد.

شرکت بهیدو به عنوان یک آژانس معتبر در ارائه خدمات طراحی سایت و سئو وب سایت در اصفهان به شما برای موفقیت در بازاریابی های آنلاین مشاوره و خدمات می دهد.

فراموش نکنید بهینه سازی موتورهای جستجو در دراز مدت موفق ترین راه برای دیده شدن انواع فروشگاه های آنلاین و وب سایت های تجاری است.

خدمات سئو سایت در اصفهان ، وب سایت شما را برای موتورهای جستجوی محبوب مانند گوگل، یاهو و بینگ بهینه می کند.

پشتیبانی-سئو-در-اصفهان

انواع بهینه سازی سایت در اصفهان برای موتور های جست و جو

خدمات سئو سایت اصفهان را مانند دیگر نقاط جهان می توان به زیر شاخه های مختلفی تقسیم کرد:

 • سئو فنی ( technical seo )
 • بهینه سازی داخلی سایت ، سئو داخلی ( on page seo )
 • بهینه سازی خارجی ، سئو خارجی ( off page seo )

در ادامه در خصوص هر کدام توضیح خواهیم داد.

 • سئو داخلی on page seo

با بهینه سازی درون صفحه، ساختار صفحات سایت شما (شامل ساختارهای لینک داخلی، زمان بارگذاری و محتوا) با توجه به استراتژی سئو، تجزیه و تحلیل و تراز می شود.

استفاده موثر از نقشه‌ های سایت XML در وب‌سایت شما به منظور کنترل خزیدن روبات‌های موتور جستجو از طریق فایل  robots.txt  و همینطور تولید محتوای موثر نیز به حوزه بهینه سازی در داخل صفحه تعلق دارد.

تمام اقدامات بهینه سازی روی صفحه به قابلیت یافتن بهتر در موتورهای جستجو کمک می کند.

 • سئو خارجی off page seo

علاوه بر بهینه سازی داخل صفحه، بهینه سازی خارج از صفحه نیز به موفقیت وب سایت در نتایج موتورهای جستجو کمک قابل توجهی می کند.

در نتیجه باید در استراتژی سئو در اصفهان و همه ی شهرهای دیگر گنجانده شود.

کیفیت لینک های دریافتی یک عامل تعیین کننده در موفقیت اقدامات خارج از صفحه است. اقدامات بهینه سازی خارج از صفحه مربوط به لینک سازی خارجی و مدیریت بک لینک است.

 • سئو فنی technical seo

به عنوان یک ارائه دهنده خدمات سئو وب سایت در اصفهان ما در کنار تیم متخصص طراحی سایت در اصفهان نه تنها به افزایش سرعت وب سایت شما کمک می کنیم، بلکه آن را برای رتبه بندی گوگل نیز بهبود می بخشیم.

همچنین در این راستا، ما قالب ها و ساختارهای وب سایت را به منظور داشتن بهترین مؤلفه ها برای بهینه سازی موتور جستجو تطبیق می دهیم.

 بهینه سازی موتور جستجو راه خوبی برای آوردن ترافیک مرتبط به وب سایت شما است. تیم سئو سایت در اصفهان در تلاش است تا به طور مداوم وب سایت شما را بهینه سازی کند تا آن را مطابق با نیاز مشتری ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات با ما تماس بگیرید. ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸

آیا به فروش موثر در بازارهای آنلاین نیاز دارید؟

همانطور که گفته شد سئو بخشی ضروری از یک استراتژی کامل بازاریابی آنلاین و بازاریابی موتورهای جستجوی مقرون به صرفه است.

با بهینه سازی هدفمند موتورهای جستجو، شما می توانید به موفقیت بلندمدت در مشاهده ی نام و کلمات کلیدی برند خود در موتورهای جستجو دست یابید.

حدود ۸۰ درصد از کاربران اینترنتی همیشه خرید آنلاین خود را با سرچ محصولات مورد نظر به عنوان مثال “خرید کفش آنلاین” در یک موتور جستجو آغاز می کنند.

در این صورت اگر بتوانید وب سایت خود را در بالای صفحه جستجوی گوگل قرار دهید به راحتی توسط کاربران آنلاین بیشتری پیدا خواهید شد.

زیرا فقط بهترین وب سایت های بهینه شده در ابتدا در موتور جستجو قرار می گیرند.

با خدمات سئو سایت در اصفهان در شرکت بهیدو وب سایت شما برای عبارات جستجوی خاص و مرتبط با کسب و کارتان بهینه خواهد شد.

تیم سئو وب سایت در اصفهان به شما کمک می کند تا به راحتی در نتایج جستجوی گوگل و موتورهای جستجوی مشابه پیدا شوید تا ترافیک با کیفیت بیشتری برای وب سایت شما ایجاد شود.

بدیهی است که تمام اقدامات مطابق با دستورالعمل های گوگل انجام می شود.

در این صورت عبارات یا کلمات کلیدی مختلف کسب وکار شما در نتایج برتر موتورهای جستجو در صفحات فرود مربوطه فهرست خواهد شد.

پیامد مستقیم این امر این است که شما به طور قابل توجهی بازدیدکنندگان بیشتری از وب سایت خود خواهید داشت.

مقالات سئو

۵/۵ - (۲۰۹ امتیاز)

29 Comments

 1. آویز گالری گفت:

  تیم حرفه ای و کار بلد – خوش اخلاق و متخصص همه اون چیزیه که مجموعه ی ما انتظارش رو داشت و یک سایت درجه یک تحویل گرفتیم.
  ممنون از تیم فنی بهیدو

 2. ربیعی گفت:

  سلام وقت بخیر
  به طور میانگین برای سئو یک سایت خدماتی چه قدر زمان لازم هست ؟

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام به شما دوست عزیز
   مدت زمان لازم برا سئو یک سایت فروشگاهی و یا خدماتی مثل سایت شما بسته به موارد مختلفی دارد:
   * وضعیت فعلی سایت به چه شکلی هست
   * رقبای حوزه کاری شما در چه وضعیتی قرار دارند
   * آیا سایت و دامنه ی شما نوپا هست یا خیر
   همه این ها در مدت زمان اجرای پروژه ی سئو سایت تاثیر گذار خواهد بود . ولی به طور کلی حداقل زمان لازم برای سئو یک سایت از ۴ ماه به بالا می باشد ( به شرط نوپا و صفر نبودن دامنه ی شما البته )

 3. صالحی گفت:

  سلام
  سایت ما به شدت سرعت لود بدی داره و این موضوع خیلی ما رو اذیت میکنه
  شما در این زمینه می تونید به ما کمک کنید؟ سایت وردپرسی داریم

  • تیم تولید محتوا گفت:

   دوست عزیز سلام
   کندی سایت و به خصوص سایت های ورد پرسی بسته به عوامل مختلفی دارد:
   ۱- تعداد افزونه های نصب شده روی وب سایت شما
   ۲- حجم و فرمت تصاویر آپلود شده در سایت
   ۳- بحث هاستینگ و شرکت ارائه دهنده ی این خدمات به شما که در چه وضعیتی قرار دارند
   ۴- مشکلات قالب و کد نویسی که گاها در سرعت لود شدن سایت تاثیر گذار خواهد بود
   سایت شما بوسیله ی یک متخصص بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان باید بررسی شود تا موارد بالا یکی یکی چک شود و علت این کندی مشخص شود

  • احسان گفت:

   سلام وقت بخیر
   تیم فنی طراحی سایت اصفهان بهیدو موارد خیلی خوبی رو اشاره کردن به نظرم بعد از بررسی مواردی که گفتند از افزونه ی wprocket و یا لایت اسپید استفاده کنید برا بهبود یه سری تنظیمات اولیه داره انجام بدید خیلی میتونه کمک کنه بهتون

 4. دلخوشیان گفت:

  سلام
  مجموعه ما در زمینه ی خدمات منزل فعالیت میکند ولی وقتی وبلاگ یا صفحه ی جدیدی در سایت اضافه میکنیم مدت زمان زیادی طول می‌کشه تا صفحات ایندکس بشه و د نتایج گوگل بیاد
  چه طوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   ایندکس نشدن و یا دیر ایندکس شدن مطالب و صفحات شما به موارد مختلفی بستگی داره:
   * به برنامه نویس و یا سئو کار خود اعلام کنید چک کنند که تگ نو ایندکس در سورس صفحه نباشد
   * ساختار سایت مپ و فایل روبوت رو چک کنید که دسترسی های موتور های جست و جو بسته نشده باشد
   * یکی از url های مورد نظر را در سرچ کنسول به صورت دستی درخواست ایندکس بدید و ببینید چه اخطاری برای شما نشان داده میشود

   اگر با موارد بالا نتوانستید مشکل خودتون رو حل کنید با تیم پشتیبانی تیم سئو در اصفهان مجموعه ی بهیدو تماس بگیرید ۰۳۱۳۲۷۲۱۹۸۸
   متخصصان ما در این زمینه به شما راهنمایی ها و مشاوره های دقیق تری را پس از آنالیز سایت شما ارائه خواهند داد

 5. بهنام شیرازی گفت:

  سلام خدا قوت
  آیا مجموعه ی بهیدو برای تیم سئو در اصفهان خود به دنبال نیرو کارآموز هست؟
  بنده مدتی هست در زمینه ی سئو سایت در اصفهان فعالیت میکنم

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام دوست عزیز وقتت بخیر
   برای این موضوع با تیم پشتیبانی بهیدو تماس بگیرید
   ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸

 6. رضا گفت:

  با سلام
  ما برای فروش محصولاتمون میخواهیم یک نرم افزار جامع داشته باشیم و به نرم افزار حسابداری هم متصل باشه میشه راهنمایی کنین

  • تیم تولید محتوا گفت:

   دوست عزیزم سلام وقت بخیر
   برای این کار باید از مجموعه حسابداری خودتون یک API بگیرید و در اختیار تیم فنی بهینه سازی و طراح سایت بهیدو قرار بدید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می تونید با شماره ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ تماس بگیرید.
   همکار های ما در این زمینه اطلاعات و راهنمایی کافی به شما ارائه خواهند داد

 7. شیروی گفت:

  سلام عرض ادب
  سایت ما مشکل قالب داره و این موضوع باعث شده خیلی توی سرعت لود سایت مشکل پیش بیاد
  تیم سئو در اصفهان مجموعه بهیدو خدمات بهینه سازی قالب سایت رو هم انجام میده؟

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام به شما دوست و همراه گرامی
   بله خدمات مروبط به ساده سازی سورس کد و بهینه سازی سایت در جهت آماده سازی برای سئو به طور کامل در مجموعه ی بهیدو توسط تیم فنی و متخصص سئو سایت در اصفهان انجام می شود.

 8. امید گفت:

  دوره ی آموزشی برا مبحث سئو در اصفهان آیا دارید؟
  و اینکه اگر بخواهیم به صورت کار آموز در تیم سئو سایت در اصفهان تیم بهیدو باشیم چه مدت زمان برای آموزش و یادگیری زمان لازم هست؟

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر دوره و آموزشی در زمینه مبحث سئو در اصفهان نداریم آما به زودی بستری را در این زمینه آماده خواهیم کرد که علاقه مندان به بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان بتوانند حرفه ای ترین آموزش ها را در این زمینه کسب کنند.

 9. ارسلان میرزایی گفت:

  سلام
  آیا تیم فنی سئو در اصفهان مجموعه بهیدو خدمات off page برای سایت ها انجام میده و لطف میکنید شرایطش رو بفرمایید

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام
   بله تمامیه خدمات بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان شامل خدماتی مثل : سئو تکنیکال ، سئو داخلی و همچنین سئو خارجی به صورت تخصصی در بهیدو انجام می شود.
   برای اطلاعات بیشتر شما میتونید با همکاران ما ارتباط بگیرید ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸

 10. حسین علیزاده گفت:

  سلام
  تیم بهیدو خدمات گوگل ادوردز و تبلیغات کلیکی و کمپین های این سبکی را در جهت سئو آیا انجام میدهد و تعرفه ها به چه شکلی هست؟

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله به طور کامل خدمات بهینه سازی و سئو سایت را انجام میدهیم
   برای ارتباط با پشتیبانان فنی بهیدو به شماره ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ تماس بگیرید

 11. علیرضا گفت:

  مدت زمان لازم برای سئو کلمه کلیدی خرید چراغ خواب چه قدر هست و اینکه آیا تیم بهیدو خدمات تولید محتوا هم انجام میده؟

  • تیم تولید محتوا گفت:

   دوست عزیز سلام
   مدت زمان پروژه های سئو بسته به عوامل مختلفی دارد : میزان سرچ و درصد سختی کلمات ، قدرت رقبا و موارد دیگر
   اما به طور کلی مدت زمانی که برای این حوزه لازم هست به شرط نوپا نبودن سایت ۴ ماه هست و تیم فنی سئو در اصفهان آژانس بهیدو به صورت تخصصی خدمات تولید محتوای کامل یونیک و سئو شده بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل را انجام میدهد.

 12. لوازم جانبی پرشین گفت:

  سلام وقت بخیر
  ما در زمینه ی فروش عمده لوازم بهداشتی در اصفهان فعالیت میکنیم . چه کلماتی رو پیشنهاد میکنید که روی اون ها سئو انجام بشه؟ و مدت زمانه پروژه ما حدودا چه قدر میشع؟

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام
   مدت زمان پروژه سئو متناسب با تعداد کلمه کلیدی شما میتونه متفاوت باشه
   دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهاد کلمات تیم سئو در اصفهان بهیدو می توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید ۰۳۱۳۲۷۵۱۸۴۳

 13. علی اصغر داوودی گفت:

  لطف می کنید بگید شرایط سئو سایت در اصفهان به چه صورت هست؟ چون من با یک شرکت دیگه برای سئو سایت ها در شیراز همکاری داشتم و تخصصی توی خود شیراز کار میکردن اما اصفهان رو اطلاع ندارم با تشکر

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرایط به این صورت هست شما سایت و کلمات کلیدی که قصد دارید روی آن فعالیت بشود را برای تیم فنی سئو سایت اصفهان بهیدو ارسال میکنید و پس از بررسی دقیق و آنالیز سایت شما با شما ارتباط گرفته و مدت زمان ، فعالیت های لازم و استراتژی برای شما ارسال خواهد شد و در صورت توافق پروژه استارت خواهد خورد دوست عزیز

 14. محمدرضا تاج گذاران گفت:

  قیمت سئو سایت در اصفهان چقدره؟

  • تیم تولید محتوا گفت:

   سلام دوست عزیز
   قیمت سئو وبسایت بسته به پروژه و سختی آن متفاوت می باشد.
   جهت راهنمایی و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت میتوانید با شماره ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ تماس حاصل فرمایید.
   پس از بررسی سایت شما توسط تیم فنی شرکت پیرامون هماهنگی های بعدی با شما ارتباط خواهیم گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  −  1  =  1

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×
در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ –  ۰۲۱۲۸۴۲۷۹۹۰

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

 

"*" indicates required fields

×