طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت برای پزشکان یکی از نیاز های اصلی | بهیدو

مردم امروزه می خواهند یک راه آســان و سریــع برای بررســی سوابق پزشکان یا حتــی برنامه ریزی و رزرو نوبـت جهت مشاوره با پـزشک مورد نیاز خود داشتــه باشند. به همیــن دلیل است که طراحــی سایت پزشــکی برای هر پزشک، دندانپزشک، کلینیک یا بیمارستان ضروری است. با این حــال جهت ارائـه بهتریــن تجربه کاربـری به بیمـاران شما باید حتما روی طراحی سایــت مخصوص پزشکان سرمایه گذاری کنید. در واقع همانطـور که به دکــوراسیون مطب خود اهمیــت می دهید، از آنجــا که وب سایــت مطــب، کلینیــک یا بیمارستــان شمــا نیز به عنوان مرکز حضور آنلاین بیماران عمل می کند باید به طراحی سایت خود نیز اهمیت دهید. خدمات تیــم بهیــدو در حوزه طراحـــی سایت پزشکــی به صــورت حرفــه ای وب سایـت شمـا را بـه محلـی تبدیل می کند که در آن شهرت شمـــا به خوبــی در ذهــن بیمــاران فعلی و مخاطبانــی که قــرار است در آینــده به شما مراجعه کنند تثبیت می شود. از سوی دیگــر بیمــاران شما می توانند برای دریافت اطلاعات مهم و رزرو نوبت آنلاین نیز از طریق وب سایت شما اقدام کنند. در نظر داشته باشیـد که نحـوه طراحی سایــت برای پزشـکان بسیار مهــم است. زیــرا در بسیاری از اوقـات، وب سایت شما اولین برداشتی است که یک بیمار جدید بالقوه از شهرت و مهارت شما خواهد داشت. بنابراین اگر به عنوان یک پزشک به طراحــی سایت خود اهمیــت می دهید حتمــا با یک تیم طراحی سایت پزشکی اصفهان مشورت کنید.

وب سایت پزشکی چیست؟

یک وب ‌سایت پزشکی در اصل به ‌عنوان یک نمایش مجازی از هر توانایی پزشکی، خدمات و قابلیت های کلینیک شما برای بیماران است. از صفحه “خدمات” گرفته تا فهرست وبلاگ، وب سایت پزشکی شما باید کارهایی را که به عنوان یک متخصص پزشکی انجام می دهید و نحوه خدمت رسانی به بیمارانی که برای درمان به مطب شما می آیند را نشان دهد.

برای بیماران، طراحی سایت پزشکی می تواند به عنوان منبعی با دسترسی آسان به خدمات شما عمل ‌کند. به این صورت که در آن مراجعه کنندگان می‌ توانند پرسش و پاسخ با پزشک خود داشته باشند. همینطور از ابزارهایی برای رزرو نوبت آنلاین، سفارش نسخه آنلاین و اطلاع از اخبار و به روز رسانی های مهم استفاده کنند.

شما هنگام طراحی سایت پزشکی خود، باید در نظر بگیرید که چگونه می خواهید خدمات خود را به صورت آنلاین به کاربران نشان دهید. استفاده از تصاویر، ویدئوها، تجربه بیماران قبلی و همینطور محتوای متنی بهترین راه ها برای برقراری ارتباط موثر با بیماران است. در این صورت آنها به تخصص پزشکی شما اعتماد می کنند و خیلی زود یک نوبت آنلاین یا حضوری رزرو خواهند کرد.

طراحی سایت مخصوص پزشکان چه قدر زمان می برد؟!

به طور استاندارد مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت پزشکی بازه ی زمانی حدود ۱ ماه نهایتا ۱ ماه و نیم می باشد که با توجه به ویژگی و بررسی های مختلف، این زمان می تواند متغییر باشد.

صفر تا صد طراحی سایت پزشکی با پشتیبانی | بهیدو

طراحی سایت پزشکی چگونه است؟

برای طراحی سایت مخصوص پزشکان باید حتما با فردی که در این زمینه تجربه دارد و نمونه طراحی سایت پزشکی انجام داده است مشورت کنید.

با خدمات طراحی سایت در اصفهان در شرکت بهیدو به راحتی می توانید یک وب سایت مطمئن، حرفه ای و جذاب داشته باشید که یک میزبان عالی برای معرفی تمام خدماتی است که می توانید به بیماران خود ارائه دهید.
مانند طراحی سایت مشاغل دیگر، گزینه های زیادی جهت طراحی سایت برای پزشکان وجود دارد. اما برخی از آنها برای توسعه وب سایت پزشکی بهتر از بقیه عمل می کنند.
به طور کلی در طراحی سایت پزشکی باید حتما سه ویژگی وجود داشته باشد تا اینکه وب سایت شما واقعا بتواند بیماران زیادی را به مطب جذب کند.

این سه ویژگی عبارتند از

  • یک وب سایت پزشکی باید بدون توجه به توانایی دستگاه مورد استفاده توسط کابر برای هر بازدید کننده حداکثر قابلیت دسترسی را فراهم سازد.
  • یک وب سایت پزشکی باید به راحتی قابل پیمایش باشد. تا کابر بتواند نیاز پزشکی خود را در میان خدمات مختلف شما سریع و آسان پیدا کند.
  • یک وب سایت پزشکی باید اطلاعات واضحی ارائه دهد و میزبان منابع و ابزارهای مفیدی باشد که بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند.

همچنین مهم ترین قابلیت هایی که هنگام طراحی سایت برای پزشکان باید به آنها فکر کنید عبارتند از:

یک وب سایت تعاملی و کاربرپسند طراحی کنید.

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سازگار با موبایل است.

نحوه پیمایش در سایت خود را آسان کنید. از تصاویر و ویدئوهای قوی استفاده کنید.

مطالب ارزشمند و مفید را با بیماران به اشتراک بگذارید.

  سرعت بارگذاری سایت را افزایش دهید.

 امنیت سایت خود را برای حفظ اطلاعات بیماران افزایش دهید.

اطلاعات تماس خود را کاملا واضح ترجیحا همراه با نقشه گوگل ارائه دهید.

لوگــو مشتریــان

هنگام طراحی سایت برای پزشکان چه نکاتی باید توجه داشت؟

برای توسعه یک وب سایت پزشکی، حتما باید ویژگی های خاصی را در نظر بگیرید. به طور کلی طراحی سایت مخصوص پزشکان به صورت پایه و پیشرفته صورت می گیرد.

یک وب سایت پزشکی پایه فقط از ویژگی های ضروری یک سایت پزشکی برخوردار است. در صورتی که یک سایت پیشرفته معمولات برخی قابلیت های اضافی را نیز برای کاربران و بیماران شما فراهم می سازد.

به طور مثال استفاده از امکانات چت ربات ها، امکان پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین و مشاوره آنلاین از جمله قابلیت های اضافی در طراحی سایت پزشکی پیشرفته است. به این ترتیب یک وب سایت با قابلیت های پیشرفته مسلما کاربرپسندتر و راحت‌ تر خواهد بود.

در طراحی سایت مخصوص پزشکان باید نکات زیر رعایت گردد:

دسترسی سریع و آسان به اطلاعات پزشک و آدرس مطب و بیمارستان یکی از نکات مهم در طراحی سایت پزشکی

دسترسی سریع و آسان به اطلاعات پزشک و آدرس مطب و بیمارستان

مکان بیمارستان و کلیه اطلاعات تماس شما از جمله ساعات کار، شماره تلفن مطب، آدرس شما در شبکه های اجتماعی و غیره باید به راحتی در وب سایت شما قابل دسترس باشد.
دلیل دیگری که بیماران از وب سایت شما بازدید می کنند، کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخصص و عمل شما است. بنابراین شما باید یک بیوگرافی کامل از خودتان در وب سایت اضافه کنید، که عمل شما را معتبر کند و باعث شود مردم باور کنند که شما یک پزشک قانونی و واجد شرایط هستید.

افزودن لیست خدمات در صفحه اصلی سایت پزشکی

اطلاعات کلیدی مربوط به خدمات اولیه شما در مطب یا بیمارستان باید برای بازدیدکنندگان در همان صفحه اصلی وب سایت قابل مشاهده باشد.

به همین خاطر توسعه دهندگان هنگام طراحی سایت برای پزشکان معمولا لیست خدمات اصلی را با قابلیت کلیک برای مشاهده جزئیات در صفحه اصلی قرار می دهند.
داشتن صفحات جداگانه برای هر یک از خدمات پزشکی در وب سایت پزشکی، بهترین روشی است که کاربران را برای مدت طولانی در سایت شما درگیر می کند و در نتیجه نرخ پرش سایت نیز کاهش می یابد.

امکان رزرو آنلاین قرار ملاقات با پزشک

امکان رزرو آنلاین نوبت یا قرار ملاقات با پزشک در وب سایت فرصتی عالی برای خودکارسازی نوبت دهی در مطب شما است. این قابلیت کلیه تماس های اضافی مطب که منجر به سلب آسایش شما و مراجعه کنندگان می شود را به حداقل می رساند.
به این ترتیب مراجعه کنندگان می توانند به صورت اینترنتی تاریخ و زمان قرار ملاقات و همینطور خدمات موردنیاز خود را انتخاب نمایند. علاوه بر این، مشتریان باید داده هایی مانند نام، سن، شماره تلفن و غیره را در سایت شما پر کنند که این باعث ایجاد یک بانک اطلاعاتی قوی و منسجم از بیماران می شود.

امکان جستجوی آسان در وب سایت پزشکی

برای ارائه اطلاعات بیشتر به کاربران در مورد خدمات مطب یا بیمارستان، باید یک سیستم جستجوی انعطاف پذیر در طراحی سایت پزشکی شما وجود داشته باشد.

مثلا بیماران باید بتوانند بسته به نیازشان از فیلترهای مختلفی در سایت شما استفاده کنند تا سریع تر به هدف خود برسند.

طراحی سفارشی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

وب سایت شما همیشه چهره آنلاین مطب یا کلینیک شما است. ایجاد یک سایت موثر و کاربر پسند فقط اولین قدم است و مرحله بعدی شامل برجسته سازی سایت پزشکی برای جذب هرچه بیشتر بیماران است.

بنابراین شما به یک رابط وب بسیار زیبا، حرفه ای و کاربر پسند نیاز دارید که که با تمام نیازهای خاص شما مطابقت دارد. ظاهر سفارشی برای وب سایت های پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک وب سایت جذاب اگر برای موتورهای جستجو به خوبی بهینه نشده باشد چندان مفید نیست.

زیرا اگر گوگل به دلیل مشکلات سئو نتواند سایت شما را رتبه بندی کند، دیگر نمی توانید بیماران بیشتری را که به دنبال تخصص شما هستند جذب کنید.

دریافت گواهینامه SSL برای افزایش امنیت سایت

امنیت وب سایت شما از هر چیزی مهمتر است. به همین خاطر باید از گواهینامه SSL که پروتکل HTTPS را به وب سایت می دهد، استفاده کنید.

در این صورت افرادی که از وب‌سایت بازدید می‌کنند، احساس اطمینان بیشتری می‌کنند که استفاده از سایت امن است و هیچ‌کس نمی‌تواند اطلاعات آنها را بدزدد.

همچنین طراحی سایت پزشکی باید انعطاف پذیر و مقیاس پذیر باشد.

ما باید مطمئن شوید که سیستم شما از قوانینی مانند HIPAA و HITECH پیروی می کند که برای محافظت از اطلاعات شخصی بیماران ضروری است.
همانطور که می بینید، نکات زیادی برای طراحی سایت بیمارستانی و پزشکی وجود دارد.

بنابراین باید حتما از یک متخصص طراحی سایت پزشکی اصفهان بخواهید تا سایت شما را طراحی کند.

چرا به خدمات طراحی سایت پزشکی در شرکت بهیدو نیاز دارید؟

طراحی سایت برای پزشکان شامل خلاقیت و زیبایی شناسی زیادی است که افراد را از لحظه ورود به صفحه وب تا لحظه بررسی خدمات پزشکی و ثبت نوبت آنلاین درگیر می کند.

علاوه بر ساخت یک وب سایت جذاب، ایجاد یک وب سایت ایمن، سریع و کاربر پسند که از هر دستگاهی قابل دسترسی باشد نیز مهم است.

هنگام طراحی سایت اگر به دنبال نتایج پایدار و قوی از تعداد بیماران آنلاین خود هستید همیشه بهتر است با طراحانی که در طراحی سایت برای پزشکان، دندانپزشکان، بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب های خصوصی تخصص دارند کار کنید.

حتما دقت داشته باشید که انتخاب شما روی امکان جذب بیماران بیشتر از طریق اینترنت تاثیر مثبت یا منفی خواهد گذاشت.

هنگامی که ما وب ‌سایت پزشکی شما را طراحی می‌کنیم، تمام دانش و تجربه خود را برای توسعه موفقیت آمیز وب‌سایت‌ و در نتیجه تحقق اهداف شما، به کار می گیریم.

شما می توانید نمونه طراحی سایت پزشکی توسط تیم بهیدو را در بخش نمونه کارها در وب سایت شرکت بهیدو مشاهده کنید.

جهت طراحی سایت پزشکی در اصفهان همین امروز با ما تماس بگیرید.

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×
در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ –  ۰۲۱۲۸۴۲۷۹۹۰

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

 

"*" indicates required fields

×

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان