خدمات طراحی ui و ux - behido

طراحی UI و UX

در دنیای امروز که همه چیز از ارائه خدمات و محصولات گرفته تا آموزش و غیره به صورت آنلاین در حال انجام است، طراحی و باز طراحی پلتفرم های دیجیتال یک رویکرد بسیار مهم برای همه کسب و کارها به شمار می رود. در حالی استفاده از انواع خدمات طراحی پلت فرم های دیجیتال مانند طراحی سایت، طراحی سامانه های اختصاصی یا طراحی پورتال سازمانی در افزایش فروش موثر هستند اما برای جذب بیشترین مشتری و به دست آوردن حداکثر سود، طراحی ui و ux تخصصی برای ارائه بهترین تجربه کاربری و بهترین رابط کاربری به مشتریان بسیار اهمیت دارد.

طراحی ui و ux
طراحی ui و ux در اصفهان با بهیدو

شرکت هایی که در طراحی UI و UX به خوبی سرمایه‌گذاری می‌کنند، در آینده نیز به‌روزرسانی‌های کمتری در برنامه ی خود احتیاج خواهند داشت. چرا که متخصصان طراحی UX، Ui به گونه ای این پلتفرم ها را طراحی کرده اند که یافتن مشکل در آنها به حداقل می رسد که در نهایت باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه راه اندازی و سودآوری یک کسب وکار آنلاین می‌شود. به همین خاطر امروزه اکثر مشاغل آنلاین به ضرورت طراحی ui و ux برای ارائه بهترین تجربه به کاربران در هر برنامه تلفن همراه یا وب سایت پی برده اند.

اما مزایای طراحی UX، Uiچیست؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم دارد. شما می توانید برای طراحی اپلیکیشن موبایل و یا طراحی سایت با حرفه ای ترین طراحی ui و ux در اصفهان همین امروز با شرکت نرم افزاری بهیدو تماس بگیرید.

منظور از طراحی ui و ux و مزایای آن

به گفته تیم طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی سایت در اصفهان در شرکت نرم افزاری بهیدو، حفظ حداکثر رضایت مشتری در حین ایجاد ساختار اساسی پلتفرم های دیجیتال بسیار اهمیت دارد. در اصل این برنامه ها باید دارای یک جریان کاربری بسیار روان باشند تا کاربران هنگام ورود به آنها به راحتی به مقصود مورد نظرشان مثل خرید آنلاین برسند.

بی شک هدف همه ی افراد از راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، افزایش فروش و رشد و توسعه ی بیشتر تجارت است که می توان گفت طراحی ui و ux نقش مهمی در دستیابی به این اهداف دارد. به یاد داشته باشید که شما زمان بسیار کمی برای جلب توجه مشتریان به سایت و کسب وکار آنلاین خود دارید و امروزه به دلیل مشغله های فکری و کاری که وجود دارد حوصله کاربران آنلاین کمتر از گذشته است. بنابراین باید با یک طراحی ui و ux بسیار روان و واضح به سرعت نیازهای مشتریان آنلاین خود را برطرف کنید.

امروزه موفقیت هر پلتفرم آنلاین نظیر وب سایت، پورتال یا اپلیکیشن را می توان از میزان عالی بودن طراحی UI UX آن به دست آورد. طراحی ui و ux در اصفهان و در هر نقطه ی دیگری از دنیا حتی در برندسازی نیز بسیار اهمیت دارد و اگر به درستی انجام نشود، می تواند برند شما را زیر سوال ببرد.

برای یک طراحی موثر شما باید نیازهای مشتریان خود را بهتر درک کنید و بهترین راه حل ممکن را به بهترین شکل ممکن به آنها ارائه دهید. در این صورت مشتریان رابطه خوبی با شرکت یا کسب وکار آنلاین شما پیدا می کنند که منجر به رشد برند شما می شود و اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد. جهت طراحی سایت با حرفه ای ترین UX، Ui همین امروز با شرکت نرم افزاری بهیدو تماس بگیرید.

تاثیر طراحی ui و ux در سایت - بهیدو

اهمیت طراحی UX/UI در توسعه اپلیکیشن و وب سایت

تا اینجای مقاله به این نتیجه می رسیم که طراحی UX و UI دو بخش مجزا از فرآیند طراحی اپلیکیشن و طراحی وب سایت هستند و در حالی که برای توسعه برنامه ها باید باهم ترکیب شوند اما نباید هیچ کدام را نادیده گرفت. طراحی ui و ux اگر به صورت تخصصی انجام شود باعث موفقیت هر چه بیشتر اپلیکیشن ها، پورتال ها و وب سایت ها و در نتیجه استفاده ی بیشتر از آنها توسط کاربران می شود.
این به شما کمک می کند تا به اهداف تجاری خود از راه اندازی کلیه سیستم های فروش آنلاین دست پیدا کنید. زیرا در این مدل از استراتژی های کسب وکار، کاربران آنلاین بازار هدف شما هستند. طراحی UX، Uiحرفه ای در بلند مدت به کاهش هزینه های بازطراحی و همینطور صرفه جویی در زمان شما کمک می کند.
به طور کلی پنج دلیل وجود دارد که اهمیت طراحی ui و ux در توسعه برنامه های موبایل، سامانه های فروش، وب سایت ها و پورتال ها را نشان می دهد که عبارتند از:
۱. قابلیت استفاده
اگر وب سایت یا هر پلتفرم آنلاین دیگر کاربرپسند نباشد افراد به احتمال زیاد از آن استفاده نمی کنند و یا به استفاده از آن در طولانی مدت ادامه نمی دهند. به این ترتیب زمان صرف شده برای طراحی حرفه ای UX و UI تضمین می کند که برنامه شما به گونه ای ساخته شده است که کاربران را جذب و حفظ می کند.
۲. کاهش هزینه ها
شناسایی مشکلات و موانع احتمالی در تجربه کاربر قبل از توسعه، شما را از بازنویسی کد نجات می‌دهد. طراحی تجربه کاربر اغلب می تواند مشکلات بالقوه را خیلی ساده تر و قبل از پیاده سازی پیدا کند. این یک جایگزین بسیار ارزان تر از اصلاح کد برای عملکردی است که به خوبی کار نمی کند.
۳. توسعه سریعتر
طراحی خوب UX و UI باعث صرفه جویی در زمان در چرخه توسعه می شود. در این صورت طراحان وب سایت و اپلیکیشن مشکلات را قبل از صرف زمان طولانی برای توسعه برطرف می‌کنند. این به شما کمک می کند تا بعدا مجبور نشوید به عقب برگردید و کار توسعه را از نو انجام دهید.
۴. درآمد بیشتر
افراد به احتمال زیاد برای چیزی که کارایی بالا و قابلیت استفاده آسانی دارد، پول می پردازند. بنابراین وقت گذاشتن برای طراحی UX و UI این شانس را افزایش می دهد که برنامه شما به خوبی مورد استقبال قرار گرفته و ارزش خرید و/یا دانلود داشته باشد.
۵. حفظ بهتر مشتری
استقرار یک برنامه با تجربه کاربری ضعیف منجر می شود تا کاربران در نگاه اول برداشت بدی از کسب وکار شما پیدا کنند. این درحالی است که یک برنامه کاربردی کاربرپسند باعث می‌شود افراد بارها و بارها برگردند و از شما خرید کنند که این به حفظ بهتر مشتری کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  −  1  =  1

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان