مسلما شما برای ایجاد سایت هدفی دارید. امروزه بسیاری از سایت های کهه ما با آن ها رو به رو می شویم فروشگاهی هستند. به این معنا که ما می توانیم بسیاری از خرید های خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام دهیم. اما تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که چگونه یک فروشگاهی که در دنیای واقعی وجود دارد را می توان به یک فروشگاه مجازی تبدیل کرد؟ خوشبختانه با استفاده از دانش برنامه نویسی این مسئله به راحتی قابل حل است. با استفاده از فروشگاه ساز شما می توانید صندوق آنلاین ایجاد کنید تا کاربر از طریق آن پرداخت را به شما انجام دهد. در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو ، می خواهیم به معرفی انواع فروشگاه سازهای ووکامرس (WooCommerce) ، شاپیفای (Shopify) و مجنتو (Magento) بپردازیم.

در مورد هر کدام از این فروشگاه سازها مزیت ها و معایبی وجود دارد که بسته به نوع سایت شما و کارتان باید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”طراحی سایت” link=”https://behido.com/webdesign/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

مجنتو

این نوع فروشگاه ساز به صورت رایگان به شما ارائه می شود و شما می توانید با استفاده از امکانات رایگانی که در اختیارتان قرار می دهد به راحتی نیاز های اولیه سایت فروشگاهی خود را پاسخ دهید. بنابراین در گام اول باید بدانید که استفاده از این پلت فرم برای شما هزینه ای ندارد و رایگان است. اگر شما می خواهید از پایه شروع به یادگیری راه اندازی سایت فروشگاهی بکنید این گزینه بسیار مناسب است چرا که هم متن باز است و هم برای سایت هایی که تجارت کوچک و مختصری دارند بسیار کارآمد است. با استفاده از از تم های رایگان و همچنین آموزش های رایگان این پلت فرم سایت فروشگاهی خود را سریع تر از آن چه که فکر می کنید، راه اندازی کنید.

 

شاپیفای

اگر شما بتوانید به سایت خود امکان پرداخت با کارت اعتباری را اضافه کنید بدون شک می توانید در هر لحظه و هر کجا نیاز مخاطب خود را پاسخ دهید. با استفاده از این پلت فرم شما می توانید سفارش کاربر را از طریق هر دستگاهی بگیرید و همچنین با استفاده از سیستم اطلاعاتی خود را به روز نگه دارید. بنابراین با استفاده از این پلت فرم شما می توانید فروشگاه خود را در هر نقطه ای از جهان راه اندازی کنید! همچنین با استفاده از این ساختار شما نیازی به هاست جدا ندارید چرا که هاست همراه با این فروشگاه ساز است. و در واقع مانند مجنتو و یا ووکامرس نیازی به طی کردن مراحل تنظیمات و راه اندازی هاست نخواهید داشت.  البته اشاره به این نکته ضروری است که برای استفاده از این پلت فرم شما باید هزینه پرداخت کنید. رنج تقریبی این پلت فرم از ۹ دلار شروع می شود و به ۹۹ دلار ختم می شود. سایر ویژگی های این پلت فرم عبارت است از :

 

ووکامرس

شاید بتوان گفت در حال حاضر بیشترین محبوبیت را در بین فروشگاه ساز های مختلف، ووکامرس دارد. قسمت بیشتری از این محبوبیت به خاطر وردپرس است. این پلت فرم هزاران امکانات رایگان را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن به راحتی می توانید سایت خود را به صورت تکنیکی گسترش و توسعه دهید. بنابراین با استفاده از ووکامرس طراحی سایت فروشگاهی شما به صورت خیلی تکنیکی و درست انجام خواهد شد. در صورتی که شما سایت خود را از قبل با وردپرس راه اندازی کرده باشید، به راحتی می توانید با استفاده از ووکامرس آن را به یک سایت فروشگاهی تبدیل کنید. پس با استفاده از ووکامرس توسعه و به روز رسانی سایت شما به راحتی قابل انجام است. سایر ویژگی های این پلت فرم عبارت است از :

همرهان عزیز امیدوارم که با استفاده از مطالب بیان شده بتوانید بهترین انتخاب را برای سایت فروشگاهی خود داشته باشید. بنابراین قبل از انتخاب، نیازهای خود و سایت را به درستی در نظر بگیرید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

85  −  77  =  

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان