وب سایت وکلا
[fancy_heading h1=”1″ icon=”” title=”طراحی تخصصی سایت ویژه وکلا”][/fancy_heading]

به منظور شروع یک بازاریابی آنلاین موفق در حرفه وکالت، به شما پیشنهاد می کنیم که برای سفارش یک وب سایت با طراحی مناسب اقدام نمایید. وب سایتی که توسط کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو به صورت سفارشی برای امر وکالت طراحی می شود، موسسات حقوقی را قادر می سازد تا یک حضور قدرتمند، بی نظیر، پویا و از همه مهم تر مؤثر در اینترنت داشته باشند. در این مطلب به نکات مهم در خصوص طراحی سایت ویژه وکلا می پردازیم.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”طراحی وب سایت وکالت”][/fancy_heading]

به طور متوسط​​، یک بازدید کننده در طی پنج ثانیه اول فرود آمدن در صفحه وب سایت شما درباره وکالت و موسسه حقوقی شما داوری می کند و به این ترتیب علاقه مند بودن وی به دریافت خدمات از شما مشخص می گردد. نکته اصلی این است که اگر وب سایت شما فوراً توجه بازدید کنندگان سایت شما را جلب نکند، آنها به وب سایت وکالت بعدی مراجعه می کنند. کارشناسان ما وب سایت شرکت حقوقی شما را به گونه ای طراحی می کنند که توجه بازدید کنندگان سایت شما را جلب کند و به تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به مشتری های جدید کمک نماید. خدمات ما شامل طراحی مجدد وب سایت حقوقی شما و ایجاد تحولات تازه در آن نیز می شود.

وب سایت وکلا
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”برخی از ویژگی های مهم در طراحی یک وب سایت وکالت”][/fancy_heading]
[icon_box border=”0″ image=”17235″]نقاط قوت، سوابق درخشان و استعدادهای منحصر به فرد وکلا را برجسته نماید.[/icon_box]
[icon_box border=”0″ image=”17237″]اطلاعات مناسبی در مورد وضعیت حقوقی خاصی که کاربران با آن مواجه شده اند را فراهم نماید.[/icon_box]
[icon_box border=”0″ image=”17232″]در همان صفحه اول حقوقی بودن وب سایت جلب توجه کند.[/icon_box]
[icon_box border=”0″ image=”17236″]از لحاظ زیبایی شناسی و کاربر پسند بودن مناسب باشد.[/icon_box]

نظر به این که حتی کوچکترین عناصر  وب سایت در پیشبرد تصویر وکالت شما نقش دارند، بنابراین توجه به جزئیات و خلاقیت شما به ایجاد یک برند متفاوت در حرفه شما کمک می کند. طراحان حرفه ای سعی می کنند سلیقه های متمایز و لحن مورد نظر شما را در وب سایت به نمایش بگذارند.

وب‌سایت فروشگاهی
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”طراحی سایت حقوقی مطابق با ایده وکلا”][/fancy_heading]

اغلب وب سایت های وکالت با قالب های نرم افزاری عمومی طراحی شده اند، اما یک وب سایت سفارشی به وسیله رنگ ها، تصاویر و ساختار متفاوت تمایز خود را از دیگر وب سایت ها نشان می دهد. تصاویری که برای وب سایت ویژه وکلا انتخاب می شود باید نشان دهنده دیدگاه شما در مورد یک مسئله حقوقی خاص باشد. در واقع سایتی که به طور سفارشی برای یک وکیل طراحی می شود می تواند منعکس کننده سبک وکالت آن شخص در ذهن مشتری باشد. بسیاری از وکلا از ایده های شخصی خوبی برای طراحی سایت خود برخوردارند، اما این ایده ها تنها توسط متخصصان حرفه ای طراحی سایت قابل اجرا خواهند بود.

در واقع مشتریان شما با جستجوی اطلاعاتی خاص برای مشکل حقوقی خود و یا پیدا کردن یک وکیل متخصص، جستجوی وکالت را آغاز می کنند. بنابراین وقتی که وب سایت شما را پیدا کردند، مهم است که این اطلاعات به صورت واضح و مؤثر در اختیار آنها قرار بگیرد. گرافیک بصری جذاب و در عین حال ساده و همینطور سیستم پیمایش آسان نیز از دیگر ویژگی های مهمی است که برای به حداقل رساندن زمان رسیدن کاربر به اطلاعات مورد نظر لازم است.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”تشویق مشتری به تماس با شرکت حقوقی”][/fancy_heading]

به طور کلی هدف از طراحی یک وب سایت موفق این است که بازدید کننده را به انجام نوعی اقدام تشویق نماید. برای وب سایت وکالت، این اقدام می تواند گرفتن تماس با موسسه حقوقی شما و دریافت وقت مشاوره باشد. بنابراین هنگامی که کاربران محلی از وب سایت شما بازدید می کنند، باید نحوه ارتباط با شما در همان صفحه اول کاملاً مشخص باشد. یک وب سایت وکالت حرفه ای بازدید کننده را ترغیب می کند تا برای برقراری ارتباط با شما فورا اقدام نماید. البته این کار به سادگی با استفاده از کلمات هوشمند انجام نمی شود. بلکه نشانه های بصری فشار ناخودآگاه قوی به سمت اقدامات کلیدی مانند تماس با موسسه حقوقی شما را فراهم می کند. این نشانه ها ممکن است شامل انتخاب رنگ، انتخاب تصویر، ساختار طراحی و قرار دادن فرم های تماس در بین دیگر بخش ها باشد. در صورت ترکیب مناسب این نشانه ها، بازدید کننده بلافاصله جذب خدمات حقوقی شما خواهد شد.

وب سایت وکلا
وب سایت وکلا
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”انتقال اعتماد و تجربه از طریق برندسازی هویت”][/fancy_heading]

طراحی آرم های حرفه ای برای هر شرکت حقوقی جهت ایجاد شناخت طولانی مدت با عموم مهم است. یک هویت قوی و یک آرم طراحی شده حرفه ای به شما در سریع شناخته شدن و ایجاد یک ارتباط با کیفیت با مشتری و همچنین معرفی خدماتی که ارائه می دهید کمک می کند. این عنصر طراحی می تواند تأثیر ماندگاری بر مخاطبان شما بگذارد. تصویر برند یک شرکت حقوقی در واقع تصویر آن شرکت در ذهن مشتری است که با گذشت زمان از طریق قرار گرفتن در معرض مستقیم تبلیغات آن شرکت توسعه می یابد. برای تثبیت یک برند در ذهن مشتری، تمامی عناصر تبلیغاتی یک موسسه حقوقی باید بیانگر یک موضوع ثابت باشد. این شامل لوگو، طرح، رنگ و دیگر ویژگی های بصری سایت است. طراحان گرافیک حرفه ای در ایجاد لوگوهای قوی و به یاد ماندنی برای وکلا تجربه زیادی دارند. تخصص آنها ایجاد یک هویت واقعی برای برند شرکت حقوقی شما است. این تخصص شامل طراحی وب سایت، رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها و سایر موارد بازاریابی دیگر است. آنها همچنین می توانند این تصویر باکیفیت از برند شما را برای گرافیک های چاپی مانند کارت ویزیت، سربرگ ها و پوشه ها  نیز استفاده نمایند.

وب سایت وکلا
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”توسعه وب و برنامه نویسی”][/fancy_heading]

یک وب سایت طراحی شده حرفه ای از جدیدترین فن آوری و تکنیک های توسعه وب استفاده خواهد کرد. مهم است که وب سایت به سرعت بارگذاری شود. شما می خواهید کاربر بلافاصله وب سایت شما را ببیند و نباید منتظر بارگذاری صفحه باشد. بارگذاری سریع همچنیندر هنگام رتبه بندی صفحه، به رتبه بندی موتورهای جستجو کمک می کند. لازم به ذکر است توسعه وب حرفه ای نیاز به دانش پیشرفته در مورد HTML ، CSS و سایر زبان های کد نویسی نظیر PHP دارد.

وب سایت وکلا
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”طراحی وبلاگ حرفه ای برای وکلا”][/fancy_heading]

انتشار و نگهداری یک وبلاگ در مورد موضوعات جالب حقوقی، ابزار قدرتمندی است که وکلا می توانند از آن برای ارتباط با مشتری های جدید استفاده نمایند. وبلاگ نویسی علاوه بر ارائه مزایایی برای سئو وب سایت شما، به محکم کردن جایگاه شما در نظر مشتریان بالقوه و جامعه حقوقی نیز کمک می کند. البته مهم است که وبلاگ شما با توجه به نام تجاری شرکت حقوقی شما طراحی شده باشد. چرا که هنگامی که یک بازدید کننده ، وبلاگ شما را می خواند، باید به همان شکلی که وب سایت شما را مشاهده می کند، آرم و طرح رنگ شرکت را در وبلاگ نیز ببینید. علاوه بر این یکپارچه سازی وبلاگ و وب سایت کمک می کند تا دسترسی کاربر به شما آسان تر گردد. آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو وبلاگ های حقوقی حرفه ای را برای وکلا طراحی و منتشر می کند. سیستم عامل های وبلاگ نویسی اغلب WordPress وBlogger  هستند و به شما کمتر اجازه می دهند تا به جای انتخاب یکی از قالب های پیش فرض، از یک الگوی سفارشی استفاده کنید، چرا که ایجاد یک الگوی وبلاگ سفارشی به دانش طراحی و کد نویسی نیاز دارد. بهیدو می تواند یک وبلاگ کاملا سفارشی را برای شما طراحی نماید و یا یک قالب پیش فرض رایج و محبوب در سطح جهان را  برای بلاگ نویسی شما آماده سازد. اگر از چگونگی وبلاگ نویسی مطمئن نیستید، کارشناسان ما از تولید محتوای سایت شما نیز پشتیبانی می کنند. به این صورت که خدمات وبلاگ نویسی ما اقدام به نوشتن وبلاگ به نمایندگی از موسسه حقوقی شما می کند. از آنجا که کارشناسان ما هر ورودی وبلاگ را بررسی می کنند، می توانید اطمینان داشته باشید که آنها به روشی نوشته شده اند که هم برای خوانندگان جذاب باشد و هم با استانداردهای دقیق مطابقت داشته باشد.

[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”بهینه سازی موتور جستجو یکی از نکات مهم در طراحی وب سایت حقوقی”][/fancy_heading]

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) یکی از نکات بسیار مهم در طراحی وب سایت است که باید از همان ابتدا به آن توجه شود، در واقع این ویژگی می تواند به دیده شدن هر چه بیشتر سایت حقوقی شما در موتورهای جستجو کمک کند. بسیاری از جنبه های طراحی و توسعه وب سایت بر رتبه بندی سایت شما در موتور های جستجو تأثیر می گذارند. به این ترتیب هر چه طراحی وب سایت شما تخصصی تر باشد رتبه بالاتری کسب کرده و در نتیجه در صفحات اول موتورهای جستجو به نمایش گذاشته می شود که این امر دسترسی مخاطبان به سایت را افزایش می دهد. دسترسی بیشتر هم سود بیشتر را به دنبال خواهد داشت. در تکنیک های طراحی حرفه ای از جدیدترین روش های SEO برای اطمینان از درک سریع محتوای شما توسط موتورهای جستجو استفاده می شود.

وب سایت وکلا
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو”][/fancy_heading]
[icon_box border=”0″ title=”طراحی سایت” image=”14473″ link=”https://behido.com/webdesign”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”بازاریابی و تولید محتوا” image=”14466″ link=”https://behido.com/contentmarketing/”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”سئو و بهینه سازی سایت” image=”14467″ link=”https://behido.com/seo-services”][/icon_box]
[icon_box border=”0″ title=”تبلیغات آنلاین” image=”14464″ link=”https://behido.com/online-ads”][/icon_box]
وب سایت وکلا
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو؛ متخصص در زمینه طراحی وب سایت ویژه وکلا”][/fancy_heading]

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو از تکنیک های پیشرفته ای برای طراحی وب سایت های حرفه ای و جذاب استفاده می کند. وب سایت های این شرکت توجه کاربران را به خود جلب می کند و اکثر بیننده های منفعل را به مشتری بالقوه و با انگیزه تبدیل می نماید. به یاد داشته باشید که وب سایت شما پایه و اساس یک کمپین موفق در بازاریابی اینترنتی است، بنابراین سرمایه گذاری برای طراحی یک وب سایت با کیفیت بالا و حرفه ای به معنای کسب سود بیشتر برای شرکت حقوقی شما خواهد بود. ما معتقدیم که بهترین وکلا باید دارای بهترین وب سایت باشند. با انتخاب شرکت بهیدو به عنوان طراح وب سایت خود می توانید اطمینان داشته باشید که تصویر موسسه حقوقی شما کاملا حرفه ای و متمایز از دیگران خواهد بود. ما می خواهیم مشتری های ایده آل شما به سرعت ببینند که وکالت صحیحی را برای مشکل قانونی خود پیدا کرده اند.

در این زمینه می توانید از خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو استفاده کنید. اگرتمایل به استفاده از امکانات حرفه ای بهیدو دارید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

شرکت طراحی سایت در اصفهان - طراحی سایت اصفهان - طراحی سایت ویژه صنایع - call-to-action1
[fancy_heading h1=”0″ icon=”” title=”مقالات طراحی سایت”][/fancy_heading][blog count=”4″ style=”masonry” columns=”4″ category=”webdesign” more=”0″ filters=”0″ pagination=”0″ greyscale=”0″ margin=”0″]
امتیاز دهی شما به این صفحه

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان