قبل از آغاز کمپین هایتان استراتژی های زیر را بشناسید

آیا می دانستید که ۹۳ درصد از همه تجربیات آنلاین با موتورهای جستجو آغاز می شود؟ اگر می خواهید سرنخ های با کیفیت و ارزشمندی جذب کنید که به کسب وکارتان علاقه مندند باید بر روی کمپین های سئویی سرمایه گذاری کنید. قبل از اینکه بخواهید سایت را بهینه سازی کنید نکته مهم این است که انواع مختلف سئو را برای کسب وکارتان بشناسید و درک کنید. این موضوع دربرگیرنده تکنیک های خوب و بد است. درک این استراتژی ها و تکنیک های مختلف به شما کمک می کند کمپینی ایجاد کنید که نتایج طبیعی بهتری برای کسب وکارتان جذب می کند. در این مقاله سعی می کنیم ۴ نوع سئوی مختلف و تکنیک های مرتبط با سئو را پوشش دهیم.

۴ نوع سئوی اصلی :

زمانی که در حال توسعه کمپین های سئویی تان هستید باید انواع مختلف سئو که کسب وکارتان می تواند از آن ها استفاده کند را درک کنید. اطمینان حاصل کنید که نوع درستی از سئو را انتخاب می کنید و بهترین نتیجه را جذب می نمایید. اجازه دهید ۴ نوع تکنیک اصلی سئو را با هم مرور کنیم.

 

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حالا با ما تماس بگیرید .

[button title=”تماس با ما” link=”https://behido.com/contact-us/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””][button title=”سئو و بهینه سازی سایت” link=”https://behido.com/seo-isfahan/”   color=”#fff” font_color=”#666″ size=”2″  class=””  onclick=””]

 

سئوی کلاه سفید:

سئوی اصلی

تکنیک های سئوی کلاه سفید بهترین روش برای بهبود رتبه سئوی سایت شما با گذشت زمان و بهینه سازی آن است. این ها تاکتیک هایی هستند که گوگل هم پیشنهاد می کند و به کمک آن ها می توانید رتبه بهتری در نتایج به دست آورید. این تکنیک ها از دستورالعمل های گوگل تبعیت می کنند و نتایج مثبتی برای کسب وکارتان به ارمغان می آورند. این تکنیک ها عبارتنداز:

تکنیک های سئوی کلاه سفید به زمان بیشتری برای تولید نتیجه نیاز دارند. با اینحال چنین نتایجی بسیار ارزشمندند. شما به طور منظم رشد می کنید و عملکرد بهتری در موتورهای جستجو خواهید داشت.

تکنیک های سئوی کلاه سفید بهترین روش برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو برای طولانی مدت است.

اگر تکنیک های کلاه سفید را به درستی انجام دهید رتبه بندی سایتتان هر بار که به روزرسانی بر روی الگوریتم های گوگل انجام می شود تحت تاثیر قرار می گیرد. زمانی که به درستی تکنیک های سئوی کلاه سفید را تمرین می کنید ممکن است به هنگام تغییر الگوریتم ها با کاهش رتبه بندی مواجه شوید.

این موضوع بدین معنی نیست که شما از تکنیک های بدی استفاده می کنید بلکه نشان می دهد تکنیک های سئوی کلاه سفید به درستی انجام شده و برای تنظیم شدن با شرایط موجود به زمان نیاز دارد. شاید کمی طول بکشد اما می توانید دوباره سایتتان را به شرایط قبلی برگردانید. تکنیک های سئوی کلاه سفید بهتری روش برای بهبود رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو برای طولانی مدت است.

سئوی کلاه سیاه :

سئوی اصلی

سئوی کلاه سیاه از الگوریتم های جستجو برای کسب رتبه های بالاتر سوء استفاده می کند. برخی از کسب وکارها از این تکنیک ها استفاده می کنند چون به دنبال نتایج سریع تری هستند. چنین افرادی دوست دارند بدون کار زیاد نتایج شگفت انگیزی کسب کنند با اینحال سئوی کلاه سیاه در طولانی مدت به کسب وکارتان اسیب می زند.

سئوی کلاه سیاه از ضعف موجود در الگوریتم ها سوء استفاده می کند و از این ضعف برای کسب رتبه های بالاتر در کوتاه مدت بهره می برد.

تاکتیک های متعددی هست که در زمره تاکتیک های سئوی کلاه سیاه قرار می گیرد:

این ها فقط چند مورد از تاکتیک هایی هستند که برای بهینه سازی سایت به این روش به کار می روند. با اینکه چنین روش هایی رتبه بندی سایت شما را بهبود می بخشد اما ماندگاری زیادی ندارد. گوگل به محض شناسایی شما را جریمه می کند و حتی ممکن است دیگر سایتتان را در نتایج جستجو نشان ندهد. از آنجایی که گوگل به دنبال تولید نتایج مرتبط است افرادی که از میانبر برای رسیدن به رتبه های برتر استفاده می کنند را جریمه می کند.

سئوی کلاه خاکستری :

سئوی اصلی

سئوی کلاه خاکستری حد وسط بین سئوی سفید و سئوی کلاه سیاه است. این تکنیک برای سایت شما زیاد خوب نیست اما در زمره تکنیک های بد هم قرار نمی گیرد. این تکنیک های سئو توسط گوگل جریمه نمی شوند اما به عنوان روش های مناسب هم پذیرفتنی نیستند. تکنیک های سئوی کلاه خاکستری خطرناکند اما به عنوان راه حل های مقرون به صرفه هم شناخته می شوند.

 

شرکت هایی که فکر می کنند این تکنیک ها هزینه های سئویی تان را کاهش داده است معمولا از روش های مشکوکی استفاده می کنند. نمونه ای از تکنیک های سئوی کلاه خاکستری عبارت است از:

این تاکتیک ها توسط کسب وکارها استفاده می شوند تا عملکرد سایت را در نتایج جستجو بهبود ببخشند. این ها توسط گوگل جریمه نمی شوند اما روش های خوبی برای رشد سایت نیستند.

سئوی منفی :

سئوی اصلی

سئوی منفی یک راه حل منحصر به فرد برای کسب وکارهاست. شما می توانید سناریوهای سئوی منفی را بین کسب وکارها و رقبایشان ببینید. زمانی که کسب وکارها از سئوی منفی استفاده می کنند تلاش می کنند به شهرت و اعتبار رقبا ضربه بزنند. شرکت ها از تکنیک های سئوی کلاه سیاه یا خاکستری استفاده می کنند تا به کسب وکار رقبا اسیب بزنند.

 

این افراد از چنین تکنیک هایی برای کاهش رتبه کسب وکار رقبا استفاده می کنند تا رتبه خودشان را بهبود ببخشند. برخی از این تکنیک ها عبارت است از :

هدف از به کار بردن سئوی منفی اسیب زدن به سایر سایت هاست. کنترل کردن چنین شرایطی دشوار است چون دیگران به سایت شما آسیب می زنند. زمانی که کمپین سئو را اجرا می کنید باید مداوم شرایط تان را مانیتور کنید تا مطمئن شوید این فعالیت های غیر طبیعی بر روی عملکردتان تاثیر نمی گذارد. اگر نیازی به مشاوره در بحث سئو داشتید با ما تماس بگیرید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7  +  3  =  

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان