مشاوران کسب و کار

طراحی سایت ویژه مشاوران کسب و کار

بسیاری از شرکت های مشاوره کسب و کار از مزایای داشتن یک وب سایت حرفه ای و با کیفیت بی بهره هستند و عدم توجه به این موضوع موجب می شود که اکثر مخاطبان از فعالیت های آنها بی خبر مانده و این شرکت ها را ضعیف قلمداد کنند. اگر شما هم صاحب یک شرکت مشاوره کسب و کار هستید لازم است بدانید که داشتن یک وب سایت ایده آل نقش مهمی در جذب مشتریان بیشتر دارد. در ادامه این مطلب در رابطه با اهمیت طراحی سایت ویژه مشاوران کسب و کار و ویژگی های لازم برای آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

اهمیت طراحی سایت برای مشاوران کسب و کار

یک وب سایت خوب برای مشاوران کسب و کار می تواند به عنوان مرکز اصلی جهت به نمایش گذاشتن کلیه سوابق کاری، تلاش های بازاریابی، اهداف، چشم اندازها و نمونه کسب و کارهای راه اندازی شده باشد که این امر موجب اعتماد سازی در جامعه مخاطب می گردد و به جذب بیشتر مشتری کمک می کند. در ادامه این مقاله به چند نکته خاص در زمینه طراحی سایت برای مشاوران کسب و کار می پردازیم.

احساس اطمینان در مخاطبین

[icon type=”icon-check”] گزاره ارزش شرکت مشاوره کسب و کار خود را بیان کنید

بیشتر مشتریانی که به دنبال خدمات مشاوره ای هستند تقریبا می دانند چه می خواهند و این موضوع در طراحی سایت شما بسیار مهم است. وب سایت شما باید بتواند استعدادها، مهارتها، دانش، تجربه و راه حل های نوآورانه شما را به روشنی به مخاطبان نشان دهد. هنگامی که مشتریان برای اولین بار در صفحه اصلی وب سایت مشاوره شما قرار می گیرند، به دنبال گزاره ای از ارزش شرکت مشاوره ای شما می گردند. در واقع به عنوان نقطه فروش منحصر به فرد شما (USP)، گزاره ارزش باید اولین چیزی باشد که آنها در هنگام بارگذاری صفحات مشاهده می کنند. گزاره ارزش به معنای یک تعهد دارای ارزش است که باور مشتری مشخص را تصدیق می‌کند و گزارش می‌دهد که مشتری این میزان ارزش را دریافت و تجربه کرده است. بنابراین چه فقط در یک جمله و چه در یک پاراگراف کوتاه، ضروری است که فوراً چشم اندازی را با نمایش دقیق آنچه انجام می دهید و همچنین چیزی که شما را به بهترین انتخاب تبدیل می کند به تصویر بکشانید.

بیان داستان راه اندازی شرکت خود

[icon type=”icon-check”] داستان راه اندازی شرکت و چگونگی موفقیت خود را به صورت کوتاه بیان کنید

داستان چگونگی شکل گرفتن کسب و کار شما به عنوان یک مشاوره کسب و کار برای مخاطبانتان اهمیت دارد، اما با این وجود آنها حوصله خواندن جریان های طولانی را ندارند، بنابراین باید بخشی از وقت خود را به نوشتن یک داستان جالب، خوانا و در عین حال کوتاه در رابطه با چگونگی موفقیت در کسب و کارتان اختصاص دهید. طبق آمارهای به دست آمده صفحه در رابطه با شرکت یا  “About” یکی از بالاترین صفحات خوانده شده در وب سایت های مشاوران کسب و کار است. بنابراین یک طراحی زیبا به همراه یک متن کاربردی کوتاه می تواند اولین گام برای جلب توجه مخاطبان شما و تبدیل آنها به مشتریان آینده باشد. اگر در همین صفحه بازدیدکنندگان وب سایت خود را از دست بدهید، به احتمال زیاد فرصت دیگری برای تبدیل آنها به مشتری نخواهید داشت.

توضیح تخصص و سوابق
ارائه خدمات

[icon type=”icon-check”] از صفحات خدمات جذاب برای مشتریان استفاده نمایید

در یک وب مشاوره کسب و کار موفق، بیان جزئیات خدمات نیز بسیار مهم است. مشتریان علاقه دارند که در مورد خدمات و نحوه کار با شرکت شما بیشتر بدانند. به خاطر داشته باشید که صحبت کردن در مورد نتایج بدون وارد شدن به استراتژی های شما می تواند در ذهن مخاطب باعث ایجاد این سوال شود که آیا واقعاً می توانید این کار را انجام دهید؟! بنابراین ابتدا باید استراتژی کار و خدمات خود را بیان کنید. وقتی در مورد خدمات خود صحبت می کنید، خوب است آمار مربوط به کسب و کار مشتریان قبلی خود را نیز بیان کنید. علاوه بر این در وب سایت های ویژه مشاوران کسب و کار، طراحان و برنامه نویسان برای درک بهتر مخاطبان از خدمات شرکت، با استفاده از آیکون ها، انیمیشن ها و برخی دیگر از خطوط، استراتژی و مراحل کار مشاوران را به نمایش می گذارند. در واقع این خدمات با استفاده از شکل ها و آیکون ها به راحتی قابل خواندن می شود. در صورتی که باز هم برای مشتریان شما سوالی بی جواب ماند سعی کنید با دقت به سوالات مخاطبان خود پاسخ دهید و پیشنهادات و راه حل های مناسبی را به آنها ارائه نمایید.

وجه تمایز کسب و کار شما

[icon type=”icon-check”] وجه تمایز خود را با دیگر مشاوران کسب و کار مشخص کنید

چه چیزی باعث می شود تا شرکت شما از دیگر شرکت های مشاوره کسب و کار پیشی بگیرد؟ آیا تیمی از ستاره ها دارید؟ آیا سازمان شما یک سیستم یا فرمول امضائی ایجاد کرده است که بهترین راه حل ها را برای مشتری ایجاد می کند؟ آنچه را که باعث می شود سازمان شما نسبت به رقبای دیگر بهتر عمل کند را بیان کنید. در واقع تولید محتوا برای این موضوع در تصمیم نهایی بازدیدکننده وب سایت اثر دارد.

تولید محتوای جذاب

[icon type=”icon-check”] تولید محتوای متمرکز بر جذب مشتری داشته باشید

برای این که سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو موفق عمل کند، باید به طور مداوم محتوای آموزنده و جذاب تولید کنید که در ارائه مشاوره، راهنمایی و راه حل برای مشتری های آینده شما متمرکز باشد. در واقع مشتریان شما باید متقاعد شوند که شما دانش لازم برای کمک به آنها را دارید. یکی از بهترین راه های ارائه مطالب، ایجاد وبلاگ و انتشار پروژه های مورد مطالعه شماست. همچنین لازم است نظر مشتریان فعلی خود را در خصوص نحوه عملکرد خود منتشر سازید. این نقل قول ها در ایجاد اعتبار برای شغل شما بسیار موثر است. از طراح وب سایت خود بخواهید که در بخشی از سایت آرم های شرکت هایی که با آنها کار کرده اید را به نمایش بگذارد و اطلاعات آن شرکت ها نیز کاملا در دسترس مخاطبان قرار بگیرد. علاوه بر این آدرس فیزیکی و اطلاعات تماس خود را به همراه موقعیت شرکت در نقشه گوگل در وب سایت خود نمایش دهید تا اعتماد بیشتری در مشتریان احتمالی خود ایجاد کنید.

داشتن وبلاگ قوی

[icon type=”icon-check”]  یک وبلاگ قوی با پست های کاربردی داشته باشید

داشتن یک وبلاگ قوی در کنار یک سایت حرفه ای یکی دیگر از نکات مهم برای موفقیت شما در جذب مشتری بیشتر است. از انتشار پست های مشاوره ای قوی و کاربردی برای مخاطبان خود دریغ نکنید. این پست ها می تواند به نحوه تفکر و عملکرد شما و در نتیجه افزایش اعتبارتان در میان مخاطبان کمک کند. بنابراین باید محتوای فوق العاده ای را ایجاد کنید که در موضوع خاصی بهترین باشد و همه افراد از آن بهره مند گردند. شما می توانید مطالب خود را به صورت متن، عکس، فیلم و سخنرانی های ثبت شده و یا با کمک مدل ها، نمودارها و اطلاعات گرافیکی به نمایش بگذارید. البته دقت داشته باشید که برای ارائه پست های متنوع حتما باید طراحان وب سایت استفاده از این ابزارها را در بخش وبلاگ شما فعال کرده باشند. وب سایت طراحی شده توسط مهندسان شرکت بهیدو، از بهترین سیستم نشر برخوردار است که امکان به روزرسانی و اضافه کردن انواع مطالب را آسان می کند.

ریسپانسیو سایت

[icon type=”icon-check”] از وب سایتی استفاده کنید که قابلیت نمایش در تمام دستگاه ها (نظیر تبلت، موبایل و …) را داشته باشد

امروزه بیشتر افراد با استفاده از تبلت ها و تلفن های همراه خود به جستجوی مطالب در اینترنت می پردازند. از طرف دیگر موتورهای جستجو نظیر گوگل نیز به وب سایت های سازگار با تلفن های همراه رتبه بالاتری می دهند. بنابراین می توان گفت طراحی وب سایت واکنش گرا دیگر به یک ضرورت تبدیل شده است. برای بازدیدکنندگانی که توسط موبایل به صفحات شرکت مشاوره شما مراجعه می کنند مهم است که وب سایت شما در دستگاه های مختلف، وضوح صفحه نمایش خود را حفظ کرده و یک تجربه کاربری حرفه ای و لذت بخش را برای آنها ایجاد نماید. همچنین این بدان معنا است که شما به منظور آسودگی مخاطبان خود دسترسی به خدماتتان را گسترش داده اید.

بهیدو؛ متخصص در طراحی سایت ویژه مشاوران کسب و کار

یک وب سایت مشاوره کسب و کار عالی، ضمن برخورداری از ویژگی هایی نظیر جذابیت ظاهری و کاربر پسند بودن باید در عین حال دارای سرعت بارگذاری بالا و همینطور بهینه شده برای موتورهای جستجو باشد. برای داشتن چنین وب سایتی که هم از لحاظ بصری مورد توجه مخاطبان شما قرار بگیرد و هم از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشد، توصیه می کنیم که حتما از خدمات یک شرکت با تجربه در امر طراحی وب سایت استفاده نمایید. علاوه بر این هنگامی که طراحی و راه اندازی وب سایت خود را به یک متخصص می سپارید مطمئن باشید که طراح شما می داند چه چیزی باعث برجسته شدن شرکت مشاوره کسب و کار شما می گردد و دقیقا همان را به نمایش می گذارد. آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو با سابقه طولانی در امر طراحی انواع سایت های مشاوره ای به شما برای داشتن یک وب سایت ایده آل و مطابق با سلیقه خودتان کمک کند.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  65  =  73

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان