توسعه اپلیکیشن های موبایلی این روزها به یکی از موارد ضروری و اصلی هر کسب وکار آنلاینی تبدیل شده است. خیلی از کسب وکارها هستند که هنوز سایتی برای خودشان ندارند اما از طریق اپلیکیشن های موبایلی هر روز درآمدشان را چندین برابر می کنند.

برای وظایف کوچک تا بزرگ، اپلیکیشن ها به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده اند. به کمک این اپلیکیشن ها می توان زمان روزانه را برنامه ریزی کرد، از فروشگاه ها خرید نمود و کارهای دیگری را انجام داد. کسب وکارهایی که قدرت اپلیکیشن ها را به درستی شناسایی کرده اند توانسته اند از آن ها به طور موثر بهره ببرند.

با افزایش کاربرد گوشی های موبایلی، نرخ تبدیل اپلیکیشن ها نیز در حال افزایش است. علاوه بر این، انتخاب دستگاهی که می خواهید به کمک آن مخاطبان تان را هدف قرار دهید در دستان خودتان است. می توانید دستگاه های اندرویدی، آیفون یا هر دو موردشان را هدف قرار دهید. صرف نظر از مخاطبانی که می خواهید هدف قرار دهید هر توسعه دهنده اپلیکیشنی می تواند برنامه مورد نیازتان را به راحتی توسعه دهد. این افراد می توانند برنامه هایی برایتان بنویسند و توسعه دهند که در همه دستگاه های موجود در بازار به خوبی کار می کند.

 

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”طراحی اپلیکیشن موبایل” link=”https://behido.com/appdesign/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

خیلی از صاحبان کسب وکارها نمی دانند از چه پلتفرمی برای هدف قرار دادن مخاطبانشان استفاده کنند. برای غول کسب وکارها و شرکت های بزرگ، این موضوع زیاد هم سردرگم کننده نخواهد بود چون می توانند بر روی پلتفرم های متعددی سرمایه گذاری کنند. اما برای کسب وکارهای کوچک که بودجه زیادی در اختیار ندارند این موضوع می تواند بسیار استرس زا باشد.

خوب به همین خاطر قبل از هر چیزی بهتر است مزایای توسعه اپلیکیشن های اندرویدی، IOS یا هر دوی این ها را با هم مرور کنیم. همچنان با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ و برندینگ ، طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و محتوایی همراه باشید.

توسعه اپلیکیشن های موبایلی اندرویدی:

توسعه اپلیکیشن های موبایلی

خیلی از کاربران هستند که ترجیح می دهند از گوشی های هوشمند اندرویدی استفاده کنند زیرا این سیستم عامل بسیار مقرون به صرفه و در دسترس است و بازار آن  هر روز بیشتر از روز قبل پیشرفت می کند و توسعه می یابد. پس اگر می خواهید کاربران اندرویدی را هدف قرار دهید باید بدانید که انتخاب تان بسیار عالی است.

توسعه اپلیکیشن های موبایلی اندرویدی مزایای زیر را برایتان به همراه خواهد داشت:

 

 

 توسعه اپلیکیشن های موبایلی IOS:

توسعه اپلیکیشن های موبایلی

برخی از کسب وکارها هستند که ترجیح می دهند تنها کاربران آیفون را به خاطر امنیت یا تقاضایی که برای اپلیکیشن های با کیفیت در آن وجود دارد هدف قرار دهند.

مزایای استفاده از این اپلیکیشن ها به شرح زیر است:

 

 

توسعه اپلیکیشن های هیبریدی( در هر دو پلتفرم):

توسعه اپلیکیشن های موبایلی

برای آن دسته از کسب وکارهایی که نیازمندی خاصی برای توسعه اپلیکیشن در یک پلتفرم واحد را ندارند توسعه اپلیکیشن های هیبریدی می تواند گزینه خوبی باشد. بدون سرمایه گذاری جداگانه بر روی دو پلتفرم، می توان برنامه ای را ایجاد کرد که انعطاف پذیری بالایی در سرتاسر پلتفرم ها و دستگاه های مختلف دارد. شما می توانید از مزایای این گزینه به خوبی بهره ببرید.

مزایای بهره بردن از اپلیکیشن های هیبریدی در برگیرنده موارد زیر است:

 

توسعه اپلیکیشن های موبایلی بخش جدایی ناپذیر هر کسب وکار اینترنتی است و می تواند برای استارت آپ ها هم عالی باشد.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

59  +    =  69

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان