[fancy_heading h1=”1″ icon=”” title=”بازاریابی اینترنتی
یا دیجیتال مارکتینگ در اصفهان”][/fancy_heading]

انواع خدمات مروبط به دیجیتال مارکتینگ در اصفهان با تیم متخصص بهیدو
دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

تعریف دیجیتال مارکتینگ

وقتی از «دیجیتال مارکتینگ» یا همان بازاریابی اینترنتی صحبت می‌کنیم نباید محدودیت‌های زمانی و مکانی مثل فعالیت متمرکز در یک جغرافیای خاص در میان باشد. تآکید بر بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ در اصفهان دال بر این موضوع نیست که خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تنها محدود به این شهر باشد. بواسطه دسترسی اکثر بنگاه‌های اقتصادی و صنعتی به اینترنت پرسرعت، یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌تواند در هر شهری حضور داشته باشد اما اعتمادسازی برای کسب و کارها و تجارت‌هایی که در شهر متقاضی خدمات حضور دارد یک نیاز ضروری است به همین جهت تلاش داریم تا معرف حضور یک تیم حرفه‌ای مستقر در اصفهان باشیم.

تجارت‌هایی که در اصفهان حضور دارند یا بازار هدف آنها بزرگترین شهر صنعتی و یکی از اولین مقاصد گردشگری ایران است، می‌توانند از خدمات بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ شرکت بهیدو برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند. شناخت کافی از دو مقوله مهم تجارت و بازار اصفهان و همچنین خدمات بازاریابی اینترنتی باعث می‌شود بتوانیم بهترین خدمت را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه کنیم.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”با دیجیتال مارکتینگ همگام با سرعت دنیای دیجیتال پیش روید.”][/fancy_heading]

این روزها واژه دیجیتال جز جدائی‌ناپذیر زندگی انسان‌ها شده و به نوعی در تک‌تک فضای پیرامون از ارتباطات شخصی گرفته تا سرگرمی و حتی کسب‌وکار تأثیرات خود را بر جای گذاشته و مفاهیم جدیدی را به وجود آورده است. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین از جمله همین مفاهیم بوده که هم‌زمان با سرعت روزافزون دنیای دیجیتال در حال گسترش و افزایش است. پس لازم است که افراد در هر حوزه‌ای از کسب‌وکار جهت موفقیت بیشتر و عقب نماندن از این قافله از انواع تبلیغات آنلاین استفاده نمایند. اما این‌که اصولاً تبلیغات آنلاین چیست و چه تفاوتی با تبلیغات سنتی دارد در ادامه به آن پرداخته شده است. در ضمن در انتها با آخرین تغییرات و تحولات تبلیغات آنلاین طی سال‌های اخیر آشنا خواهید شد.

آشنایی کلی با دیجیتال مارکتینگ و انواع آن

قبل از به وجود آمدن اینترنت هر نوع روش بازاریابی که در جهت افزایش فروش انجام می‌شد، بازاریابی سنتی نام دارد از قبیل تبلیغات در تلویزیون، رادیو، مجلات، بیلبوردها، تراکت و غیره،. اما پس از ظهور اینترنت و گسترش آن، بازاریابی نیز دستخوش تغییر شد.
بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) شامل مجموعه‌ای از روش‌ها و ابزارهای تبلیغاتی است که توسط دستگاه‌های دیجیتال نظیر موبایل یا کامپیوتر در بستر اینترنت عمل بازاریابی را انجام می‌دهند و انواع آن شامل موارد زیر هستند:

– تولید محتوا

– بازاریابی ویروسی دیجیتال (Digital Viral Markreting)

– تبلیغات همسان (Native Advertising)

– روابط عمومی آنلاین (Online PR)

– پوش نوتیفیکیشن (Push Notiflcation)

– محتوای ارتقا یافته (Sponsered Content)

– تبلیغات کلیکی (Cost Per Click)

– اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing)

– تبلیغات بنری (Banner Advertising)

– بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)

– بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ

– بازاریابی از طریق همکاری در فروش (Affiliate Marketing)

– بازاریابی توسط موتورهای جستجو (SEM)

– بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

– بازاریابی محتوا (Content Marketing)

– بازاریابی درون‌گرا (Inbound Marketing)

– بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing)

– استراتژی محتوا (Content Strategy)

[icon_box border=”0″ image=”14591″]اولین تفاوت عمده هزینه مورد نیاز برای بازاریابی دیجیتال و سنتی است. روش‌های بازاریابی سنتی از هزینه‌های بسیار بالایی نسبت به انواع روش‌های بازاریابی دیجیتال برخوردار هستند. حتی در این میان برخی از شیوه‌های دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که تقریباً رایگان هستند.[/icon_box]
[icon_box border=”0″ image=”14592″]در بازاریابی دیجیتال تمام اطلاعات مربوط به محصولات با سرعت زیاد در بین مشتریان پخش می‌شود. اما در بازاریابی سنتی این امکان وجود نداشته و در بسیاری از موارد نمی‌توان تمام محصولات را به نمایش گذاشت.[/icon_box]
[icon_box border=”0″ image=”14593″ class=”box-a”]در اغلب موارد هدف از بازاریابی سنتی صرفاً فروش محصول بیشتر است. اما در بازاریابی دیجیتال با خرید مشتری کار تبلیغات تمام نمی‌شود. بلکه سعی می‌شود تا با استفاده از شیوه‌های رایج دیجیتال مارکتینگ مشتری را حفظ کرده و او را به خریدار دائمی محصولات خود تبدیل کنند.[/icon_box]
[icon_box border=”0″ image=”14594″]تعداد مشتریان در بازاریابی سنتی کمتر از بازاریابی دیجیتال است. از طرفی در شیوه سنتی امکان انتخاب مشتری بر اساس سن، جنس، تحصیلات، شهر و غیره وجود ندارد اما در بازاریابی دیجیتال این امر با استفاده از پلتفرم‌های مختلف به آسانی امکان‌پذیر است.[/icon_box]
[icon_box border=”0″ image=”14595″]نحوه ارتباط با مشتری و استفاده از نظرات آن‌ها در بازاریابی سنتی محدود به گزارش فراوانی است. اما در دیجیتال مارکتینگ نظرات تک‌تک مشتریان قابل پیگیری و تجزیه‌وتحلیل بوده و می‌توان بر اساس نیاز هر مشتری از تبلیغات مخصوص به نیاز او استفاده کرد. در صورتی که در تبلیغات سنتی شیوه بازاریابی برای همه یکسان است.[/icon_box]
[icon_box border=”0″ image=”14596″]بازاریابی دیجیتال آمار و ارقام به صورت واقعی و عددی وجود دارد که امکان تجزیه‌وتحلیل آن‌ها و دریافت میزان موفقیت شیوه بازاریابی را فراهم می‌سازد. اما در مورد بازاریابی سنتی هیچ چیز قطعی نبوده و همه چیز بر اساس حدس و گمان تخمین زده می‌شود.[/icon_box]
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”کدام روش بهتر است؟ دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی سنتی”][/fancy_heading]

بازاریابی سنتی و دیجیتال مارکتینگ دو مفهوم جدا از یکدیگر نبوده و درواقع می‌توان گفت در کنار هم بسیار نتیجه‌بخش‌تر خواهند بود. از آنجایی که بازاریابی دیجیتال پروسه‌ای زمان‌بر بوده و نیاز به صرف وقت و تلاش مستمر دارد، می‌توان هم‌زمان با آن از روش‌های تبلیغات سنتی جهت کسب درآمد و تأمین هزینه‌ها بهره گرفت. در این راستا کارشناسان قانون ۲۰/۸۰ را توصیه می‌کنند که بر اساس آن ۸۰ درصد از بودجه تبلیغاتی را به دیجیتال مارکتینگ و ۲۰ درصد باقیمانده به بازاریابی سنتی اختصاص می‌یابد.

دیجیتال-مارکتینگ-یا-بازاریابی-سنتی

چگونگی روند تغییرات بازاریابی دیجیتال طی ده سال اخیر

در چند سال گذشته، هم‌زمان با افزایش سرعت دیجیتال و روی کار آمدن ابزارهای دیجیتال جدید، بازاریابی آنلاین نیز دستخوش تغییرات فراوانی گشت و روش‌های نوینی نظیر بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام به وجود آمد. اما پس از به‌روزرسانی الگوریتم پاندا در سال ۲۰۱۱، بازاریابی دیجیتال بیشترین تکان را خورد. زیرا از آن زمان به بعد سایت‌ها نتوانستند با روش‌های متقلبانه و انتشار محتواهای انبوه اما بی‌کیفیت به نتایج بالای جستجو گوگل دست یابند. از این رو بازاریابی محتوا، تولید محتوا و در کل مقوله بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (سئو) بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. همچنین با به‌روزرسانی الگوریتمی به نام مرغ مگس‌خوار استفاده بیش از حد متعارف از کلمات کلیدی ممنوع اعلام شد.
در سال ۲۰۱۲، الگوریتم پنگوئن گوگل تغییر کرد و لینک‌ بیلدینگ به روش جدید و طبیعی دوباره درآمد تا بتوان از طریق آن رتبه خود را افزایش داد.
با تغییرات اساسی اعمال شده در الگوریتم کبوتر در سال ۲۰۱۴، فاکتورهای رتبه‌بندی گوگل عوض شده و این موتور از سیگنال‌های سنتی جهت رتبه‌بندی استفاده کرده که طبق آن جستجوی محلی در بهینه‌سازی بسیار مؤثر است.
پس از عرضه اولین گوشی هوشمند در سال ۲۰۰۷، گوگل بهینه‌سازی برای موبایل را در دستور کار خود قرار داد. طوری که آمار منتشر شده در سال ۲۰۱۵ حاکی از پیش گرفتن کوئری موبایل از کوئری دسکتاپ داشت‌.

بنابراین می‌توان دریافت در این سال‌ها بهینه‌سازی سایت‌ها و استفاده از روش‌های بازاریابی دیجیتال در بخش محتوا، از مهم‌ترین تغییرات آنلاین در این مدت بود‌ه که نیاز است جهت موفقیت در امر بازاریابی بیشتر توان خود را معطوف این بخش نمود‌.

روند تغییرات بازاریابی دیجیتال

راه اندازی کمپین تبلیغاتی

هر یک از مواردی که به اختصار از کنار آنها گذشتیم، بخشی از پازل چند تکه بازاریابی به کمک ابزارهای فناورانه است. در دسترس بودن ابزارهای ارتباطی و اجتماعی مبتنی بر اینترنت مثل برنامه های موبایلی، شبکه های اجتماعی و .. ممکن است این خطای شناختی را بوجود بیاورد که برای بازاریابی اینترنتی نیازی به فعالیت مستمر تخصصی نیست در صورتی که این ابزارها باعث رقابتی تر شدن فضاهای کسب و کار در تمام زمینه ها شده است. اگر به این مقوله تخصصی نگاه نکنید و برنامه ریزی و اجرای آن را به یک تیم کاربلد واگذار نکنید قطعا از رقابت با رقبا باز خواهید ماند.

راه اندازی کمپین تبلیغاتی

فواید همکاری با شرکت دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ فعالیتی است مبتنی بر یک روند دائم و پویا، پروژه طراحی سایت یا ایجاد برنامه خاصی نیست که شروع و پایان داشته باشد. شروع دارد اما پایان ندارد. اهمیت زیادی دارد تیمی در کنار تجارت شما باشد که تخصص و شناخت کافی از ابزارهای بازاریابی اینترنتی داشته باشد. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را به روش اصولی و علمی انجام دهد، بتواند خدمات شما را در سرویس های بین المللی مانند گوگل تبلیغ کند. نگاهی کاملا تخصصی به رسانه های اجتماعی داشته باشد و از همه مهم تر علاوه بر مجری، مشاور تجارت شما در اینترنت باشد.

از فواید همکاری با یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان برای صاحبان کسب و کار این شهر، می توان به سهولت ارتباط مستقیم با مدیران و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد. همین امر تمامی نیاز های شما را از ابتدای پروژه که تعریف نیازمندی ها و اهداف کسب و کار را شامل می شود، تا مراحل پایانی آن که شامل آموزش و بهینه سازی و خدمات پشتیبانی می شود را به بهترین شکل بر آورده می کند.

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

دیجیتال مارکتینگ امروز مجموعه گسترده‌ای از مهارت‌ها را در برمی‌گیرد. تبلیغات شکل متفاوتی به خود گرفته‌است و هرروز دانش جدید به آن اضافه می‌شود. تجزیه و تحلیل، توانایی سئو، کدنویسی، ایجاد محتوا و بسیاری از مهارت‌های دیگر لازمه ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ هستند.

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان ، در کنار طراحی سایت شما، تخصص ماست. آموزش‌های اولیه بازاریابی، استراتژی محتوا، بهینه‌سازی و سئو،‌ بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و… سرفصل‌های آموزش دیجیتال مارکتینگ هستند. اگر ساکن این شهر هستید و افزون برآن، مایلید به این عرصه وارد شوید، میتوانید با ما درتماس باشید.

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

شرکت بهیدو برای تمامی همشهریان عزیز در اصفهان امکان مشاوره دیجیتال مارکتینگ مربوطه برای حرفه و کسب و کارشان را به صورت رایگان ارائه می دهد. پس از این فرصت استفاده کنید و برای آشنایی با روش های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان و مشاوره و آموزش های لازم پیش قدم شوید. برای دریافت مشاوره بیشتر در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ می توانید همین حالا با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”پنج گام برای موفقیت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان”][/fancy_heading]

احتمال می‌دهیم که برای شما سوالات زیادی در مورد فرآیند دیجیتال مارکتینگ وجود داشته باشد. به همین خاطر به معرفی ۵ گام اساسی موفقیت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان پرداخته تا پیش از دریافت مشاوره از کارشناسان ما شناخت بهتری نسبت به این فرآیند پیدا کرده و بتوانید از جلسه مشاوره رایگان کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو بیشترین استفاده را ببرید.

گام نخست: بررسی پتانسیل های کسب و کار شما برای حضور در اینترنت

در این گام نوع کسب و کار شما و مدل کاری آن در حالت سنتی مورد بررسی قرار گرفته و سپس پتانسیل هایی که ممکن است با ورود به فضای آنلاین به صورت بهینه موجب افزایش کارایی و سوددهی کسب و کارتان شوند را شناسایی می کنیم. اینکه مزیت رقابتی شما در اینترنت چیست، رقبای شما چه کسانی هستند و برای پیشی گرفتن از آنها باید چه کار کنید. تمامی راه های نحوه شروع و گسترش کسب و کار شما در اینترنت به صورت دقیق و برنامه ریزی شده در این گام برنامه ریزی می شود.

همچنین از آنجایی که ممکن است برنامه های ویژه‌ای برای مشتریان و شهروندان اصفهانی داشته باشید، شاخصه های اصلی برای موفقیت برنامه دیجیتال مارکتینگ در اصفهان در برنامه ریزی گام اول به صورت کامل لحاظ می شود.

گام دوم: پایه ریزی کسب و کار اینترنتی

در این گام، کسب و کار شما با توجه به برنامه مشخص و بلند مدتی که برای آن تدوین شده است، اولین اقدامات عملی خود را شروع می کند. به عنوان مثال شروع این اقدامات می تواند با طراحی وب سایت باشد، پس از آن معرفی وب سایت به موتورهای جستجو و سئو و بهینه سازی آن، تولید محتوا و شروع گسترش اطلاعات پایه ای و اساسی وب سایت شما. در صورتی که قصد فروش آنلاین محصولات و خدمات خود را دارید، با ایجاد یک فروشگاه آنلاین که کاملا مطابق با برنامه دیجیتال مارکتینگ در اصفهان که در گام اول تدوین شده است، می توان پایه های اساسی و اولیه یک کسب و کار موفق در اینترنت را پی ریزی کرد.

همواره به مشتریانی که خواهان یک برنامه کامل دیجیتال مارکتینگ در اصفهان هستند این توصیه را می کنیم که کارهایی نظیر طراحی سایت تنها شروع کار است و باید به فکر یک برنامه کامل تبلیغاتی نیز بود. در این زمینه نیز دو راه کلی پیش روی مشتریان است که پیگیری هر دو می تواند به موفقیت آنها سرعت بیشتری ببخشد. اولین راه کار جدی و مستمر بر روی سئو و تولید محتوای اختصاصی است و گام بعدی استفاده از انواع روشهای تبلیغات در فضای آنلاین. تبلیغاتی همچون تبلیغات کلیکی و بنری و تبلیغات گوگل ادوردز.

البته تمامی این موارد در نقشه راه دیجیتال مارکتینگ در اصفهان در همان گام نخست مشخص می شوند.

گام چهارم: با مشتریان خود در ارتباط باشید

منظور از اینکه با مشتریان خود در ارتباط باشید، مشتریان فعلی نیست. بلکه منظور طیف وسیع تری است که شامل مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه است. روش کار نیز به این شکل است که برای جذب مشتریان بالقوه باید از پتانسیل شبکه های اجتماعی استفاده کرد. در حال حاضر بسیاری از افراد بخش اعظمی از وقتی را که در اینترنت می گذرانند به فعالیت در شبکه های اجتماعی اختصاص می دهند. همین امر یک فرصت بسیار مناسب برای کسب و کارها بوجود می آورد که علاوه بر اینکه می توانند خود را به مشتریان بالقوه معرفی کنند، می توانند بدون واسطه با آنان در ارتباط باشند. نتیجه این کار در نهایت به میل و رغبت بیشتر این افراد برای استفاده از خدمات و محصولات شما می شود.

گام پنجم: حفظ و بروزرسانی چرخه دیجیتال مارکتینگ

برای موفقیت کسب و کار خود باید همواره هوشیار باشید و از راهکارهای جدیدی که شما را در این راه کمک می کنند استقبال کنید. همچنین باید همیشه حواس خود را بر عملکرد کامل سیستم ارائه و پشتیبانی کسب و کار خود متمرکز کنید. زیرا نباید موفقیت هایی که بدست می آورید سبب شود که تمرکز شما از روی کارایی و بهبود عملکرد کسب و کارتان برداشته شود. این گام را شاید بتوان یکی از اساسی ترین گام هایی دانست که متاسفانه در اکثر اوقات به آن دقت نمیشود. چه در فضای واقعی و چه در فضای آنلاین باید همیشه عملکردهایی که نتیجه موفقیت آمیزی نداشتند را بهبود و آن دسته از اقداماتی که نتیجه آنها موفقیت آمیز بوده است را ارتقا بخشید و در کنار این دو مورد باید از راه حل های جدید نیز استقبال کرد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

دیجیتال مارکتینگ همان بازاریابی اینترنتی است. بازاریابی هم در واقع راه تبلیغ و توسعه یک کسب و کار تلقی می شود ، پس می توان گفت دیجیتال مارکتینگ راهی برای توسعه برند و معرفی کسب و کار شما در دنیای اینترنت یا دنیای مجازیست. بنابراین از وظایف یک آژانس دیجیتال مارکتینگ شناخت بازار هدف شماست. در اصفهان نیز مانند شهرهای بزرگ کشور به دلیل گستردگی و وسعت هر حرفه شناخت بازار هدف نیاز به آگاهی و مشاوره اصولی برای پیشرفت هرچه سریعتر در عرصه بازار و خدمات است.

شرکت بهیدو یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان است که تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی و شخصی ، طراحی رابط کاربری و گرافیک سایت ، بهینه سازی و سئو در اصفهان را با بهترین و به روز ترین روش ها و با بررسی های اصولیه بازار هدف‌تان به شما ارائه میدهد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان
پکیج-دیجیتال-مارکتینگ-در-اصفهان

پکیج دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

اگر با سایت و طراحی سایت سروکار دارید و در کنار آن، محصول، ایده یا خدمتی را ارائه می‌کنید، می‌دانید که مهم‌ترین نیاز شما دیده شدن است. استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ این فرصت را برای شما فراهم می‌کند. در واقع در دوره های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان یکی از راه هایی که یک کسب و کار در فضای مجازی معرفی و شناخته میشود، فعالیت درشبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و یا سایر شبکه های اجتماعی است.

رقابت و مشتریان شما، هر دو به یک‌اندازه به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند و دست برقضا خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان تخصص اصلی ماست. سئو در اصفهان ، تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی، تعیین استراتژی محتوا هم‌گام با سیاست‌های شما بخش کوچکی از خدمات دیجیتال مارکتینگ است که می‌توانیم برای انجام آن، با شما همکاری کنیم.

از جمله راه های دیگر، چگونگی انجام تبلیغات آنلاین می باشد، این تبلیغات میتواند شامل تبلیغات بنری، تبلیغات کلیلکی، ایمیل مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ و .. باشد که شما عزیزان اصفهانی می توانید با ما در تماس باشید یا به صفحه پکیج خدمات مراجعه کنید تا با پکیج های دیجیتال مارکتینگ بهیدو آشنا شوید.

در صورتیکه پرسشی در رابطه با روند کاری دیجیتال مارکتینگ دارید، می توانید همین الان با کارشناسان  آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید تا در یک جلسه به صورت رایگان به شما مشاوره های لازم در این زمینه داده شود.

شرکت طراحی سایت در اصفهان - طراحی سایت اصفهان - طراحی سایت ویژه صنایع - call-to-action1
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو”][/fancy_heading]
[icon_box border=”0″ title=”طراحی سایت” image=”14473″ link=”https://behido.com/webdesign”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”بازاریابی و تولید محتوا” image=”14466″ link=”https://behido.com/contentmarketing/”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”بازاریابی شبکه های اجتماعی” image=”14465″ link=”https://behido.com/social-media-marketing”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”تبلیغات آنلاین” image=”14464″ link=”https://behido.com/online-ads”][/icon_box]
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”مقالات دیجیتال مارکتینگ”][/fancy_heading][blog count=”4″ style=”masonry” columns=”4″ category=”digitalmarketing” more=”0″ filters=”0″ pagination=”0″ greyscale=”0″ margin=”0″]
۵/۵ - (۲ امتیاز)

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان