طراحی تخصصی سایت ویژه صنایع مختلف

طراحی سایت ویژه صنایع که برای جلب توجه سایر مشاغل ایجاد شده است، با ایجاد یک وب سایت برای مصرف کنندگان معمولی بسیار متفاوت است. در واقع با توجه به اینکه عموما ما در اینجا در خصوص طراحی وب سایت B2B صحبت می کنیم، بنابراین باید توجه کرد که سبک تبلیغات و پیام رسانی چنین سایت هایی به طور کلی متفاوت است و همچنین نحوه ارائه محصولات یا خدمات نیز در طراحی سایت ویژه صنایع تغییر می‌کند. با این حال، صرف نظر از اینکه شما با طراحی وب سایت قصد دارید محصولات یا خدمات خود را مستقیما به مصرف کنندگان بفروشید یا به مشاغل دیگر، اهمیت طراحی یک سایت با کیفیت بالا برای همه ی مشاغل یکسان است. اگر به خدمات طراحی سایت ویژه صنایع احتیاج دارید همین امروز با بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان تماس بگیرید.

ظراحی تخخصی انواع سایت ویژه صنایع با متخصصان حرفه ای بهیدو

طراحی سایت ویژه صنایع که به بهترین وجه برای کسب و کار شما مناسب باشد، به شما کمک می کند پیام تبلیغاتی خود و همینطور مزایای محصولات و خدمات خود را به مشتریانتان که سایر مشاغل دیگر هستند به راحتی منتقل کنید و به خوبی در راه  موفقیت و گسترش فروش خود قدم بردارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات طراحی سایت ویژه صنایع در شرکت بهیدو ادامه مطلب را دنبال کنید.

چه چیزی در طراحی سایت ویژه صنایع یا طراحی وب سایت B2B مهم است؟

بزرگترین عاملی که در طراحی سایت ویژه صنایع یا طراحی وب سایت های B2B مهم است و باید هنگام طراحی سایت حتما در نظر گرفته شود این است که  شما در حال فروش به کسب‌وکارها هستید و نه مصرف کنندگان؛ بنابراین باید این تفاوت به خوبی در وب سایت شما دیده شود.

البته اگر از ان دسته صنایعی هستید که به طور همزمان هم به مصرف کنندگان و هم به مشاغل دیگر خدمات ارائه می کنید، انطباق عناصر وب سایت شما با هر دو مخاطب می تواند در بخش های از سایت چالش برانگیز باشد اما اگر به خوبی انجام شود یک وب سایت جذاب و پرمخاطب خواهید داشت.

به عنوان مثال، هنگام فروش به مشاغل، می دانید مخاطبان شما چه کسانی هستند. حتی ممکن است نوع خاصی از مشاغل وجود داشته باشد که نقش اصلی در فروش شما دارد و باید در وب سایت خود او را مخاطب قرار دهید. این بدان معناست که شما می توانید یک رویکرد طراحی وب صنعتی را انتخاب کنید و پیام خود را به طور خاص برای یک شخص تنظیم کنید، بدون اینکه نگران واکنش جمعیتی مختلف به یک پیام باشید. قطعا طراحی سایت ویژه صنایع به دانش و مهارت خاصی نیاز دارد که تنها افراد متخصص در این زمینه از پس آن بر می آیند. برای طراحی سایت در اصفهان و شهرهای دیگر که ویژه ی صنعت و نوع کسب وکار شما باشد همین امروز با ما تماس بگیرید.

مهم ترین سوال هایی که در سایت ویژه صنایع باید پاسخ داده شوند:

هنگام انتخاب مفهوم طراحی سایت ویژه صنایع دولتی یا خصوصی حتما به تطبیق پیام های تبلیغاتی کسب وکار خود با رویکرد طراحی سایت توجه کنید و به دقت در مورد آنچه که مشتریان شما باید در مورد تجارت شما بدانند فکر کنید. مثلا شما باید در وب سایت خود در مورد اینکه هزینه محصولات شما دقیقا چقدر خواهد بود؟ چه مقدار صرفه جویی در زمان و هزینه های مشتریان خود ایجاد می کنید؟ در بلند مدت چه مزایایی برای کسب وکار آنها خواهید داشت؟ و چقدر سریع می توانید محصول یا خدمات خود را ارائه دهید؟ اطلاعات مفیدی را درج کنید. شما همچنین باید در خصوص اینکه چه نوع طراحی وب سایت صنعتی برای تجارت شما خوب عمل می کند با یک متخصص طراحی سایت در اصفهان صحبت نمایید.

به جای اینکه به طرح های رنگی خاص فکر کنید، بیشتر به برند خود و تطبیق آن با وبسایتتان فکر کنید. شما باید از طراحی های ساده و مینیمال پیروی کنید. به یاد داشته باشید که شما در حال فروش به تجارت دیگری هستید، بنابراین یک وب‌سایت شیک و در عین حال حرفه‌ای به مشتریان تجاری شما آرامش می بخشد و در نتیجه آنها می توانند با فکری آسوده، خدمات و محصولات ارائه شده در وب سایت شما را بررسی نمایند.

بنابراین اگر می خواهید بلافاصله قبل از اینکه حتی با مشتریان خود صحبتی داشته باشید، یک اعتماد و رابطه قوی با آنها ایجاد کنید، حتما به طراحی سایت ویژه صنایع و مزایای آن برای تجارت خود فکر کنید.

مهم ترین امکانات طراحی سایت برای صنایع دولتی و خصوصی

هر صنعتی با توجه به نوع و میزان فعالیت و همینطور خدمات و محصولاتی که به مشاغل و مصرف کنندگان ارائه می دهد به برخی از امکانات در وب سایت ها بیشتر نیاز دارد. اما به طور کلی مهم ترین امکاناتی که هنگام طراحی سایت صنایع دولتی یا خصوصی باید حتما در نظر گرفته شود عبارتند از:

 • طراحی صفحه تماس با ما
 • طراحی صفحه درباره ما
 • طراحی صفحه محصولات و خدمات (به همراه اطلاعات کامل از ویژگی های محصول، تصاویر محصول، قیمت و هر توضیح تکمیلی که نیاز باشد.)
 • طراحی صفحه استانداردها و گواهی نامه های معتبر اخذ شده
 • طراحی صفحه برای معرفی دستاورد ها و اهداف
 • طراحی صفحه برای توضیح در خصوص شرایط همکاری یا اخذ نمایندگی
 • صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات
 • امکان سفارش آنلاین محصولات و ارسال به سراسر کشور
 • سیستم مدیریت سایت از جمله مدیریت نظرات کاربران سایت
 • فراهم کردن امکان مقایسه محصولات مختلف
 • معرفی مشتریان دیگر برای جلب اعتماد کاربران

طراحی وب سایت برای صنعت خاص شما چگونه است؟

شما باید اطمینان حاصل کنید که ایده طراحی وب سایت صنعتی دقیقا متناسب با صنعت خاص شما و کاری است که انجام می دهید. مثلا وب سایتی که برای کسب و کار فروش قطعات خودرو طراحی شده است قطعا برای فروشنده چاپگرهای سه بعدی یا عمده فروشی مواد غذایی کار نخواهد کرد.

به این ترتیب در حالی که شما به خدمات طراحی سایت ویژه صنایع نیاز دارید باید طراحی وب سایت خود را به گونه ای انتخاب کنید که به طور خاص مناسب بخش صنعت شما باشد و نهایت تطبیق را با نوع کسب وکار شما داشته باشد. اگر برای این منظور به مشورت با یک متخصص طراحی سایت در اصفهان یا شهرهای دیگر نیاز دارید همین امروز با شرکت بهین مبتکران ایده تماس بگیرید.

ما معتقدیم که همه وب سایت ها باید جذاب باشند، به همین دلیل است که همه وب سایت های ما بسته به نیازهای طراحی سایت شما در نهایت به گونه ای طراحی شده اند که چشم نواز و حرفه ای باشند. تجار، مشاغل کوچک و مشاغل صنعتی که می خواهند حضور قدرتمندی در وب داشته باشند، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرند.

طراحی سایت ویژه صنایع در شرکت نرم افزاری بهیدو

آیا شما هم به دنبال طراحی وب سایتی هستید که متناسب با صنعت شما باشد و بیشترین مشتریان B2B را جذب کند، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ با بررسی نمونه کارها در شرکت نرم افزاری بهیدو میتوانید وب سایت پیشرو در صنعت خود را پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که یک وب سایت عالی قطعا می تواند یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی شما باشد که به جذب مشتریان بالقوه، ایجاد اعتماد، جذب سرنخ ها و در نهایت برنده شدن کسب و کارتان کمک می کند. خریداران حتی قبل از اینکه به سراغ شما بیایند، می خواهند در مورد شرکت، محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند، به همین دلیل مهم است که به حضور قوی در اینترنت با طراحی یک وب سایت حرفه ای فکر کنید.

چه به دنبال ایجاد یک وب سایت ویژه صنایع و یا طراحی وب سایت فروشگاهی و وب سایت شرکتی باشید و همینطور به طراحی جدیدی برای ساده کردن فرآیند فروش خود نیاز داشته باشید، طیف وسیعی از بهترین خدمات طراحی سایت و طراحی سامانه های اختصاصی (طراحی نرم افزارهای اختصاصی) در این شرکت ارائه می شود که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید و به اهداف خود برسید. برای کسب اطلاعات بیشتر همین امروز با ما تماس بگیرید.

ویژگی های طراحی سایت صنایع در شرکت بهیدو

هنگام انتخاب بهترین طراحی برای وب سایت های صنعتی موارد زیادی باید در نظر گرفته شود. تیم طراحی وب سایت در شرکت بهیدو در تمام پروژه های طراحی سایت به دنبال بیشترین تطبیق میان وب سایت و صنعت خاص مشتریان است و از بروزترین فناوری ها و تکنیک های طراحی سایت برای جذب حداکثری مخاطبان استفاده می کند. برخی از ویژگی های طراحی سایت ویژه صنایع در این شرکت عبارتند از:

 • طراحی قالب اختصاصی برای صنعت شما
 • ایجاد گرافیک اختصاصی برای وب سایت شما
 • رعایت اصول سئو
 • طراحی ریسپانسیو
 • توجه به قابلیت استفاده، سرعت، پایداری و امنیت سایت
مقالات طراحی سایت
امتیاز دهی شما به این صفحه

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان