وب سایت ها نیز به خانه تکانی نیاز دارند

به احتمال فراوان عنوان این مقاله بیشتر از همه نظر صاحبان کسب و کاری را به خود جلب کرده است که وب سایتی را با امید فراوان به موفقیت، برای تجارت خود راه اندازی کرده اند ولی به آن اهدافی که از طراحی سایت انتظار داشتند، نرسیدند. این افراد می دانند که قطعا یک جای کار آنها ایراد دارد، چرا که با مشاهده عملکرد موفق رقبای خود در فضای آنلاین به کارایی طراحی سایت شرکتی پی برده اند. اما پرسش پیش روی آنها این است که چرا وب سایت کسب و کار من کارایی لازم را ندارد. برای پاسخ به این پرسش پیشنهاد می کنیم که با این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همراه شوید.

ضرورت طراحی مجدد وب سایت

با مشاهده وب سایت هایی که بازدید کننده زیادی ندارند و یا بازدید کننده های آنها تبدیل به مشتری نمی شوند، به مشکلات اساسی در طراحی آنها پی می بریم. در طراحی اولیه این وب سایت ها نکات زیادی رعایت نشده است. از جمله انتخاب سیستم مدیریت محتوای نا مناسب، عدم توجه به دسترس پذیری، رنگ بندی غیر اصولی، بهینه نبودن کدها و همچنین نبود یک استراتژی محتوای جامع و ایرادات کوچک و بزرگ دیگر.

راه حل پیش روی کسب و کارهایی که با این مشکلات روبرو هستند، طراحی مجدد وب سایت است. یک کسب و کار با طراحی مجدد وب سایت می تواند شانس رسیدن به اهداف خود در فضای آنلاین را بالا ببرد. شاید هم اکنون این پرسش برای شما بوجود آمده باشد که چگونه طراحی مجدد وب سایت می تواند، اهداف کسب و کار را دست یافتنی کند. پس همچنان با ما همراه باشید تا چند نکته مهم و کوتاه را درباره طراحی مجدد وب سایت با شما در میان بگذاریم.

تصویر بزرگتر را ببینید

همواره در مقالات وب سایت بهیدو به این نکته اشاره می شود که طراحی وب سایت اولین گام ورود یک کسب و کار به فضای آنلاین است و با پایان طراحی وب سایت ، کاری تمام نمی شود، بلکه تازه باید اقدامات فراوانی در جهت کسب موفقیت در بازار رقابتی  فضای مجازی انجام شود که به این مجموعه اقدامات، دیجیتال مارکتینگ می گوییم. در واقع منظور ما از توجه به تصویر بزرگتر ، دیدن طراحی وب سایت در یک فرآیند بزرگتر به نام دیجیتال مارکتینگ است.

طراحی مجدد وب سایت

دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از اقدامات مانند سئو سایت ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، تولید محتوا ، ویدیو مارکتینگ ، تبلیغات آنلاین و …. را شامل می شود. پس اگر بار اولی که برای کسب و کار خود به این موضوعات توجه نکردید، نتیجه ای جز یک وب سایت ناکارآمد برای شما حاصل نشد، صمیمانه به شما پیشنهاد می کنیم که حضور موفق در فضای آنلاین را در چارچوب کامل راه حل های دیجیتال مارکتینگ ببینید تا بازگشت سرمایه شایسته ای را از سرمایه گذاری خود بدست بیاورید.

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ دارید، می توانید با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید تا در یک جلسه به صورت رایگان نیازهای کسب و کار شما را بررسی کرده و بهترین راه حل ها را به شما ارئه بدهیم.

براي آگاهي بيشتر در مورد ديگر خدمات آژانس ديجيتال مارکتينگ بهيدو همين حالا با ما تماس بگيريد .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”طراحی سایت” link=”https://behido.com/webdesign/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]
امتیاز دهی شما به این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان