برای طراحی سایت در زمینه پزشکی و پرستاری به نکات زیر توجه کنید

قبل از اینکه به خدمات مشاوره تحول دیجیتال در شرکت بهیدو بپردازیم، ابتدا لازم است در خصوص این مفهوم و اهمیت آن برای شرکت ها و کسب وکارهای امروزی بیشتر توضیح دهیم. تحول دیجیتال (DX) در اصل هم یک چالش و هم یک فرصت بزرگ برای مشاغل محسوب می شود. تحول دیجیتال به همکاری همه بخش ها و اعضای یک سازمان نیاز دارد. بنابراین حتی اگر مدیران یک سازمان مایل به اعمال تحول دیجیتال در سازمان باشند، تیم های داخلی آنها ممکن است تجربه یا زمان لازم برای دستیابی به این هدف را نداشته باشند. از این رو مشاوران تحول دیجیتال می توانند با ایجاد یک استراتژی دیجیتال مناسب و اجرای فناوری دیجیتال در سراسر سازمان به آنها برای غلبه بر این چالش کمک کنند. در اینجا به اهمیت مشاوره تحول دیجیتال و خدمات شرکت بهیدو در زمینه های مربوطه نظیر مشاوره راهکارهای IT اشاره خواهیم کرد.

مشاوره تحول دیجیتال چیست؟

مشاوره تحول دیجیتال مانند مشاوره راهکارهای IT نوعی خدمات مشاوره کسب وکار است که به شرکت ها کمک می کند تا استراتژی تحول دیجیتال خود را تدوین کرده و آن را از طریق فناوری های دیجیتال به گونه ای در سازمان پیاده سازی کنند که عملکرد آنها را افزایش دهد. برای این منظور ارائه دهندگان خدمات مشاوره تحول دیجیتال (DTC) زیرساخت‌های فناوری، فرآیندها، افراد و سازمان را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا هم عملکرد کوتاه‌مدت سازمان را تقویت کرده و هم بهبود بلندمدت و پایدار آن را حفظ کنند.

برخی از مهم ترین مزایای خدمات مشاوره تحول دیجیتال در شرکت بهیدو عبارتند از:

به شرکت ها برای تدوین یک استراتژی تحول دیجیتال و نقشه راه آن کمک می کند. این خدمات شامل ارائه راهکارهای کوتاه مدت، با بازگشت سرمایه بالا و همینطور راهکارهای بلند مدت است.

با پیاده سازی فناوری های دیجیتال به کاهش حجم کار دستی سازمان ها، افزایش اثربخشی فرآیندها (کاهش نرخ خطا)، افزایش رضایت کارکنان (کاهش کار کسل کننده)، امکان پاسخگویی سریعتر به مشتریان و … کمک می کند.

با ارائه ایده برای ساخت محصولات دیجیتال جدید مثلا  طراحی سایت در اصفهان یا طراحی سایت فروشگاهی به شرکت ها کمک می کند تا بتوانند به کسب و کارهای جدید یا کانال های جدید فروش دست یابند.

به ترسیم تغییرات لازم در افراد و فرآیندهای سازمان برای فعال کردن و حفظ تحول دیجیتال کمک می کند.

مشاوره تحول دیجیتال

چرا مشاوره تحول دیجیتال در حال حاضر مهم است؟

از آنجایی که جهان از طریق دیجیتالی شدن و فناوری در حال تغییر است و روز به روز هم رقابت در این عرصه شدیدتر می شود سازمان ها باید به فکر ایجاد تحول دیجیتال در فرآیندهای کسب وکار خود باشند. با این حال، اکثر سازمان ها فاقد آگاهی، تخصص یا نیروی انسانی لازم برای تکمیل تحول دیجیتال خود هستند و به همین خاطر ۷۰ درصد آنها هنگام ایجاد تحول دیجیتال شکست می خورند که اغلب به دلیل مقاومت کارمندان است.
اما خدمات مشاوره تحول دیجیتال دانش و تجربه کافی را در اختیار کسب و کارها قرار می دهد تا اطمینان حاصل شود که فناوری های دیجیتال و استراتژی های شرکت به هم متصل شده و خطر شکست به حداقل می رسد.

مشاوران چگونه به پروژه های تحول دیجیتال ارزش می افزایند؟

همانطور که می دانید تخصص، یک دارایی ارزشمند در اکثر پروژه های تحول دیجیتال است. مشاوران تحول دیجیتال می توانند از طریق تخصص خود، مؤثرترین راه حل های تحول دیجیتال را به شما معرفی کنند. گذشته از این؛ مشاوران می‌توانند از پیاده‌سازی راه حل های تحول دیجیتال برای ده‌ها سازمان تجربه داشته باشند و شما می‌توانید از این تجربه به خوبی استفاده کنید. علاوه بر این، با خدمات مشاوره تحول دیجیتال سازمان ها می توانند گلوگاه ها را شناسایی کرده و فرآیندهای تجاری خود را بهبود بخشند.
بنابراین هنگامی که مشاوران در یک نگاه کلی و از بیرون به پروژه های تحول دیجیتال مرتبط با یک سازمان نگاه می اندازند، بهتر می توانند راهکارهای کلیدی و با ارزش را به سازمان ارائه دهند. اما با این وجود، شرکت‌ها معمولاً از اینکه مشاوران، استراتژی و اسرار آنها را با رقبا به اشتراک بگذارند می‌ترسند، زیرا مشاوران تجربیات خود را در خصوص مشکلات مشابه سازمان ها به اشتراک می‌گذارند.
البته این نگرانی نباید وجود داشته باشد زیرا مشاوران و ارائه دهندگان خدمات مشاوره کسب وکارها هرگز اطلاعات پروژه های استراتژیک مشتریان خود را به اشتراک نمی گذارند و رازدار مشتریان خود هستند. ولی در خصوص پروژه های تحول دیجیتال یا برخی از پروژهای IT نباید نگران این مسئله بود زیرا همه شرکت‌ها تمام تلاش خود را برای دیجیتالی کردن و خودکارسازی فرآیندهای خود انجام می‌دهند، بنابراین، در بیشتر موارد، رازهای خاصی در این پروژه‌ها وجود ندارد.

چه کسب وکارهایی می توانند از خدمات مشاوره تحول دیجیتال استفاده کنند؟

انواع مختلف سازمان ها می توانند به طرق مختلف از خدمات مشاوره تحول دیجیتال بهره مند شوند. خدمات مشاوره تحول دیجیتال بسیار متنوع است و مشاورانی که در این حوزه فعالیت می کنند می توانند با شرکت ها، استارت آپ ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی کار کنند:

مشاوران برای شرکت‌ها، برنامه‌های قدیمی را مدرن ساخته و یا محصولات جدیدی را توسعه می دهند.

قبل از اینکه استارت آپ ها تیم خود را تشکیل دهند، مشاوران تخصص دیجیتالی خود را در طراحی و توسعه محصول در اختیار استارت آپ ها قرار می دهند.

آنها می توانند داده های تحقیقاتی لازم را برای آزمایشگاه های تحقیق و توسعه جمع آوری کنند.

چگونه بهترین شرکت اجرای تحول دیجیتال را انتخاب نماییم؟

موفقیت یک پروژه بیشتر به انتخاب مشاور تحول دیجیتال مناسب بستگی دارد. در اینجا چند معیار مهم برای ارزیابی شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره و اجرای تحول دیجیتال در سازمان ها آورده شده است. شما باید مطمئن شوید که مشاور شما از تخصص مرتبط با پروژه تحول دیجیتال سازمانتان برخوردار است. مثلا اگر اولویت شما افزایش فروش دیجیتال است، یک شرکت تحول دیجیتال که بیشتر بر اتوماسیون سازی خدمات پشتیبانی تمرکز دارد، برای شرکت شما مناسب نیست؛ بلکه بهتر است به دنبال مشاوران طراحی سامانه مدیریت فروش یا طراحی سایت فروشگاهی باشید. بنابراین شما باید پروژه های قبلی مشاوران را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید که آیا آنها در زمینه های زیر تخصص دارند یا خیر:

تخصص فنی

تخصص ویژه فرآیند

تخصص خاص صنعت

شما باید رزومه شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره تحول دیجیتال و همینطور رزومه فردی مشاور مورد نظر خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که این افراد از تخصص لازم برای پروژه شما برخوردار هستند. در نهایت، بهترین مشاوران کسانی هستند که می توانند به طور عینی فناوری هایی را که اجرا می شود ارزیابی کنند. مشاور شما باید نسبت به راه حل های تحول دیجیتال شرکت شما تعصب داشته باشد.

خدمات مشاوره تحول دیجیتال در شرکت بهیدو

چشم انداز مشاوره تحول دیجیتال بسیار گسترده است که عبارتند از: تحول دیجیتال در تجربه مشتری، تحول دیجیتال در منابع انسانی، تحول دیجیتال در بانکداری ، تحول دیجیتال در مراقبت های بهداشتی، تحول دیجیتال در خرده فروشی، تحول دیجیتال در املاک و مستغلات ، تحول دیجیتال در اتوماسیون، تحول دیجیتال در آموزش و غیره. ارائه دهندگان این خدمات چنانچه از سابقه و تجربه کافی برخوردار باشند معمولا پیشنهادهای بسیار با ارزشی را در حوزه مشاوره تحول دیجیتال به شرکت ها ارائه می دهند. اگر به دنبال یک شرکت مشاوره DX هستید و به متخصصان طراحی سامانه های اختصاصی یا طراحی سایت در اصفهان نیاز دارید که از تجربه و تخصص کافی در تمامی پروژه های تحول دیجیتال و IT برخوردار باشند همین امروز با شرکت بهیدو تماس بگیرید.

ارتباط با تیم مشاوره و پشتیبانی بهیدو

مقالات مرتبط

تبلیغات گوگل  google adsچیست؟

تبلیغات گوگل google adsچیست؟

افزایش رقابت مشاغل و کسب و کارهای مختلف در بازار کار و ظهور رقبای مختلف عرصه ی گسترش را برای کسب و کارها محدود کرده است. صاحبان مشاغل

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44  −  34  =  

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان