سئو سایت

یک وب سایت بدون سئو مانند شهری بدون تابلو، نقشه و راهنما است. کاربران هنگام جستجو در اینترنت به نوعی نقشه، معبر و راهنما نیاز دارند و سئو سایت همانند یک راهنما برای کاربران عمل می کند، یعنی کمک می کند تا به راحتی در اینترنت دیده شوید. از این رو سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، جهت موفقیت در هر کسب و کار آنلاینی مهم است.
SEO در اصل مخفف عبارت (Search Engine Optimization) است و به مجموعه ای از قوانین برای بهینه سازی وب سایت اشاره دارد تا از این طریق بتوان رتبه بالاتری در نتایج ارگانیک موتورهای جستجو کسب کرد. اگر شما هم صاحب یک کسب وکار آنلاین هستید و می خواهید ترافیک بیشتری از موتورهای جستجو دریافت کنید باید به دنبال روش های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو باشید.
طراحی سایت حرفه ای و پیروی از شیوه‌های خوب سئو یک راه عالی جهت افزایش کیفیت یک وب‌سایت و در نتیجه جذب مشتریان بیشتر است. برای این منظور اگر به خدمات طراحی سایت در اصفهان و خدمات سئو در اصفهان نیاز دارید همین امروز با شرکت نرم افزاری بهیدو تماس بگیرید. در ادامه در خصوص اهمیت خدمات سئو سایت بیشتر توضیح می دهیم.
• چرا سئو سایت برای کسب و کارها مهم است؟
در دنیای تجارت امروز، موتورهای جستجو به یکی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی تبدیل شده اند. سئو سایت یا بهینه سازی موتورهای جستجو، فرآیند افزایش حضور وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ است. با استفاده از خدمات سئو در اصفهان در شرکت بهیدو ، وب سایت شما می تواند به یکی از رتبه های برتر در موتور جستجو دست یابد. به این ترتیب شما راحت تر می توانید بازدیدکنندگان علاقه مند به محصولات و خدمات خود را مورد هدف قرار داده و آنها را به سمت به وب سایت خود هدایت کنید.
جستجوی اینترنت در ایران و اکثر کشورهای جهان با گوگل انجام می‌شود، از همین‌رو اکثر تکنیک‌های بکار رفته در سئو بر اساس الگوریتم این ابرموتورِ جستجوی اینترنت است. در سئو سایت یا بهینه سازی سایت تلاش بر این است تا با استفاده از مجموعه روش‌ها و تکنیک‌هایی، خدمات یا محصولات یک سایت در صدر نتایج جستجو شده قرار بگیرد
.

سئو علم دیده شدن

آیا شما هم اکنون صاحب یک وب سایت فروشگاهی یا وب سایت شرکتی هستید اما درصد مشتریان آنلاین شما بسیار کم است و تقریبا می توان گفت کسب و کارتان ناشناخته مانده است؟ پیدا نشدن در اینترنت توسط یک مشتری بالقوه، به معنای عدم فروش است. یک وب سایت اگر به افزایش فروش و درآمد شما کمک نکند مسلما بی فایده خواهد بود. به همین خاطر است که بسیاری از کسب و کارها بعد از طراحی سایت در اصفهان و شهرهای دیگر، برای سئو سایت سرمایه گذاری می کنند. چنانچه شما هم به خدمات سئو در اصفهان احتیاج دارید همین امروز با ما تماس بگیرید.
سئو در اصل علم دیده شدن است، تبلیغات هم تقریبا همین هدف را دنبال می‌کند اما با سئو کاملا متفاوت است. اولین و بهترین راه دیده شدن یک کسب و کار در هرجای جهان، تبلیغات است. تبلیغات تاثیرات بسیار مثبتی بر روی کسب و کارها دارد که البته بسیار هزینه بر خواهد بود. اما آیا برای دیده شدن یک وب سایت، تبلیغات آنلاین و آفلاین هر دو بر روی سئوی سایت تاثیرگذار است؟ از مهم‌ترین تفاوت‌های تبلیغات با سئو این است که تبلیغات معمولا محدود به رسانه و زمان است. شما برای دوره زمانی خاصی می‌توانید در یک رسانه پرمخاطب حضور داشته باشید حتی اگر خود گوگل را به عنوان رسانه در نظر بگیرید!

سئو و بهینه سازی سئو علم دیده شدن
سئو و بهینه سازی - سئو و تاثیر تبلیغات

مزیت سئو سایت در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

۱. افزایش بازدید وب سایت
۲. افزایش ترافیک وب سایت
۳. بهبود اعتبار و آگاهی از برند
۴. افزایش سرنخ و فروش
۵. کاهش هزینه های بازاریابی
۶. معامله آسانتر به خاطر جلب اعتماد بیشتر
۷. بهبود کیفیت ترافیک وب سایت
۸. بازگشت سرمایه به صورت طولانی مدت در مقایسه با تبلیغات پولی که نتایج آنی دارند

سئو فرایندی بین رشته ای

تفاوت سئو و تبلیغات چیست؟ آیا تبلیغات روی رتبه سایت تاثیر دارد؟

وقتی شما در گوگل تبلیغ می‌کنید و با سفارش تبلیغات گوگل درصدر نتایج قرار می‌گیرید رتبه شما هیچ تغییر خاصی نکرده است و نمی‌کند. تا زمانی که هزینه می‌کنید در صدر نتایج هستید. اما در مورد سایر مدل‌های تبلیغات مثل تبلیغات کلیکی، رپرتاژها، تبلیغات بنری و تبلیغات ادورز و … در سایر رسانه‌ها نیز باید گفت که این مدل تبلیغات به دلیل ارجاع مستقیم یا غیر مستقیم کاربر و افزایش بازدیدها، بر روی سئو سایت تاثیر می گذارند.
همانطور که اشاره شد، هدف از تبلیغات دیده شدن است، ولی برای سئو سایت و ثبیت جایگاه در صدر نتایج گوگل کافی نیست! سئو زمان بیشتری برای تاثیرگذاری نیاز داشته و بر خلاف تبلیغات تاثیر آنی ندارد، اما تبلیغات بلافاصله تاثیرگذار است و به همان نسبت هم تاثیری در مقاطع زمانی کوتاه‌تری دارد. بنابراین در کنار تبلیغات باید روی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نیز کار کنید تا نتایج عالی در طولانی مدت به دست آورید.
سئو سایت می تواند برنامه تبلیغات را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. از جمله تفاوت های مهم سئو سایت با تبلیغات، دامنه و محدوده آن است. معمولا در تبلیغات تمرکز بر روی یک محصول و خدمت است در صورتی که در سئو سایت تمرکز بر روی کلیدواژه‌ یا کلماتی است که ممکن است چندین محصول یا خدمت را در بر گیرد. بهینه سازی سایت و تبلیغات هر دو به موازات هم از مهم‌ترین مباحث بازاریابی اینترنتی هستند. اما سئو سایت به مراتب از نظرهزینه و پایداری توجیه منطقی‌تری دارد.

اعتماد به سئو بیشتر از تبلیغات است:

کاربران به سئو اعتماد بیشتری نسبت به تبلیغات دارند. باید گفت که در بهترین حالت ممکن، تنها ۲۰ تا ۳۰ درصد از کاربران روی تبلیغی که مشاهده می‌کنند کلیک می‌کنند در صورتی که بیش از ۸۵ درصد از کاربران در هنگام جستجو روی اولین نتایج یا نتایج مشاهده شده در صفحه اول کلیک می‌کنند. همین امر نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری برای بهینه سازی سایت توجیه اقتصادی بیشتری نسبت به تبلیغات دارد.
مسلما تبلیغات به تنهایی و برای همیشه منجر به فروش خدمت یا محصول نمی‌شود، و تنها باعث ایجاد ارتباط می شود. ارتباطی که منجر به فروش و استمداد روابط می شود، هدفی است که معمولا پس از بهینه سازی سایت و تبلیغات باید به آن پرداخته شود.

سئو سایت

در بازار رقابتی امروز، سئو و بهینه سازی سایت از همیشه مهمتر است:

سئو یک استراتژی بازاریابی ضروری برای هر کسب و کاری است که می خواهد به مشتریان بالقوه بیشتری دست یابد و فروش و درآمد خود را افزایش دهد. بنابراین اگر در حال حاضر روی سئو سرمایه گذاری نمی کنید، تعداد زیادی از مشتریان و فروش های بالقوه را از دست داده اید. وب سایت شما برای حفظ جایگاه خود در موتورهای جستجو به محتوای بروز و بهینه سازی اصولی نیاز دارد.

سئو سایت به شما کمک می کند تا با برندهای بزرگ رقابت کنید:

سئو سایت می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا با برندهای مطرح در صنعت خود رقابت کنید. هنگامی که یک استراتژی سئو سایت قوی دارید، وب سایت شما نسبت به وب سایت های رقبا شروع به کسب رتبه بالاتر در SERP می کند. این بدان معنی است که شما ترافیک وب و سرنخ های بیشتری را از موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد که می تواند به شما کمک کند از نظر فروش و درآمد از رقبای خود پیشی بگیرید

برخی نمونه کارهای سئو توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو
وب سایت
کلمات کلیدی

 • واردات کالا از چین
 • واردات کالا از دبی
 • شرکت بازرگانی
 • شرکت بازرگانی واردات کالا
 • خدمات Door To Door
 • خدمات انبارداری در مبدا
 • حمل هوایی از چین و دبی
 • حمل دریایی از چین و دبی
 • لوله پلی اتیلن
 • کارخانه لوله پلی اتیلن
 • لوله آبیاری
 • لوله دریپردار
 • نوار تیپ آبیاری
 • آژانس دیجیتال مارکتینگ
 • آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان
 • سئو در اصفهان
 • طراحی سایت در اصفهان
 • استراتژی تولید محتوا
 • دوره CFA
 • دوره PHRI
 • دوره مدیریت پروژه
 • مشاوره مدیریت
 • دوره اصول و فنون مذاکره
 • مهارتهای مدیرعامل
 • خوراک دام
 • خوراک طیور
 • کارخانه تولید خوراک دام و طیور
 • آجیل شب عید
 • گز شاهکار اصفهان
 • آجیل هفت مغز
 • برنج رجب
 • برنج هندی
 • خرید آجیل در اصفهان


سئو و توسعه وب

آیا با استراتژی سئو سایت آشنا هستید؟

ظرفیت و گسترش دورنمای تجارت الکترونیک، شرکت ها را با چالش ها و فرصت های جدیدی در عصر دیجیتال رو به رو کرده است. منظور از استراتژی سئو سایت ، ایده ها و راهکارهایی برای دیده شدن سایت شما و افزایش بازدید مخاطبان در دنیای مجازی است که در نهایت آن ها را به مشتری شما تبدیل می کند.
در این مسیر آشنایی با کلیه مراحل قدیمی و نوین استراتژی های سئو لازمه هر کسب و کاری است، زیرا استراتژی سئو به قدری اهمیت دارد که حتی قبل از انواع طراحی سایت اعم از وب سایت فروشگاهی و وب سایت شرکتی باید مشخص شود تا مطالب و محتوای مفید و باکیفیتی را از همان ابتدا شامل شود و مورد پسند کاربران قرار گیرد.
• سئو مجموعه‌ای از روش‌ها و اصول است
سئو یک نرم افزار، روش ثابت یا ابزار خاص شناخته شده نیست. بلکه مجموعه‌ای از روش‌ها و اصول است که طیف وسیعی از فعالیت‌ها از کدنویسی و مسائل فنی گرفته تا تبلیغات و مشتری مداری آنلاین را شامل می‌شود.
فرایند بهینه سازی در دو سایت مختلف حتی اگر در یک زمینه یا صنعت واحد فعالیت کنند شبیه به هم نیست. اگر وب سایتی پس از فرآیند بهینه سازی به صفحه اول گوگل رسید برای همیشه در این موقعیت ثابت نخواهد ماند، زیرا گوگل پیوسته در حال به روز رسانی الگوریتم های موتور جستجوی خود است، که باعث می شود نتایج بدست آمده از سئو سایت برای همیشه ثابت نمانند.
اما طبیعتا وقتی سایتی به روش صحیح و اصولی به صفحه اول گوگل برسد با هزینه و روش ساده‌تری می‌تواند در صفحه اول بماند. سوالی که ممکن است اینجا به ذهن خطور کند این است که آیا روش غیر اصولی برای سئو هم هست؟ باید گفت بله. متاسفانه برخی از ارائه کنندگان این خدمات سعی می‌کنند با استفاده از روش‌های غلط، گوگل را فریب داده و کلیدواژه‌ای را با ترفندهایی که به «سئو‌سیاه» معروف است به صفحه اول گوگل برسانند.

آیا شما هم به توسعه کسب وکار خود از طریق طراحی سایت و سئو سایت فکر می کنید؟

امروزه با توجه به ارتقاء روزافزون تجارت الکترونیک، نیاز به یک سایت حرفه ای و اصولی در رابطه با کسب کار شما در دنیای مجازی بسیار اهمیت دارد. شاید تا به حال دیده باشید اشخاصی را که برای کسب و کار خود وب سایتی را طراحی کرده اند ولی با این حال در روند جلب مشتری موفق نبوده اند!

ممکن است اشتباهات زیادی در نوع طراحی سایت و یا کمبود اطلاعات، عدم هماهنگی کافی کاربر در سایت و عدم توجه به نقش تولید محتوای باکیفیت در سئو وجود داشته باشد که عامل کاهش مشتریان و در نتیجه کاهش میزان درآمد از سایت شما باشد

بنابراین اگر می خواهید وب سایت خود را به صورت حرفه ای و هم زمان با توسعه آن تقویت کنید بهتر است به جای اینکه منتظر بمانید تا توسعه وب کامل شود و بعد شروع به بهینه سازی و توسعه آن کنید از همان ابتدا، هم ‌زمان با طراحی سایت خود فعالیت های سئو را نیز اعمال کنید.

 البته این فقط شامل طراحی سایت ابتدایی نیست بلکه می توانید سایت موجود را نیز با یک باز طراحی اصولی و حرفه ای و با استفاده از استراتژی های کارآمد برای تولید محتوا، به متخصصان مربوطه که بر جزئیات این کار تسلط دارند، بسپارید و شاهد پیشرفت و تجارت خود در دنیای مجازی باشید. اگر برای این منظور به خدمات باز طراحی پلتفرم های آنلاین ، طراحی سایت در اصفهان و خدمات سئو در اصفهان نیاز دارید همین امروز با شرکت نرم افزاری بهیدو تماس بگیرید.

آیا به آموزش تولید محتوا و سئو سایت نیاز دارید؟

سئو سایت می تواند به بهبود اعتبار و آگاهی از برند شما کمک کند. در واقع زمانی که شما یک وب سایت با رتبه بالا داشته باشید برای مشتریان بالقوه معتبرتر به نظر می رسید. علاوه بر این، سئو سایت می تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید، که می تواند به افزایش درآمد شما کمک کند.
وقتی روی سئو سایت سرمایه گذاری می کنید، می توانید با کسری از هزینه به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید. این بدان معنی است که شما می توانید با تلاش کمتر مشتریان بالقوه بیشتری به دست آورید که به شما در صرفه جویی در هزینه های تبلیغات و بازاریابی کمک می کند. سئو سایت یک استراتژی بازاریابی ۲۴ ساعته است که در تمام طول سال برای کسب و کار شما سرنخ و فروش ایجاد می کند.
یکی از اصولی ترین و بهترین استراتژی های سئو سایت تولید محتوای باکیفیت و مفید است. یک تحلیل گر سئو سایت باید بتواند اهداف هر حرفه و کسب و کار را در بازار رقابتی تشخیص دهد تا با توجه به آن ها به یک استراتژی اصولی برای تولید محتوا و انتخاب عناوین محتوا و کلمات کلیدی مرتبط و تکنیک های مختلف دست پیدا کند.
تیم متخصص بهیدو آموزش های لازم را به مشتریان خود در هر زمان از پروژه در زمینه چگونگی تولید محتوا با توجه به سئو سایتشان می دهد و تمامی راهکارهای موجود را با بررسی های دقیق و مستمر به ان ها رائه می دهد. برای کسب راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید

آموزش-تولید-محتوا-و-سئو

مقالات سئو

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

43  −  36  =  

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

 

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ –  ۰۲۱۲۸۴۲۷۹۹۰

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

"*" indicates required fields

×