همانطور که می دانید در حال حاضر اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان است و افراد زیادی در طول روز برای اهداف گوناگون نظیر آموزش، اوقات فراغت و یا بیزینس بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند. اما برای استفاده صحیح از این شبکه اجتماعی قوانین و ضوابط مشخصی تعریف شده است که در صورت ملاحظه نکردن آنها ممکن است حساب کاربری شخص مسدود گردد.

به عبارت دیگر این پلتفرم دستورالعمل هایی را برای کاربران خود تنظیم کرده است و در صورتی که افراد تمایل دارند به یک عضو قابل اعتماد و دائمی آن تبدیل شوند باید تمامی قوانین و دستورالعمل های آن را رعایت نمایند. اما با وجود این رهنمودها، هنوز هم حساب کاربری تعداد زیادی از افراد در اینستاگرام هر روز مسدود می شود زیرا ممکن است به دلیل سهل انگاری و یا ندانستن برخی از قوانین آن دچار خطا شوند.

افرادی که با مسدود شدن حساب کاربری خود در اینستاگرام مواجه می شوند اغلب در جستجوی نکاتی درباره نحوه حذف بلاک اینستاگرام هستند. اما چگونه از بلاک اینستاگرام رها شویم؟مفهوم Action Block  چیست؟ دلایل بلاک شدن در اینستاگرام؟ نحوه خارج شدن از Action Block چگونه است؟ این ها همگی موضوعاتی هستند که در این مقاله می خواهیم به آنها بپردازیم. به این ترتیب اگر شما هم به دنبال راهی برای رها شدن از بلاک اینستاگرام هستید به شما توصیه می کنیم که این مطلب را از دست ندهید.

 

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”مدیریت پیج اینستاگرام” link=”https://behido.com/instagram/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

مفهوم Action Block چیست؟

اصولاً از اکشن بلاک (Action Block) به منظور مجازات کاربران اینستاگرامی که دستورات این شبکه اجتماعی را نقض می کنند استفاده می شود. هنگامی که یک حساب کاربری مسدود می شود، نمی تواند کارهای معمول در اینستاگرام نظیر لایک کردن مطالب و یا کامنت گذاری و … را انجام دهد. برخی از دلایل بلاک شدن در اینستاگرام عبارتند از:

 

دلایل بلاک شدن در اینستاگرام

 

بلاک اینستاگرام

هنگامی که اکانت شما از سوی سیستم مدیریت اینستاگرام بلاک می شود با پیغام روبه رو مواجه می گردید. بر این اساس اینستاگرام کاربران را برای مشارکت در فعالیت های اسپم برای مدت زمانی خاص مسدود می سازد و پیام خطایی “Action Blocked” را به آنها نشان می دهد. بنابراین اگر روی صفحه اینستاگرام خود چنین پیامی را مشاهده کرده اید، به این معنی است که سیستم آن را نقض کرده اید و از شما در انجام کارهای اصلی مانند پسندیدن و اظهار نظر کردن در مورد پست افراد جلوگیری شده است. شایان ذکر است نقض کنندگان به طور کاملا خودکار توسط سیستم اینستاگرام مشاهده و مسدود می شوند.

بلاک اینستاگرام

 

بلاک اینستاگرام

بلاک اینستاگرام

 

 

 

بلاک اینستاگرام

 

 

نحوه خارج شدن از Action Block

همانطور که گفته شد اینستاگرام می تواند به دلایل مختلفی حساب شما را مسدود کند. در ادامه به چند روش برای خارج شدن از Action Block  می پردازیم.

 

بلاک اینستاگرام

 

 

 

امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  76  =  83

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان