تبلیغات درست = افزایش فروش و سود

اگر یک دلار برای کاری کنار می گذارید، باید یک دلار برای معرفی و تبلیغات آن آماده داشته باشید.

از هِنری فوردHenry Ford

این سخن هِنری فورد یک واقعیت است که امروزه اکثر شرکت ها یقین دارند اگر از تبلیغات آنلاین استفاده کنند ، میتوانند به راحتی سود خود را چندین برابر کنند.

در عملکرد شرکت ها هم قبل از تبلیغات آنلاین و بعد از آن هم میتوان توجه کرد و افزایش سودشان را مشاهده کرد.

فضای مجازی هم که امروزه بخش مهمی از زندگی و کسب و کار افراد را تشکیل داده و بدون شک تبلیغات آنلاین را به چالش کشیده است ، نقش تعیین کننده در تصمیم گیری آنها در گرایش به سمت یک محصول یا خدمت دارد.

به همین دلیل بسیاری از شرکت ها بخش عمده ای از بودجه تبلیغاتی خود را به دیجیتال مارکتینگ و تبلیغ آنلاین اختصاص داده اند.

یکی از نکات مهم در تبلیغات آنلاینی که در وبسایت هستند( SEO ) هست که یعنی اگر که رتبه سایتی که می خواستید برایتان تبلیغات کند بالا نبود از آن تبلیغات نخرید زیرا که اگر رتبه اش بالا نباشد پس حتما بازدید کننده هایش بسیار کم هستند و کم بودن بازدید کننده ها نشانه این است که تبلیغات شما بدون نتیجه و سوددهی خواهند ماند.

برای اینکه بیشتر با انواع روش های تبلیغات آنلاین آشنا شوید،ما پیشنهاد می کنیم که صفحات زیر را هم مطالعه بفرمایید و اگر سوالی داشتید ، در پایین صفحه کامنت کنید.

تبلیغات آنلاین

بازاریابی-ویدئویی

ویدئو مارکتینگ

اطلاعات بیشتر »

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

اطلاعات بیشتر »

ایمیل-مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

اطلاعات بیشتر »

در صورتی که همچنان تمایل دارید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید، پیشنهاد می کنیم که مقالات مرتبط با تبلیغات آنلاین یا موارد دیگر را که به صورت اختصاصی توسط تیم بازاریابی و تولید محتوای آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو آماده شده اند را ، مطالعه و مورد بررسی بفرمایید، همچنین در صورت نیاز میتوانید با مشاوران ما بصورت رایگان در تماس باشید.

مقالات دیچیتال مارکتینگ
امتیاز دهی شما به این صفحه

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان