وب سایت تجاری

هر کسب و کاری در عصر دیجیتال امروزی به یک وب سایت تجاری حرفه ای نیاز دارد. داشتن یک وب سایت تجاری و استراتژی حضور آنلاین به شما این امکان را می دهد که تجارت خود را به صورت آنلاین بازاریابی کنید. بدون وب سایت احتمالاً فرصت های فروش زیادی را از دست خواهید داد. یک وب سایت تجاری خوب طراحی شده، با اطلاعات مفید و به روز شده، به کسب و کار شما اعتبار می بخشد و برند شما را تقویت می کند.
بنابراین مزایای آنلاین بودن برای کسب و کار شما بسیار زیاد است و می توان گفت در قرن جدید، هیچ بهانه ای برای عدم حضور دیجیتالی وجود ندارد. اگر شما هم می خواهید برای شرکت خود در بازار مدرن امروزی یک وب سایت موفق داشته باشید، همین امروز با شرکت بهین مبتکران ایده تماس بگیرید.

سایت تجاری چیست و چه تفاوتی با سایت های دیگر دارد؟

وب سایت های تجاری برای مشاغل و سازمان ها مناسب هستند. این وب سایت ها در مقایسه با وب سایت های شخصی، معمولا اندازه های بسیار بزرگتری دارند. شرکت ‌ها و سازمان‌ های که دارای وب‌سایت‌ شرکتی هستند، از این وب سایت ها برای تبلیغ خود، معرفی به تازه واردان و تبلیغ و فروش کالاها و یا خدمات استفاده می کنند. وب سایت های تجاری معمولا توسط یک تجارت با انگیزه های سازمانی مدیریت می شوند. از نظر عملکردی، هدف اصلی اینگونه وب سایت ها تبلیغات و افزایش دانش بازدیدکنندگان از محصول است. از آنجایی که هدف هر وب سایت تجاری، افزایش فروش است، محتوا و طراحی آن باید به گونه ای باشد که تصویر برند را منعکس کند.
سایت های تجاری یا سایت های شرکتی معمولا برای تبلیغات و فروش آنلاین محصولات و اقلام مختلف به صورت خرده فروشی یا عمده فروشی و یا برای ارائه خدمات تجاری، پیمانکاری، بانکی، مدیریتی و … طراحی می شوند. اکثر وب سایت های شرکتی بزرگتر و پیچیده تر از وب سایت های شخصی هستند و به همین خاطر به زمان بیشتری برای ساخت و استقرار احتیاج خواهند داشت.
همچنین در نظر داشته باشید که وب ‌سایت‌ های شرکتی دارای رقبای قدرتمند و با پیچیدگی بالاتر هستند، بنابراین معمولاً توسط توسعه‌دهندگان و طراحان وب ‌سایت حرفه‌ای طراحی، پیاده سازی و توسعه داده می‌شوند. این وب سایت ها همچنین به محافظت بیشتری در برابر حملات سایبری احتیاج دارند و در نتیجه برای نصب پلاگین های ضد ویروس و فایروال های قوی به هزینه بیشتری نیاز خواهند داشت.

چرا باید به طراحی وب سایت تجاری فکر کنید؟

اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌های مدرن امروزی یک یا چند وب سایت تجاری حرفه ای دارند. بنابراین به احتمال زیاد رقبای شما نیز تا به حال یک وب سایت راه‌اندازی کرده‌اند. به یاد داشته باشید طراحی سایت یک مد یا یک روند گذرا نیست. در واقع اگرچه استراتژی های بازاریابی آفلاین هنوز هم مهم است، اما دنیای آنلاین در خط مقدم مدرن کردن کسب و کار شما قرار دارد و احتمالاً آینده تجارت را در بلندمدت نشان خواهد داد. بنابراین، بعید است که کسب و کار شما بدون حضور آنلاین به حیات خود ادامه دهد. یک وب سایت تجاری به شما کمک می کند تا:

 • همیشه در دسترس باشید:
  هنگامی که یک وب سایت تجاری طراحی می کنید، مصرف کنندگان شما از سراسر ایران و جهان می توانند در تمام ساعات شبانه روز، محصولات شما را خریداری کنند یا محتوای نوشته شده شما را در هر ساعت از روز مطالعه کنند. بنابراین دیگر زمان یا مکان مانعی برای کسب و کار شما نخواهد بود. همچنین براساس تحقیقات صورت گرفته ۸۸ درصد از مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند قبل از خرید، در مورد محصول انتخابی خود به صورت آنلاین تحقیق کنند، بنابراین اینجاست که یک وب سایت می تواند برای تجارت شما بسیار مهم باشد.
  با در نظر گرفتن این موضوع، در دسترس قرار دادن تمام اطلاعات مهم محصول در وب سایت تجاری از جمله هر گونه بررسی یا تأییدیه می تواند به نفع شما باشد. زیرا به مشتریان بالقوه اجازه می دهد تا شما را بهتر بشناسند و احساس ارتباط با کسب و کار شما داشته باشند، که یک پله مهم در ایجاد اعتماد و ایجاد رابطه است.
 •  اعتبار بیشتری به دست آورید:
  وب سایت های تجاری برای کسب وکار شما در نزد مخاطبان، اعتبار کسب می کنند. یک نظرسنجی توسط Better Business Bureau نشان می دهد که ۸۴٪ از مصرف کنندگان به یک شرکت تجاری بر اساس بررسی های آنلاین خود اعتماد خواهند کرد، که تنها در صورت مشاهده یک وب سایت تجاری امکان پذیر خواهد بود. همچنین در زمان امروز که همه چیز از خرید میوه تا انتقال پول به صورت آنلاین انجام می شود، یک وب سایت تجاری مشروعیت شما را به عنوان یک تجارت تثبیت می کند. مردم بر اساس وب سایت شما به محصولات شما اعتماد خواهند کرد.
 •  بازاریابی خود را تقویت کنید:
  داشتن یک وب سایت به خودی خود نوعی تبلیغات است. علاوه بر اعلام تبلیغات شما به جهان، استراتژی های بازاریابی قدیمی شما را نیز تقویت می کند. در واقع، شما می توانید با طرح، رنگ، فونت ها، عکس ها و پیام های تبلیغاتی خود، حال و هوای کمپین تبلیغاتی خود را به صورت منحصر به فردی به تصویر بکشید. این فراخوانی ها در نهایت می توانند به صورت کلیک کردن روی یک پیوند خاص، خرید یک محصول، شرکت در کمپین های ایمیلی یا هر اقدام دیگری باشند که می خواهید مشتریانتان در وب سایت شما انجام دهند.
 •  تأثیر ماندگاری بر جای بگذارید:
  در نهایت، یک وب سایت تجاری تأثیر ماندگاری بر مشتریان شما می گذارد. اولین باری که شخصی از سایت شما بازدید می کند، احتمالاً نظری درباره کل برند شما در ذهن او شکل خواهد گرفت. این می تواند به صورت یک تجربه کاربری خوب یا بد باشد. ایجاد یک برخورد مثبت از ابتدا تا انتها یکی از اجزای حیاتی در رشد پایگاه مشتری شما است و شانس فروش شما را افزایش می دهد. برای این منظور به یک وب سایت تجاری حرفه ای احتیاج خواهید داشت که طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری آن به صورت دقیق و بی نقص انجام شده باشد.

وب سایت تجاری خود را ارتقاء دهید:
درست مانند خود کسب و کار شما، یک وب سایت لازم نیست که راکد بماند. در واقع همانطور که شرکت شما تکامل می‌یابد، برندسازی می‌کند و استراتژی ‌های بازاریابی جدید را اتخاذ می‌کند تا بهتر با اهداف کسب وکار همگرا شود، وب‌سایت شما نیز می‌تواند رشد کند و هر روز نتایج بهتری به دست آورد.
علاوه بر این وب سایت های تجاری فرصتی را برای شما فراهم می سازند تا مخاطبان خاص را هدف قرار دهید، کمپین ها را آزمایش کنید و آنها را برای انتشار در مقیاس بسیار بزرگتر بهینه کنید. یک وب سایت تجاری توانایی بالایی برای ارسال اطلاعیه های منظم و ارائه فروش انحصاری آنلاین دارد و در نتیجه مکان مناسبی برای اعلام این پیام به مشتریان است که شرکت شما روز به روز در حال بهبود و تکامل است تا نیازهای آنها را بهتر برآورده کند.

هزینه طراحی یک وب سایت تجاری چقدر است؟

یکی دیگر از مزایای وب سایت تجاری این است که راه اندازی آن نسبت به راه اندازی یک تجارت آفلاین هزینه زیادی ندارد. بنابراین با یک قیمت مناسب، تجارت شما تعامل آنلاین بهتری خواهد داشت. متخصصان طراحی سایت برای تعیین هزینه های وب سایت تجاری شما معمولا به فاکتورهایی نظیر نام دامنه، میزبانی وب، توسعه وب، هزینه های نگهداری سایت، هزینه های سئو سایت ، هزینه های تبلیغات (تبلیغات گوگل، تبلیغات پاپ آپ، پرداخت به ازای هر کلیک و غیره) توجه می کنند.
ساخت یک وب سایت تجاری با ایجاد محصول شما، ایجاد نام دامنه، میزبانی آن و توسعه وب شروع می شود. هنگامی که وب سایت توسعه یافت، باید یک محتوای بروز و مناسب داشته باشید تا مشتریان بالقوه را جذب کنید. همچنین باید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید تا ترافیک را به سمت کسب و کار آنلاین خود هدایت کنید. یک کسب و کار همچنین باید شهرت خود را از طریق تعاملات فعال مانند خبرنامه و تبلیغات تثبیت کند.
برای دریافت مشاوره رایگان طراحی وب سایت تجاری ، همین امروز با شرکت بهین مبتکران ایده تماس بگیرید. ما به شما خواهیم گفت که برند شما برای حضور در دنیای تجارت الکترونیک به چه چیزهایی نیاز دارد و چگونه می توانید بیشترین بهره را از حضور در وب به دست آورید.

ارتباط با تیم مشاوره و پشتیبانی بهیدو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان