اگر بیست سال پیش از شما می خواستیم تا یک شرکت بازرگانی را توصیف کنید، احتمالاً افرادی را در یک اتاق بزرگ تصور می کردید که با تلفن های خود در رابطه با محموله های صادراتی و وارداتی صحبت می کنند. اما امروزه بیشتر کارگزاران از امکانات دیجیتال مارکتینگ در حوزه بازرگانی استفاده می کنند و اتوماسیون فعالیت های تجاری نیز به اوج خود رسیده است. در چنین شرایطی طراحی سایت بازرگانی به یک الزام برای شرکت های بازرگانی بزرگ و کوچک تبدیل شده است.

طراحی سایت بازرگانی یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند است که به شما کمک می کند تا به میلیون ها مشتری هدف را در سراسر جهان پیدا کنید. مهم ترین هدف از طراحی سایت بازرگانی معرفی کسب وکار شما در بازارهای داخلی و خارجی است. به این ترتیب با طراحی سایت حرفه ای چندزبانه اعتبار خود را نزد مشتریان داخلی و خارجی افزایش خواهید داد. چندزبانه بودن سایت بازرگانی بسیار مهم است و موجب می شود تا کسب و کارتان در سطح بین المللی شناخته شود. با طراحی سایت بازرگانی، دیگر محدودیت های جغرافیایی معنایی ندارد و می توان ارتباط بهتر و قوی تری با مشتریان برقرار کرد.

برای طراحی یک وبسایت بازرگانی پربازده می توانید با کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید. ما تاکنون به چندین شرکت بازرگانی برای طراحی وب سایت حرفه ای و کارآمد کمک کرده ایم. همچنین اگر از قبل صاحب یک وب سایت هستید و قصد دارید وب سایت خود را ارتقاء دهید، برای اطلاع از موارد عملیاتی لازم در یک فرآیند طراحی مجدد وب سایت، با ما صحبت کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد طراحی و توسعه وب سایت با پلتفرم بازرگانی بیشتر توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

چرا یک شرکت بازرگانی به طراحی سایت نیاز دارد؟

هر صنعت در حال رشد مطمئناً به یک وب سایت در کنار خود نیاز دارد تا زمینه پیشرفت بیشتر را فراهم کند. در اختیار داشتن یک وب سایت بازرگانی در زمینه تجارت و صادرات واردات، مزایای چشمگیری را برای کسب و کار شما ایجاد می کند و باعث می شود شما از سایر رقبا در صنعت خود پیشی بگیرید.

عمده فعالیت شرکت های بازرگانی واردات و ترخیص کالا و خدمات از سایر کشورها و همینطور صادرات کالا و خدمات به کشور های دیگر است. طراحی سایت بازرگانی، جهانی سازی تجارت جهانی را به واقعیت تبدیل کرده و به اقتصاد کشورهای در حال توسعه کمک می کند تا سهم مفیدی در عرصه تجارت جهانی داشته باشند. بنابراین در اختیار داشتن یک وب سایت واردات صادرات کارآمد به بازرگانان و شرکت های واردات و صادرات کمک می کند تا به راحتی با مشتریان هدف خود در سراسر این کره خاکی ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت برای شرکت واردات صادرات

برخی از مزایای طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی و واردات و صادرات کالا عبارتند از:

– کسب اعتماد و رضایت مشتریان

یک وب سایت بستری عالی برای ایجاد اعتماد و رضایت بیشتر در بین مشتریان فعلی و آینده شماست و باعث می شود تا شما خدمات بسیار بهتری را به مشتریان خود ارائه دهید.

افزایش مشتریان و افزایش فروش

داشتن یک وب سایت با اطلاعات به روز شده و دیگر ویژگی های جذاب، نه تنها باعث ایجاد اعتماد در بین مشتریان می شود بلکه زمینه گسترده ای را برای گسترش مشتریان و افزایش درآمد فروش ایجاد می کند.

– ایجاد مشتریان وفادار

یک وب سایت به شما کمک می کند تا مشتریان موجود خود را حفظ کرده و آنها را با تغییر خدمات و  یا تخفیفات خدمات خود نیز به روز نگه دارید. این روش، پیوند خوبی با مشتریان ایجاد می کند و از این رو باعث می شود که آنها به خدمات شما پایبند باشند.

 

امکانات مهم برای یک سایت بازرگانی چیست؟

شرکتی که در زمینه بازرگانی فعالیت دارد، هنگام طراحی سایت برای حوزه ی فعالیت خود، باید به ایجاد امکانات مختص کسب و کار خود در وب سایت توجه نماید. برخی از این امکانات برای همه وب سایت ها لازم هستند و برخی دیگر تنها مرتبط با حوزه بازرگانی و تجارت بین الملل می باشند.

اگر می خواهید از طریق طراحی سایت به بهترین شکل ممکن کسب و کار خود را به مشتریانتان معرفی نمایید، باید در هنگام طراحی سایت بازرگانی به پیاده سازی امکانات زیر در سایت خود دقت نمایید:

نکات طراحی وب سایت بازرگانی

همانطور که می دانید دو زبانه یا چند زبانه سایت بازرگانی بسیار مهم است. اگر می خواهید یک شرکت بازرگانی موفق داشته باشید باید امکانات و خدمات شما برای مشتریان خارج از کشور که به زبان هایی مثل انگلیسی، عربی و ترکی صحبت می کنند نیز در دسترس باشد. بنابراین از تیم طراح سایت خود بخواهید حتما هنگام طراحی سایت به چندزبانه بودن سایت توجه نماید.

طراحی سایت بازرگانی در آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو

اگر می خواهید بازدید کنندگان وب سایت خود را به مشتری تبدیل کنید، به یک طراحی جذاب برای وب سایت شرکت صادرات واردات خود نیاز خواهید داشت. فراموش نکنید وب سایت بازرگانی مانند کارت ویزیت آنلاین شماست. بنابراین برای جذب مشتری بیشتر، باید از ظاهری کاملا حرفه ای برخوردار باشد. به همین دلیل شما به یک شرکت طراحی سایت بازرگانی حرفه ای نیاز دارید که بیش از انتظارات شما عمل کند، تا به شما در دستیابی هر چه بیشتر به اهداف تجاری کمک نماید. برای طراحی سایت بازرگانی پیشرو در سطح جهان، متخصص وب باید به اطلاعات زیر دسترسی داشته باشد:

– اطلاعات مربوط به صنعت متمرکز شما

– اطلاعات مربوط به پایگاه کشور هدف شما

– اطلاعات دقیق در مورد دسته بندی محصولات و خدمات

– اطلاعات دقیق در مورد خدمات ارائه شده یا روند کاری

متخصصان طراحی وب سایت در شرکت بهیدو در چند سال اخیر وب سایت های زیادی را برای شرکت های بازرگانی فعال در حوزه واردات و صادرات و  تجارت آنلاین طراحی کرده اند. توسعه دهندگان ما از نزدیک با شما همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند وب سایت شما به جای استفاده از الگوها و پلتفرم های تکراری، طبق برنامه ریزی و به روشی سفارشی توسعه یافته است. جهت دریافت مشاوره رایگان برای طراحی سایت در اصفهان همین الان با ما تماس بگیرید.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

99  −  94  =  

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان