در حال حاضر تبلیغات اینستاگرام یکی از موثرترین روش ها برای بازاریابی مارک تجاری شما است. اما برای رشد و درآمدزایی در رسانه های اجتماعی همچون اینستاگرام قطعا به مدیریت اینستاگرام نیاز خواهید داشت. مدیریت اینستاگرام قوی می تواند تعداد دنبال کنندگان و بازدیدکنندگان پیج تجاری شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

چرا بازاریابی و تبلیغات اینستاگرام برای مشاغل مهم است؟

یک عکس می تواند گویای هزاران کلمه باشد. این یک جمله ی قدیمی است که البته امروز در رسانه های اجتماعی همچون اینستاگرام بسیار صادق می باشد. در واقع تصاویری که کسب و کارها در اینستاگرام به اشتراک می گذارند ، نظرات اکثر مردم در مورد تجارت آنها را تشکیل می دهد. مشتریان علاقه مند به تجارت شما می خواهند هر روز پست ها و عکس های جدیدی از محصولات و خدمات شما مشاهده کنند. آنها می خواهند شخصیت پشت مارک شما را ببینند.

اینستاگرام یکی از پلت فرم های رسانه های اجتماعی با جذابیت بالا است که ۵۹٪ از کاربران اینترنت روزانه آن را مشاهده می کنند. مطالعات نشان داده است که در حدود ۶۰٪ از افرادی که از اینستاگرام استفاده می کنند این پلتفرم را جایی برای کشف محصولات و خدمات جدید می دانند. به همین خاطر است که بازاریابی و تبلیغات اینستاگرام در دنیای رقابتی امروز بسیار مهم است و می تواند تجارت شما را از بقیه رقبا متمایز کند. اگر اهمیت تبلیغات اینستاگرام را می دانید اما با این حال فرصت راه اندازی و مدیریت حساب تجاری در این شبکه اجتماعی محبوب را ندارید می توانید این کار را به یک مدیر اینستاگرام خلاق و با تجربه بسپارید.

 

چرا بازاریابی و تبلیغات اینستاگرام برای مشاغل مهم است؟

مدیریت اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام این روزها به بزرگترین و معروف ترین پلتفرم رسانه های اجتماعی تبدیل شده است و در سراسر جهان بیش از ۱ میلیارد کاربر دارد! به این ترتیب داشتن یک حساب تجاری و البته تأثیرگذار در این سیستم عامل می تواند تجارت شما را به طور کامل متحول کند. یک مدیریت اینستاگرام کارآمد با تکنیک های اثبات شده ی خود به رشد هر چه سریع تر کسب و کار شما در این فضا کمک کرده و موجب می شود کاربران بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند.

اگر فرصت کافی برای مدیریت و ارتقاء حساب تجاری خود در اینستاگرام را ندارید می توانید این کار را به شرکت های ارائه دهنده خدماتی همچون مدیریت اینستاگرام ، تبلیغات اینستاگرام و بازاریابی اینستاگرام بسپارید. آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات مربوط به حوزه مدیریت اینستاگرام است. این شرکت به شکوفایی و رشد تجارت شما در اینستاگرام کمک می کند. ما کمک می کنیم تا تجارت و نام تجاری شما به سطح بالاتری دست یابد. یک مدیر باتجربه ی اینستاگرام شخصاً کارهای روزمره حساب شما را انجام داده و موجب پیشرفت بیشتر کسب و کار آنلاین شما می شود.

خدمات مدیریت اینستاگرام چیست؟

خدمات مدیریت اینستاگرام مجموعه ای از خدمات حرفه ای هستند که برای ایجاد و اجرای کمپین های بازاریابی و تبلیغات اینستاگرام از طرف شما طراحی شده اند. خدمات بازاریابی اینستاگرام شامل نظارت بر حساب ، ایجاد محتوا ، رشد مخاطب و همینطور گزارش دهی منظم از کارها است. به این ترتیب می توانید زمان و انرژی صرف شده برای مدیریت حساب اینستاگرام خود را با استفاده از خدمات مدیریت اینستاگرام به حداقل برسانید.

استفاده از خدمات بازاریابی اینستاگرام همچنین کیفیت صفحه اینستاگرام شما را بالا می برد. شما می توانید انتظار داشته باشید که محتوای با کیفیت بالاتر ، دنبال کننده های واقعی و مرتبط و خلاقیت بیشتری را در اینستاگرام خود ببینید تا نتایج بهتری را دریافت کنید. به این ترتیب مدیریت اینستاگرام به شما کمک می کند تا مشتریان جدیدی را بر تجارت خود به دست آورید.

مزایای خدمات مدیریت اینستاگرام :

خدمات مدیریت اینستاگرام برای هر مشتری یک مدیر حساب کاربری اختصاصی و باتجربه به صورت آنلاین مستقر می کند که مهارت خوبی در انتخاب پست ها و تصاویر مناسب برای بارگذاری در حساب اینستاگرام شما دارد و می تواند تأثیر بسیار مثبتی در اینستاگرام برای نام تجاری شما ایجاد کند. برخی از مزایای خدمات مدیریت اینستاگرام عبارتند از :

اولین قدم تحقیق در مورد رقبای شما خواهد بود تا ببینید چگونه می توانید در بازار تفاوت ایجاد کنید. در مرحله بعدی ، با مشخص کردن اهداف ، ارزش ها ، نقاط ضعف ، چالش ها و سایر اطلاعات جمعیتی مخاطبان واقعی و ایده آل شما شناسایی می گردند. بعد از آن شروع به ایجاد محتوا و طرح یک استراتژی رقابتی برای جذب مخاطبان می شود.

هنگامی که در مورد استراتژی بازاریابی اینستاگرام به نتیجه رسیدید. ، توسعه محتوای منحصر به فرد اینستاگرام برای تجارت شما شروع می شود. برای اطمینان از رضایت شما ، تقویم محتوایی برای بررسی و تأیید محتوا در اختیار شما قرار خواهد گرفت. محتوای خوب برای رشد حساب اینستاگرام شما یک کلید اصلی است. در واقع تبلیغات اینستاگرام بدون محتوای مناسب تاثیرگذار نیست. عکس ها و فیلم های با کیفیت و جذاب همراه با متن و محتوای مرتبط برای برندسازی شما در اینترنت لازم است. مدیر اینستاگرام در تولید محتوا با ارزش برای حساب کاربری شما  کمک می کند.

مزایای خدمات مدیریت اینستاگرام

خدمات مدیریت اینستاگرام همچنین شامل فعالیت های رشد ارگانیک مخاطبان و همینطور افزایش نرخ تعامل با کاربران است. برای افزایش رشد ارگانیک ، از هشتگ هایی جهت گسترش دامنه محتوای شما استفاده می شود. علاوه بر این با مخاطبان شما در صفحات دیگر ارتباط برقرار می شود. برای افزایش آگاهی از برند شما ، طرح و اجرای مسابقات اینستاگرامی نیز پیشنهاد می وشد. اگر به دنبال سرعت رشد بیشتری هستید، می توانید از تبلیغات پولی بلاگرها نیز استفاده کنید تا مخاطبان گسترده تری داشته باشید.

خدمات مدیریت اینستاگرام شامل نظارت و کنترل روزانه حساب تجاری یا کاربری شما است. به این ترتیب تمام فعالیت های اینستاگرام ، مانند نظرات و پیام های کاربران بررسی و پاسخ داده می شود. کارشناسان بازاریابی اینستاگرام صفحات شما را در ساعات عادی کاری کنترل می کنند و معمولاً در طی ۲۴ ساعت به سوالات  و درخواست های کاربران که نیاز به توجه دارند پاسخ می دهند.

هر ماه ، گزارش ماهانه اینستاگرام دریافت خواهید کرد که رشد مخاطبان ، رشد تعامل و سایر معیارهای مورد علاقه شما را نشان می دهد. متخصصان بازاریابی اینستاگرام گزارش های شما را تجزیه و تحلیل کرده و تغییرات لازم را برای بهینه سازی کمپین شما ایجاد می کنند.

 

 

 

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

91  −  88  =  

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان