سئو در تهران

سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization است و به معنای افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وب سایت شما از طریق نتایج موتورهای جستجوی ارگانیک می باشد. یک تیم مجرب دیجیتال مارکتینگ در تهران با پشتیبانی از بهترین و تخصصی ترین شیوه های سئو به افزایش بازدید و رتبه بندی سایت شما بر روی کلمات کلیدی هدف در موتورهای جستجو کمک می کند. یک شرکت خوب سئو در تهران و شهرهای دیگر به طور معمول باید موارد زیر را در قرارداد SEO با مشتریان خود لحاظ کند:

 • تجزیه و تحلیل ساختار وب سایت
 • تجزیه و تحلیل محتوای وب سایت ، از جمله تجزیه و تحلیل نرخ تبدیل
 • بهینه سازی کد و ساختار وب سایت
 • بهینه سازی محتوا و صفحات داخل سایت (سئو داخلی)
 • تجزیه و تحلیل و بهینه سازی عوامل خارج از صفحه (سئو خارجی)

برای دریافت کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ در طراحی اعم از طراحی سایت در تهران یا خدمات سئو در تهران می توانید با کارشناسان بهیدو تماس بگیرید. در ادامه به مهم ترین مواردی که آژانس های دیجیتال مارکتینگ معتبر در هنگام ارائه خدمات سئو در تهران و شهرهای دیگر به آن توجه می کنند اشاره خواهیم.

خدمات سئو در تهران

هنگام عقد قرارداد سئو سایت با یک شرکت برتر در زمینه ارائه خدمات سئو در تهران، تیم سئو حتما موارد زیر را در وب سایت شما بررسی می کند:

 • HTTP یا HTTPS

عبارت “s” در انتهای HTTPS به معنی امنیت وب سایت شما است. حتی اگر در وب سایت خود پرداخت های آنلاین از کارت اعتباری ندارید، باز هم به یک سایت ایمن احتیاج خواهید داشت تا گوگل سایت شما را به عنوان یک سایت امن در نتایج جستجو نشان دهد. تیم سئو در تهران به شما در اخذ گواهینامه HTTP برای سایتتان کمک می کند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ در حوزه سئو

 • راه اندازی نرم افزارهای تجزیه و تحلیل سایت

نصب و استفاده از ابزارهای مهم گوگل برای سئو مثل ثبت سایت در سرچ کنسول برای تجزیه و تحلیل سایت بسیار مهم است. اگر می خواهید سایت خود را در Google Search Console و Bing Webmaster Tools ثبت کنید و از خدمات سئو در تهران بهره مند شوید با ما تماس بگیرید.

 • کشف خطاهای سایت

خطاهای موجود در سایت به موتورهای جستجو این سیگنال را ارسال می کند که سایت شما قابل اعتماد نیست و بنابراین شایسته این نیست که به یک مکان برتر برای فهرست شدن برود. خطاهای رایج شامل خطاهای ۴۰۴ ، محتوای صفحه تکراری ، برچسب های عنوان تکراری ، برچسب های عنوان گم شده و خزنده های مسدود شده توسط Robots.txt است. تیم سئو در تهران به پیدا کردن خطاهای سایت و رفع آنها کمک می کند.

 • بررسی سرعت صفحات وب سایت

تجربه کاربر برای موتورهای جستجو در ده بندی وب سایت بسیار تاثیرگذار است. آنها می دانند که  اغلب کاربران بی حوصله هستند و می خواهند خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود برسند به همین دلیل است که سرعت سایت در میزان رتبه وب سایت شما موثر است. بررسی سرعت سایت و بهبود آن یکی از کارهای تیم سئو در تهران است.

 • وضعیت ایندکس صفحات (Indexed status)

صفحات ایندکس شده در نتایج جستجو نشان داده می شوند و می توانند ترافیک ارگانیک را به سایت شما هدایت کنند. برای ایندکس شدن سایت در گوگل با ما تماس بگیرید.

 • ایجاد فایل Robots.txt

فایل Robots.txt یکی از عناصر اساسی SEO برای وب سایت شما است که به خزنده های موتور های جستجوگر دستور می دهد که چگونه محتویات و صفحات داخل سایت شما را بخزند. خدمات سئو در تهران شامل ایجاد فایل Robots.txt مناسب برای سایت است.

 • ایجاد نقشه سایت (sitemap)

نقشه سایت XML شما لیستی از تمام صفحات یک وب سایت است که می خواهید موتور جستجو آنها را فهرست بندی کند. کاری که نقشه سایت انجام می دهد، درک و نمایه سازی محتوای شما برای موتورهای جستجو است. (نقشه سایت نباید با فایل robots.txt اشتباه گرفته شود که به موتور جستجو می گوید کدام صفحات را ایندکس نکنید.) یکی از اقدامات اولیه تیم سئو در تهران ایجاد نقشه سایت برای وب سایت شما است.

 • بررسی عناصر متا

تیتر بندی محتوای سایت، توضیحات متا، بهینه سازی عکس های سایت و استفاده از متن جایگزین تصویر (alt تصویر) همه می توانند بر رتبه بندی موتورهای جستجو و نرخ کلیک سایت شما تأثیر بگذارند. اطمینان از بهینه سازی عناصر متا، شانس شما را برای پیدا شدن در SERP ها افزایش می دهد.

 • یافتن راه حلی برای افزایش نرخ تبدیل

تیم سئو در تهران به دنبال راه حل هایی هستند که منجر به کلیک کردن مشتریان روی نقاط تماس سایت شود. به عنوان مثال آنها ممکن است فرم های تماس یا پیوندهای مختلف را آزمایش کنند تا ببینند کدام یک برای شرکت شما بهتر عمل می کند.

 • تجزیه و تحلیل محتوای سایت

تیم سئو در تهران با بررسی محتوایی که قبلاً در سایت خود داشته اید، می توانند تعدادی از مشکلات مربوط به موارد زیر را تشخیص دهند:

 • استفاده از کلمات کلیدی ضعیف
 • رتبه بندی ضعیف محتوا
 • مسائل محتوای تکراری
 • صفحات مفقود شده
 • ناسازگاری نام-آدرس-شماره تلفن (برای سئو محلی )
 • و بیشتر

روش های بهینه سازی سایت برای جستجوی محلی

فراموش نکنید محتوای وب سایت شما تاثیرگذارترین مورد روی سئو است. محتوا است که بازدیدکنندگان را جذب کرده و آنها را به خرید تشویق می کند. بنابراین یکی از خدمات اصلی تیم سئو در تهران و شهرهای دیگر بازاریابی محتوایی و تولید محتوای غنی از کلمات کلیدی هدف می باشد.

تیم سئو در تهران همچنین تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی را برای یافتن بهترین فرصت ها جهت رتبه بندی بالاتر و ارتباط با مشتریان بیشتر انجام می دهد. شما باید دائماً در حال ایجاد محتوای جدید و بهینه سازی صفحات موجود در وب سایت خود باشید. برخی خدات بازاریابی محتوایی آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران عبارتند از:

 • ایجاد محتوای غنی از کلمات کلیدی هدف و لینک گذاری های صحیح
 • ایجاد صفحات فرود جدید برای جذب سایر بازدیدکنندگان
 • اضافه کردن تصاویر جذاب
 • قالب بندی صحیح متن

تجزیه و تحلیل خارج از صفحه

بسیاری از موفقیت های SEO سایت شما بواسطه ی لینک های خارجی در سایت های بررسی، سایت های رپرتاژ آگهی، وبلاگ های صنعت شما و موارد دیگر به دست می آید. بنابراین خدمات سئو خارجی می تواند به بهبود قابل توجه رتبه بندی سایت شما کمک نماید. فراموش نکنید حضور شما در خارج از سایت نیز به اندازه خود سایت مهم است. برای این منظور باید:

– از تاکتیک های SEO محلی برای بهبود موقعیت خود در نتایج جستجو برای اصطلاحات محلی استفاده کنید.

– برای افزودن سایت خود به دنبال دایرکتوری های جدید و ارزشمند باشید.

– وبلاگهای غیر رقابتی را در صنایع مشابه خود کشف کنید که در ازای ایحاد پیوند می توانید پست مهمان برای آنها بنویسید.

خدمات سئو در تهران

 • بهینه سازی ساختار کد و ساختار سایت

گاهی اوقات کد و ساختار سایت شما در مکان خوبی قرار دارد و فقط به چند تغییر جزئی نیاز دارد. وقتی تیم خوب سئو در تهران کد و ساختار سایت شما را بهینه می کند، می توانید مطمئن باشید که وب سایت شما برای جذب ترافیک ارگانیک آماده تر شده است. بهینه سازی کد و ساختار کد به سریعتر شدن سرعت وب سایت شما کمک می کند و همینطور به حذف خطاهایی که Google هنگام خزیدن در وب سایت شما متوجه آنها می شود نیز کمک می کند.

خدمات سئو در تهران

بهینه سازی موتورهای جستجو فراتر از ایجاد این تغییرات در وب سایت شما است. برای موفقیت بیشتر تیم سئو در تهران باید به طور مداوم عملکرد سئو سایت شما را به کمک ابزارهای موجود، تجزیه و تحلیل کند و موارد موفقیت آمیز را تقویت و همینطور اشتباهات موجود را اصلاح نماید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص دریافت خدمات سئو در تهران با ما تماس بگیرید. برای دیدن تعرفه ها روی این لینک کلیک کنید.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان