حتماً بارها اصطلاح « سئو تضمینی » را شنیده اید و بلافاصله با دیدن چنین ادعایی که توسط برخی از افراد مشغول در حوزه سئو در اصفهان ، تهران و سایر شهرها مطرح می شود احساس کرده اید که شاید راه میانبر و سریع بهینه سازی وب سایت و کسب رتبه های بالاتر در SERP  را پیدا کرده اید. اگر چیزی مانند سئو تضمین شده وجود داشته باشد ، قطعاً هر صاحب وب سایت می خواهد از این خدمات استفاده کند و از آن بهره مند شود. اما آیا ادعای سئو تضمینی واقعا امکان پذیر است؟ آیا شما می توانید خیلی سریع به نتایج مطلوب برای وب سایت خود دست یابید؟ برای آگاهی شما مشتریان عزیز ، در اینجا به سئو تضمینی و ادعاهای اشتباه در مورد سئو می پردازیم.

سئو تضمینی و ادعاهای اشتباه در مورد سئو

شما باید هر زمان که با اصطلاح سئو تضمین شده روبه رو شدید ، فورا از آن دوری کنید. به این دلیل که بر اساس تجربیات یکی از بهترین تیم های سئو در اصفهان ، در سئو ، هیچ چیز تضمینی نیست و اگر شرکتی ادعا کند که همان را ارائه می دهد ، قطعاً می خواهد شما را گول بزند! بنابراین توصیه می شود از عقد قرارداد کاری با شرکت های ارائه دهنده خدمات SEO که ادعای سئو تضمین شده دارند ، خودداری کنید. اما چرا؟ برای روشن تر شدن جریان ، بگذارید ابتدا به شما بگوییم که سئو تضمین شده دقیقاً به چه معنی است.

سئو (SEO) در واقع فرم کوتاه بهینه سازی موتور جستجو است که باعث افزایش تعداد بازدید در وب سایت شرکت شما و همچنین کمک به افزایش قابلیت جستجو در سایت شما می شود. بیشتر افراد اصطلاح سئو تضمین شده را جذاب می دانند و این باعث می شود برخی بازاریابان سئو در اصفهان یا شهرهای دیگر با ارائه چنین وعده های جعلی مشتریان زیادی را هدف قرار دهند. بدون شک ، سئو تضمین شده یک حیله بازاریابی آنلاین است که شرکت های سئو از آن برای کسب درآمد کوتاه مدت استفاده می کنند.

سئو تضمینی چیست؟

آژانس های دیجیتال مارکتینگ بسیاری وجود دارند که ادعا می کنند نتایج بهینه سازی موتور جستجو را تضمین می کنند ، که به معنای تضمین سئو است. با توجه به این ، شرکت ها ادعا می کنند که با خدمات سئوی آنها ، وب سایت شما می تواند در مدت زمان کوتاهی در رتبه های برتر نتایج  موتورهای جستجو قرار بگیرد. برخی حتی ادعا می کنند که وب سایت شما را در رتبه اول موتور جستجو قرار می دهند!

اما باید بدانید که سئو تضمینی بسیار مشکل ساز است زیرا یک وعده دروغ یا پوچ است. این فقط یک اصطلاح واضح برای جذب مشتری بیشتر است. در ادامه برخی از دلایل قانع کننده ای را که نشان می دهد چرا باید از خدمات سئو تضمین شده خودداری کنید ، با شما مطرح خواهیم کرد.

 

 

سئو تضمینی چیست؟

چرا سئو تضمینی امکان پذیر نیست؟

  1. فقط موتورهای جستجو رتبه ها را کنترل می کنند:

موتورهای جستجو رتبه بندی سایت ها را کنترل می کنند و هیچ کس نمی تواند در کار آنها مداخله کند. نکته اصلی این است که بازاریابان سئو هیچ کنترلی بر رتبه بندی موتورهای جستجو ندارند. بلکه فقط می توانند برای تحت تأثیر قرار دادن موتورهای جستجو ، تکنیک های بازاریابی سئو را به کار بگیرند تا برای کسب رتبه های برتر رقابت کنند.

رتبه بندی بر اساس الگوریتم های جستجوی گوگل تخمین زده می شود ، و توسط موتورهای جستجو برای هر وب سایت اعمال می شود. موضوع مورد بحث که ادعای این سئوکاران را رد می کند این است که الگوریتم های جستجو به طور مرتب در رتبه بندی سایت ها تجدید نظر می کنند و آنها را تغییر می دهد. از این رو ، هیچ متخصص سئو نمی تواند نتایج را پیش بینی کند ، به ویژه هنگامی که می خواهید ترافیک جستجوی ارگانیک به دست آورید.

تنها چیزی که الگوریتم های موتور جستجو تحت تأثیر آن قرار می گیرند ، تکنیک های بازاریابی است که توسط متخصصان سئو در اصفهان یا تهران و دیگر شهرها استفاده می شود. بازاریابان سئو با استفاده از تجربیات و مطالعات قبلی خود موثرترین استراتژی ها را برای کسب رتبه های برتر سئو به کار می گیرند. چنین تکنیک هایی ممکن است شامل تغییراتی در ساختار وب سایت و یا محتوای وب سایت باشد.

یک آژانس سئو خوب همیشه از بروزرسانی های احتمالی معرفی شده توسط الگوریتم های جدید آگاه است. کارشناسان آنها همیشه یک برنامه عملیاتی منظم و پیوسته ایجاد می کنند تا وب سایت مشتریانشان کمتر تحت تأثیر تغییرات الگوریتم های گوگل قرار بگیرند و بتوانند حداکثر مزایا را کسب کنند.

  1. ضمانت های مطرح شده در خصوص سئو تضمینی دارای سابقه های غیرمعمول هستند:

از سال ۱۹۹۶ تا به امروز ، کلاهبرداران SEO از “ترافیک و سئو تضمینی” به عنوان یک عبارت کلیدی برای جذب مشتریان بیشتر استفاده کرده اند. شاید برخی از این آژانس ها شما را سریع به صفحه اول موتور جستجو برسانند ، اما به همان سرعت نیز این موقعیت را از دست خواهید داد. همچنین آنها برای ارائه سئو تضمین شده اغلب از کلمات کلیدی خاصی که زیاد رقابت ندارد استفاده می کنند در این صورت می توانند به سرعت در آن کلمات کلیدی غیر رقابتی و غیر اصلی سایت شما را به رتبه های بالا برسانند. با این حال ، بیشتر این کلمات کلیدی ترافیک خوبی به وب سایت ها ارائه نمی دهند.

  1. موتورهای جستجو در برابر استفاده از خدمات تضمین سئو هشدار می دهند:

قطعا مشتریان معمولی ما از هشدارها و رهنمودهای Google در مورد سئو آگاهی ندارند. اما اگر مشتریان بالقوه اطلاعاتی در خصوص نحوه کار الگوریتم های Google برای تعیین نتایج رتبه بندی سایت ها در موتورهای جستجو را بدانند. احتمالاً از انتخاب خدمات شرکت های ارائه دهنده سئو تضمینی اجتناب کرده و به دنبال خدمات اصلی می روند.

  1. رتبه بندی موتور جستجو ناپایدار است:

موقعیت یک وب سایت در موتور جستجو ممکن است در طول چندین سرچ به راحتی تغییر کند. به این ترتیب ممکن است نتایج نمایش داده شده به شما در طول چندین ساعت متفاوت باشد. همچنین با تازه کردن درخواست جستجو  ، نتایج دوباره مرتب شده یا تغییر می کنند. بنابراین با توجه به ناپایدار رتبه بندی سایت ها در موتور جستجو ، نمی توان موقعیت وب سایت شما را در یک رتبه ثابت تضمین کرد.

  1. سئو به صبر و زمان نیاز دارد:

سئو فرآیندی پیچیده است که به زمان نیاز دارد. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که بر رتبه بندی سئو تأثیر می گذارد و نمی توان آن را در یک زمان کوتاه و مشخص شده انجام داد. پس ادعای سئو تضمینی در کوتاه ترین زمان که توسط برخی از شرکت های سئو تبلیغ می شود دروغ است.

برترین متخصصان سئو در اصفهان ، عملکرد وب سایت شما را فقط بر اساس رتبه بندی سئو سایت مشخص نمی کنند. آنها همچنین میزان افزایش ترافیک ارگانیک سایت شما را نیز اندازه گیری می کنند. اگر قرارداد سئو شما شامل بهینه سازی وب سایت برای بهبود رتبه سایت باشد ، باید میزان ترافیک وب سایت شما نیز در کنار آن کنترل شود.

آژانس ارائه دهنده خدمات سئو در اصفهان باید سایت شما را به  صورتی بهینه سازی کند تا مرتبط ترین سایت در حوزه کاری خود باشید و بهترین خدمات و همینطور محتوای با کیفیت را به مشتریان خود ارائه کنید. به این ترتیب ، کاربران اصلی شما که قرار است به مشتریان آینده تبدیل شوند آنچه را که به دنبالش هستند در وب سایت شما بدست می آورند. این ویژگی مهم به افزایش ترافیک ارگانیک سایت شما منجر می شود.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  2  =  6

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان