روند رو به رشد خریدهای اینترنتی از سال ۲۰۱۹ به بعد

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که دوست دارید به صورت آنلاین خرید کنید یا خریدهایتان را آدر دنیای آنلاین انجام دهید؟ مطالعات انجام شده نشان می دهد تعداد خریدهای آنلاین در سال ۲۰۱۹ افزایش خواهد یافت. این مقدار به ۱۱۵ درصد خواهد رسید که از سال قبل بیشتر است. صنعت فروشگاه های اینترنتی با پیشنهادات، تخفیف ها و موارد مختلفی که در اختیار خریداران قرار می گیرد پر شده است.

بررسی های انجام شده توسط روزنامه Economic Times نشان می دهد این بازار دیجیتال حدود ۱۰۸ میلیون مشتری در سال ۲۰۱۸ داشته است. اینکار نه تنها اعتبار دنیای وب را در بر می گیرد بلکه شامل اپلیکیشن های موبایلی هم می شود. اگر زندگی خودتان را بررسی کنید با موارد متعددی مواجه می شوید. صنایع خودروسازی، سلامت، زنجیره های تامین، خرده فروشی، رستوران ها، هتل ها، تورها و مسافرت ها، آموزش هم خودشان را با فناوری های موجود منطبق گرده اند.

 

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”طراحی اپلیکیشن موبایل” link=”https://behido.com/appdesign”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

آمارهای موجود نشان می دهد تا سال ۲۰۲۰ درآمد حاصل از اپلیکیشن های موبایلی به شدت افزایش خواهد یافت. این مقدار به ۱۸۹ میلیارد دلار آمریکا خواهد رسید. چرا ما به سراغ سایت هایی همچون آمازون برای خرید می رویم و غذاها یا سایر مواردمان را رزرو می کنیم؟ این موضوع بدین خاطر است که دوست داریم راحت تر زندگی کنیم. این سایت ها هم مشتریان جهانی دارند که به آن ها اعتماد کرده اند.

کارآفرینان با هوش نیز این نیاز را درک کرده اند. به همین خاطر است که خیلی ها به تدریج به سراغ دنیای دیجیتال می روند. استفاده از اپلیکیشن های موبایلی هم برای کسب وکارها مزایای زیادی دارد. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.

مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایلی

 مقیاس پذیری:

بیایید کمی به گذشته برویم. آن روزها شرکت های حمل و نقل باید منتظر مشتری می ماندند تا آن ها را به مقصدشان برسانند. حتی بیمارستان ها و کلینیک ها هم تنها بخشی بودند که در اختیار پزشکان قرار داشتند. اما این روزها شعاع دفاتر کاری کسب وکارها افزایش یافته است و کسب وکارها می توانند در همه جای اینترنت حضور داشته باشند. اگر گوگل مپ را در نظر بگیرید، می توانید به کارآفرینان، پزشکان، مهندسان، تاجران و برندهای زیادی برسید که خودشان را در دنیای آنلاین نشان داده اند.

ایجاد مخزنی از داده ها:

این روزها داده ها برای بهره وری و استفاده از خلاقیت های موجود بسیار ضروری هستند و می توانند مشکلات معمول کسب وکارها را حل کنند. بیشتر الگوهای موجود تلاش می کنند این مشکلات را برطرف نمایند. Cambridge Analytica به خاطر استفاده از این داده ها در سرتیتر اخبار قرار گرفته است. این اپلیکیشن های موبایلی هستند که می توانند داده های بسیار دقیقی جمع آوری کنند و جنبه های روانشناختی مخاطبان را به درستی بسنجند. از ارسال ایمیل به کمک بازاریابی ایمیلی تا تجزیه و تحلیل داده ها، مزایای اپلیکیشن های موبایلی باورنکردنی است.

یکپارچه سازی:

کسب وکارها نمی توانند خودشان را متمایز کنند مگر اینکه مشتری بالقوه زیادی داشته باشند. با ادغام رسانه های اجتماعی و دنیای وب، کارآفرینان می توانند فرصت های زیادی برای تبلیغ خودشان از طریق اپلیکیشن های موبایلی داشته باشند. اپلیکیشن های بومی به گونه ای پیکربندی شده اند که از موارد نصب شده فعلی همچون دوربین، GPS و نوتیفیکیشن بیشترین استفاده را ببرند. همچنین توسعه اپلیکیشن های هیبریدی به افراد کمک می کند از API های گوشی های موبایلی بیشترین استفاده را ببرند. در چنین شرایطی خرده فروشان و تاجران می توانند به کمک فیس بوک، توییتر، گوگل، پیام رسان های بومی، اینستاگرام و سایر اپلیکیشن ها به مشتریان بیشتری دست پیدا کنند. هیچ وقت تبلیغات کسب وکارها به اندازه امروز راحت تر نبوده است.

مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایلی

نگهداری آسان:

بیشتر کاربران واتس اپی کسب وکارهای کوچکشان را از طریق این پلتفرم اجرا می کنند. اگر این برنامه به طور ناگهانی متوقف شود چه اتفاقی رخ می دهد؟ آیا می توان مشتریان از دست رفته را باز گرداند؟

به سرمایه گذاری اندک در بخش اپلیکیشن های بومی می توان کسب و کار را در بستر قابل کنترلی اجرا کرد. کافیست این برنامه ها را بر اساس نیازی که دارید سفارشی سازی کنید و محدودیت های خودتان را تعریف نمایید. شکل یکپارچه به طور مستقیم جزییات مشتریان را وارد اکانت ایمیلی تان می کند. پس همیشه می توانید از موقعیت برد-برد بهره ببرید.

 تجزیه و تحلیل آسان:

هر نوع تجزیه و تحلیلی نیازمند داده های مرتبط با نیچ است. شکل اپلیکیشن شما باعث شده است کوئری های مشتریان با ایمیل و نام کاربری شان در اینباکس رسمی تان یکپارچه سازی شود.

به همین خاطر بررسی مخازن داده ها و تجزیه و تحلیل آن ها از دید یک تحلیلگر مشکل بزرگی نخواهد بود.

به همین خاطر است که گوگل، گوگل آنالیتیکس و فیس بوک، Facebook Insights را ارائه کرده است تا به کاربران کمک کند به طور رایگان فعالیت های کسب وکارشان را تجزیه و تحلیل نمایند.

ارزیابی لحظه ای:

به کمک اپلیکیشن های موبایلی شما می توانید همه چیز را خیلی راحت پیگیری کنید. اینکار به شما کمک می کند راحت تر از قبل سفارشات و سایر موارد را کنترل نمایید. بعد از اینکه یک گام کامل شد، مشتری و شما ایده واضح و شفافی از فرآیند پیشرفت سفارش خواهید داشت. پیگیری لحظه ای از طریق اپلیکیشن های هیبریدی و بومی امکان پذیر است.

مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایلی

مدیریت راحت تر پروژه ها:

به کمک ارزیابی لحظه ای امور مالی و انبار، اپلیکیشن های موبایلی می توانند همه قابلیت هایی که یک فرد برای مدیریت کسب وکارش نیاز دارد را در اختیارش قرار دهند. اینکه چه کسی وارد فروشگاه شده و چگونه خرید کرده است، چه مقدار زمان در فروشگاه صرف کرده است، چه کاری در فروشگاه انجام داده است به کمک اپلیکیشن های موبایلی قابل پیگیری است. علاوه بر این، موارد باقی مانده در انبار را می توان به راحتی از طریق اپلیکیشن موبایلی POS اسکن کرد.

 افزایش بهره وری:

اپلیکیشن های موبایلی دربرگیرنده حجم عظیمی از فعالیت های کسب وکارهاست. یک بررسی ساده از آنالیتیکس اپلیکیشن های موبایلی نشان دهنده مزایا و معایب موجود در عرض چند ثانیه است.

به کمک همین بررسی ها می توانید حوزه خاصی را اصلاح کنید یا بهبود ببخشید. نقاقط قوت کار هم شما را به سمت جلو سوق می دهد و بیشتر از قبل انگیزه بخش راهتان خواهد بود. به کمک این نقاط قوت می توانید روش های مشابهی برای سایر نواحی کسب وکارتان بیابید. همین امر جان تازه ای به کسب وکارتان می بخشد و بهره وری را بهتر می کند.

مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایلی

 مدیریت ارتباط با مشتری:

بعد از اینکه اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی تان را راه اندازی کردید باید پیام های شخصی سازی شده اس برایشان داشته باشید. به کمک الگوریتم های موجود می توان نیازهای مشتری را کاوش کرد و مواردی را در اختیار او قرار داد که به آن نیاز دارد. یک بررسی اجمالی از عملکردتان در اپلیکیشن موبایلی، سرنخ های متعددی برای حفظ ارتباط با مشتری در اختیارتان قرار می دهد. از کلمات جادویی متشکریم استفاده کنید و بعد از ثبت سفارش در اپلیکیشن موبایلی برای مشتری ارسال نمایید. اگر مشتری مشکلی با کسب وکارتان داشت می توانید یک پیام عذرخواهی ارسال کنید.

 امنیت داده ها:

تایید هویت دوگانه دسترسی افراد را تحت کنترل نگه می دارد. اگر شما از اپلیکیشن های موبایلی استفاده کنید می توانید داده های کسب وکارتان را امن و معتبر نگه دارید.

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

79  −    =  69

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان