تبلیغات آنلاین با توجه به بازدهی فراوان و تنوع پلن ها و هزینه هایی که دارد، روز به روز در حال گسترش است و جای تبلیغات به روش های قدیمی را می گیرد. بدون شک همه می دانند که بنر تبلیغات برای موفق شدن فعالیت تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است. این روزها با توجه به گسترش اینترنت، عکس ها و بنرهای تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. تبلیغات زیاد در صفحات سایت ها منجر به این می شود که کاربر به راحتی به صفحه ای که نیاز دارد دست پیدا نکند و این موضوع موجب ناراحتی آن شود. بعضی مواقع کاربران نه تنها با بستن تبلیغات به آنها توجه نمی کنند بلکه با نصب نرم افزارهای خاص آنها را بلاک کرده!

 تمام این ها گفته شد تا شما متوجه اهمیت جذب افراد از طریق تبلیغات شوید. البته برای این کار چالش های زیادی وجود دارد که شما باید با تلاش زیادی از پس آنها بر بیایید! بنرها همچنان یکی از روش های موثر برای موفقیت تجارت هستند ولی برای دست یابی به این موفقیت شما باید از طراحی خوب و منحصر به فردی برخوردار باشید

اصول پایه بنر تبلیغات آنلاین

اجازه بدین اول با اصول پایه ای شروع کنیم که برای هر بنری مورد نیاز است :

عبارات ارزشمند

در بنر شما باید جملاتی وجود داشته باشد که دارای ارزش بالایی باشند. چرا که این جملات باید رد نگاه اول کاربر را متقاعتد کرده تا به آن تبلیغ توجه کنند. باید توجه کنید که این جملات باید به گونه ای منحصر به فرد برای شما انتخاب شوند.

جذابیت کافی

بنر شما باید به اندازه کافی جذابیت داشته باشد تا فرد با نگاه به آن جذب آن شود. بنابراین داشتن مولفه ای بصری مناسب برای داشتن بنری موثر دارای اهمیت زیادی است. در نظر داشته بایشد که فضای شما برای طراحی بنر بسیار کم است. بنابراین باید به تصاویری که انتخاب می کنید توجه داشته باشید. در واقع داشتن تصاویر بیش از حد ممکن است کاربر را دلزده کرده و از توجه به تبلیغ شما خودداری کرده. بنابراین در انتخاب آنها عناصر زیبایی شناسی را مورد توجه خود قرار دهید.

نام تجاری

یکی از عناصری که باید در برند شما ذکر شود نام تجاری شرکت شماست. در واقع نام تجاری شما موجب افزایش اعتماد مشتری نسبت به تبلیغ شده و می تواند آن را متقاعد کند که به آن توجه نماید. در واقع بنری که شامل نام تجاری شما باشد باید معرف نوع تجارت شما و هدف شما از آن باشد.

عملکرد

نحوه تبلیغ شما دارای اهمیت است.  توجه داشته باشید برخی از کاربران از کلیک کردن بر روی یک بنر تبلیغات آنلاین و رفتن به صفحه ای دیگر احساس راحتی نمیکنند. در واقع آنها نمی خواهند به صفحه دیگری منتقل شوند!

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”دیجیتال برندینگ” link=”https://behido.com/digital-branding”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

سادگی

توجه داشته باشید که بعضی مواقع سادگی یک بنر تبلیغات آنلاین می تواند موجب موثر تر بودن آن باشد. توجه داشته باشید که بنر شما نمی تواند سایز بزرگی داشته باشد بنابراین تنها از اطلاعاتی استفاده کنید که اطلاعات مناسبی را از فعالیت شما در اختیار افراد قرار می دههند.

ثبات

به این نکته توجه داشته باشید که بنرهایی که شما برای شبکه های اجتماعی ، کانال ها و سایت های خود به کار می برید باید دارای یک نوع پیوستگی و ارتباط باشند. توجه داشته باشید اگر کاربر شما با کلید کردن بر روی تبلیغ به صفحه دیگری می روند ، اطلاعات صفحه بعدی هماهنگ با تبلیغ شما باشد. در صورتی که این نکته رعایت نشود کاربر گیج شده و ممکن است بنر شما علیه موفقیت شما عمل کند.

پیشنهادات

در صورتی که بنر شما حاوی پیشنهادات خاصی برای افراد باشد می تواند در قانع کردن آنها برای مراجعه به وب سایت شما می تواند موثر باشد. به عنوان مثال جملاتی مثل حمل و نقل رایگان در صورت خرید این محصول!

آزمایش کردن

راه های مختلفی برای طراحی یک بنر موفق برای تجارت شما وجود دارد. اما وقععا اینکه کدام یک می تواند برای شما موفق و موثرتر باشد کار ساده ای نیست. یکی از روش هایی که به شما کمک میکند این است که بنرهای مختلف را حاوی طلاعات گوناگونی امتحان کنید تا موثر ترین آنها را برای تجارت خود پیدا کنید! بنرتبلیغاتی همیشه یکی از سخت ترین روش ها برای جذب افراد بوده است. توجه داشته باشید که رعایت نکات اولیه که در قسمت قبل بیان شد می تواند افراد را راضی نماید. نکته مهم دیگر محتوای بنر شماست که باید حاوی هدف شما و اطلاعات کافی از تجارت شما باشد. این اطلاعات باید به صورت مختصر و مفید به کاربر ارائه شوند!

امتیاز دهی شما به این صفحه

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  34  =  43

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان