[fancy_heading h1=”1″ icon=”” title=”بازدید کسب و کارتان را در فضای مجازی هوشمندانه افزایش دهید”][/fancy_heading]

دیده شدن در اینترنت و فضای مجازی این روزها برای شرکت ها و اشخاص بسیار اهمیت پیدا کرده است ولی این دیده شدن بدون هدف و برنامه نتایج مطلوبی نخواهد داشت.
آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو با داشتن تیم مجرب و متخصص، برنامه ریزی های هوشمندانه‌ای در جهت موفقیت کسب و کار شما در دنیای مجازی برای شما عزیزان فراهم کرده است. پیشنهاد میکنیم با ما همراه باشید.

تبلیغات در گوگل

گوگل بهترین بستر هزینه برای تبیلغات اینترنتی

چرا تبلیغات در گوگل مهم است؟ اگر فکر می‌کنید همه یا بخش مهمی از تجارت شما در اینترنت است، پس بخش قابل توجهی از مشتریان شما در گوگل هستند. ازهمین رو گوگل بهترین بستر هزینه‌کرد تبلیغات اینترنتی است. مزایای بسیار زیادی در پس بستر تبلیغات گوگل وجود دارد که دراین مطلب به مهم‌ترین آنها خواهیم پرداخت، اما قبل از آن تبلیغات در گوگل چیست و چه تفاوتی با سایر تبلیغات آنلاین دارد؟

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”گوگل ادوردز چیست؟”][/fancy_heading]

گوگل یک سرویس تبلیغات آنلاین دارد به نام Google AdWords. این سرویس گوگل با دریافت هزینه، این امکان را برای شما فراهم می کند تا، تبلیغات شما را در صدر یا کنار نتایج جستجوها ( به نسبت کمپینی که ایجاد خواهید کرد )، اپلیکیشن ها و جیمیل نمایش ‌دهد. مهم‌ترین ویژگی تبلیغات در گوگل با سایر مدل‌های تبلیغات در اینترنت نرخ بازگشت کاربران است. شما با هزینه های نسبتا کم و به کمک گوگل ادوردز می توانید وب سایت و کسب وکار‌تان را در معرض دید کاربران قرار دهید.

گوگل ادوردز
سرویس گوگل ادوردز
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”دریافت سرویس گوگل ادوردز”][/fancy_heading]

سرویس گوگل ادوردز در حال حاضر برای کاربران ایرانی مسدود است، دلیل آن هم محدودیت‌هایی است در زیرساخت‌های بانکی کشور وجود دارد، چرا که باتوجه به تحریمات موجود، پرداخت دلار برای کاربران فارسی زبان داخل ایران ساده نیست، به همین دلیل گوگل برای جلوگیری از سوء استفاده و تخلف این سرویس را برای کاربران عادی داخل کشور مسدود کرده است، اما شما می‌توانید از طریق شرکت‌هایی مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو که حساب کاربری رسمی در گوگل دارند تبلیغات گوگل خودتان را سفارش داده و نتایج آن را دنبال کنید.

بهینه سازی سایت با گوگل ادوردز
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”چگونه با سرویس گوگل ادوردز وب سایت خود را بهینه کنیم”][/fancy_heading]

گوگل به طور قطع به شما بابت هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید مخاطب ارجاع خواهد داد و برای همین منظور پنل کاربری در اختیار شما قرار می‌دهد تا آمار بازدید و کلیک کاربران روی لینک خودتان را ببینید. با مشاهده این آمار شما می توانید علاقه کاربران را در جستجوی کلمات کلیدی بدست آورید و کاربران هدف آن ها را تا حدودی شناسایی کنید.

با کمک آمار و گزارش های موجود در تبلیغات گوگل ادوردز می توانید لیستی از کلمات کلیدی پراستفاده توسط کاربران را تهیه کنید و با مقایسه آن ها و ترکیب‌شان با گوگل آنالیتیکز برنامه ریزی دقیق و منسجمی را برای پیشبرد تبلیغات و سئو و بهینه سازی وب سایت‌تان داشته باشید.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”نمایش نتایج تبلیغات گوگل”][/fancy_heading]

اگر دقت کنید تبلیغات گوگل معمولا در بالا و پائین صفحه اول و دوم قابل مشاهده است. البته ممکن است این جایگاه تغییر کند. مدتی قبل نتایج تبلیغات در پنل کناری صفحه اول نمایش داده می‌شد اما در حال حاضر در بالای فهرست نتایج تبلیغات با حروف Ad داخل یک مربع کوچک نمایش داده می‌شود.

همچنین جدیدا با ورود و طراحی اپلیکیشن های موبایل به دنیای مجازی و افزایش علاقه کاربران به آن ها، این اپلیکیشن ها نیز هدف نمایش تبلیغات در گوگل قرار گرفته اند. حتما شما عزیزان هم اگر تا کنون برنامه یا اپلیکیشنی از Play Store  گوگل دریافت کرده باشید با این نوع تبلیغات گوگل برخورد کرده اید.

نتایج تبلیغات گوگل ادوردز
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو”][/fancy_heading]
[icon_box border=”0″ title=”طراحی سایت” image=”14473″ link=”https://behido.com/webdesign”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”بازاریابی و تولید محتوا” image=”14466″ link=”https://behido.com/contentmarketing/”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”بازاریابی شبکه های اجتماعی” image=”14465″ link=”https://behido.com/social-media-marketing”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”تبلیغات آنلاین” image=”14464″ link=”https://behido.com/online-ads”][/icon_box]
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”نکات تبلیغات در گوگل ادوردز”][/fancy_heading]

روش کار گوگل ادوردز

روش کار در گوگل ادوردز به این ترتیب است که به عنوان مثال شما ۱۰۰ دلار پنل گوگل ادوردز خودتان را شارژ می کنید. متن تبلیغ و آدرس سایت خود را هم به گوگل ادوردز می دهید. سپس کلمات کلیدی را که برای شما مهم است به گوگل ادوردز می دهید. از این پس هر کاربری که آن کلمات کلیدی را جست و جو کند تبلیغ شما را در جایگاه مناسبی در صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل مشاهده می‌کند. لازم به ذکر است محدویت زمان برای تبلیغات گوگل ادوردز وجود ندارد! یعنی به طور مثال مجبور نیستید که حتما تا زمان مشخصی بودجه تبلیغاتتان را تمام کنید بلکه می توانید براساس نیاز و با بودجه متغیر برای هر روز هفته، نمایش تبلیغات خود را برنامه ریزی کنید.

اگر کاربری روی لینک شما کلیک کند طبق تعرفه اولیه ای که گوگل برای شما تعیین کرده از شارژ گوگل ادوردز شما کم می شود. اما باید این را بدانید که آن نرخ تعرفه اولیه ای که از طرف گوگل دریافت کردید ثابت نمی ماند و ممکن است بیشتر و یا کمتر شود.

روش کار گوگل ادوردز

چه چیزی تعرفه تبلیغات گوگل ادوردز را تحت الشعاع قرار می دهد؟

چه چیزی این تعرفه را تغییر می دهد؟ رفتار کاربر در سایت شما یکی از المان های تاثیر گذار در تغییر قیمت تعرفه است. بیایید دو سناریوی مختلف را در نظر بگیریم، در سناریوی اول کاربر روی لینک شما که در گوگل تبلیغ شده است کلیک می کند و پس از آن انتظار دارد که بلافاصله به سایت شما برود اما بارگزاری سایت شما بیش از حد طولانی می شود و کاربر سریعا صفحه را می بندد. وقتی که به دلیل بهینه نبودن سایت شما چنین اتفاقی به صورت مکرر رخ دهد تعرفه هر کلیک بر روی تبلیغ شما هم افزایش می یابد. البته تنها بحث سرعت بارگزاری باعث خروج سریع کاربر از سایت نمی شود، بلکه طراحی بد صفحه و همچنین در دسترس نبودن اطلاعات مهم سایت که منجر به سردرگمی کاربر می شود نیز از دلایل دیگر خروج سریع از سایت هستند.

در سناریوی دوم کاربر سریعا سایت شما را باز کرده و با طراحی سایت شما ارتباط خوبی برقرار می کند، اطلاعاتی را که در مورد کسب و کار شما نیاز دارد به راحتی پیدا می کند و بدین ترتیب مدت زمان بیشتری را در سایت شما باقی می ماند. تکرار این اتفاق موجب می شود که تعرفه تبلیغاتی شما کمتر شود و شما با همان هزینه ۱۰۰ دلار، بازدیدها و مشتریان بیشتری را نسبت به سایت مشابهی که بهینه نیست و طراحی کاربر پسندی ندارد از تبلیغات در گوگل بدست آورید. البته در افزایش یا کاهش این تعرفه و رسیدن به بیشترین بازدهی از تبلیغات در گوگل می بایست نکات دیگری نیز رعایت شود.

تعرفه تبلیغات گوگل ادوردز
تبلیغات-گوگلی

انتخاب هدفمند تبلیغات گوگل ادوردز بهیدو

باتوجه به سیاست های متغیر گوگل و رفتار کاربران، وجود یک وب سایت اصولی با رعایت نکات سئو و بهینه سازی سایت می تواند در تعیین جایگاه و اعتبار یک کسب و کار در گوگل بسیار موثر واقع شود. بنابراین اگر درمرحله آغاز کسب و کار یا مرحله پیشبرد فعلی کسب و کارتان نیاز به تخصص و مشاوره اصولی  و برنامه ریزی شده، برای طراحی سایت یا طراحی مجدد و بهینه سازی آن و استفاده صحیح و هدفمند از تبلیغات گوگل ادوردز را دارید کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو آماده اند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

پیشنهاد می کنیم تعرفه های تبلیغاتی گوگل ادروردز بهیدو را، که در سطوح هدفمند مختلف و با مناسب ترین بودجه برای شما عزیزان در نظرگرفته شده است حتما مشاهده کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان سئو سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید.

شرکت طراحی سایت در اصفهان - طراحی سایت اصفهان - طراحی سایت ویژه صنایع - call-to-action1
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”پکیچ خدمات گوگل ادوردز”][/fancy_heading]
امتیاز دهی شما به این صفحه

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان