نوع طراحی وب سایت یک شرکت تاثیر مستقیمی در درک مشتریان از آن شرکت دارد. انتخاب رنگ ،سبک، عناصر مختلف برای اولین بار در ارتباط مشتریان تاثیر بسزایی دارد. این بدان معنی است که طراحی بد – و یا عدم طراحی – می تواند مشتریان بالقوه شرکت را ناامید کند. در نتیجه، طراحی  می تواند بر  استراتژی بازاریابی دیجیتال تاثیر بگذارد و این به ویژه برای بازاریابی محتوا مهم است. همچنان با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ، سئو و تولید محتوا همراه باشید.

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا، انتشار مطالب است که به طور مستقیم محصول یا برند شرکت را تبلیغ نمی کند، اما با ارائه اطلاعات مرتبط و مفید، منافع آن را ایجاد می کند. به عنوان مثال، Home Depot یک بخش کامل در سایت خود دارد که به پروژه ها و ایده های DIY اختصاص دارد، جایی که آنها راهنمایی و آموزش های خود را برای کمک به صاحبان خانه انجام می دهند. این محتوا جنبه تبلیغاتی نداشته و فقط جنبه آموزشی برای رفع نیاز های فنی صاحبان خانه در انواع بازسازی و تعمیرات مانند مانند برق و لوله کشی و خدمات دیگر را دارد. اما احتمالا بیشتر مخاطبین این سایت با خواندن این مطالب مایل به خرید منابع مورد نیاز از Home Depot می شوند.

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”بازاریابی و تولید محتوا” link=”https://behido.com/contentmarketing/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

چگونه طراحی بر بازاریابی محتوا اثر می گذارد؟

اگر چه این راهنماها عمدتا توسط محتوا هدایت می شوند، اما طراحی وب سایت Home Depot بر نحوه دسترسی کاربران و خواندن آنها تاثیر می گذارد.

دسترسی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در طراحی وب سایت رعایت شود میزان دسترس پذیری به اطلاعات مهم برای کاربران است. اگر شما محتوای خوب و مفیدی تولید می کنید، باید در طراحی سایت به این نکته نیز دقت کنید که کاربران به راحتی به محتوای شما دسترسی داشته باشند.

ظاهر

بازدیدکنندگان درباره کیفیت محتوا بر اساس نحوه نمایش سایت شما به صورت حرفه ای تصمیم می گیرند. حتی اگر محتوای شما برای یافتن آسان باشد، طراحی بد می تواند کاربر را ازحضور در وب سایت شما خسته کند. طراحی خوب و ظاهر زیبای وب سایت در کاربران احساس اعتماد را ایجاد می کند.

در رابطه با تاثیر طراحی وب بر ارائه و بازاریابی محتوا می توان به تاثیر فونت های مناسب و خوانا، و همچنین تصاویر با کیفیت در کنار رنگ بندی طبق اصول طراحی سایت و جذب مشتری اشاره کرد.

 

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9  +  1  =  

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان