تعطیلات ممکن است بهترین زمان برای فروشگاه های آنلاین باشد اما نمی توان فصل بازگشایی مدارس را نادیده گرفت. والدین و دانش آموزان بیش از ۸۲ میلیارد دلار را در سال ۲۰۱۸ صرف خرید مدرسه کرده اند. این عدد بیشتر از خرید روز مادر یا روز پدر بوده است. حالا فروشگاه های اینترنتی باید بتوانند خودشان را برای چنین رقابتی آماده کنند.  نکته مهم اینجاست که هر کسب وکاری می تواند خرید بازگشت به مدرسه را ارائه کند.

تحقیقات انجام شده نشان می دهد بازگشت به مدرسه و بازگشت به دانشگاه جزو بهترین زمان ها برای فروش است. یک خانواده متوسط با کودک ۱۲ ساله برای بازگشت به مدرسه ۶۹۶ دلار هزینه خواهد کرد. هزینه یک خانواده متوسط با فرزند دانشجو  حدود ۹۷۶  دلار است. می خواهید فروشگاه اینترنتی تان چنین سودی را به سمت خود جذب کند؟

در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم و ببینیم سایت ها و فروشگاه های اینترنتی چگونه می توانند خودشان را برای بازگشت به مدرسه و بازگشت به دانشگاه آماده کنند.  همچنان با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ و برندینگ ، طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و محتوایی همراه شوید.

 

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”برنامه ریزی وطراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ” link=”https://behido.com/tariffs”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

در فروشگاه خود لوازمی که دانش آموزان و دانشجویان نیاز دارند را ارائه می کنید؟

اگر فروشگاه شما پوشاک بچه، کفش، کوله پشتی یا لوازم مخصوص مدرسه را به فروش می رساند می توانید از این فرصت به نفع خود استفاده کنید.

با اینحال لوازم الکترونیکی نیز در فصل مدارس فروش خوبی دارند. بیش از نیمی از خریداران برای کودکان ۱۲ ساله، حداقل یک وسیله الکترونیکی را برای بازگشت به مدرسه خریداری خواهند کرد. برترین آیتم های الکترونیکی برای کودکان ۱۲ساله رایانه، گوشی و ماشین حساب است.

بازگشت به مدرسه

بازار بازگشت به مدرسه در برگیرنده طبقه های دیگری هم هست.لباس، کفش و لوازم مورد نیاز مدرسه جزو طبقه بندی های بزرگ برای  افراد هستند. محصولات مراقبت شخصی و مواد غذایی هم می توانند در این دسته قرار گیرند. نظرسنجی از دانش آموزان نشان می دهد بیش از ۷۰ درصد آن ها از این مواد به هنگام بازگشت به مدرسه استفاده می کنند. بیش از نیمی از خریداران دانشجو، برخی از لوازم برند برای دانشگاه را خریداری می کنند. این لوازم هر چیزی از پیراهن گرفته تا کلاه و هدیه را در برمی گیرد.

همچنین لوازم الکترونیک و مبلمان هم می تواند در این دسته قرار داشته باشد. بیش از یک سوم خریداران دانشگاهی برنامه ریزی کرده اند که کارت هدیه هم بخرند.

بازگشت به مدرسه

 می توانید چیزی که دانش آموزان و دانشجویان نیاز دارند را ارائه کنید؟

فرض کنید فروشگاه شما هیچ کدام از آیتم هایی که در بالا بدان اشاره کردیم را به فروش نمی رساند. با اینحال در فصل بازگشایی مدارس باز هم می توانید خودتان را به عنوان یک فروشگاه معرفی کنید. ایده های زیر کمکتان می کند پیشنهادات خودتان را داشته باشید:

بازه زمانی خرید برای مدرسه را تعیین کنید:

فصل خرید برای مدرسه زودتر از آن چیزی که شما فکر می کنید آغاز می شود و  ممکن است کمی طول بکشد. سعی کنید زمان خرید افراد برای مدرسه و دانشگاه را تعیین کنید تا بتوانید آیتم های مورد نیاز را تعیین نمایید. سری به فروشگاه های رقیب بزنید و اطلاعاتی درباره والدین، دانش آموزان و معلمان کسب کنید.

چه چیزی باعث می شود یک فروشگاه اینترنتی عالی برای بازگشت به مدرسه داشته باشید؟

بازگشت به مدرسه

 قیمت:

حالا زمان آن فرا رسیده است که کوپن و تخفیفی بر روی سایت قرار دهید تا بتوانید والدین و بچه ها را به سمت خود جذب کنید. اینکار باعث می شود نسبت به رقبا یک سر و گردن بالاتر باشید. خریداران مدرسه نسبت به قیمت حساس هستند و اگر قیمت پایین و کیفیت خوب باشد از شما خرید می کنند.

نوجوانان بیشترین بخش از پول خود را برای خرید بازگشت به مدرسه صرف می کنند. برای معلمان هم آیتمی در نظر داشته باشید. معلمان پول خود را صرف خرید مواد مورد نیاز کلاس می کنند. شما می توانید از این فرصت به نفع خود استفاده کنید. بیشتر فروشندگان تخفیف ها، کوپن ها، آیتم های رایگان و برنامه های پاداشی برای بازگشت به مدرسه ارائه می کنند. فروشگاه شما زمانی رقابتی خواهد بود که بتواند همین کار را بکند. مجبور نیستید فقط لوازم مدرسه به فروش برسانید. می توانید هر چیزی که برای افراد ارزشمند است را در اختیارشان قرار دهید.

حمل و نقل رایگان:

هیچ چیز به اندازه حمل و نقل رایگان برای والدین و بچه ها نمی تواند جذاب باشد. یکی از نظرسنجی های موجود نشان می دهد ۹۰ درصد کودکان ۱۲ سال و ۸۵ درصد خریداران دانشجو تصمیم دارند از فروشگاه هایی خرید کنند که حمل و نقل رایگان دارند. اگر چنین برنامه ای ندارید بهتر است دست به کار شوید. حالا بهترین زمان برای آغاز کار است. یکی از رویکردهای محبوبی که می توانید ارائه کنید این است که گزینه تحویل سریع یا تحویل رایگان را ارائه کنید. این موضوع به خریدارانی که بودجه کمی دارند کمک می کند شما را انتخاب کنند. قبل از اینکه بخواهید حمل و نقل رایگان را به سایت خود اضافه کنید باید قیمت محصولات را تنظیم کنید. قیمت حمل و نقل را حساب کنید تا در این سفارشات ضرر نکنید. حالا باید دستورالعمل های حمل و نقل در فروشگاه آنلاین خود را مرور کنید تا ببینید نیاز به آپدیت دارد یا خیر.

بازگشت به مدرسه

تبلیغ و ترفیع:

کمپینی برای والدین و بچه ها ایجاد کنید و برای افرادی که در فهرست ایمیلی تان هستند بهترین گزینه ها را نشان دهید. وبلاگ خود را با خبرهایی که مربوط به بازگشت به مدرسه یا فروش های مربوط به این فصل است به روز کنید و سپس این پست ها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. برای فهرست ایمیلی و فالورهای رسانه اجتماعی تان کد تخفیف در نظر داشته باشید. حدود ۲۰ درصد از کاربران اینترنتی بیان می کنند که به هنگام خرید از کوپن استفاده می کنند و ۲۶ درصد باقی از آن به طور مکرر استفاده می کنند. پس در این فصل کوپن و تخفیف را فراموش نکنید.

گام های بعد از بازگشت به مدرسه:

ترافیک و تعداد فروش سایت خود را بررسی کنید و آن را در یک بخش یادداشت نمایید. سال بعد در فصل بازگشت به مدرسه می توانید از این اطلاعات استفاده کنید. حالا می توانید استراحت کنید و خود را برای فروش های بعدی آماده نمایید.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  72  =  74

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان