جالب است بدانید بیش از ۸۰ درصد از کاربران از موتور جستجو برای یافتن اطلاعات محلی استفاده می کنند. مردم با سرچ در گوگل و دیگر موتورهای جستجو به دنبال پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نیاز در منطقه خود هستند. برای ظاهر شدن در این جستجوی محلی، استفاده از کلمات کلیدی لوکال مهم است و به شما در رتبه بندی بهتر کمک می کند.

کلمات کلیدی محلی در واقع کلماتی هستند که حاوی عبارات مربوط به مکان هستند و شامل نتایج مربوط به همان موقعیت جغرافیایی می شوند. برخی از این کلمات کلیدی عبارتند از: شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان ، طراحی سایت در اصفهان ، خدمات سئو در اصفهان ، طراحی سایت در تهران و غیره. این کلمات کلیدی به افراد در منطقه شما کمک می کند تا راحت تر کسب و کارتان را پیدا کنند، در نتیجه نقش اساسی در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) محلی دارد. در ادامه به این نکات می پردازیم:

همچنان با شرکت دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اصفهان ، طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات سئو در اصفهان همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

استفاده از کلمات کلیدی لوکال مناسب

چگونه می توان بهترین کلمات کلیدی لوکال را برای رتبه بندی در نتایج جستجو پیدا کرد؟ جهت یافتن مناسب ترین کلمات کلیدی برای جستجوی محلی، باید در خصوص کلید واژه های سئو محلی به خوبی تحقیق کنید. تحقیقات کلمات کلیدی لوکال شامل فرایند شناسایی اصطلاحات کلیدی رایج است که به شما کمک می کند در نتایج جستجو مربوط به تجارت و بازار هدف خود ظاهر شوید. این کلمات برای یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان شامل مواردی همچون طراحی سایت در اصفهان ،  طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان و خدمات سئو در اصفهان می باشد.

استفاده از کلمات کلیدی لوکال مناسب

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی، مانند KeywordsFX، به شما در یافتن لیستی از اصطلاحات مرتبط کمک می کند. با استفاده از کلمات کلیدی لوکال که به صورت یک فهرست تهیه کرده اید، می توانید ایده هایی را برای انواع کلمات کلیدی که باید در سایت خود قرار دهید پیدا کنید. به عنوان مثال ، می توانید با جستجوی   ” طراحی سایت در اصفهان ” شروع کنید و لیستی از کلمات کلیدی لوکال مانند زیر را دریافت نمایید:

شما با استفاده از کلمات کلیدی لوکال ، به کسب و کار خود کمک می کنید تا در نتایج جستجوی جغرافیایی متناسب با موقعیت جغرافیایی ظاهر شود تا مشتریان محلی بیشتری بتوانند کسب و کار شما را در اینترنت پیدا کنند. اما چگونه می توانیم بهترین کلمات کلیدی محلی را انتخاب کرده و در آنها رتبه بگیریم؟

مراحل استفاده از کلمات کلیدی برای رتبه گرفتن در سئو محلی

همانطور که گفته شد برای یافتن اصطلاحات مناسب باید تحقیقات کلمات کلیدی محلی را به طور کامل انجام دهید، اما چگونه می توان بهترین کلمات کلیدی محلی را انتخاب کرد؟ وقتی تحقیقات کلمات کلیدی خود را به پایان رساندید، یک صفحه نتایج به دست می آورید که حاوی ایده های کلمات کلیدی لوکال است. در اینجا به سه مرحله برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی محلی که به شما کمک می کند مشتریان بیشتری را جذب نمایید اشاره می کنیم.

  1. مکان خود را مشخص کنید

اولین و شاید مهمترین گام برای یافتن کلمات کلیدی و استفاده از کلمات کلیدی لوکال تعیین دقیق مکان کسب و کار شما است. شما می توانید تعیین کنید که کدام مناطق را می خواهید برای جستجوی محلی خود هدف قرار دهید. حتی می توانید کلمات کلیدی خود را در مکان نزدیک تر یا دورتر به کسب و کار خود هدف قرار دهید.

برای مثال، فرض کنید یک شرکت پیک موتوری در اصفهان هستید و دفتر اصلی شما در چهارباغ قرار دارد. بنابراین علاوه بر کلمه کلیدی پیک موتوری در اصفهان می توانید از کلمه کلیدی لوکال پیک موتوری در چهارباغ اصفهان نیز استفاده کنید و در نتیجه مشتریان محلی تری را جذب نمایید.

بررسی نحوه ارتقاء سئو محلی

  1. بر کلمات کلیدی مرتبط با صنعت تمرکز کنید

وقتی تحقیقات کلمات کلیدی محلی را انجام می دهید  روی کلمات کلیدی مرتبط با صنعت تمرکز کنید. برخی از شرکت ها سعی می کنند کلمات کلیدی را که مربوط به تجارت آنها نیست رتبه بندی کنند زیرا مثلا آن کلمه کلیدی حجم جستجوی بالایی را در گوگل دارد و باعث افزایش ترافیک سایت می شود. اما مسئله اصلی در این رویکرد این است که آن کلمات کلیدی منجر به هدایت صحیح کاربران هدف به صفحات شما نمی شود.

به عنوان مثال، فرض کنید متوجه شده اید که در حال حاضر ” خدمات درمان کرونا ” یک کلمه کلیدی با حجم جستجوی بالا است و از آن برای افزایش بازدیدکنندگان سایت خود استفاده کرده اید و این در حالی است که شما خدمات طراحی سایت در اصفهان را ارائه می دهید. بنابراین وقتی این ترافیک به سایت شما می رسد،  کاربران بلافاصله می فهمند که وب سایت شما با عبارت جستجوی آنها مرتبط نیست. در نتیجه، آنها از صفحه شما خارج می شوند و به نتایج جستجو بر می گردند تا یک سایت متفاوت پیدا کنند.

افزایش نرخ بازگشت وب سایت!

بنابراین، نه تنها رتبه بندی سایت شما بهبود نمی یابد، بلکه اکنون نرخ پرش وب سایت خود را افزایش داده اید و همانطور که می دانید نرخ پرش بالا یک سیگنال منفی از وب سایت شما به گوگل ارسال می کند که نشان می دهد وب سایت شما قابل اعتماد و یا مفید نیست. در نتیجه گوگل صفحه شما را در رتبه پایین تری قرار می دهد. رتبه های پایین تر به معنای ترافیک کمتر و سود کمتر است. بنابراین به جای تلاش برای رتبه گرفتن در اصطلاحات نامربوط، روی کلمات کلیدی مرتبط با صنعت خود تمرکز کنید. مثلا برای یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان بهترین کلمات کلیدی لوکال عبارتند از:

  1. استفاده از اصلاح کننده کلمات کلیدی

اصلاح کننده کلمات کلیدی به کلمه کلیدی اصلی شما اضافه می شود تا به افزایش دسترسی شما کمک کند، بنابراین می توانید ترافیک و سرنخ های مرتبط تری را هدایت کنید. چهار نوع اصلاح کننده کلمات کلیدی وجود دارد که می توانید از آنها در تکمیل کلمات کلیدی خود استفاده کنید:

کیفیت:

همانطور که از نامش پیداست  اصلاح کننده های کیفیت نشان دهنده کیفیت کسب و کار شماست. اینها عبارت هایی مانند “بهترین” یا “بالا” را شامل می شود. یک مثال کلیدی از این مورد برای یک شرکت دیجیتال مارکتینگ عبارتند از: ” بهترین طراحی سایت در اصفهان “.

مناسبت:

اصلاح کننده مناسبت روی یک رویداد یا نقطه در زمان خاص تمرکز می کنند. اینها عبارت هایی مانند اعیاد و مناسب های خاص شیعیان را شامل می شود. یک کلمه کلیدی در این رابطه برای یک شرکت تبلیغاتی عبارتند از: ” هدایای تبلیغاتی عید نوروز “.

نوع:

این اصلاح کننده بر چیزی که کسب و کار شما ارائه می دهد تمرکز می کند. مثلا  اگر شما صاحب یک فست فود هستید می توانید روی “سفارش انواع فست فود در اصفهان” کار کنید.

پیشنهاد ویژه:

تجارت شما منحصر به فرد است و می توانید از کلمات کلیدی ویژه برای کمک به افراد برای پیدا کردن ویژگی های منحصر به فرد شرکت خود استفاده کنید. این کلمات کلیدی می تواند شامل پیشنهاداتی مانند خدمات رایگان، تخفیف ها و غیره باشد. برای مثال ” پیشنهاد ویژه طراحی سایت در اصفهان

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  83  =  85

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان