طراحی سایت ویژه پزشکان

در دنیای مدرن امروز، بازاریابی اینترنتی به یکی از مهمترین کانال های جذب مشتری جدید در تمامی مشاغل تبدیل شده است. یک وب سایت پزشکی با طراحی مناسب می تواند به حفظ مشتری های موجود، ایجاد مشتریان جدید و افزایش اعتبار در جامعه پزشکی کمک کند. خدمات طراحی وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو به پزشکان کمک می کند تا یک وب سایت موثر و متناسب با اهداف و تخصص خود داشته باشند. در ادامه در خصوص طراحی سایت ویژه پزشکان بیشتر توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت ویژه پزشکان
طراحی سایت ویژه پزشکان

اهمیت طراحی وب سایت برای پزشکان

امروزه اغلب بیماران قبل از ویزیت ابتدا درباره پزشکان مورد نظر خود در اینترنت تحقیق می کنند و البته بهترین رابط برای این کار یک وب سایت است. حفظ حضور موثر آنلاین برای پزشکانی که می خواهند به طور مداوم مشتری های جدید را جذب کنند بسیار مهم است. مشتریان آینده نگر تمایل دارند که بیشتر وقت خود را در وب سایتی صرف کنند که دارای قابلیت استفاده بصری، مقالات و منابع مفید و البته یک طراحی جذاب است. بنابراین پزشکان متخصصی که یک وب سایت با طراحی مناسب را به مشتری های آینده خود ارائه می دهند می توانند از مزایای منحصر به فرد آن بهره مند شده و اعتبار خود را به اثبات برسانند. اطلاعات ارائه شده در وب سایت پزشکی همچنین می تواند به بیماران کمک کند تا تصمیم بگیرند که کدام پزشک برای آنها مناسب است. بنابراین، پزشکی که از یک وب سایت با طراحی خوب برخوردار است، دارای یک مزیت رقابتی قوی نسبت به دیگر رقبایی است که حضور آنلاین ضعیفی دارند.

برخی از ویژگی های یک سایت پزشکی مناسب

وب سایت ها نقش عمده ای در جذب بیماران به کلینیک و بیمارستان ها دارند و جهت آگاهی بیماران از خدمات ارائه شده در این مکان ها موثرند. در واقع یک وب سایت پزشکی بهترین رابط میان کلینیک / و یا بیمارستان با بیماران است. یک وب سایت پزشکی تاثیرگذار می تواند بازدیدکنندگان معمولی سایت را به مراجعه کنندگان بالقوه تبدیل نماید. در ادامه به برخی از ویژگی های یک وب سایت پزشکی حرفه ای اشاره خواهیم کرد.
رزرو نوبت دکتر
در یک وب سایت جدید پزشکی امکان رزرو آنلاین وقت ملاقات با پزشک فراهم شده است که این امر افراد را ترغیب می کند تا بدون درنگ خدمات این سایت را انتخاب نمایند.
جذب بیماران
یکی از امکانات بسیار موثر در جذب بیماران که در وب سایت های جدید پزشکی حتما در نظر گرفته می شود صفحه پرسش و پاسخ میان بیماران و پزشک است. بیماران به دقت پاسخ پزشکان را در خصوص بیماری خود دنبال می کنند و به پزشکی که بهترین جواب را داده باشد اعتماد بیشتری می کنند.
رزومه پزشک
یک وب سایت موثر پزشکی در خصوص رزومه پزشک، روش های نوین معالجه و انواع خدمات پزشکی اطلاعات دقیقی را ارائه می دهد که این اطلاعات به جذب بیشتر بیماران کمک می کند.
فرم اطلاعات بیمار
تکمیل فرم های اطلاعات بیمار به صورت آنلاین در وب سایت، می تواند زمان حضور وی در مطب را کاهش دهد.
پزشکان جراح
در وب سایت پزشکان جراح، دستورالعمل های قبل و بعد از عمل ارائه می گردد.

تمام ویژگی های ذکر شده در بالا به انضمام استفاده از نقشه گوگل برای نمایش موقعیت مطب شما در شهر، امکان چت زنده با بیماران، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و بهبود رتبه آنلاین شما و در نتیجه افزایش بازدیدکنندگان سایت، همگی بخشی از ویژگی های یک وب سایت پزشکی مناسب هستند که توسط طراحان سایت شرکت بهین مبتکران ایده به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

مزایای استفاده از وب سایت برای پزشکان

برای سازگار شدن با محیط رقابتی امروز، گاهی اوقات لازم است که یک روش جدید را امتحان کنید. یک وب سایت پزشکی که متناسب با نیاز مشتری در بازار فعلی طراحی شده باشد می تواند به حضور آنلاین پزشکان و ارتقاء جایگاه آنها کمک کند. برای مثال هنگامی که بیمارستان بزرگ و مجهزی در نزدیکی یک مطب کوچک راه اندازی می شود، ایجاد یک وب سایت با طراحی روز دنیا برای پزشکی که در مطب خود کار می کند می تواند پیشنهاد خوبی برای رقابت موثر با بیمارستان باشد. به این ترتیب پزشکانی که به طور مستقل فعالیت می کنند نیز می توانند از مزایای داشتن یک سایت شخصی حرفه ای بهره مند شوند. وب سایت های شخصی می توانند ارتباط بیشتری را بین بیماران و پزشکان ایجاد کنند که این امر منجر به مراجعه بیشتر به مطب خواهد شد. از طرفی اعتبار، سوابق و تجربه پزشکان نیز در سایت های شخصی آنها قابل نمایش است. البته بیمارستان ها نیز می توانند به منظور ایجاد یک ارتباط تنگاتنگ با بیماران موجود، برای کلیه کادر پزشکی خود یک صفحه شخصی در وب سایت بیمارستان طراحی کنند. همچنین برای پزشکانی که می خواهند ظاهر و جایگاه آنلاین فعلی خود را تقویت کنند، طراحی مجدد وب سایت و تغییر در ظاهر آن می تواند سودمند باشد. فراموش نکنید که داشتن یک وب سایت خوب به شما این امکان را می دهد تا ارتباط بهتر و موثرتری با بیماران خود برقرار نمایید.

مزایای طراحی سایت ویژه پزشکان

وبسایت یک پزشک چگونه به بیماران کمک می کند؟

از آنجایی که بیماران مایل به دریافت اطلاعات در مورد بیماری و یا روش های درمانی جدید هستند و بسیاری از آنها برای یافتن این اطلاعات از اینترنت استفاده می کنند، بنابراین بهتر است که به جای خواندن مقالات نامعتبر و بدون منبع مشخص، این اطلاعات را در وب سایت یک پزشک متخصص به دست آورند. البته برخی از پزشکان اعتقاد دارند که راه اندازی یک وب سایت نوعی اتلاف وقت است، با این حال، هر پزشک خوب می داند که خوشحال کردن بیماران و ارائه آموزش و مراقبت عالی از بیمار، مهمترین موفقیت  برای شغل اوست. در واقع یک وب سایت خوب می تواند خدمات و اطلاعات با ارزش افزوده بسیاری را برای بیماران فراهم نماید.

طراحی سایت ویژه بیمارستان

بیماران شما به دنبال فرصت های بیشتر برای برقراری ارتباط، تعامل و جمع آوری اطلاعات از شما هستند. با وجود تعداد زیادی سازمان بهداشت و درمان که هر سال وارد صنعت مراقبت های بهداشتی می شوند و به دلیل افزایش رقابت، شما انتخاب دیگری جز تقویت حضور خود در بازار فعلی ندارید. طراحی و توسعه وب سایت بیمارستان کلید اصلی برای ایجاد حضور آنلاین قوی است. وب سایت بیمارستان به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر ایجاد یک پایگاه گسترده برای بیماران خود، بستر مناسبی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مرتبط با پزشکان و تخصص آنها و همینطور انواع بیماری ها و نحوه درمان آنها نیز فراهم نمایید. از سوی دیگر این اقدام می تواند به حفظ سلامت جامعه نیز بسیار کمک کند.

طراحی سایت پزشکی خود را به شرکت بهیدو بسپارید

در حال حاضر بیماران بیشتر در اینترنت برای یافتن پزشکان و اطلاعات پزشکی جستجو می کنند، بنابراین برخوردار بودن از یک وب سایت پزشکی به یک ضرورت تبدیل شده است. یک وب سایت جدید یک صفحه جدید با امکانات نامتناهی را ارائه می دهد. اولین هدف ما هنگام طراحی وب سایت جدید، درک عملکرد پزشکان و اهداف تجاری آنها است. همچنین تجزیه و تحلیل بازار هدف به منظور درک چگونگی بهینه سازی وب سایت جدید و مطابقت دادن آن با نیازهای بیماران آینده نگر نیز حائز اهمیت است. پس از درک کامل اطلاعات پیش زمینه استراتژیک، طراحان با تجربه آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو طراحی یک وب سایت مناسب و با کیفیت را شروع می کنند. تیم طراحی ما از افراد با تجربه در زمینه های گوناگونی همچون گرافیک، بازاریابی، طراحی وب سایت و برنامه نویسی تشکیل شده است. این افراد در کل مراحل طراحی وب سایت با پزشکان در تماس هستند تا محصول نهایی را کاملا مطابق با رضایت مشتری ارائه دهند. خدمات شرکت بهیدو شامل طراحی سایت برای بیمارستان ها، کلینیک ها، پزشکان، دندانپزشکان، متخصصان، جراحان، داروخانه ها و همچنین فروشندگان تجهیزات پزشکی می شود. خدمات طراحی وب سایت این شرکت به پزشکان کمک می کند تا  نتایج خوبی را در صنعت خود کسب نمایند.

طراحی سایت ویژه پزشکان

اگر برای وب سایت خود نیاز به تولید محتوا به صورت حرفه ای دارید، کارشناسان بهیدو آماده راهنمایی شما هستند.

خدمات محتوا برای پزشکان

ارائه خدمات مدیریت محتوا

تیم حرفه ای ما با استفاده از جدیدترین سیستم های مدیریت محتوا (CMS) ، بهترین خدمات را برای وب سایت پزشکان ارائه می دهد. این خدمات ایجاد صفحات حرفه ای پزشکی، بارگذاری تصاویر و یا اضافه کردن مقالات جدید را آسان تر کرده است. علاوه بر این امکان تغییر صفحات پس از ایجاد آنها نیز فراهم شده است. به این ترتیب یک پزشک می تواند با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا، در صورت نیاز شماره تلفن و یا آدرس خود را در کل وب سایت تغییر دهد. همچنین در صورتی که برای مدیریت سایت خود زمان کافی در اختیار ندارید، تیم ما می تواند وب سایت شما را به نمایندگی از خودتان مدیریت و به روز رسانی نماید.

خدمات طراحی سایت ویژه پزشکان

برخی دیگر از خدمات طراحی سایت ویژه پزشکان در شرکت بهین مبتکران ایده

ایجاد گالری عکس و فیلم
امکان چت آنلاین
ایجاد فرم آنلاین برای بیماران
امکان رزرو آنلاین وقت ملاقات توسط بیمار
تهیه آمار روزانه از بازدیدکنندگان وب سایت
بازاریابی Google AdWords
برخورداری از Google Map
و …

میزبانی وب سایت
ثبت دامنه
طراحی سفارشی وب سایت پزشکی
طراحی زیبا، کاربر پسند و کاملا رسپانسیو (سازگار با موبایل و تبلت)
کسب رتبه بالا در گوگل ( سئو)
طراحی وبلاگ
امکان تغییر در محتوا

جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان سئو سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید.

شرکت طراحی سایت در اصفهان - طراحی سایت اصفهان - طراحی سایت ویژه صنایع - call-to-action1

مقالات طراحی سایت

۲۰ دی ۱۴۰۲

بهترین ابزارهای تست ریسپانسیو سایت – کاملا رایگان

درگذشته مردم برای دسترسی به اینترنت و وب‌سایت‌های مختلف از کامپیوتر و لپ‌تاپ […]
۲۹ فروردین ۱۴۰۲

آپدیت جدید هسته گوگل و تغییرات آن در سال ۲۰۲۳

آپدیت گوگل به طور روزانه و مادام انجام می‌شود و گوگل، هر روز […]
۱۹ فروردین ۱۴۰۲

تبلیغات گوگل google adsچیست؟

افزایش رقابت مشاغل و کسب و کارهای مختلف در بازار کار و ظهور […]
۸ اسفند ۱۴۰۱

اصول طراحی هدر سایت (مهم ترین نکاتی که باید بدانید)

عناصر زیادی در موفقیت یک وب سایت نقش دارند. یکی از این عناصر […]
امتیاز دهی شما به این صفحه

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۹

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

آدرس پستی : خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به چهارراه هشت بهشت ، ساختمان فراز طبقه دوم

×
در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

شماره تماس : ۰۳۱۳۲۷۵۱۹۸۸ –  ۰۲۱۲۸۴۲۷۹۹۰

پشتیبانی فروش : ۰۹۹۰۸۰۶۰۸۳۵۰۹۳۷۶۱۳۹۳۰۶

 

"*" indicates required fields

×

در بهیدو مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره رایگان