با توجه به رشد سریع فناوری و رسانه های اجتماعی در سال های اخیر و با توجه به اینکه صنعت دیجیتال مارکتینگ هنوز یک صنعت نوپا است، ممکن است تصورات متعددی در مورد یک موضوع خاص وجود داشته باشد مثلا در پاسخ به این سوال که آیا تبلیغات کلیکی در سئو موثر است؟ یا خیر ممکن است نظرات گوناگونی مطرح گردد.

اما برای پاسخ صحیح به این سوال باید رابطه ی بین SEO و  تبلیغات کلیکی (PPC) را پیدا کنیم و اینکه چگونه این رابطه بر موقعیت سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر می گذارد. در این مقاله، ما می خواهیم این موضوع را بررسی کنیم که آیا تبلیغات کلیکی در سئو واقعا موثر است یا خیر؟

اگر می خواهید مستقیماً با یک متخصص سئو در اصفهان در مورد خدمات سئو و تبلیغات کلیکی در سئو (PPC) صحبت کنید، کافی است با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو  تماس بگیرید.

همچنان با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اصفهان ، طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات سئو در اصفهان همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

تأثیر تبلیغات کلیکی بر سئو

یکی از رایج ترین بحث ها در بین بازاریابان اینترنتی و سئوکاران، تأثیر تبلیغات کلیکی بر سئو است. شما به عنوان صاحب یک کسب وکار در اصفهان، هنگامی که می خواهید بر روی خدمات سئو در اصفهان سرمایه گذاری کنید. ممکن است در مورد اینکه آیا باید بر روی بهینه سازی PPC  سرمایه گذاری کنید؟ یا سئو؟ یا هر دو؟ دچار تردید شوید. برای کسب مشاوره می توانید با تیم سئو در اصفهان در شرکت بهیدو تماس بگیرید و همچنین ادامه ی این مطلب را دنبال کنید.

تأثیر تبلیغات کلیکی بر سئو

افزایش ترافیک وب سایت با سئو یا تبلیغات کلیکی؟ کدام بهتر است؟

سئو ، به دلیل رقابت در این زمینه، معمولاً فرآیندی زمان بر است و به ایجاد زیرساخت های محتوایی لازم و افزایش اعتبار سایت و برند نیازمند است. تکیه بر سئو در دراز مدت می تواند بازده سرمایه گذاری خوبی برای سایت شما داشته باشد. در واقع ، پس از سرمایه گذاری و انجام اصول کلیدی سئو در سایت شما توسط تیم سئو در اصفهان و شهرهای دیگر، شما شاهد ترافیک پایداری برای سایت خود خواهید بود.

در مقابل ، تبلیغات کلیکی نتایج آنی را برای وب سایت شما منجر می شود. اما با این وجود پس از توقف تبلیغات کلیکی، ترافیک ورودی به سایت شما قطع می شود و برای دریافت مجدد باید همان هزینه را پرداخت کنید.

آیا تبلیغات کلیکی در سئو موثر است؟

حقیقت امر این است که PPC به طور مستقیم بر سئو سایت تأثیر نمی گذارد، اما به طور غیر مستقیم تاثیر دارد. تبلیغات کلیکی می تواند ترافیک زیادی را به سایت شما وارد کند، اما این کار زمانی تاثیر مثبت بر سئو سایت شما دارد که محتوای با کیفیتی در سایت داشته باشید و سایت شما بتواند نیازهای مخاطبان را از همه نظر برآورده سازد. بنابراین تبلیغات کلیکی در صورت داشتن محتوای با کیفیت می تواند تأثیر مثبتی بر سئو سایت شما داشته باشد.

برندسازی نیز شانس شما را برای دریافت کلیک های بعدی افزایش می دهد. به این ترتیب انجام تبلیغات کلیکی و برندسازی، کاربران را به سایت شما می رساند. حال اگر محتوای مرتبط تولید کرده باشید که رضایت کاربران را نیز فراهم سازد، این احتمال وجود دارد که محتوای شما به اشتراک گذاشته شود. اشتراک گذاری بیشتر در نهایت منجر به ایجاد بک لینک بیشتر و رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو می شود.

اگر کاربر از محصولات، خدمات یا دیگر محتوای سایت شما راضی باشد، دوباره به سایت شما باز می گردد و ممکن است نام یا کلمه کلیدی موردنظر کسب وکار شما را به همراه نام تجاری تان در گوگل جستجو کند. جستجو با نام تجاری به گوگل نشان می دهد که سایت مورد جستجو یک سایت مهم است و در نهایت این امر باعث افزایش رتبه آن در گوگل می شود.

آیا تبلیغات کلیکی در سئو موثر است؟

چگونه تبلیغات کلیکی در سئو تأثیر می گذارد؟

دریافت همزمان تبلیغات PPC و خدمات سئو در اصفهان ، به کسب و کار شما کمک می کند تا قلمرو بیشتری را در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) به دست آورد. بنابراین احتمال اینکه مخاطب شما از طریق نتایج جستجوی ارگانیک یا کلیک بر روی تبلیغات به وب سایت شما وارد شود افزایش می یابد. در نهایت، این شانس افزایش می یابد که مردم بر روی یکی از لینک های شما کلیک کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر وارد وبسایت شما شوند.

از آن گذشته هنگامی که نام تجاری شما زیاد در اینترنت به چشم می خورد مردم به شما اعتماد می کنند و مطمئن می شوند که شما باید محصولات و خدمات معتبری را ارائه دهید. در نتیجه فروش شما افزایش می باید. بنابراین نباید ترکیب بسیار ارزشمند PPC و SEO را نادیده گرفت زیرا ترافیک بیشتری را به سایت شما هدایت می کند و افراد را تشویق می کند تا از تجارت شما خرید کنند.

 PPC در پیدا کردن کلمات کلیدی سئو ارگانیک کمک می کند

هدف گذاری کلمات کلیدی بخش مهمی از استراتژی های PPC و SEO شما است. اگر می خواهید در نتایج جستجوی مرتبط تری ظاهر شوید، باید کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید. سئو برای نشان دادن این نتایج زمان بر بوده و ارزیابی اثربخشی کلمات کلیدی شما بلافاصله با آن دشوار است.

اما خوشبختانه ، تبلیغات کلیکی به شما این امکان را می دهد تا نتایج فوری را مشاهده کنید، بنابراین می توانید دقیقاً مشخص کنید که کدام کلیدواژه ها باعث ایجاد ترافیک سایت می شوند و کدام یک از آنها کمتر موثر هستند. این به شما امکان می دهد تا هدف سئو وب سایت خود را بهینه کنید و نتایج بهتری را به دست آورید.

تبلیغات کلیکی به شما کمک می کند تا بفهمید که مشتریان شما چه می خواهند و کلمات کلیدی مورد استفاده آنها چیست. بنابراین به جای اینکه منتظر بمانید که آیا بهینه سازی کلمات کلیدی سئو شما نتیجه می دهد یا خیر، می توانید از داده های PPC برای یافتن سریع تر و ایجاد تغییرات لازم در پروژه های سئو  استفاده کنید.

اکنون که متوجه تاثیر تبلیغات کلیکی در سئو شده اید، بهتر است در مورد مزایای با استفاده از PPC و سئو در کنار هم بیشتر بدانید. همچنان با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در اصفهان ، طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات سئو در اصفهان همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

 ترکیب PPC و سئو باعث افزایش دید در نتایج جستجو می شود

وقتی از PPC و سئو در کنار هم استفاده می کنید ، دید برند خود را در اینترنت افزایش می دهید. همانطور که قبلاً نیز بیان کردیم ، مشاهده فهرست PPC و فهرست SEO ارگانیک تأثیر زیادی بر روی مخاطبان شما دارد. آنها احتمال می دهند که کسب و کار شما یک برند مطرح در صنعت مورد نظر است. افزایش دید ، فرصت های بیشتری را برای وب سایت شما ایجاد کرده و ترافیک ارگانیک ایجاد می کند.

شایان ذکر است اجرای یک آگهی PPC به طور مداوم تضمین می کند که شما در معرض دید قرار گرفته اید. بنابراین حتی اگر به رتبه اول موتورهای جستجو رسیده باشید نیز نباید این روند را قطع کنید.

 ترکیب PPC و سئو باعث افزایش دید در نتایج جستجو می شود

داده های PPC می تواند استراتژی های SEO را آگاه کند

همانطور که قبلاً بیان کردیم ، SEO و PPC از کلمات کلیدی برای ایجاد لیست در نتایج جستجو استفاده می کنند. هنگامی که از این دو روش با هم استفاده می کنید ، حجم زیادی از داده های کلمه کلیدی را که می توانید تجزیه و تحلیل کنید به دست می آورید. می توانید کلمات کلیدی خود را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید کدام یک دارای بالاترین نرخ تبدیل هستند. این یک راه عالی برای دیدن این است که کدام کلمات کلیدی باعث افزایش ترافیک ارگانیک سایت و دریافت هدایت به صفحه شما می شوند.

داده های PPC می تواند محتوای سئو شما را بهبود بخشد

به طور کلی ، آنچه برای PPC کار می کند معمولاً برای سئو وب سایت نیز کار می کند. از آنجا که سئو برای نشان دادن نتایج زمان می برد ، می توانید از PPC برای آزمایش و بهینه سازی بخش هایی از پروژه سئوی خود استفاده کنید.

منبع: www.webfx.com

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49  −    =  40

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان