امروزه تقریبا طراحی سایت برای هر کسب و کاری مرسوم شده است. اگر شما صاحب رستوران هستید می توانید با یک طراحی مناسب برای سایت مربوط به رستوران خود، کسب وکار خود را بهبود ببخشید. اما طراحی سایت رستوران ویژگی ها خاص خود را دارد، که در ذیل به آنها اشاره می کنیم:

شما برای طراحی سایت رستوران خود می توانید از راههای زیادی وارد شوید، این را مد نظر داشته باشید که در این مورد مخصوص می شود با یک عکاس حرفه ای همکاری کرد، توجه داشته باشید عکاس حرفه ای باشد در غیر این صورت می تواند نتیجه ی عکس را برای شما در بر داشته باشد. شما با استفاده از عکس های مناسب می توانید مشتری ها را به خود جلب کنید.

یک مورد دیگر که باز هم در طراحی سایت رستوران به شما کمک خواهد کرد، این است که یک منوی جذاب تحت وب داشته باشید. فقط به پی دی اف بسنده نکنید، شما با داشتن یک منوی زیبا که شامل تصویر غذاها، اسامی انها و همین طور هزینه غذاهاست، به مشتری در تصمیم گیری بسیار کمک می کنید.

راههای دسترسی به رستوران و امکان رزرو

این نکته را هرگز در طراحی سایت رستوران فراموش نکنید، به کاربران نشان بدهید که باید کجا بروند. نقشه دقیق رستوران و شعبات مختلف را ذکر کنید. این امر برای مشتری خیلی مهم است که مدت زمان رسیدن به محل را تخمین بزند و برنامه ریزی مناسبی داشته باشد. این در طراحی سایت مهم است، که توضیح دهید چه ابزارهایی برای راحتی مشتری در نظر گرفته اید. مثلا ابزاری که برای پیدا کردن رستوران به آنها کمک می کند. مثلا امکان استفاده از گوگل مپ برای دسترسی سریع از روی نقشه.

در طراحی سایت رستوران خود از ابزار آنلاین استفاده کنید. مشتری دوست دارد بداند شما سفارش آنلاین دارید، یا خیر. وجود درگاه پرداخت آنلاین با کارت های شتاب را در سایت خود ایجاد کنید. این به رونق کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد. در طراحی سایت رستوران این را از نظر دور نگذارید که سایت شما جذاب و کاربر پسند باشد، به مشتری خود اطلاع بدهید که آیا شرایط رزرو میز را در همه ی شعبات دارید. برای اینکه مشتری را بیشتر جذب کنید در طراحی سایت رستوران خود تاریخچه ی رستوران خود را بگنجانید. به چه دلیل این نام را برای رستوران خود انتخاب کرده اید. علت چینش منوی غذایی را برای مخاطب خود توضیح دهید. یا با نمایش طراحی داخلی و ارائه تصاویر جذاب، مشتری را با فضای داخلی رستوران خود آشنا کنید.

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”طراحی سایت” link=”https://behido.com/webdesign/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

جوایز و گواهینامه ها در طراحی سایت رستوران

اگر برای رستوران خود در زمینه های مربوط به این کار جوایزی دریافت کرده اید، برای بالا بردن وجهه ی رستوران خود آن ها را در طراحی سایت رستوران خود بگنجانید. مشتریان به این موضوع بسیار اهمیت می دهند اینکه محیط رستوران شما بهداشتی باشد واز نظر وزارت بهداشت تایید شده باشد. شما می توانید گواهینامه های بهداشت را در طراحی سایت رستوران خود قرار دهید. تا خیال مشتری از این بابت راحت باشد.

طرح و رنگ و عکس

برای طراحی سایت رستوران خود یک طرح و رنگ مناسب انتخاب کنید، بهتر است رنگ هایی انتخاب کنید که با عکس هایی که از غذا یا فضای داخلی رستوران تهیه کرده اید همخوانی داشته باشد. می توانید این رنگ را همسو با لوگو و رنگ آن در نظر بگیرید. دوباره تاکید می کنیم در انتخاب رنگ ها و ترکیب بندی عکس ها دقت نمایید. تصاویری در طراحی سایت رستوران خود از کارکنان بگذارید که نشان دهنده ی اجتماعی بودن وخوش رویی شما باشد. در کل اجتماعی و خوش برخورد باشید این مقوله یکی از ارکان جذب مشتری در هر کسب وکاری می باشد.

واکنش پذیری

همان طور که همه آگاه هستیم طراحی سایت رستوران ما باید قابلیت انعطاف پذیری با همه نوع وسایل را داشته باشد. این سایت باید برای موبایل و تبلت هم طراحی شده باشد، تا کاربر بتواند در هر مکان و شرایطی به سایت رستوران شما دسترسی داشته باشد.

امکان عضویت و ارائه پیشنهاد و انتقاد در طراحی سایت رستوران

محلی برای ارائه نظرات و شکایات و انتقادات و پیشنهادات مشتریان قرار بدهید. برای آشنایی افراد با غذاهای خود متن های طولانی نگذارید. زیرا افراد دوست دارند متون ساده و کوتاه را بخوانند. این مورد را هم نیز در طراحی سایت رستوران خود در نظر بگیرید، ساعات کاری خود را در اختیار کاربران قرار بدهید. سهولت برای اطلاعات تماس را در نظر داشته باشید.

در طراحی سایت رستوران امکان عضویت را برای کاربران ایجاد کنید. پنل اختصاصی مدیریت برای سایت شما یک مزیت به حساب می آید. می توانید برای هواداران خود یک کلوب ایجاد کنید. شما می توانید با ایجاد امکان عضویت به مشتریان این فرصت را بدهید تا تحت شرایطی از تخفیف های ویژه استفاده کنند.

شما می توانید با ایجاد یک سایت به صورت شبانه روزی در هر مکانی با مشتری خود در ارتباط باشید. محتوای سایت خود را به روز کنید. شرایط رزرو میز در شعبات مختلف را برای مشتری توضیح بدهید. شما در زمینه ی کسب وکار باید همسو با شرایط روز باشید. طراحی سایت می تواند زمینه را برای پیشرفت و رونق گرفتن کار شما فراهم کنید. اما در نظر داشته باشید که باید این کار به درستی انجام شود. شما می توانید با سپردن طراحی برای کسب وکار خود به یک تیم متخصص وضعیت مناسبی برای کسب وکار خود ایجاد کنیم.

در صورتی که قصد دارید برای رستوران خود یک وب سایت طراحی کنید، می توانید از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ، سئو و خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67  +    =  72

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان