دلایل طراحی مجدد سایت تجاری

در این مطلب ما ۴ دلیل را برای شما بیان می کنیم تا قانع شوید که برای طراحی مجدد یا باز طراحی سایت تجاری خود زمان بگذارید. امروزه برای هر تجارتی مهم است که دارای وب سایتی با ظاهر مناسب همراه با استفاده آسان داشته باشد. بسیاری از مردم زمانی که در حال جست و جوی موارد مورد نظر خود هستند. سایت شما را با سایت رقبای شما مقایسه می کنند قبل از آنکه مورد نظر خود را پیدا کنند و سفارش دهند.

سایت تجاری شما یکی از مهمترین مواردی است که مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار می دهد. پس اگر طراحی آن به درستی انجام شود می تواند قسمت اعظمی از فروش شما را داشته باشد.

بسیاری از کمپانی ها این موارد را به خوبی می دانند و مشکلات سایت خود را هم بررسی کرده اند. ولی هنوز اطمینان کامل ندارند که چه زمانی باید دست به باز طراحی سایت تجاری خود بزنند.

برای باز طراحی سایت تجاری کارهای بسیار زیادی باید انجام شود. چه خود شما و یا شخص دیگری این کار را انجام دهد علاوه بر هزینه ای که انجام می دهید کارهای بسیار زیادی باید انجام دهید.

بهترین بخش این کارها آخرین قسمت آن است که شما یک معرفی جدیدی از برند خود خواهید داشت که نسبت به آن مغرور هستید.

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید.

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”طراحی سایت” link=”https://behido.com/webdesign/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

۱-قدیمی به نظر می رسد

کمپانی ها همیشه به دلایل مختلفی به طراحی سایت خود را تغییر می دهند .ولی همیشه یکی از دلایل عمده آن قدیمی بودن ظاهر سایت است. نمی توانید تصور کنید که بسیاری از سایت ها همچنان از طراحی هایی ستفاده می کنند، که چند دهه قبل استفاده می شده اند. حتی کسانی که در طراحی سایت تجربه ای ندارند میتواند، به آنها بگویند که سایت شما قدیمی شده است.

این موضوع می تواند صدمه جدی به تجارت شما بزند. مخصوصا اگر کاربر برای انتخاب سایت های زیادی را در دسترس داشته باشد. افراد معمولا سایت هایی را انتخاب می کنند، که دارای ظاهری زیبا همراه با استفاده ای آسان هستند. چرا که این موضوع برای انها به این معناست که این کمپانی به مخاطبان خود اهمیت می دهد و در حال رشد است.

۲-این طراحی سایت برای همه دستگاه ها پاسخگو نیست!

ممکن است که در دهه های قبل برای صاحبان سایت ها بسیار ساده بوده باشد، که از یک نوع طراحی سایت استفاده کنند. چرا که در قدیم ممکن بود ،مردم کمی برای جست و جو در میان سایت ها از تلفنهای همراه خود و سایر وسایل استفاده کنند.

ولی امروزه ممکن است که افراد از روش های مختلفی برای بررسی سایت ها استفاده کنند. مانند کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و یا انواع تلفن های همراه. چیزی که افراد انتظار دارند این است، که تجربه ای که از روش های مختلف دارند یکسان باشد. به عنوان مثال انها انتظار دارند زمانی که محصولی را از طریق تلفن همراه خود در سبد خرید خود ذخیره می کنند. زمانی هم که از لپ تاپ خود استفاده می کنند داشته باشند. آنها انتظار که نتیجه جست و جوی خود را به راحتی با دوستان و یا همکاران خود به اشتراک بگذارند. بنابراین ممکن است شما مخاطبان خود را از دست بدهید، اگر این بستر مناسب را برای آنها آماده نکنید.

۳-استفاده از آن مشکل است!

شما به عنوان یک کمپانی چقدر وقت یک بار سایت رقبای خود را بررسی می کنید!؟ متاسفانه بسیاری از افراد به این موضوع توجه نمی کنند، تا زمانی که برای بررس آن بسیار دیر است.

تکنولوژی هر روز در حال تغییر است و کمپانی که بتواند نیاز مخاطبان خود ر درک کند و آنها را بر طرف کند، به راحتی می تواند جزء یکی از برترین برند ها باشد. بنابراین همیشه تحقیقاتی را انجام دهید که به واسطه آنها متوجه شوید رقبای خود از چه ویژگی های جدیدی استفاده می کنند و سعی کنید، از قابلیت هایی که موجب شده است آنها مطرح شوند به طور مشابه برای سایت خود استفاده کنید.

همواره به این نکته توجه داشته باشید زمانی که برای تجارت و فعالیت خود سایتی را انتخاب می کنید، این انتخاب به گونه ای باشد که شما بتوانید قابلیت های جدیدی را به آن اضافه کنید و آن را ارتقا دهید، بدون آن که نیاز باشد طراحی آن را دوباره از اول انجام  دهید.

۴-بیانگر جدیدترین استراتژی کسب و کار شما نیست!

بسیار اتفاق افتاده است که کمپانی ها استراتزی خود را در طول زمان تغییر داده اند و یا محصولات و خدمات جدیدی را به بازار عرضه کرده اند. ولی هیچ کدام از آنها در سایت آنها به نمایش در نیامده است. بنابراین بسیار مهم است که شما جدیدترین استراتژی های خود را در سایت خود به مخاطبان خود عرضه کنید. به این ترتیب شما مخاطبان خود را توسط رقبای خود از دست نمی دهید. مخصوصا زمانی که شما در تجارت خود رقبایی دارید، که ممکن است مخاطبان شما قبل از سفارش به شما سری هم به آنها بزنند.

اگر شما در یکی از شرایط بیان شده قرار دارید بهتر است به فکر طراحی مجدد یا  باز طراحی سایت تجاری خود باشید! در صورتی که نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتری داشتید با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  23  =  28

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان