روش های کسب درآمد دلاری از سئو


روزانه افراد زیادی برای گسترش کسب‌ و کار خود قصد دارند که سایت های معتبر را طراحی کنند. به همین دلیل امروزه در زمینه سئو سایت رقابت بسیار زیادی وجود دارد تا بهترین سایت ها طراحی شوند. در این صورت تلاش می شود که بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب کنند.

با توجه به این موضوع در گوگل سایت هایی کاربردی هستند که در صفحه اول قرار بگیرند.

زمانی که تمام استانداردها در زمینه سئو سایت رعایت شود، سایت هایی که با کیفیت بالا طراحی می شوند، از رتبه بالاتری در گوگل برخوردار خواهند بود.

امروزه روش های مختلف در زمینه سئو وجود دارد، که افراد از این طریق می توانند به درآمدهای دلاری بالایی دست پیدا کنند. برای آشنایی بیشتر با این روش ها و کسب درآمد دلاری با سئو ، بهیدو را در ادامه همراهی نمایید.

نحوه کسب درآمد دلاری با استفاده از سئو سایت

سئو جزو یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در دنیا است که روزانه افراد زیادی از این طریق می توانند به درآمدهای بالا برسند‌.

با توجه به مزایا و گزینه های بسیار زیادی که این روش برای درآمدزایی در اختیار افراد قرار می دهد، امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

برخی از روش های کسب درآمد دلاری با استفاده از سئو عبارت است از:

 • پروژه کاری در وب‌ سایت‌ های فریلنسری

یکی از راه های کسب درآمد دلاری توسط سئو، انجام کار به روش فریلنسری است. در این صورت باید حساب کاربری برای دریافت پروژه ایجاد کنید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید. اگر شما هم به فریلنسری علاقه مندید می توانید مقاله فریلنسری چیست را بخوانید

 • ارائه مشاوره سئو

امروزه سایت ها به مشاور حرفه ای احتیاج دارند تا رتبه آن ها را ارتقا دهند. در این مواقع تعرفه های مشاوره برای جلسات را اعلام می کنید و از این طریق به درآمد خواهید رسید.

در این روش شما باید اطلاعات و خدمات خود را برای افزایش سایت در اختیار کاربران قرار دهید. برای رسیدن به درآمد دلاری با سئو، می بایست در ابتدا یک برند معتبر برای خود تولید کنید تا در بین مردم معروف شوید.

 • برای سایت محتوا تولید کنید

در صورتی که در زمینه تولید محتوا، نویسندگی و زبان انگلیسی مهارت دارید، می توانید با شرکت های خارجی شروع به همکاری کنید.

ارائه خدمات در زمینه سئو: در این زمینه شما می توانید خدمات متنوع مانند: تحلیل سایت، محتوا نویسی، سئو تکنیکال، تحقیق کلمات کلیدی و غیره را انجام دهید.

در این مواقع برای کسب درآمد در زمینه سئو سایت، باید یک تیم حرفه ای را تشکیل دهید و در زمینه خدمات به کسب درآمد مشغول باشید.

در آمد های کسب دلاری از سئو چگونه است ؟ بهیدو

میزان درآمد دلاری از سئو سایت

اکثر افرادی که در زمینه سئو و تولید محتوا تسلط بالایی دارند، می‌ توانند کار خود را در خارج از کشور هم ادامه دهند.

در این صورت از هر پروژه ای می توانند درآمدهای بیشتری را کسب کنند. با توجه به اینکه سئو سایت شرایط بسیار آسانی دارد و امکان انجام دورکاری دارد، پس هر فردی که در این زمینه مهارت دارد، این شغل را از دست نمی دهد.

برای اینکه با میزان درآمد در زمینه سئو آشنا شوید، باید به سایت های زیادی مراجعه نمایید و تعرفه ها را مشاهده کنید.

معمولا بعضی از شرکت ها تقریبا ۳ تا ۵ میلیون تومان را به عنوان حقوق افراد در نظر می گیرند. همچنین بعضی از شرکت ها با دستمزد ۷ تا ۸ میلیون تومان پروژه های مختلف را در اختیار سئوکار قرار می دهند.

اما در صورتی که به فکر کسب درآمد دلاری هستید، با توجه به تلاش خود می توانید به درآمد ۲۰ میلیون تومان هم برسید. در صورتی که در بازار کار خود حرفه ای باشید و زمان زیادی را برای کار خود سپری کنید، می توانید درآمدهای خود را به صورت چشمگیر افزایش دهید.

۶ مزیت کسب درآمد از سئو سایت در اصفهان

در دنیای امروز کسب درآمد دلاری و مشاغل اینترنتی افزایش چشمگیری پیدا کرده است. بدون شک بازدهی و میزان کار در این مشاغل بسیار بالاتر از سایر مشاغل دیگر است.

برخی از مزیت های کسب درآمد از سئو سایت در اصفهان عبارت است از:

 • درآمدزایی بیشتر

اولین مزایای کار با سئو، این است که درآمد دلاری در این زمینه بسیار بیشتر از زمینه های دیگر است.

 • ارزش بالای ارزها

ارزش دلار و ارز در چند سال اخیر افزایش چشمگیری پیدا کرده است؛ بنابراین کسب درآمد دلاری در سئو سود فوق العاده زیادی دارد.

ارزش دلار روز به روز در حال افزایش است؛ بنابراین برای کسب در آمد در آینده هم گزینه ای بسیار مناسب محسوب می شود.

 • دغدغه کمتر

یکی از مشاغلی که افراد بدون دغدغه می توانند به کسب درآمد برسند، سئو سایت است. به همین دلیل در این زمینه افراد می توانند با استانداردهای لازم در این زمینه آشنا شوند و به صورت دورکاری به کسب درآمد دلاری مشغول باشند.

 • تعامل بین المللی

در صورت کسب درآمد در زمینه سئو با دلار، می توانید تعامل خوبی با مشتریان خارج از کشور داشته باشید.

 • پایداری کسب درآمد دلاری

کسب درآمد به صورت دلاری، جزو روش هایی است که در طول سال های طولانی هم دچار تغییرات نمی شود. در این مواقع با بهره مندی از درآمد دلاری از طریق سئو، دیگر نگرانی در مورد درآمد خود در آینده را ندارید.

 • توانایی تبادل ارز

امروزه انواع ارزهای دیجیتال موجود در دنیا افزایش پیدا کرده است و در این مواقع شما می توانید با استفاده از دلارهای خود به تبادل ارز بپردازید.

روش های کسب درآمد دلاری از سئو | بهیدو

تفاوت کسب درآمد از طریق سئو در ایران و خارج از کشور

با توجه به اینکه برای کسی درآمد در خارج از کشور شما به صورت دلاری مشغول به فعالیت هستید، پس بدون شک درآمدهای شما افزایش پیدا می کند.

برخی از تفاوت های کسب در آمد در ایران و خارج از کشور عبارت است از:

 • درآمد سئو کار در خارج از کشور

به طور میانگین میزان درآمد یک سئو کار در یک سال ببیشتر از ۷۳۸۹۵ دلار در سال ۲۰۲۰ در ایالات متحده ثبت شده است.

یک سئو کار معمولی تقریبا ۵۴،۰۰۰ در سال درآمد خواهد داشت. در این بین افرادی هم وجود داشتند که میانگین حقوق خود آن ها بین ۱۰۰۰۰۰ دلار تا ۲۰۰۰۰ دلار بوده است.

بیشتر بدانید: درآمد برنامه نویس در آمریکا و اروپا

 • حقوق سئو‌ کار در ایران

معمولا انجام خدمات سئو در داخل ایران درآمد درآمد نسبتا بالایی دارد و معمولا می توان به درآمد ۱۰تا ۲۰ میلیون در ماه رسید. البته باید توجه داشته باشید که این میزان از درآمد به حرفه و میزان تلاش شما در این زمینه بستگی دارد.

مرکز تخصصی بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان | بهیدو

 • چگونه در زمینه سئو سایت در اصفهان مشغول به کسب درآمد دلاری شویم؟

افرادی که قصد دارند در زمینه سئو سایت به کسب درآمد برسند، در ابتدا باید باید با استانداردهای لازم در این زمینه آشنا شوند.

یک سئو کار در ابتدا باید با نحوه تولید محتوا و کار با سایت های ورد پرس و سیستم های مختلف را داشته باشد.

برای کسب درآمد دلاری در زمینه سئو ابتدا باید به تسلط کامل برسید.

برخی از این مهارت ها عبارت است از:

 • شما باید قادر باشید یک سایت را به صورت استاندارد از ابتدا تا پایان طراحی کنید.
 • می بایست که با اصول و استانداردهای سئو کلاه سفید، کلاه خاکستری و کلا سیاه آشنایی داشته باشید.
 • باید نسبت به الگوریتم های موجود در هر سال گوگل مطلع باشید.
 • قواعد اولیه برنامه نویسی Html و Css را بررسی کنید تا به طور کامل با آن آشنا شوید‌.
 • شما باید بتوانید از ربات های گوگل و چگونگی امتیاز دهی آنها اطلاعات کافی داشته باشید.
 • روش تحقیق کلمات کلیدی، نحوه استفاده از آن و افزایش رتبه در گوگل را یاد بگیرید.
 • باید بتوانید که با نرم افزارهای تحقیق کلمات کلیدی و آنالیز سئو همچون سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس یا مانند ahrefs یا MOZ یا woorank و gtmetrix کار کنید.
 • همچنین باید با نحوه کار با  Google Analytics و Google Search Console و  Google Data Studio آشنایی کامل داشته باشید.

سئو چگونه باعث کسب درآمد دلاری می شود؟

در سئو ، کار فردی است که در زمینه سئو و تولید محتوا مهارت دارد و می تواند به بهینه سازی سایت های موجود در موتورهای جست و جو کمک کند.

در این صورت یک سئو کار باید بتواند تعداد کاربران و بازدید کنندگان سایت مشتریان را افزایش دهد.

برای اینکه به کسب درآمد دلاری در سئو برسید، باید با شرکت های خارجی قرار داد ببندید و از این طریق درآمدهای خود را افزایش دهید.

نحوه دریافت پروژه در خارج از کشور

اگر قصد دارید که پروژه های مربوط به سئو را از کشورهای خارجی دریافت کنید و به کسب درآمد دلاری برسید، راه های زیادی وجود دارد.

برخی از روش های دریافت پروژه در خارج از کشور عبارت است از:

سایت شخصی چند زبان را برای خود بر اساس سئو طراحی کنید. سایت مورد نظر شما که به صورت سئو است، نمونه کار شما را در اختیار مشتریان قرار می دهد. همچنین یک روش مناسب برای جذب مشتری از طریق گوگل محسوب می شود.

در شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و توییتر می توانید شروع به فعالیت کنید و خدمات خود را در معرض دید افراد قرار دهید. یکی از مهم ترین روش ها استفاده از لینکدین است که برای دریافت پروژه از مشتریان خارجی و کسب درآمد دلاری بسیار مناسب است.

با جستجو در گوگل قادر خواهید بود که سایت های خارجی زیادی را پیدا کنید. همچنین با انجام تبلیغات در سایت های مختلف می توانید کسب درآمد دلاری خود را در خارج از کشور شروع کنید.

۴.۵/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان