طراحی سایت پزشکی + امکان نوبت دهی آنلاین | بهترین قیمت ۱۴۰۲

طراحی سایت برای پزشکان | بهیدو

مردم امروزه می خواهند یک راه آســان و سریــع برای بررســی سوابق پزشکان یا حتــی برنامه ریزی و رزرو نوبـت جهت مشاوره با پـزشک مورد نیاز خود داشتــه باشند. به همیــن دلیل است که طراحی سایت پزشکی برای هر پزشک، دندانپزشک، کلینیک یا بیمارستان ضروری است. با این حــال جهت ارائـه بهتریــن تجربه کاربـری به بیمـاران شما باید حتما روی طراحی سایــت مخصوص پزشکان سرمایه گذاری کنید. در واقع همانطـور که به دکــوراسیون مطب خود اهمیــت می دهید، از آنجــا که وب سایــت مطــب، کلینیــک یا بیمارستــان شمــا نیز به عنوان مرکز حضور آنلاین بیماران عمل می کند باید به طراحی سایت خود نیز اهمیت دهید. خدمات تیــم بهیــدو در حوزه طراحـــی سایت پزشکــی به صــورت حرفــه ای وب سایـت شمـا را بـه محلـی تبدیل می کند که در آن شهرت شمـــا به خوبــی در ذهــن بیمــاران فعلی و مخاطبانــی که قــرار است در آینــده به شما مراجعه کنند تثبیت می شود. از سوی دیگــر بیمــاران شما می توانند برای دریافت اطلاعات مهم و رزرو نوبت آنلاین نیز از طریق وب سایت شما اقدام کنند. در نظر داشته باشیـد که نحـوه طراحی سایــت برای پزشـکان بسیار مهــم است. زیــرا در بسیاری از اوقـات، وب سایت شما اولین برداشتی است که یک بیمار جدید بالقوه از شهرت و مهارت شما خواهد داشت. بنابراین اگر به عنوان یک پزشک به طراحــی سایت خود اهمیــت می دهید حتمــا با یک تیم طراحی سایت پزشکی اصفهان مشورت کنید.

در دنیای مدرن امروز، بازاریابی اینترنتی به یکی از مهمترین کانال های جذب مشتری جدید در تمامی مشاغل تبدیل شده است. یک وب سایت پزشکی با طراحی مناسب می تواند به حفظ مشتری های موجود، ایجاد مشتریان جدید و افزایش اعتبار در جامعه پزشکی کمک کند. خدمات طراحی وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو به پزشکان کمک می کند تا یک وب سایت موثر و متناسب با اهداف و تخصص خود داشته باشند. در ادامه در خصوص طراحی سایت ویژه پزشکان بیشتر توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت ویژه پزشکان
طراحی سایت ویژه پزشکان

امروزه اغلب بیماران قبل از ویزیت ابتدا درباره پزشکان مورد نظر خود در اینترنت تحقیق می کنند و البته بهترین رابط برای این کار یک وب سایت است. حفظ حضور موثر آنلاین برای پزشکانی که می خواهند به طور مداوم مشتری های جدید را جذب کنند بسیار مهم است. مشتریان آینده نگر تمایل دارند که بیشتر وقت خود را در وب سایتی صرف کنند که دارای قابلیت استفاده بصری، مقالات و منابع مفید و البته یک طراحی جذاب است. بنابراین پزشکان متخصصی که یک وب سایت با طراحی مناسب را به مشتری های آینده خود ارائه می دهند می توانند از مزایای منحصر به فرد آن بهره مند شده و اعتبار خود را به اثبات برسانند. اطلاعات ارائه شده در وب سایت پزشکی همچنین می تواند به بیماران کمک کند تا تصمیم بگیرند که کدام پزشک برای آنها مناسب است. بنابراین، پزشکی که از یک وب سایت با طراحی خوب برخوردار است، دارای یک مزیت رقابتی قوی نسبت به دیگر رقبایی است که حضور آنلاین ضعیفی دارند.

وب سایت پزشکی چیست؟

یک وب ‌سایت پزشکی در اصل به ‌عنوان یک نمایش مجازی از هر توانایی پزشکی، خدمات و قابلیت های کلینیک شما برای بیماران است. از صفحه “خدمات” گرفته تا فهرست وبلاگ، وب سایت پزشکی شما باید کارهایی را که به عنوان یک متخصص پزشکی انجام می دهید و نحوه خدمت رسانی به بیمارانی که برای درمان به مطب شما می آیند را نشان دهد.

برای بیماران، طراحی سایت پزشکی می تواند به عنوان منبعی با دسترسی آسان به خدمات شما عمل ‌کند. به این صورت که در آن مراجعه کنندگان می‌ توانند پرسش و پاسخ با پزشک خود داشته باشند. همینطور از ابزارهایی برای رزرو نوبت آنلاین، سفارش نسخه آنلاین و اطلاع از اخبار و به روز رسانی های مهم استفاده کنند.

شما هنگام طراحی سایت پزشکی خود، باید در نظر بگیرید که چگونه می خواهید خدمات خود را به صورت آنلاین به کاربران نشان دهید. استفاده از تصاویر، ویدئوها، تجربه بیماران قبلی و همینطور محتوای متنی بهترین راه ها برای برقراری ارتباط موثر با بیماران است. در این صورت آنها به تخصص پزشکی شما اعتماد می کنند و خیلی زود یک نوبت آنلاین یا حضوری رزرو خواهند کرد.

طراحی سایت مخصوص پزشکان چه قدر زمان می برد؟!

به طور استاندارد مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت پزشکی بازه ی زمانی حدود ۱ ماه نهایتا ۱ ماه و نیم می باشد که با توجه به ویژگی و بررسی های مختلف، این زمان می تواند متغییر باشد.

صفر تا صد طراحی سایت پزشکی با پشتیبانی | بهیدو

طراحی سایت پزشکی چگونه است؟

برای طراحی سایت مخصوص پزشکان باید حتما با فردی که در این زمینه تجربه دارد و نمونه طراحی سایت پزشکی انجام داده است مشورت کنید.

با خدمات طراحی سایت در اصفهان در شرکت بهیدو به راحتی می توانید یک وب سایت مطمئن، حرفه ای و جذاب داشته باشید که یک میزبان عالی برای معرفی تمام خدماتی است که می توانید به بیماران خود ارائه دهید.
مانند طراحی سایت مشاغل دیگر، گزینه های زیادی جهت طراحی سایت برای پزشکان وجود دارد. اما برخی از آنها برای توسعه وب سایت پزشکی بهتر از بقیه عمل می کنند.
به طور کلی در طراحی سایت پزشکی باید حتما سه ویژگی وجود داشته باشد تا اینکه وب سایت شما واقعا بتواند بیماران زیادی را به مطب جذب کند.

این سه ویژگی عبارتند از

 • یک وب سایت پزشکی باید بدون توجه به توانایی دستگاه مورد استفاده توسط کابر برای هر بازدید کننده حداکثر قابلیت دسترسی را فراهم سازد.
 • یک وب سایت پزشکی باید به راحتی قابل پیمایش باشد. تا کابر بتواند نیاز پزشکی خود را در میان خدمات مختلف شما سریع و آسان پیدا کند.
 • یک وب سایت پزشکی باید اطلاعات واضحی ارائه دهد و میزبان منابع و ابزارهای مفیدی باشد که بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند.

همچنین مهم ترین قابلیت هایی که هنگام طراحی سایت برای پزشکان باید به آنها فکر کنید عبارتند از:

یک وب سایت تعاملی و کاربرپسند طراحی کنید.

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سازگار با موبایل است.

نحوه پیمایش در سایت خود را آسان کنید. از تصاویر و ویدئوهای قوی استفاده کنید.

مطالب ارزشمند و مفید را با بیماران به اشتراک بگذارید.

  سرعت بارگذاری سایت را افزایش دهید.

 امنیت سایت خود را برای حفظ اطلاعات بیماران افزایش دهید.

اطلاعات تماس خود را کاملا واضح ترجیحا همراه با نقشه گوگل ارائه دهید.

نمونه سایت های پزشکی - بهیدو

لوگــو مشتریــان

هنگام طراحی سایت برای پزشکان چه نکاتی باید توجه داشت؟

برای توسعه یک وب سایت پزشکی، حتما باید ویژگی های خاصی را در نظر بگیرید. به طور کلی طراحی سایت مخصوص پزشکان به صورت پایه و پیشرفته صورت می گیرد.

یک وب سایت پزشکی پایه فقط از ویژگی های ضروری یک سایت پزشکی برخوردار است. در صورتی که یک سایت پیشرفته معمولات برخی قابلیت های اضافی را نیز برای کاربران و بیماران شما فراهم می سازد.

به طور مثال استفاده از امکانات چت ربات ها، امکان پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین و مشاوره آنلاین از جمله قابلیت های اضافی در طراحی سایت پزشکی پیشرفته است. به این ترتیب یک وب سایت با قابلیت های پیشرفته مسلما کاربرپسندتر و راحت‌ تر خواهد بود.

در طراحی سایت مخصوص پزشکان باید نکات زیر رعایت گردد:

طراحی سایت پزشکی - بهیدو

دسترسی سریع و آسان به اطلاعات پزشک و آدرس مطب و بیمارستان

مکان بیمارستان و کلیه اطلاعات تماس شما از جمله ساعات کار، شماره تلفن مطب، آدرس شما در شبکه های اجتماعی و غیره باید به راحتی در وب سایت شما قابل دسترس باشد.
دلیل دیگری که بیماران از وب سایت شما بازدید می کنند، کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخصص و عمل شما است. بنابراین شما باید یک بیوگرافی کامل از خودتان در وب سایت اضافه کنید، که عمل شما را معتبر کند و باعث شود مردم باور کنند که شما یک پزشک قانونی و واجد شرایط هستید.

افزودن لیست خدمات در صفحه اصلی سایت پزشکی

اطلاعات کلیدی مربوط به خدمات اولیه شما در مطب یا بیمارستان باید برای بازدیدکنندگان در همان صفحه اصلی وب سایت قابل مشاهده باشد.

به همین خاطر توسعه دهندگان هنگام طراحی سایت برای پزشکان معمولا لیست خدمات اصلی را با قابلیت کلیک برای مشاهده جزئیات در صفحه اصلی قرار می دهند.
داشتن صفحات جداگانه برای هر یک از خدمات پزشکی در وب سایت پزشکی، بهترین روشی است که کاربران را برای مدت طولانی در سایت شما درگیر می کند و در نتیجه نرخ پرش سایت نیز کاهش می یابد.

امکان رزرو آنلاین قرار ملاقات با پزشک

امکان رزرو آنلاین نوبت یا قرار ملاقات با پزشک در وب سایت فرصتی عالی برای خودکارسازی نوبت دهی در مطب شما است. این قابلیت کلیه تماس های اضافی مطب که منجر به سلب آسایش شما و مراجعه کنندگان می شود را به حداقل می رساند.
به این ترتیب مراجعه کنندگان می توانند به صورت اینترنتی تاریخ و زمان قرار ملاقات و همینطور خدمات موردنیاز خود را انتخاب نمایند. علاوه بر این، مشتریان باید داده هایی مانند نام، سن، شماره تلفن و غیره را در سایت شما پر کنند که این باعث ایجاد یک بانک اطلاعاتی قوی و منسجم از بیماران می شود.

امکان جستجوی آسان در وب سایت پزشکی

برای ارائه اطلاعات بیشتر به کاربران در مورد خدمات مطب یا بیمارستان، باید یک سیستم جستجوی انعطاف پذیر در طراحی سایت پزشکی شما وجود داشته باشد.

مثلا بیماران باید بتوانند بسته به نیازشان از فیلترهای مختلفی در سایت شما استفاده کنند تا سریع تر به هدف خود برسند.

طراحی سفارشی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

وب سایت شما همیشه چهره آنلاین مطب یا کلینیک شما است. ایجاد یک سایت موثر و کاربر پسند فقط اولین قدم است و مرحله بعدی شامل برجسته سازی سایت پزشکی برای جذب هرچه بیشتر بیماران است.

بنابراین شما به یک رابط وب بسیار زیبا، حرفه ای و کاربر پسند نیاز دارید که که با تمام نیازهای خاص شما مطابقت دارد. ظاهر سفارشی برای وب سایت های پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک وب سایت جذاب اگر برای موتورهای جستجو به خوبی بهینه نشده باشد چندان مفید نیست.

زیرا اگر گوگل به دلیل مشکلات سئو نتواند سایت شما را رتبه بندی کند، دیگر نمی توانید بیماران بیشتری را که به دنبال تخصص شما هستند جذب کنید.

دریافت گواهینامه SSL برای افزایش امنیت سایت

امنیت وب سایت شما از هر چیزی مهمتر است. به همین خاطر باید از گواهینامه SSL که پروتکل HTTPS را به وب سایت می دهد، استفاده کنید.

در این صورت افرادی که از وب‌سایت بازدید می‌کنند، احساس اطمینان بیشتری می‌کنند که استفاده از سایت امن است و هیچ‌کس نمی‌تواند اطلاعات آنها را بدزدد.

همچنین طراحی سایت پزشکی باید انعطاف پذیر و مقیاس پذیر باشد.

ما باید مطمئن شوید که سیستم شما از قوانینی مانند HIPAA و HITECH پیروی می کند که برای محافظت از اطلاعات شخصی بیماران ضروری است.
همانطور که می بینید، نکات زیادی برای طراحی سایت بیمارستانی و پزشکی وجود دارد.

بنابراین باید حتما از یک متخصص طراحی سایت پزشکی اصفهان بخواهید تا سایت شما را طراحی کند.

چرا به خدمات طراحی سایت پزشکی در شرکت بهیدو نیاز دارید؟

طراحی سایت برای پزشکان شامل خلاقیت و زیبایی شناسی زیادی است که افراد را از لحظه ورود به صفحه وب تا لحظه بررسی خدمات پزشکی و ثبت نوبت آنلاین درگیر می کند.

علاوه بر ساخت یک وب سایت جذاب، ایجاد یک وب سایت ایمن، سریع و کاربر پسند که از هر دستگاهی قابل دسترسی باشد نیز مهم است.

هنگام طراحی سایت اگر به دنبال نتایج پایدار و قوی از تعداد بیماران آنلاین خود هستید همیشه بهتر است با طراحانی که در طراحی سایت برای پزشکان، دندانپزشکان، بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب های خصوصی تخصص دارند کار کنید.

حتما دقت داشته باشید که انتخاب شما روی امکان جذب بیماران بیشتر از طریق اینترنت تاثیر مثبت یا منفی خواهد گذاشت.

هنگامی که ما وب ‌سایت پزشکی شما را طراحی می‌کنیم، تمام دانش و تجربه خود را برای توسعه موفقیت آمیز وب‌سایت‌ و در نتیجه تحقق اهداف شما، به کار می گیریم.

شما می توانید نمونه طراحی سایت پزشکی توسط تیم بهیدو را در بخش نمونه کارها در وب سایت شرکت بهیدو مشاهده کنید.

جهت طراحی سایت پزشکی در اصفهان همین امروز با ما تماس بگیرید.

بهترین شرکت طراحی سایت - بهیدو

عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت پزشکی

به طور کلی برای طراحی سایت پزشکی نمی توان یک مبلغ واحد تعریف کرد. به عبارت دیگر هزینه طراحی وب سایت پزشکی کاملاً منعطف است و تا حد زیادی به عوامل و متغیر های مختلفی بستگی دارد.

در واقع از آنجایی که هرکدام از وب سایت های پزشکی باید دارای طراحی و ویژگی های منحصر به فردی باشند، بنابراین نمی توان برای همه آن ها یک قیمت را اعلام کرد. با این وجود تخمین هزینه توسط کارشناسان طراحی سایت در بهیدو بر اساس جزئیات پروژه شما امکان پذیر است.

ما هزینه طراحی سایت پزشکی را معمولا بر اساس عوامل اولیه ی زیر تعیین می کنیم:

 • سازنده وب سایت

آیا برای طراحی سایت پزشکی به یک تیم طراحی سایت معتبر و حرفه ای نیاز دارید؟

قطعا هر چه سطح تخصص، دانش، مجموعه مهارت ها و تجربه تیم طراحی وب سایت بیشتر می شود، بر هزینه خدمات آن ها نیز تاثیر می گذارد. با این وجود پرداخت هزینه های بیشتر به یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل بهیدو مطمئن تر از پرداخت هزینه به افراد غیر متخصص و کم تجربه است.

 در واقع عدم استخدام یک متخصص شاید در ابتدا باعث صرفه جویی در هزینه شما شود، اما در دراز مدت به دلیل مشکلاتی که ممکن است برای پروژه شما به وجود آورد خسارت آور خواهد بود.

 • عنصر زمان

چقدر زمان برای تکمیل کل پروژه شما نیاز است؟

زمان یکی دیگر از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی سایت پزشکی است. هرچه طراحی سایت پیچیده تر باشد و دامنه پروژه بزرگ تر باشد، مسلماً زمان بیشتری برای طراحی آن نیاز است و قیمت آن نیز افزایش می یابد.

با این وجود اگر تیم طراحی سایت شما از مهارت و تخصص لازم برخوردار باشد می تواند زمان تخمینی مورد نیاز برای ساخت سایت را به حداقل رسانده و در نتیجه در هزینه های شما نیز صرفه جویی کند.

 • اهداف و مقاصد

هر کدام از پزشکان عزیز ممکن است از طراحی سایت پزشکی، اهداف و مقاصد مختص به خود را داشته باشند. این می تواند بر هزینه کلی طراحی تاثیرگذار باشد.

برای مثال هزینه طراحی یک وب سایت ساده با طراحی وب سایتی که امکان چت آنلاین یا رزرو نوبت آنلاین دارد متفاوت است. به طور کلی هر چه قابلیت های بیشتری برای وب سایت خود در نظر داشته باشید هزینه ی طراحی آن نیز افزایش می یابد.

همچنین اگر سایت شما با CMS آماده مانند WordPress طراحی می شود باید هزینه کمتری نسبت به زمانی پرداخت کنید که برنامه نویس با کد نویسی اقدام به طراحی سایت می کند. با این وجود ممکن است برخی از اهداف شما در قالب های آماه قابل پیاده سازی نباشد.

معمولاً طبق تجربه تیم بهیدو طراحی یک سایت حرفه ای نیمه اختصاصی بهترین و مناسب ترین انتخاب برای پزشکان است. چرا که هم امکان تغییر و بهینه سازی آن بر اساس نیاز مشتری وجود دارد و هم به خاطر آماده بودن قالب آن، هزینه مناسب تری خواهد داشت.

نکاتی که برای طراحی سایت پزشکان باید در نظر بگیرید

 • صفحات وب سایت

مهم ترین صفحه وب سایت، صفحه اصلی آن است. چرا که اغلب اولین قسمتی است که بازدید کنندگان می بینند. بنابراین برای جلب توجه حداکثری مشتریان باید مطمئن شوید که صفحه اصلی سایت شما به خوبی طراحی شده است.

این صفحه باید حاوی نکات برجسته ی وب سایت شما باشد و به خوبی مهارت و تخصص پزشکی شما را در یک نگاه به کاربران نشان دهد.

 البته این تنها صفحه در سایت پزشکی نیست. بلکه صفحات فرود داخلی نیز به همان اندازه مهم هستند. زیرا بازدید کنندگان بیشتر وقت خود را در صفحات مرتبط با خدمات پزشکی، سوابق کاری، نمونه کارها، آدرس مطب و غیره می گذرانند.

محتوا، قالب و آیتم هایی که می خواهید به هر یک از این صفحات اضافه کنید، مانند گرافیک‌ ها، ویدیو ها و سایر ابزار های دیگر بر هزینه طراحی سایت پزشکی تأثیر می گذارد. همچنین هر چقدر تعداد صفحات وب سایت بیشتر می شوند هزینه طراحی آن ها نیز بیشتر است.

 • ادغام و عملکرد

هر چه وب سایت پزشکی شما به ادغام ها و قابلیت های بیشتری نیاز داشته باشد، هزینه طراحی آن بیشتر خواهد بود. مثلاً زمانی که می خواهید سیستم رزرو نوبت آنلاین را فعال سازی کنید و یا یک گالری عکس و تقویم در طراحی سایت بگنجانید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

البته برخی از این قابلیت ها با ماژول ها و افزونه های آماده قابل پیاده سازی هستند که استفاده از آن ها ارزان تر است. با این وجود اگر نیاز به قابلیت های منحصر به فرد داشته باشید که باید به صورت سفارشی کد نویسی شوند هزینه آن بیشتر می شود.

به طور کلی پیکربندی و سفارشی‌ سازی زمان می‌برد و در نتیجه بر هزینه طراحی سایت تأثیر می ‌گذارد.

 • نوع طراحی

طراحی سایت شما باید حرفه ای و در عین حال کاربرپسند و آسان برای استفاده باشد تا بتواند مخاطبان زیادی را جذب کند.

طراحی های پیشرفته و منحصربه فرد نیازمند به سفارشی سازی، زمان و تخصص بیشتر هستند که روی هزینه کلی پروژه تاثیر می گذارد.

اگرچه طراحی سایت پزشکی با ظاهر حرفه ای با استفاده از قالب های آماده امکان پذیر است. با این حال اگر می خواهید وب سایت شما با سایر رقبا متفاوت باشد باید حداقل به میزان محدودی اقدام به سفارشی سازی آن کنید.

از طرفی قالب های از پیش ساخته شده ممکن است عملکرد سایت شما را نیز محدود می کنند. همچنین ممکن است تأثیر منفی بر عملکرد وب سایت شما در موتور های جستجو داشته باشند.

اما یک طراحی سفارشی به شما امکان می دهد تمام اجزای وب سایت خود از جمله محتوا، طرح، برچسب ها و تصاویر را شخصی سازی کنید. این یک مزیت برای سئو سایت محسوب می شود.

برخی از قابلیت های سایت های پزشکی پیشرفته که روی هزینه طراحی تاثیر می گذارند عبارتند از:

 • راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین و تقویم ساعات کار مطب
 • امکان چت آنلاین
 • اضافه کردن گالری عکس و فیلم
 • اضافه کردن انجمن پرسش و پاسخ
 • اضافه کردن وبلاگ پزشکی
 • یکپارچه سازی سایت با سایت دیگر، برنامه موبایل یا نرم افزار مدیریت
 • سیستم های پرداخت یکپارچه
 • اضافه کردن نسخه های زبان انگلیسی، عربی و …
 • سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

اگر نیاز به طراحی سایت سفارشی دارید تا به صورت منحصر به فرد برند و نام شما را در اینترنت مطرح کند همین امروز با شرکت بهیدو تماس بگیرید.

ما به شما کمک می کنیم تا یک طراحی سایت پزشکی با تمام زیبایی شناسی و قابلیت های مورد نیاز خود داشته باشید.

طراحی سایت برای پزشکان

 • محتوا

قصد دارید از چه نوع محتوایی در وب سایت خود استفاده کنید؟

آیا به سراغ محتوای تمام متنی می روید یا ترکیبی از رسانه های مختلف مانند متون، تصاویر، فیلم ها و اینفوگرافیک ؟

بدون شک محتوا برای برقراری ارتباط با مشتریان و جذب بازدید کنندگان بسیار مهم است. هر چه از محتوای قوی تری استفاده کنید، برند و شهرت شما نیز بیشتر می شود.

همینطور محتوای خوب باعث افزایش ترافیک وب سایت و در نتیجه بهبود سئو سایت می شود. البته شما باید مبلغ جداگانه ای را برای بروزرسانی محتوا در وب سایت خود پرداخت کنید.

در نظر داشته باشید که تولید محتوا برای وب سایت های پزشکی یک کار دشوار و زمان بر است. زیرا تیم محتوا نویس باید دانش عمیقی در مورد جایگاه شما داشته باشند و بتوانند در مورد هر موضوع تحقیقات کاملی انجام دهند.

هزینه طراحی سایت پزشکی

هزینه کلی طراحی وب سایت پزشکی، تا حد زیادی به پیچیدگی طراحی مورد نظر یا مورد نیاز شما و همچنین تعداد ساعات مورد نیاز برای تکمیل کل پروژه بستگی دارد.

برای اطلاع از هزینه طراحی سایت پزشکی مورد نظر خود همین امروز با تیم بهیدو تماس بگیرید.

شاید این موضوع برای بسیاری از افراد مشخص باشد که امروزه اکثر تجارت ها و کسب و کارها برای اینکه بتوانند خود را به افراد زیادی معرفی کنند از داشتن یک وب سایت استفاده می کنند. البته داشتن وب سایت لزوما برای حرفه های خاص نیست و حتی افراد می توانند برای معرفی خود نیز از آن استفاده کنند که در آن صورت مبحث وب سایت های شخصی مطرح است. اما فعلا بیشترین میزان صفحات وب برای معرفی حرفه های مختلف است. حرفه پزشکی نیز خارج از این مقوله نیست. با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو همراه باشید تا بیشتر با اهداف و ویژگی های طراحی سایت پزشکی آشنا شوید.

چرا طراحی وب سایت پزشکی ؟

پیش از این مردم هر زمانی که نیاز داشتند به بیمارستان ها و یا مطب دکترها مراجعه می کردند بدون این که اطلاع داشته باشند سرویس مورد نظر وجود دارند یا نه. بعد در صورتی که سرویس خود را دریافت نمی کردند باید به یک مرکز پزشکی دیگر مراجعه می کردند که انجام این کار هم از نظر زمان و هم از نظر مالی گران تر تمام می شد. اما می توان این سیستم را به راحتی تغییر داد. امروزه افراد می توانند با استفاده از اینترنت مراکز پزشکی مختلفی را با یکدیگر مقایسه کنند، بهترین آن را انتخاب کنند و سپس به آن مراجعه کنند. این اولین مزیت است که در استفاده از سایت پزشکی می توان دریافت کرد.

چه خدماتی در طراحی سایت پزشکی به کاربر ارائه می شود؟

همان طور که گفته شد ایجاد سایت پزشکی با هدف آسان تر شدن زندگی افراد است. از جمله خدماتی که به کاربران در سایت ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • نوبت دهی آنلاین
 • پرونده آنلاین پزشکی
 • معرفی و ارائه رزومه دکتر
 • مقالات روز پزشکی
 • پرش و پاسخ آنلاین
 • گالری تصاویر و ویدئو
 • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات
 • پرداخت ویزیت از طریق درگاه های بانکی مختلف
 • ارائه ادرس دقیق مطب دکتر

در نتیجه کاربر با مراجعه با سایت های مختلف می تواند از طریق رزومه ای که از دکتر و همچنین گالری تصاویر و ویدئوها به مقایسه انواع دکتر ها بپردازد و در نتیجه انتخاب بهتری داشته باشد. هم چنین با استفاده از پرونده آنلاین پزشکی دیگر نیاز ندارد در هر بار مراجعه به دکتر در مورد سابقه درمان خود به دکتر اطلاعات بدهد. چرا که ممکن است در این میان بسیاری از نکات مهم را هم بیان نکند. بنابراین اگر پرونده ای وجود داشته باشد که با هر بار مراجعه توسط دکتر به روز رسانی شود، روند بهبود شخص بهتر طی می گردد. با استفاده از گزینه های مقالات و همچنین پرسش و پاسخ آنلاین می توانید جدید ترین مطالب روز پزشکی را همراه با روش های ابتدایی برای درمیان بسیاری از بیماری ها در اختیار مخاطبان خود قرار دهید و سپس از طریق پاسخ آنلاین به راهنمایی آن ها بپردازید.

مهم ترین نکات در موفق بودن طراحی سایت پزشکی :

در نهایت زمانی که شما گزینه های مختلف برای ارائه به کاربران خود را انتخاب نمودید باید موارد زیر که از مهمترین نکات در طراحی سایت هستند را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 • ریسپانسیو بودن : ریسپانسیود بودن سایت، به این معنی است که بر روی تمامی پلت فرم هایی که کاربر ممکن است از آن برای دیدن سایت استفاده کند، سایت دارای عملکرد خوبی باشد. پلت فرم های مختلف مانند تلفن های همراه، آیپد و تبلت و … هستند. رعایت این اصل از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که امروزه بسیاری از افرا از تلفن های همراه خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند.
 • ساده بودن فرم ها : در صورتی که سایت شما دارای قسمت ورود کاربری است، اطلاعات مربوط به فرم ساخت حساب کاربری را ساده بگیرید بدون این که کاربر نیاز داشته باشد اطلاعات غیر ضروری را وارد نماید. همچنین در حین ساختن این حساب از کاربر خود بپرسید که هدفش از ایجاد این حساب چیست. به این ترتیب می توانید گروه های مخاطب سایت خود را تشخیص دهید و برنامه خود را برای رفع نیاز آنها بچینید.
 • رعایت ظواهر سایت : همان طور که می دانید قالب های مختلف در ذهن افراد دارای تاثیرهای مختلفی هستند. به این ترتیب شما باید برای سایت پزشکی خود ظاهری را در نظر بگیرید که موجب جلب اعتماد و آرامش فرد شود.
 • ارائه محتوای قابل فهم : با توجه به این که سایت شما یک سایت پزشکی و تخصصی است، مطالبی هم که در آن ارائه می شوند همگی به صورت تخصصی هستند ولی نکته ای که وجود دارد است که مخاطب شما می خواهد بدون این که درگیر جزئیات گیج کننده پزشکی شود، جواب سوال خود را پیدا کند. بنابراین محتوای خود را به گونه ای به مخاطب ارائه دهید که معمولی ترین افراد نیز بتوانند پاسخ خود را به راحتی پیدا کنند.
 • استفاده از شبکه های اجتماعی : در نهایت اخرین نکته ای که از اهمیت زیادی برخوردار است این است که شما از طریق روش های مختلف با کاربران خود در ارتباط باشید. با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید این راه های مختلف را در اختیار انها قرار دهید.

به یاد داشته باشید که استفاده از سایت پزشکی به منظور راحت شدن کار های روزانه است. به این ترتیب حتی افراد معمولی هم که با اینترنت و دنیای گسترده آن زیاد آشنایی ندارند باید بتوانند به راحتی خدمات مورد نیاز خود را از سایت شما دریافت نمایند.

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان