ایمیل
[fancy_heading h1=”1″ icon=”” title=”ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی”][/fancy_heading]

یکی از راههای مستقیم در بازاریابی آنلاین استفاده از روش ایمیل مارکتینگ است. در این روش بازاریابان به صورت مستقیم برای افرادی که به عنوان بازار هدف انتخاب کرده اند ایمیل های تبلیغاتی فرستاده و محصولات و خدمات مورد نیاز آنها را که می توانند تامین کنند به این افراد معرفی می کنند. ایمیل مارکتینگ یکی از قدیمی ترین روش های دیجیتال مارکتینگ است که با فراز و نشیب های فراوانی که داشته و با حضور بسیاری از شبکه های اجتماعی و رشد بسترهای جدید بازاریابی آنلاین مانند ویدئو مارکتینگ، اما همچنان مورد توجه کسب و کارها و کاربران اینترنت است.

اگر چه ایمیل مارکتینگ یک روش قدیمی در بازاریابی آنلاین به حساب می آید اما این واقعیت دلیل بر این نیست که ایمیل مارکتینگ همچنان مانند گذشته صورت می گیرد، بلکه امروزه ابزارهای مدرن برای این کار طراحی و توسعه داده شده که بسیار مورد استقبال تجارت های کوچک و بزرگ قرار گرفته اند.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”ویژگی های ایمیل مارکتینگ چیست؟”][/fancy_heading]

سوالی که برای شما پیش از شروع ایمیل مارکتینگ مانند هر کار دیگری پیش می آید این است که ویژگی های این روش چیست و چه کمکی به کسب و کار من می کند؟ آیا ایمیل مارکتینگ بازدهی لازم را برای کسب و کار من دارد؟ آیا صرف کردن هزینه در این زمینه ارزشی برای کسب و کار من ایجاد می کند؟

در پاسخ به این سوالات باید گفت به دلیل اینکه اجرای ایمیل مارکتینگ به نسبت روش های دیگر بازاریابی آنلاین هزینه کمتری دارد و با توجه به تحقیقاتی که در مورد بازار هدف پیش از شروع آن صورت می گیرد بازگشت سرمایه بالایی هم دارد، پس سرمایه گذاری در آن عاقلانه به نظر می رسد. از طرفی میزان پیشرفت و بازدهی ایمیل مارکتینگ قابل اندازه گیری است که این هم مزیت بزرگی برای کسب و کار ها محسوب می شود.

نکته مهمی که در ایمیل مارکتینگ بایستی حتما رعایت شود این است که ایمیل مارکتینگ می بایست توسط شرکت های با تجربه که طبق اصول این روش را پیاده سازی می کنند اجرا شود. تنها در این صورت است که می توان از ایمیل مارکتینگ به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد.

ایمیل مارکتینگ
بازاریابی-ایمیلی
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”برای ایمیل مارکتینگ موفق چه نکاتی را رعایت کنیم؟”][/fancy_heading]

در ایمیل مارکتینگ خلاقیت حرف اول را می زند. از انتخاب عنوان خلاقانه و جذاب که کاربر را ترغیب به مطالعه ایمیل کند تا محتوایی که در ایمیل تبلیغاتی مشاهده و خواند می شود همگی باید با دقت و تفکر پیاده سازی شوند. محتوای ایمیل شما باید خیلی سریع پیامی که می خواهید بدهید را به خواننده منتقل کند و باعث ترغیب کاربر به تعامل با شما شود. برای ارسال ایمیل ها بسته به نوع مخاطبین باید زمان بندی مشخصی را تنظیم کنید تا بیشترین میزان باز شدن و خوانده شدن ایمیل ها را به همراه داشته باشد.

اگر می خواهید بدانید که انواع روش های دیجیتال مارکتینگ چه نقشی را در پیشرفت کسب و کار شما می توانند ایفا کنند همین حالا با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید. ما با کمال میل شما را راهنمایی خواهیم کرد.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”یک نکته مهم”][/fancy_heading]

اگر فرض را بر این بگیریم که تمامی مراحل مربوط به ایمیل تبلیغاتی خود را درست رفته اید و درصد بالایی از کاربران ایمیل شما را خوانده و تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات و خدمات شما داشتند، یک نکته مهم باقی می ماند و آن هم این است که این کاربران قرار است به کجا هدایت شوند؟ برای اینکه بیشترین بازدهی را در ایمیل مارکتینگ بدست آورید باید قدم آخر را درست بر دارید و آن هم طراحی صفحه فرود زیبا، حرفه ای و کارآمد است. در واقع تصمیم به خرید توسط کاربر در ایمیل تبلیغاتی که شما برای آن ارسال کرده اید صورت نمی گیرد بلکه در صفحه فرودی که کاربر را به آن هدایت کردید تصمیم به خرید یا گذشتن از خدمات و محصولات شما گرفته می شود. پس در ایمیل مارکتینگ به طراحی صفحه فرود بسیار اهمیت بدهید.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان شرکت در تماس باشید.

ایمیل مارکتینگ
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو”][/fancy_heading]
[icon_box border=”0″ title=”طراحی سایت” image=”14473″ link=”https://behido.com/webdesign”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”بازاریابی و تولید محتوا” image=”14466″ link=”https://behido.com/contentmarketing/”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”سئو و بهینه سازی سایت” image=”14467″ link=”https://behido.com/seo-services”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”تبلیغات آنلاین” image=”14464″ link=”https://behido.com/online-ads”][/icon_box]
امتیاز دهی شما به این صفحه

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان