[fancy_heading h1=”1″ icon=”” title=”برخی نمونه سایت های طراحی شده”][/fancy_heading]
baharan

تولید و واردات کود و سموم شیمیایی


کارفرما: شرکت بهاران

موضوع فعالیت: واردات و تولید محصولات کشاورزی

شرکت های تولیدی با توان صادراتی با تکیه بر ابزار الکترونیک و استفاه از فضای آنلاین میتوانند به بازارهای بین المللی به راحتی نفوذ کرده و با مشتریان بین المللی خود از طریق ابزارهای مختلف الکترونیک همچون فرمهای ثبت سفارش ارتباطات دو طرفه پیدا کنند.

aryana

مشاوره مدیریت ، انتشارات کتاب های مدیریتی و برگزاری دوره های ویژه مدیران


کارفرما : هلدینگ آریانا

موضوع فعالیت : مشاوره مدیریت

شرکت های مشاوره  مدیریت  و خدمات ، به علت دارا بودن محتوای زیاد جهت معرفی خدمات خود به بستری مناسب که امکان استفاده از انواع قالبهای اطلاع رسانی همچون متن ، ویدئو و صوت را می دهند نیازمندند که وب سایت اطلاع رسانی بهترین گزینه برای آنهاست .

esmartspl

فروش تجهیزات و اجرای پروژه های هوشمندسازی ساختمان


کارفرما : شرکت رهنمافردای خوزستان

موضوع فعالیت : هوشمندسازی ساختمان

شرکت های هوشمندسازی ساختمان با استفاده از تکنولوژی های نوین و ارائه راهکارهای به روز در حوزه IOT ، اقبال زیادی در جلب مخاطبان از طریق معرفی خدمات خود در فضای آنلاین دارند. همچنین اینگونه شرکت ها می توانند در گرفتن سفارشات و معرفی خدمات خود از ابزارهایی مانند فرم های ثبت سفارش و بازدید از محل برای ارتباط با مشتریان بالقوه استفاده کنند.

belbin

آموزش سازمانی و تست های درون سازمانی


کارفرما : بلبین ایران

موضوع فعالیت : استارت آپ در حوزه مشاوره و تست های درون سازمانی

استارت آپ ها با ارائه ایده های نوآورانه می توانند به کمک سازمان ها در پیشبرد اهداف خودشان بیایند و به عنوان بازویی در بهبود عملکردها ایفای نقش کنند. برای معرفی بهتر استارت آپ ها در فضای آنلاین، استفاده از وب سایت در بستر وردپرس، می تواند عملکرد قابل قبولی به آن ها ارئه دهد.

صفر تا صد طراحی اپ و سایت هفت اقلیم با بهیدو

گروه گردشگری هفت اقلیم


کارفرما : آژانس گردشگری هفت اقلیم

موضوع فعالیت : گردشگری

گردشگری الکترونیک یکی ازغنی ترین و رقابتی ترین حوزه های تجارت الکترونیک می باشد که به آژانسها و شرکتهای فعال در گردشگری این امکان را میدهد که خدمات خودرا به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه دهند.

وب سایت نیکان طراحی شده توسط شرکت بهیدو

گروه سرمایه گذاری نیکان


کارفرما : گروه سرمایه گذاری نیکان

موضوع فعالیت : ساخت و ساز واحدهای تجاری و مسکونی

یکی از راهکارهای مفید جهت معرفی ، پیش فروش و حتی فروش پروژه های ساختمانی ، مسکونی و تجاری بهره گیری از وب سایتهای فروشگاهی و اطلاع رسانی با ساختارهای قدرتمند می باشد که به کارفرما قدرت بالایی در ارائه بهتر خدمات خود به مشتریان میدهد.  

sabzandishan

ارائه خدمات مشاوره مهندسی و اندازه گیری گازها و غبار محیطی


کارفرما : شرکت سبزاندیشان زمین

موضوع فعالیت : آزمایشگاه معتمد محیط زیست

شرکت های خدماتی و مشاوره مهندسی می توانند کلیه خدمات خود را به همراه استانداردها و گواهینامه های اخذشده در بستر وب سایت شرکتی معرفی کنند. اینگونه وب سایت ها با داشتن بخش های گالری تصاویر و ویدئو امکان گذاشتن پروژه های انجام شده را به شرکت می دهند. همچنین فرم هایی از قبیل فرم همکاری و فرم تماس با ما ، امکان ثبت آنلاین فرم را به مخاطبان احتمالی می دهند.

orfasurg

معرفی خدمات دندانپزشکی و زیبایی


کارفرما : جناب دکتر موحد

موضوع فعالیت : جراحی فک و صورت و زیبایی

پزشکان، دندانپزشکان و بیمارستان ها برای معرفی خدمات و توانمندی های خود می توانند فضای آنلاین را به بستری مناسب جهت ارتباط با مخاطبین خود تبدیل کنند. امکاناتی که سایت های پزشکی می توانند در اختیار آنان قرار دهند عبارتند از معرفی خدمات، تجهیزات و شرح فعالیت های مرکز، امکان نوبت دهی آنلاین و ارتباطات دوسویه با بیماران و مخاطبین بالقوه.

heeradsp

معرفی خدمات و محصولات تبلیغاتی و تلویزیون های صنعتی


کارفرما : شرکت پردازش هوشمند هیراد

موضوع فعالیت : توزیع و فروش دیجیتال ساینیجو منوبرد دیجیتال

با ایجاد فروشگاه های زنجیره ای در ابعاد و مقیاس بزرگ و همچنین مگامال های بزرگ در کشور، لزوم ارائه اطلاعات مناسب به مخاطب برای گرفتن سفارشات آن ها همیت ویژه ای دارد. فروش محصولات و تجهیزات دیجیتال، نیاز به معرفی مشخصات کامل از طرف واردکنندگان و فروشندگان آن کالاها را دارد. وب سایت ها می توانند به عنوان یک بروشور الکترونیک که به شرکت ها امکان گذاشتن محتواهای مختلف اعم از : صوت ، ویدئو و  متن را به راحتی می دهد، طراحی شوند.

fouladgostar

اعلام لیست قیمت محصولات فولادی و معرفی محصولات


کارفرما : شرکت فولادگستر کیان

موضوع فعالیت : تولید مفتول مسوار و انواع فنر

امروزه یکی از امکانات فضای آنلاین در اختیار گذاشتن قیمت محصولات به صورت روزانه می باشد که در وب سایت های وردپرسی می توان با المان های جدول قیمتی و استفاده از ربات های تلگرامی این کار را به سهولت انجام داد. همچنین معرفی خدمات و محصولات شرکت و آخرین اخبار صنعت نیز برای مخاطبین جذاب می باشد.

nuts

صادرات خشکبار و میوه های خشک


کارفرما : جناب آقای مهندس هوشیاری

موضوع فعالیت : خشکبار و میوه خشک

با توجه به بالارفتن قیمت ارز، صادرات برای فعالان اقتصادی بسیار پراهمیت شده است. وب سایت ها می توانند نقش یک کاتالوگ الکترونیک در معرفی محصولات و خدمات شرکت ها به زبان های مختلف را ایفا کنند. همچنین در صورت داشتن حساب های خارجی می توان امکان فروش و ثبت سفارشات به صورت آنلاین نیز انجام داد.

kahour

فروش محصولات دکوراسیون داخلی


کارفرما : شرکت کهور

موضوع فعالیت : واردات و پخش تجهیزات دکوراسیون داخلی

در طراحی سایت های دکوراتیو توجه به ظاهر سایت (UI) بخش مهمی از کار تلقی می شود، چون مخاطبین اینگونه سایت ها به جهت تغییر در دکوراسیون داخلی ساختمان خود با اینگونه شرکت ها در تماس اند. بنابراین به دلیل زیبایی شناسی انتظار جذابیت بصری و راحتی استفاده از سایت برایشان بسیار مهم است.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”چرا اکثر سایت های تجاری با شکست رو به رو می شوند؟”][/fancy_heading]

در صورتی که بازدیدکنندگان سایت شما عناصری که موجب افزایش اعتماد آنها به شما و تجارت شما می شود را در سایت شما مشاهده نکنند طبیعتا علاقه ای برای ایجاد همکاری و یا خرید از سایت شما را نخواهند داشت. متخصصان ما عناصری را که موجب جلب اعتماد و یا سلب آن می شود برای سایت شما شناسایی می کنند!

این موضوع زمانی اتفاق می افتد که شما پیام و یا تبلیغی را ارائه می دهید ولی زمانی که فرد به سایت شما مراجعه می کند با چیزی غیر از آنچه دیده است مواجه می شود! بنابراین باید توجه داشته باشید که پیام تبلیغاتی شما با نیاز مشتری همخوانی داشته باشد.

زمانی که افراد به سایت شما مراجعه می کنند در صورتی که سرعت بارگذاری صفحات شما پایین باشد و یا اینکه صفحات شما با دیگر دستگاه ها هماهنگی نداشته باشد می تواند باعث شود شما مخاطبان خود را از دست بدهید. بنابراین شما باید به استاندارد های بهینه سازی موتورهای جستجو توجه داشته باشید.

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان