ارائه خدمات طراحی سایت - شرکت بهیدو

طراحی سایت حرفه ای + پشتیبانی

به منظور معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های مجموعه خود و توسعه بازار در فضای مجازی نیازمند یک سایت حرفه ای و کاربرپسند هستید.
تیم فنی بهیدو در مسیر طراحی سایت می تواند همراهتان است. کافی است تا انتها با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با ویژگی های یک سایت تخصصی و نیازهای موجود برای طراحی سایت اختصاصی آشنا کنیم.

چرا هر کسب و کاری به طراحی وب سایت نیاز دارد؟

یک سایت در واقع دفتر کار شما به صورت مجازی است که با توسعه و بهبود آن جایگاه ویژه ای در دنیای اینترنت و فضای مجازی بدست می‌آورید. مسئله مهمی که نباید نادیده گرفت، چگونگی و نحوه‌ی طراحی سایت می باشد. بهترین راه این است که طراحی سایت خود را به تیم متخصص و کارآمدی بسپارید که به حرفه و کار خود ایمان داشته و مطمئن هستند به همراه خود، مشتریان‌شان را هم به موفقیت می رسانند، زیراکه نشان دهنده هویت مجازی هر سازمان یا شخصی است و در هر جای جهان هستی در دسترس بوده و می توان آن را به آسانی به نمایش گذاشت.
مشکلات پیش‌بینی نشده فراوانی ممکن است برای برقراری ارتباطات فضای مجازی شما با مشتریان‌تان صورت گیرد. به طور مثال فیلتر شدن و یا قطع فعالیت یکی از شبکه های اجتماعی، که در این بین داشتن یک سایت معتبر و حرفه‌ای، چه در زمان شروع کسب و کار و چه در ادامه آن، از جمله ملزومات کاری هر فرد و هر سازمانی محسوب می‌شود.

۵
Tst-Nahaei

تست نهایی و کنترل کیفی وبسایت

۳
Memari-Etelaat

معماری اطلاعات بر اساس کلیدواژه های هدف

۱
tahghight-avaliye

تحقیقات اولیه و بررسی نیازهای مشتری

۶
amozesh-o-poshtibani

آموزش و پشتیبانی وبسایت

۴
Yarahi-design

طراحی دیزاین اختصاصی

۲
jamavari-etelaat

جمع آوری اطلاعات اولیه بر اساس نیازها

تفاوت طراحی سایت و توسعه وب سایت در چیست؟

طراحی سایت و توسعه وب اگرچه دو مفهوم بسیار نزدیک و درهم تندیده‌اند، از اساس با هم تفاوت دارند. وقتی از طراحی سایت صحبت می‌کنیم در واقع این رابط کاربری و عناصر گرافیکی است که یک وب سایت را از نظر مشتری قابل تعامل و ارتباط می‌کند، حتی اگر سایت مذکور امکانات خاصی نداشته باشد. اما وقتی از توسعه وب سخن به میان می‌آید منظور پیاده‌سازی ساختاری است که بتوان به کمک آن، فرایندی را از طریق نرم افزاری تحت وب که داخل یک سایت تعبیه شده، به درستی پیاده سازی کرد و از آن نتیجه‌ پیش‌بینی شده را دریافت نمود.

طراح وب کسی است که با استفاده از عناصر بصری و المان‌های گرافیکی تلاش دارد تا به گونه ای درست وب سایت شما را متناسب با موضوع فعالیت و سلیقه مخاطب نمایش دهد. طراحان وب الزاما از کدنویسی پیشرفته استفاده نمی‌کنند اما با آن غریبه هم نیستند. طراحی سایت بیشتر مبتنی بر اسکریبت‌هایی است که این روزها به کمک ابزارهای توسعه وب نوشته یا ویرایش می‌شود. خلاقیت و شناخت معمولا در طراحی سایت نقش مهم‌تر وموثرتری نسبت به سایر مهارت‌ها مثل برنامه نویسی دارد.

در کنار هر طراح وب، توسعه دهنده وب قرار دارد. فردی که با مهارت کامل نسبت به ابزارهای فنی و تخصصی قادر است نیازهای یک سایت را تحلیل کرده و در قالب نرم‌افزار در سایت اجرا کند. توسعه دهندگان بر خلاف طراحان عمومی با کدهای پیشرفته و برنامه نویسی سمت سرور طراحی سایت تخصصی را انجام می دهند. معمولا در اکثر شرکت‌های فنی این دو تخصص در کنار هم قرار گرفته و تحت یک مدیریت واحد کار می‌کند. این که باید سفارش طراحی سایت را به کدام یک سپرد کار سختی است چرا که هر یک از این دو تخصص، در کارآمد یا ناکارآمد کردن یک سایت می‌تواند نقش‌آفرین باشد.

مزایای طراحی سایت

آیا هم اکنون یک وب سایت دارید؟

اگر هم اکنون یک وب سایت دارید که از طراحی آن راضی نیستید، مدیریت آن برای شما سخت و پیچیده است و یا سایت شما با با دستگاه های موبایل سازگار نیست، ما شما را برای طراحی مجدد سایت یا همان بازطراحی سایت راهنمایی خواهیم کرد. کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا وضعیت کسب و کارتان در فضای مجازی را از آشفتگی به ثبات برسانیم. بهیدو در خدمت شماست.

سفارش سایت را به کدام یک بسپاریم، طراح یا برنامه نویس؟

به عنوان یک مجموعه تخصصی که شناخت کافی از هر دو مقوله طراحی و برنامه نویسی دارد پیشنهاد می‌کنیم که به هیچکدام – به تنهایی – واگذار نکنید. مجزا بودن فرایند طراحی و برنامه‌نویسی نیاز به مدیریتی دارد که علاوه بر داشتن زمان کافی، تخصص لازم را نیز در این خصوص نیازمند است.

اختلاف نظر، سلیقه و روش کار متفاوت برنامه نویس و طراح می‌تواند باعث بروز یک سیکل معیوب و تکراری از فرایندی شود که به سادگی توسط یک شرکت تخصصی قابل پیگیری و انجام است. اختلاف سلیقه و عملکرد تنها دلیلی نیست که به شما توصیه می‌شود پروژه خود را به یک شرکت تخصصی بسپارید.

یک وب سایت اختصاصی خوب و کارآمد همانند یک ساختمان است که باید بخش‌های مختلف آن به موازات هم تکمیل و اجرایی شود. تفکیک کردن پروژه بین دو مجری باعث خواهد شد زمان آماده‌سازی سایت شما به شدت افزایش یابد و این افزایش زمان یعنی افزایش هزینه.

این یک باور اشتباه است که پروژه‌های واگذار شده به اشخاص با هزینه و کیفیت بهتری به سرانجام می‌رسد. طبیعی و بدیهی است که هر رده تخصصی که فرایندهای اجرایی را به صورت خودکار با شرح وظایف از قبل تعریف شده انجام دهد، کار را با استاندارد و کیفیت بالاتری انجام خواهد داد، این یعنی زمان کوتاهتر، بازنگری کمتر، حداقل خطای اجرایی و در مجموع یعنی هزینه کمتر.

سفارش طراحی سایت وردپرسی - بهیدو
خدمات طراحی سایت تخصصی در شرکت بهیدو

طراحی سایت پروژه‌ای است با ماهیت پروسه

طراحی سایت اگرچه در اصطلاح و عرف برگرفته از فرهنگ عامه، پروژه نامیده می‌شود، در اصل یک روند یا پروسه است تا پروژه. سایت یا در واقع تجارت شما با طراحی و برنامه‌نویسی آغاز می‌شود اما پایان قطعی نمی‌توان برای آن در نظر گرفت. معمولا بخشی از نیاز کارفرما یا کاربران سایت ممکن از بعد از ارائه سایت خود را نشان دهد، همچنین با پیشرفت تجارت در اینترنت نیاز به امکانات متفاوتی احساس می‌شود که این امکانات بهتر است توسط همان توسعه‌دهنده‌ای به سایت افزوده شود که آن را ایجاد کرده است. از همین رو شما همیشه و پیوسته به خدمات یک شرکت توسعه دهنده وب نیازمند هستند. بهتر است این شرکت از ابتدا در کنار شما باشد تا شما بتوانید با تمرکز کامل به مباحث تجاری و مشتریان آنلاین خودتان بپردازید.

تعرفه طراحی سایت

طراحی سایت اقتصادی

طراحی سایت در بستر وردپرس

ورود محتوای ۴ صفحه اصلی

پنل مدیریتی کاملا فارسی

ثبت فرم تماس با ما

امکان تعریف چند کاربر برای مدیریت سایت

طراحی صفحه اصلی و صفحات داخلی

ویژگی های بیشتر

طراحی بر اساس هویت بصری کارفرما

سازگار با موتورهای جستجو

طراحی واکنش گرا(سازگار با تبلت و موبایل)

تعیین سطوح دسترسی و تعداد مدیران سایت

پشتیبانی یکساله رایگان

هشت ساعت آموزش کاربری

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت در بستر وردپرس

ورود محتوای ۸ صفحه اصلی

پنل مدیریتی کاملا فارسی

ثبت فرم تماس با ما

امکان تعریف چند کاربر برای مدیریت سایت

طراحی صفحه اصلی و صفحات داخلی

ویژگی های بیشتر

طراحی فرم های دریافت اطلاعات مثل استخدام

سازگار با موتورهای جستجو

طراحی واکنش گرا(سازگار با تبلت و موبایل)

طراحی بر اساس هویت بصری کارفرما

پشتیبانی یکساله رایگان

هشت ساعت آموزش کاربری

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت در بستر ووکامرس

ورود محتوای ۱۲ صفحه و محصول در سایت

امکان ورود محصولات و دسته بندی آنها

امکان عضویت افراد

پروفایل کاربری اعضا

سازگار با موتورهای جستجو

ویژگی های بیشتر

امکان تعریف بن تخفیف گروهی یا تک محصول

تعریف ویژگی محصول بهمراه فیلتر محصولات

گزارش فروش های انجام گرفته

طراحی بر اساس هویت بصری کارفرما

پشتیبانی یکساله رایگان

هشت ساعت آموزش کاربری

طراحی اختصاصی

طراحی سایت در بستر PHP

امکانات خاص بر اساس نیاز مشتری

طراحی فروشگاه یا سامانه اختصاصی

ایجاد بستر اپلیکیشن موبایل

تعریف نیازها بهمراه راهکار اجرایی

طراحی سامانه درون سازمانی به صورت اختصاصی

ویژگی های بیشتر

امکان تعریف سیکل مختلف کاری

تعریف نامحدود کاربر و سطوح دسترسی پنل

امکان توسعه زیر ساخت بر اساس نیازهای آتی

امکان ارتباط با سایر پلتفرم های سازمانی

پشتیبانی یکساله رایگان

سازگار با موتورهای جستجو

چهار گامی که بهیدو برای شما بر می دارد؟

طراحی

طراحی

داشتن یک وب سایت زیبا و حرفه ای به بازدیدکنندگان شما این پیام را می رساند که شما نیز در کسب و کار خود حرفه ای هستید. زیبایی شناسی مخصوص طراحی وب سایت تخصص کارشناسان بهیدو می باشد.
طراحی وب سایت کدنویسی

کدنویسی

با داشتن یک برنامه مشخص و یک طرح زیبا نوبت به جنبه های فنی سایت می رسد که در اینجا تخصص برنامه نویسان بهیدو به یاری شما می آید که به شما یک سایت کارآمد با سرعت زیاد تحویل می دهند.
پشتیبانی سایت

پشتیبانی

پس از طراحی سایت و انتشار آن در فضای مجازی به شما آموزش های لازم برای مدیریت سایتتان داده خواهد شد، و هرگاه نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشید، کارشناسان بهیدو با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.
تبلیغات طراحی سایت در اصفهان | برنامه-ریزی

برنامه ریزی

در این گام متناسب با نوع کسب و کار شما و نیازهای آن برنامه مشخصی برای شما تدوین می شود و مطابق با آن طرح اولیه سایت شما ریخته می شود. در نهایت بازدیدکنندگان سایت مطابق برنامه ریزی شما در سایتتان گردش کنند و سرانجام مشتری خدمات و محصولات شما شوند.

یک شرکت طراحی سایت چه کاری برای شما موظف است انجام دهد؟

طراحی سایت اختصاصی کار تخصصی و پیچیده‌ای است که علاوه بر مهارت، به صرف زمان زیادی نیاز دارد تا نتیجه کار داشتن وب‌سایتی حرفه‌ای با کلیک‌خور بالا باشد. بنابراین بسیاری از افراد و شرکت‌هایی که قصدشان راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی و یا سایتی با نرخ کلیک بالا هستند، به سراغ شرکت‌های طراحی سایت می‌روند. اما این که شرکت در هنگام طراحی سایت و نیز پس از اتمام و تحویل کار در قبال شما چه وظایف و مسئولیت‌هایی دارد، در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

وظایف شرکت طراحی سایت قبل از شروع کار چیست؟

بارها این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که “جنگ اول بهتر از صلح آخر است.” بنابراین بهتر است در هنگام عقد قرارداد با شرکت طراحی وب‌سایت توقعات و انتظارات خود را با او در میان بگذارید. فهرستی از نیازها و امکانات سایت موردنظرتان تهیه کنید و با گفتگو و طرح سؤالات مختلف، همه توقعات خود را از شرکت مطرح کنید.
همچنین قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت، به خدماتی که ارائه می‌کند، توجه کنید. زیرا با گسترش فضای مجازی و پدید آمدن موضوعاتی نظیر گوشی‌های هوشمند، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، سئو سازی سایت‌ها و امثال این، خدمات شرکت‌های طراحی وب نیز بیشتر شده‌اند و برخی از آن‌ها چند کار را هم‌زمان انجام می‌دهند که در مقابل وظایف آن‌‌ها نیز بیشتر خواهد شد.

طراحی سایت تخصصی - بهیدو

وظایف شرکت طراحی سایت در حین انجام کار

پس از عقد قرارداد و شروع به کار، شرکت طراحی سایت باید هم‌زمان با پیشرفت کار، یک سری وظایف دارد که باید برای شما انجام دهد:

طراحی سایت

۱. اطلاع دادن از روند انجام تک‌تک مراحل طراحی سایت

پیاده‌سازی سایت

۲. پیاده‌سازی سایت بر اساس نیازها و خواسته‌های شما

رعایت-تمام-اصول-و-ضوابط

۳. رعایت تمام اصول و ضوابط از پیش تعیین‌شده در هنگام طراحی سایت

تهیه-پیش-طرح-WireFrame

۴. تهیه پیش طرح WireFrame و ارائه به شما جهت بررسی

تغییر-و-اصلاح-سایت-در-صورت-درخواست-از-جانب-شما

۵. تغییر و اصلاح سایت در صورت درخواست از جانب شما

آپلود-سایت-بر-روی-هاست

۶. آپلود سایت بر روی هاست

آزمایش-کامل-سایت

۷. آزمایش کامل سایت در حضور شما و بررسی میزان سرعت

تحویل-سایت-به-همراه-آموزش-کار-با-آن

۸. تحویل سایت به همراه آموزش کار با آن

پشتیبانی

۹. پشتیبانی رایگان حداقل یک ماهه

وظایف شرکت طراحی سایت پس از طراحی سایت

مواردی که در بالا گفته شد وظایف یک شرکت طراحی سایت برای مشتری است که فقط قصد طراحی سایت را دارد. اما همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، شرکت‌های طراحی سایت مانند شرکت بهیدو مرکز تخصصی طراحی سایت در اصفهان ، دارای امکانات دیگری نظیر پشتیبانی و نگهداری از سایت، امنیت سایت، تولید محتوا و سئو سازی، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و غیره هستند که اگر هزینه‌‌ آن‌ها پرداخت شود، پس از طراحی سایت باید انجام دهند. در واقع یک شرکت طراحی سایت موظف است طبق توافق شکل گرفته، گزارشی از عملکرد خود آماده کرده و به‌صورت ماهانه یا هفتگی در اختیار صاحبان سایت قرار دهد.

پشتیبانی از سایت

شرکت طراحی سایت، همچون مادری مهربان، وظیفه دارد کودک تازه متولد شده خود را که همان سایت است، تر و خشک کرده تا رشد کند و بتواند جایگاه خوبی در اجتماع داشته باشد. پس از طراحی سایت اختصاصی و یا وردپرسی و انتشار آن در فضای مجازی، آموزش‌های لازم طی حداکثر ۸ ساعت مفید برای مدیریت سایتتان داده خواهد شد و به‌صورت ۲۴ ساعته از خدمات ارائه شده پشتیبانی می‌شود و تا هر وقت به راهنمایی بیشتری نیاز داشتید، کارشناسان بهیدو به کمک شما می‌آیند.

پشتیبانی و نگهداری از سایت را می‌توان از دو جنبه فنی و محتوایی بررسی کرد:

landing-web-tree

پشتیبانی فنی

– به‌روزرسانی ساختار کدنویسی

– برطرف کردن مشکلات ناشی از خطای ۴۰۴

– اصلاح یا حذف لینک‌های خراب

– افزایش سرعت لودشدن صفحات سایت

– حفاظت و برقراری امنیت سایت در برابر حملات سایبری

پشتیبانی محتوایی

– درج، ویرایش و حذف محتواهای مد نظر صاحب سایت

– قرار دادن پست طبق تقویم و رویدادهای خاص

– پست گذاری در شبکه‌های اجتماعی

– به‌روزرسانی اطلاعات سایت

– ایجاد ارتباط بین متون و صفحات سایت

طراحی سایت تخصصی - بهیدو

وظایف اخلاقی و حرفه‌ای شرکت طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت علاوه بر وظایف و مسئولیت‌ در برابر مسائل و مشکلات سایت، باید تعهدات اخلاقی نیز داشته باشد تا بتوان با اطمینان و آرامش خاطر کار طراحی سایت را به او سپرد.

ازجمله وظایف اخلاقی می‌توان موارد زیر را اشاره کرد:

متعهد و مسئولیت‌پذیر

به کار بردن حداکثر توان و استفاده از تمامی ابزارها جهت برطرف سازی نیازهای مشتری

دسترسی آسان به شرکت و پاسخگویی سریع

امین و حفظ منافع مادی و معنوی صاحب سایت

چگونگی انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

آنچه یک شرکت طراحی سایت موظف به انجام آن برای شما و در اصل پروژه شماست، تأثیر مستقیمی بر میزان موفقیت سایت شما دارد. همچنین چنانچه یک شرکت طراحی سایت وظایف خود را به‌درستی انجام ندهد، علاوه بر دوباره‌کاری و صرف هزینه‌های مجدد، زمان زیادی را نیز از دست خواهید داد.

بنابر آنچه از شرح وظایف یک شرکت طراحی سایت در بالا اشاره شد، انتخاب بهترین شرکت، در گرو تجربه آن‌ها خواهد بود که مستلزم داشتن نمونه کارهای قوی و سوابق کاری عالی مرتبط در زمینه‌های گوناگون به‌خصوص با محوریت سایت شما است. همچنین برای انتخاب، فقط به تبلیغات اینترنتی اکتفا نکنید و با در نظر گرفتن خواسته‌ها و استراتژی کلی خودتان، خدماتی که شرکت ارائه می‌کند به همراه قیمت آن‌ها، تک‌تک بررسی کنید. چنانچه میسر باشد با مراجعه حضوری به شرکت، علاوه بر آشنایی با محیط کاری و افراد شاغل در آنجا، طی چند جلسه نشست، از نزدیک با مدیر و مسئول طراحی سایت، گفتگو کنید تا به یک جمع‌بندی نهایی برسید.

بهیدو شرکت طراحی سایت تخصصی

آموزش طراحی سایت

تیم متخصص بهیدو پس از انجام پروژه طراحی سایت اختصاصی برای هر حرفه و کسب و کاری دوره ای فشرده برای کاربران هر پروژه تعیین می کند تا آن ها را بر اساس نیازهای محتوایی طراحی شده آموزش دهد و بتوانند کاربری و مدیریت سایت خود را به راحتی در دست بگیرند.

وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی به صورت تخصصی

وقتی شما محصولی برای فروش دارید و یا واردکننده محصولات هستید، یکی از بهترین راه‌ها برای فروش محصولات‌تان وب‌سایت فروشگاهی است، وبسایتی که بتوانید به صورت مستقیم محصولات خود را به دست مشتریانتان برسانید. برای ایجاد یک وب‌سایت فروشگاهی خوب و سرویس‌دهی مناسب آن باید نکاتی را رعایت کنید. یک وبسایت فروشگاهی خوب باید دارای طراحی جذاب و گاه متنوع در ظاهر خود باشد. ایجاد تِم‌های طراحی برای فروش‌های فوق‌العاده یا تخفیف‌های فصلی، عکاسی حرفه‌ای و ایجاد کاتالوگ محصولات و بخش معرفی محصولات با ظاهر و متن مناسب و اطلاع‌رسانی درست می‌تواند به بهبود ارتباط با مشتریان بیانجامد. ایجاد بخش خبرنامه و ارسال خبرنامه به مشتریانتان به توسعه کسب‌وکار شما کمک کرده و می‌توانید پیشنهادات ویژه و یا کمپین‌های تبلیغاتی خود را تبلیغ کنید.

طراحی سایت شرکتی

هر شرکتی نیاز به وبسایت خاص خود را دارد که بتواند نشان‌گر استراتژی و ساختار شرکت باشد. ساختاری که هویت شرکت را نشان دهد و درعین حال برای کاربران معمولی اینترنت قابل فهم و ساده باشد.

شرکت بهیدو با در اختیار داشتن متخصصان امور طراحی وبسایت شرکتی این توانایی را دارد که انواع خدمات نظیر خرید اینترنتی، نمایش خدمات، محصولات و تعرفه‌ها، بخش اتوماسیون اداری برای کارکنان شرکت را در وبسایت شما به درستی ایجاد کنند تا هم مدیریت درستی برمنابع انسانی ایجاد شود و هم سازوکارهای مالی در سایت شفاف و طبقه‌بندی شده باشند. همچنین بخش‌هایی مانند گزارش گیری و آمار بازدیدها، ایجاد خبرنامه الکترونیکی و اطلاع رسانی اتوماتیک به مشتریانی که در سیستم ثبت شده‌اند بر وفاداری و حس تعلق و بازدید مجدد مشتریان از وبسایت شرکتی تاثیر می‌گذارد.

طراحی سایت اختصاصی و شرکتی - بهیدو
طراحی سایت اختصاصی در بهیدو

طراحی سایت پزشکی

شما به‌عنوان یک پزشک به اعتبار خود چقدر اهمیت می‌دهید؟ روزانه چه تعداد بیمار دارید؟ آیا ویزیت تعداد مشخصی بیمار در روز برای شما کافی‌ست و تنها دغدغه شما بعد از سال‌های طولانی تلاش به همین موضوع ختم می‌شود؟ آیا می‌دانید در شهر شما هزاران فرد در همین حیطه و در تخصص شما در حال فعالیت هستند؟ چه بسا مطب تعدادی از آن‌ها دقیقا کنار مطب شما باشد؟ تفاوت شما با آن‌ها چیست؟

تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید خود را به مردم معرفی کنید و تعداد بیماران خود را افزایش دهید؟ یا چگونه می‌توانید تخصص و مهارت خود را به‌تمامی افراد شهر محل زندگی‌تان چه بسا شهرهای دیگر نشان دهید؟

نگران نباشید ما در شرکت طراحی سایت بهیدو دغدغه شما را حل خواهیم کرد. امروزه باتوجه‌به گسترش ارتباطات و فناوری، کافی‌ست یک رسانه برای معرفی خودتان داشته باشید تا بتوانید کسب و کار خودتان را بدون مرز گسترش دهید.

طراحی سایت پزشکی یکی از خدمات شرکت بهیدو است که به‌عنوان یک شرکت طراحی سایت مشغول به فعالیت است. اگر تابه‌حال در رابطه با این موضوع مخالف بودید، اکنون وقت آن است که برای پیشرفت و گسترش شغل خود کاری بکنید. باتوجه‌به اینکه اکثر سایت‌های پزشکی امروزه مربوط به مواردی مثل نوبت‌دهی و رزرو نوبت است، بهتر است هرچه زودتر نسبت به طراحی سایت خود اقدام کنید.

باتوجه‌به موارد گفته شده درصورتی‌که قصد استفاده از خدمات طراحی سایت ویژه پزشکان یا سئو سایت را دارید، ما در شرکت بهیدو در کنار شما هستیم. کافی است برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

هنوز تا موفقیت راه زیادی هست ...

اکثرا سازمان ها و افراد انتظار دارند پس از طراحی سایت خود جهت کسب و کارشان، کار تمام شده و در دنیای اینترنت شناخته و روزبروز به تعداد مشتریانشان اضافه شود؛ ولی این تصور مانند این است که شما کسب و کار خود را در بیایان راه اندازی کرده و منتظر پیشرفت و افزایش مشتری باشید! بیابان، بیابان است و گذر کسی به آن طرف نمی رسد!
ناگفته نماند، روزانه ده‌ها سایت توسط متخصصین طراح سایت بارگزاری می شوند. در ابتدای کار تعداد اندکی از افراد از وجود سایت شما اطلاع دارند و این کاملا طبیعی است؛ ولی آیا طراحی سایت به همینجا ختم می شود، حال چه اتفاقی می افتد که تعدادی از وب سایت ها در جایگاه اول لینک های گوگل قرار میگیرند؟ اینجاست که نقش سئو و ارتباط آن با طراحی سایت کاملا ملموس است.
دستیابی به لینک های اول گوگل مستلزم داشتن سئوی مناسب یا سئوی سفید است که برای رسیدن به این جایگاه بدون شک داشتن کیفیت مناسب محتوا، بالا رفتن تعداد بازدیدها و مدت زمان ماندگاری کاربران در سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات بهینه سازی سایت و سئو در اصفهان می توانید با تیم فنی و متخصص آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت اختصاصی در بهیدو

مقالات طراحی سایت

تبلیغات گوگل  google adsچیست؟

تبلیغات گوگل google adsچیست؟

افزایش رقابت مشاغل و کسب و کارهای مختلف در بازار کار و ظهور رقبای مختلف عرصه ی گسترش را برای کسب و کارها محدود کرده است. صاحبان مشاغل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34  +    =  40

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×
در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ –  ۰۲۱۲۸۴۲۷۹۹۰

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

 

"*" indicates required fields

×

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان